Užitočné tipy

Maska pravdy

Pin
Send
Share
Send
Send


Iba pre dospelých Link, naozaj veľký meč. Je pravda, že sa ľahko zlomí. Možno kúpiť za 200 rupií od obrovského gorona. Ako odkaz pre dospelých nájdite múr v treťom poschodí mesta Horons, ktoré môžete vyhodiť do povetria (je to medzi dvoma farbami bomby), a choďte do obrovského Gorona.

Druh obrovského noža, ktorý sa nezlomí. Postupujte podľa obchodnej postupnosti odkazu pre dospelých a získajte ju. Upozorňujeme, že na dokončenie tejto obchodnej sekvencie budete potrebovať Eponu. Pamätajte tiež, že musíte účastníkovi ukázať predmet pomocou tlačidla C, nielen s nimi hovoriť.

1 - Vajcia. Porozprávajte sa s kuracím domom v dedine Kakariko a získajte mini kuracie vajce.

2 - Kuracie. Počkajte jeden deň, až sa kura vyliahne z vajíčka (alebo si dvakrát zahrajte pieseň slnka).

3 - Blue Chicken. Použite mini kurča na prebudenie Talona v dome pod dedinou Kakariko. Vráťte kurča do kurčaťa a získajte modrého kurčaťa.

4 - Podivné huby. Nájdite spiaceho človeka v Stratenom lese (bezprostredne vľavo od vchodu) a zobuď ho s Blue Chicken. Dá vám Podivné huby.

5 - Podivný lektvar. Pred vypršaním časového limitu priveďte Strange Huby do predajne Magic Potion Shop v dedine Kakariko (choďte do pravidelnej predajne lektvarov a choďte po chodbe vľavo, aby ste sa dostali k oplotenej časti dediny, potom vyšplhajte po schodoch do obchodu Magic Potion Shop). Ak sa pokúsite použiť Ocarinu na teleport, potom sa okamžite zhorší. Cestu skrátite, ak vaše dieťa vysadilo kúzelné fazuľa na mäkkej pôde v časti lesa naľavo od spiacej osoby. Môžete ísť k mostu na fazuľovej plošine a potom rýchlo opustiť Kokiriský les (toto je výstupný most). Dajte hríbu majiteľovi obchodu a dostanete zvláštny lektvar.

6 Píla pytliaka. Nájdite dievčatko v Stratenom lese (kde bola spiaca osoba, naľavo od vchodu) a vymeňte podivný lektvar pre Poacher Saw.

7 - Broken Sword of Horon. Dajte pytliackej pile predákovi tesárov v údolí Gerudo, aby dostali zlomený meč Horon. Rozbitý most môžete prejsť skokom na Epon alebo pomocou háčika na dlhé streľby.

8 - Recept. Dajte rozbitý goronský meč Veľkému Goronovi na vrchole hory Death Mountain (NIE ten v meste Horons) a získajte recept. Vyliezť na vrchol Mortal Mount a potom sa pozerať na pravý okraj náhornej plošiny a nájsť Big Horon.

9 Eyed Frog. Prineste recept kráľovi Zorovi, aby ste dostali žabu veľkého. Nezabudnite ho najprv roztopiť magickým modrým ohňom, ktorý si môžete kúpiť v obchode s elixírmi v dedine Kakariko za 300 rupií, alebo ho dostanete do ľadovej jaskyne.

10 Očné kvapky. Než vyprší čas, aby ste dostali očné kvapky, prineste očnú žabu profesorovi v laboratóriu jazera Čili. Ak sa pokúsite použiť Ocarinu na teleport, okamžite zlá. Najrýchlejšia trasa: choďte doľava, hneď ako opustíte Zor Abode, a ponorte sa do malého rybníka, aby ste teleportovali do Strateného lesa. Hneď ako sa ocitnete v lese, choďte doľava a ocitnete sa v lese Kokiri. Potom opustite les, zavolajte Eponu piesne Epony a rýchlo skočte na juh k jazeru Chilia. Preskočte ploty blokujúce vstup do jazera Chilia a preskočte na Epona priamo k dverám laboratória.

11 - Potvrdenie o prijatí. Vráťte očné kvapky na Veľkú horu v hornej časti hory Mountain Mountain, než vyprší čas na prijatie potvrdenia. Najrýchlejší spôsob, ako sa k nemu dostať: skočiť na Epon do strateného lesa, choďte doprava, doľava, vpred na teleport do mesta Goron, potom výstup (choďte doľava, choďte pozdĺž druhej pasáže vľavo, hore po schodoch, potom doprava a prvý pasáž s na pravej strane) a vyšplhajte sa na Veľkú horu. Keď sa dostanete na miesto s padajúcimi kameňmi (ak ste ešte neprešli ohnivým chrámom), prevracanie (vpred + stále drží A), aby ste sa im vyhli väčšine. Ak sa im nemôžete vyhnúť, musíte pomocou streleckého háku alebo šípok zabiť lebku na stene.

12 - Meč Veľkého Gorona. Počkajte tri dni a potom sa vráťte do Veľkého Gorona na vrchole Death Mountain, aby ste dostali Veľký Goronský meč. Ak nemôžete čakať, môžete hrať pieseň slnka 6-krát.

Hlavný štít Adult Link. Young Link ju môže použiť na blokovanie padajúcich kameňov pri výstupe na Mount Death. Možno kúpiť alebo nájsť na cintoríne v dedine Kakariko. Na cintoríne nájdite hrob, pred ktorým rastú tri kvety, a posuňte ho, aby ste dostali štít.

Môže byť vysadený v mäkkej pôde. Môže sa kúpiť od postavy pri vstupe do rieky Zora za 10 rupií za prvú a potom plus 10 rupií za každú ďalšiu (teda druhá cena je 20, tretia 30, atď.).

Mäkká pôda vyzerá ako štvorec ľahkého bahna s otvorom v strede. Keď je fazuľa vysadená službou Young Link, stane sa z nej pre dospelých odkaz magická pohyblivá platforma. Tieto magické pohyblivé platformy fazule sú veľmi užitočné. Okrem toho, na každom mieste mäkkej pôdy, vedľa miesta vedľa obchodníka Magic Beans, sedí zlatá soška. Uvoľnite fľašu chrobákov na mäkkú pôdu. Nezáleží na tom, či ste tam už zasadili fazuľu alebo nie.

Celkovo existuje 10 miest, kde môžete pestovať fazuľa, takže si môžete kúpiť iba 10 fazule. Miesta mäkkej pôdy pre Magic Beans:

"Napravo od obchodu v Kokiri Forest." Obchod je budova s ​​červenou strechou.

- V stratenom lese cez dve oblasti vľavo od prvej oblasti.

- V stratenom lese choďte doprava, doľava, doprava, doľava, doľava.

- V severovýchodnom rohu cintorína Kakariko.

"Pri vchode do jaskyne Dodongo."

- Blízko predajcu fazule v rieke Zora.

- Blízko laboratória pri jazere Chili.

- V pohorí Kráter smrti (pomocou ohňa Bolero sa tam dostanete).

- V údolí Gerudo (skočiť na nástupište na pravej strane mosta na druhú stranu rieky).

- Na púšti Colossus pri vchode do chrámu Ducha (použite Requiem Ducha).

Umožňuje ponoriť sa ešte hlbšie. Porazte rekord, ktorý ste nastavili ako mladý odkaz v rybárskom rybníku (ak ste nenastavili záznam, nastavte ho a potom ho porazte). Ryby by tiež mali vážiť viac ako 14 libier.

Ako dieťa musíte buď zasadiť kúzelné bôby blízko Laboratória jazera Chilia, alebo prejsť cez Chrám vody, alebo sa dostať k rybníku pomocou strašiaka a streleckého háčika. Pokúste sa nájsť obrovskú rybu v blízkosti tyčiniek trčiacich z vody a pod polenou uprostred jazera. Použite Iron Boots na nájdenie jej pod vodou.

Fľaše môžu byť použité na nosenie lektvarov, víly, duchov, modrého ohňa atď. EXTREMELY užitočné.

Fľaša číslo 1: Vyhrajte hru Talon Chicken na ranči Lon Lawn Ranch po prebudení Talon na zámku Harjul. Dá vám fľašu Lon Lon Milk. Na uľahčenie výhry pred začatím hodte všetky obvyklé kurčatá do rohu na spodnú platformu schodov.

Fľaša číslo 2: Zhromaždite všetky kurčatá v dedine Kakariko a umiestnite ich do ohrady hydinárne. Porozprávajte sa s ňou a získajte fľašu. V dedine Kakariko sa nachádza celkom 7 kurčiat.

1 - Pri vchode do dediny.

2 - V blízkosti ohrady hydinárne.

3 Na ceste do severnej časti mesta, kde vojak stráži vchod na pohorie Death Mountain.

4 - Za plotom vedľa dverí zatratenej bohatej rodiny. Lietajte s ostatnými kurčatami vo vašich rukách, potom vyhodte obe kurčatá z rímsy a vezmite každého na ohradu.

5 - Na oplotenom území na severovýchode mesta. Nie je to príliš jednoduché. Vezmite kurča a vyliezte na schody vedľa výbehu. Teraz zamierte šikmo a preskočte, snažte sa dostať do rohu plotu na rímse. Môže sa to stať niekoľkými pokusmi. Ak si myslíte, že to nemôžete urobiť, hodte kurča na poslednú sekundu a uchopte okraj plota.

Môžete sa tiež pokúsiť dostať do domu s chlapom, ktorý sedí na streche a ísť dolu z druhej strany. Dostaňte sa vyšplhaním na vysokú vyhliadkovú vežu otočenú k stavenisku, potom pridržte Z a zatlačte doľava + A, preskočte na stranu a vyšplhajte sa cez plot. Teraz hodte kurča späť na plot (ak ste ho použili), potom chytte ďalšie kurča a hodte ho tiež. Potom prekonať plot a priviesť ich na ohradu.

6 - Rovnaké ako kuriatko 5, až po odletení a hádzaní kurča späť, stúpajte po schodoch na rímsu pomocou veterného mlyna. Niekde tam musíte nájsť kurča.

7 Pri vjazde do dediny, pri prvom dome vľavo, s červenou strechou, je vedľa steny krabica. Punch otvorte zásuvku. Kuracie mäso v zásuvke.

Fľaša číslo 3: Nachádza sa na dne jazera Chili po získaní stupnice striebra. Vnútri je nota. Dajte poznámku kráľovi Zorovi, aby použil fľašu na čokoľvek iné.

Fľaša číslo 4: Poskytuje sa dospelému obchodníkovi s odkazom pri vstupe na trh. Prineste mu 10 Big Po a on vám dá fľašu.

Vyhľadá výraz Big By: Big Po sa objaví iba na poli Hiryul Field a iba vtedy, keď Adult Link skočí na Epon. Nezamieňajte si ich s tradičnými, ktoré sa objavujú, keď nepojedete Eponom. Rozpoznáte Veľkého Poea, pretože odletia namiesto toho, aby na vás zaútočili, a povedia vám, že je to veľký Poe, keď ho vložíte do fľaše. Chyťte ich tak, že ich zastrelíte dvoma šípkami a potom prejdete na to, čo z nich zostane. Uistite sa, že máte prázdnu fľašu. Ak zistíte, kde presne sa objaví Poe (skúste pomaly jazdiť po Eponu okolo miesta, kde ste videli Veľkého Poea a zastaviť hneď, ako ho budete počuť), môžete tam počkať a Poe sa znova objaví na rovnakom mieste každých 10 sekúnd na samom mieste. Iba 10 Big Po je možné chytiť a priviesť k Po Traderovi.

1 V strede poľa Hiryul pri strome vedľa vchodu na Ranč na trávnik.

2 Priamo v strede poľa Hiryul pri sivom balvane južne od vstupu do Kokiriského lesa.

3 Vpravo hore v poli Khiryul neďaleko kopca visiaceho nad riekou Zora pred vchodom do dediny Kakariko. Pokúste sa ísť späť na Epon na kopec a Poe by sa mal objaviť pred vami.

4 priamo v centre Paula Hiryulu, pri tehlovej stene východne od Ranča Lon Lon. Skok blízko k vonkajšej stene, a keď idete za roh, mal by sa objaviť.

5 V strede poľa Hiryul pred hradom Hiryul, v blízkosti značky smerujúcej na ranč trávnika Lon Lawn.

6 Vľavo v strede Paula Hiryulu, na trojuholníkovej tráve na juhozápade pri ceste do údolia Gerudo, vedľa vonkajšej steny Paula Hiryulu.

7 Vľavo v strede poľa Hiryul, neďaleko osamelého stromu severne od jednej z ciest vedúcich k doline Gerudo.

8 Vľavo hore v poli Hiryul neďaleko potoka vychádzajúceho zo západnej strany hradu Hiryul, vedľa jedného z kríkov.

9 right Dole vpravo v poli Hiryul neďaleko zeleného stromu a časti vysokej trávy (ktorú môžete pokosiť mečom). Preskočte cez to alebo stojte uprostred časti vysokej trávy.

10 right Dole vpravo v poli Hiryul pri skale v háji hnedých stromov. Háj sa nachádza vedľa zeleného stromu s číslom Po 9. Postavte sa alebo preskočte okolo stromu juhovýchodne od kameňa.

Poznámka: Vpravo hore, vpravo v strede atď. odkazuje na mapu Paula Hiryula. Napríklad, pravá horná časť je v skutočnosti severovýchodná.

Tiež známy ako Young Link Trading Sequence. Aby ste sa vyhli zámene, všimnite si, že položka v názve je položka, ktorú dostanete, NIE JE položka, ktorú používate. Napríklad 6 Strašidelná maska Opis toho, ako dostať strašidelnú masku, nie čo s ňou robiť.

1 - Vajcia. Dostaňte ju z Malonu na hrad Hiryul (pri vstupe na hrad, po predaji).

2 - Kuracie. Počkajte jeden deň, až sa kuracie mäso vyliahne z vajíčka.

3 - List. použitie kurča prebudiť Talona na hrade (priraďte ho C). Potom prejdite strážou na hrade a nájdite princeznú Zeldu. Dám ti list.

4 - Keatonova maska. Ukážte list strážnemu pri vchode do hory Mountain v dedine Kakariko. Požiada vás, aby ste mu dali masku. Ak si chcete požičať masku, prejdite do obchodu Happy Mask Store na trhu.

5 - Maska lebky. Dajte Keatonovu masku strážcovi v dedine Kakariko. Potom sa vráťte do obchodu Happy Mask Store, zaplatte peniaze a získajte masku lebky.

6 - Strašidelná maska. Choďte do Strateného lesa (choďte tam priechodom na rímse nad domom Mido). Choďte doľava a nájdite Skull Baby. Postavte sa na pne a noste masku lebky (pamätajte, že ak ste tak ešte neurobili, musíte pre neho najskôr zahrať pieseň Sariya). Od vás kúpi masku. Vráťte sa do obchodu Happy Mask Store, platte peniaze a získajte strašidelnú masku. Jej ťažké vidieť, pretože sa spája s pozadím, ale malo by tam byť. Ak nie, skúste sa neskôr vrátiť.

7 - Rabbit Hood. Počas dňa choďte do dediny Kakariko a porozprávajte sa s dieťaťom na cintoríne Kakariko s strašidelnou maskou. Kúpi ho od vás. Vráťte sa do obchodu Happy Mask Store a platte peniaze, potom si zoberte králičiu kapucňu. Keď si nasadíte králičiu kapucňu, nebudete vás vyrušovať kostlivcami v poli Harjul.

8 - Maska pravdy. Prejdite sa okolo Paula Hiryula a nájdite bežiaceho muža. Nebude sa objaviť, kým nedostanete Ocarin času. Ak ju chcete rýchlo nájsť, od východu z trhu choďte na pravú stranu Lon Lawn Ranch, choďte niekoľkokrát okolo a uvidíte to v diaľke. Ak ju nenájdete, skúste to znova potom, čo sa stanete odkazom pre dospelých. Keď ho nájdete, utekajte za ním, až kým ho unaví a nesedí (nebude s vami hovoriť, kým mu to nebude). Ak budete hrať pieseň slnka a budete chvíľu počkať, unaví sa to rýchlejšie. Nasaďte si králičinu kapucňu, porozprávajte sa s ním a on vám za masku zaplatí veľa peňazí. Vráťte sa do obchodu Happy Mask Store, platte im peniaze a môžete si požičať Masku pravdy! Maska pravdy, keď ju nasadíte, vám umožní hovoriť s drby Gossip Stones. Klebety sú tie gumové kamene, ktoré vám povedia o čase, keď na ne narazíte mečom.

9 - Ostatné masky. Aj teraz si môžete vypožičať masku Gorona, masku Geruda a masku Zora. Pokúste sa ich nasadiť na rôznych miestach a pozrite sa na reakciu ľudí.

Pri jazere Chilia choďte po mostoch k stromu. Zahrajte si Ocarinu na budúcu noc. Udržujte svoj luk pripravený. Zahrajte si na flautu znova a potom strieľajte na slnku.

1. Vstup na cvičisko Gerudo. Vo výcvikovom areáli sú tri dvere s levými hlavami, ktoré vedú k rôznym pokusom v žalári. Budete musieť zložiť testy v každej časti žalára. Začnite pri dverách vľavo od vchodu.

2. Bitka o čas. Pri prvom teste musíte minútu bojovať proti dvom Stalfosom. Na obrazovke sa nachádza časovač, aby ste videli, koľko času vám zostáva. Ak chcete zaujať, ak stojíte príliš dlho na jednom mieste v piesku, začnete sať. Z-mieriť na jedného zo Stalfos a rýchlo zaútočiť, keď skočí alebo útoky ho poraziť. Získate malý kľúč a budete sa môcť presunúť do ďalšej miestnosti.

3. Zbieranie drahokamov na čas. V druhom teste musíte zhromaždiť všetky biele klenoty za minútu a pol, vyhýbajte sa pasci a nebezpečenstvám. Zber prvých troch šperkov je jednoduchý. Od vchodu sú umiestnené vľavo hore, vľavo dole a vpravo dole v miestnosti, pri pohľade zhora. Štvrtý je na rampe vpravo a vy musíte vyskočiť z rímsy, aby ste ju chytili. Piaty je skrytý nad stropným vchodom. Zbierajte ho pomocou streleckej háčiky na terči nad klenotom. Po zahriatí roštu môžete pokračovať, ale buďte opatrní, pretože pasce sú stále aktívne.

4. Bitka s vlkmi. V tejto miestnosti budete bojovať proti vlkom. Porazte ich ohromením Nuts Deco alebo Shooting Hook a vzdušnými útokmi mečov. Akonáhle sú porazení, objaví sa hruď s partiou šípov. Nad malými falošnými dverami je tajná chodba, ktorú môžete vidieť cez objektív pravdy. Použite strelecký háčik na vytiahnutie do malej miestnosti. Vnorené dvere obsahujú ďalší malý kľúč, ale na pohyb kameňom budete potrebovať strieborné rukavice.

5. Logické kruhy. Pred skokom na sochy bežte k vzdialeným dverám a zoberte malý kľúč. Vráťte sa do miestnosti so sochami, vyskočte a strieľajte do očí všetkých štyroch sôch, aby ste videli hruď s malým kľúčom. Použite strelecký hák, vráťte sa a pokračujte k ďalšej výzve. Môžete tiež znova navštíviť túto izbu a ísť tak po prvý raz, aby ste si vybrali malý kľúč na hornom priechode. Po vyriešení záhady sochy sa zatvorené dvere otvoria.

6. Fiery Room. Pri tomto teste sú v miestnosti dva ohnivé slimáky a niektoré ohnivé klúče. Zabite pomocou šípok Fire Keyes a zaútočte pomocou Fire Slugs zameraných na Z. Po porazení nepriateľov sa objaví hruď s partiou šípov. Použite kladivo Megaton na rozbitie blokov na stenách, aby ste videli spínač očí a spínač v podlahe. Prepínač Eye odstraňuje výstupnú mriežku. Выключатель в полу убирает огонь вокруг сундука в центре, в котором лежит маленький ключ. Идите через отпертую дверь.

7. Море Огня. В море огня вы должны собрать все Серебряные Рупии, рассеянные по всей комнате. Первую легко взять, потому что она прямо перед вами. Встаньте около края, повернитесь и используйте Стреляющий Крюк, чтобы подтянуться и взять её. Спрыгните на первый столб и возьмите второй драгоценный камень. Прыгните к следующему ближайшему столбу и сыграйте Песню Времени. Objaví sa kameň, ktorý uľahčí dosiahnutie zvyšných drahokamov. Použite nový drahokam, aby ste sa dostali k malému kľúču v hornej časti schodov ak ďalším dvom drahokamom. Posledný drahokam bude vyžadovať, aby ste šliapli na prepínač, aby ste uhasili oheň, a potom skočte z vrcholu kameňa Time. Hneď ako odnesiete posledný drahokam, natiahnite strelec na bezpečné miesto. Výstup z odomknutých dverí.

8. Podvodná skúška. Prehrajte si časovú skladbu v tejto miestnosti a odstráňte skaly nad podvodnou miestnosťou. Ponorte sa do topánok Blue Tunic a Iron Boots. Takto môžete zostať pod vodou tak dlho, ako budete musieť zbierať všetky drahokamy. Použite háčik na dlhé streľby na prilákanie cieľov v blízkosti drahokamov. Môžete tiež zložiť svoje železné topánky, aby ste plávali na poschodí a nosili ich, aby ste sa dostali späť dolu. Len čo zhromaždíte všetky drahokamy, nad ňou sa objaví hruď s malým kľúčom. Návrat do ohnivého mora a výstup cez ďalšie dvere.

9. Zabite viac času. V tomto teste musíte poraziť dva Dinalfos, vyhýbať sa okrajom miestnosti (z ktorej rastú požiarne vrstvy) a stredu (v ktorom stojí Bimos). Vyhnite sa postihnutej oblasti Beamosu a pomocou šípok alebo útokov mečmi porazte Dinalfo. Keď sú porazení, pustite Bombu do Bimosu, aby ste ju zničili. Získate malý kľúč a môžete sa pohybovať ďalej.

10. Sedem kľúčov pre sedem dverí. V poslednom bludisku choďte doľava. V prvej odomknutej miestnosti môžete cez objektív pravdy vidieť miestnosť s malým kľúčom. Na odomknutie všetkých dverí vedúcich na ľadové šípy budete potrebovať sedem kľúčov. V prvej odomknutej miestnosti sa pozerajte cez objektív pravdy na skrytý kľúč na strope. Použite plot, aby ste k nemu vyliezli. Na ceste k Ľadovým šípom nájdete truhlice s rôznymi pokladmi. Akonáhle si vezmete Ice Arrows, ukončite väzenie.

Keď dostanete všetky medailóny, choďte do Chrámu času. Tam nájdete Zeldu a ona ti ju dá.

Orech na zväčšenie Deco 1.

V Stratenom lese choďte doprava, doľava, doprava, doľava, doprava, doľava a vyhoďte tam kameň. Skočiť do diery, poraziť prvého Busha a zaplatiť mu 40 rupií za zvýšenie počtu Deco Nuts na 30.

Orechy pre zväčšenie Deco 2.

V Stratenom lese choďte doprava, doľava, doprava, doľava, doľava a skočte do diery v tráve blízko motýľov. Obleč masku pravdy a choď na miesto svetla. Kríky sa rozhodnú, že ste škaredé, ale zvýšia vás počet Deco Nuts na 40 rokov. V hre sa vyskytla chyba, vďaka ktorej nebudete môcť získať zvýšenie po tom, ako sa stanete odkazom pre dospelých. Preto, ak chcete zvýšiť počet Deco Nuts druhýkrát, musíte to urobiť okamžite po prijatí Masky pravdy, resp. Mali by ste dostať Masky pravdy čo najskôr (okamžite po prijatí Ocary of Time).

Zvýšenie obsahu osiva 1.

Choďte do Strateného lesa. Choďte doprava a uvidíte okrúhly sivý predmet visiaci na strome. Zastre ho z praku. Zasiahnite bullseye trikrát po sebe (bullseye - 100 bodov) a dostanete Big Bag pre Deco Seeds, ktorý sa zmestí na 40 Deco Seeds.

Zvýšenie obsahu semien 2.

Hrajte v pomlčke na trhu. Zasiahnite všetky ciele a zvýšte svoju schopnosť prenášať Deco Seeds na 50 semien.

Zväčšenie palice Deco 1.

Choďte do Strateného lesa. Choďte od vchodu doľava a choďte do ďalšej chodby. Choďte na svah na druhej strane. Bude tu Business Bush. Porazte ho odrazením jeho strely na neho a on vás požiada o 40 rupií. Zaplaťte 40 rupií a môžete mať až 20 dekoratívnych palíc.

Zvýšte Stick Deco 2.

Dieťa zapožičia masku lebky do obchodu Happy Mask Store. Choďte do Strateného lesa a choďte doprava, doľava, doprava, doľava, doľava. Kráčajte pozdĺž trávy k stene pri niekoľkých motýľoch, kým sa nedostanete do tajnej diery. Nasaďte si masku na lebku a choďte vpred. Všetky malé kríky začnú skákať okolo vás. Urobte si cestu doprava na veľký ker, ktorý je stále v zemi, a porozprávajte sa s ním, aby ste dostali schopnosť niesť až 30 palíc do Deco. Na tomto mieste môžete tiež nosiť ďalšie masky, aby ste dostali ďalšie ceny.

Zvýšte bomby 1.

V meste Horons na treťom poschodí je zvislý Goron. Ak použijete bombu, zastavte ho v pohybe, keď je v tuneli. Ten vám dá väčšiu bombu, ktorá vám umožní niesť 30 bômb.

Zvýšte bomby 2.

Jednou z náhodných cien v hre Bombu Bowling bude Big Bomb Bag, ktorá vám umožní niesť 40 bômb.

Zväčšiť šípky 1.

Väčší tulák (drží 40 šípov) môžete získať tým, že vyhráte v Tire v dedine Kakariko.

Zväčšiť šípky 2.

Zhromaždite 1500 bodov na strelnici Pevnosti Gerudo (potom, čo dostanete časť srdca za 1000), získate triašku za 50 šípov.

Epona - kôň pre dospelých. Môžete ho použiť na jazdu po poli Hirule oveľa rýchlejšie. Môže tiež preskočiť rozbitý most v údolí Gerudo a Epona je jediný spôsob, ako objaviť Big Po. Ak chcete získať Eponu, postupujte takto:

1 - Naučte sa piesne spoločnosti Epona. Ako dieťa, kedykoľvek po stretnutí s princeznou Zeldou, sa porozprávajte s Malonom v koraloch na Ranči na trávniku. Znovu sa s ňou porozprávajte a ukážte jej svoju okarínu, potom vás naučí, ako hrať pieseň Epona.

2 - Staňte sa odkazom pre dospelých a nahromadite najmenej 70 rupií.

3 - Porozprávajte sa s pánom Ingom na koralovom úrade na farme Lon Lawn Ranch a platte 10 rupií za jazdu na koni. Namiesto jazdy na koni si zahrajte pieseň Epona a Epona k vám príde. Prevezmite si ho a zaškolte ho. Počkajte, kým vyprší čas.

4 - Opäť sa porozprávajte s pánom Ingom a zaplatte za druhú cestu. Zahrajte si pieseň Epona a sadnite si na ňu. Tentokrát na Epon, preskočte na pána Ingo a použite Z-cieľom s ním hovoriť. Ponúka súťažiť v závode o 50 rupií.

5 - Vyhrajte preteky s pánom Ingo. V druhom závode ponúkne súťažiť. Vyhrajte znova a dostanete Eponu.

6 - Použite tlačidlo A, aby Epona rýchlo skočila a preskočila akýkoľvek plot, aby sa dostala zo ranča.

Tipy pre preteky: Pretekanie s pánom Ingom môže byť dosť ťažké. Hneď ako začne závod, stlačte joystick dopredu. Použite 1 mrkvu (stlačením A ju budete používať) a počkajte, kým sa neobjaví znova, potom ju znova použite, aby ste držali krok s pánom Ingo. Zalepte sa k plotu a počkajte, kým sa z cesty nedostane. Potom použite všetku mrkvu, ktorú máte, OKREM POSLEDNÝCH, aby ste ju urýchlili a prekonali. Potom počkajte, kým sa objaví druhá mrkva a použite ju. Neustále to robte, kým porazíte pána Ingo. NIKDY NEPOUŽÍVAJTE LAST CARROT! Vždy používajte iba predposlednú mrkvu. Ak použijete poslednú, stratíte rýchlosť a stratíte.

Teraz môžete hrať pieseň Epon, keď ste na Hirule Field, aby ste ju privolali. Teraz môžete prebudiť Talona v dome v dedine Kakariko, aby ste sa vrátili na ranč, a potom sa porozprávajte s Malonom, ktorý sedí na Eponu, vyhnite sa prekážkam a vyhrajte svoju vlastnú kravu.

Umiestnenie fontán Fey.

- Na najvyššej úrovni lesného bludiska, v diere.

- Na cintoríne za múrom, ktorý môže byť vyhodený do vzduchu, v hrobe pod náhrobkom s kvetmi v prvom rade náhrobných kameňov (kde ste našli Hilianský štít).

- V diere pod balvanom v hornej časti rímsy blízko začiatku rieky Zora. Ako dieťa môžete použiť kurča (pozrite sa na malú rímsu na jeho základni, kde je rebrík), alebo pre dospelých použite platformu na fazuľové struky.

- V pieskovisku pri púšti Colossus (aktivujte hru Storm Song na blízkom kameni).

- V pevnosti Gerudo na mieste vedľa dvoch párov škatúľ, v blízkosti pravého páru. Zahrajte si Storm Song a otvorte dieru vedúcu k fontáne.

- Keď opustíte trh, odbočte doprava a choďte pozdĺž hradnej steny k balvanu. Blast balvan vidieť dieru vedúcu do fontány víly.

- Ak ako dieťa hráte Storm Song na ostrove v Zora Abode (ako ostrov, na ktorom stojí zora vedľa schodov), objaví sa diera s vnútornou fontánou.

1 Kruhový útok a prvá úroveň mágie. Stlačte a podržte B a počkajte, kým sa váš meč nabije, aby využil túto mágiu. Držte B dlhšie pre silnejší útok.

Choďte na vrchol hory Mortal a vystreľte skalu vľavo od značky, aby ste našli Veľkú vílu.

2 - Fire Dean. Vytvára okolo vás ohnivú guľu, horí nepriateľov a zapaľuje baterky.

Choďte na hrad Hiryul (za trhom) a nájdite skalu so znamením „Tikik“. Bombardujte skalu a vstúpte do jaskyne, aby ste našli Veľkú vílu.

3 - Vietor Farore. Nastaví teleportačný bod v poslednom vchode, ktorým ste prešli, a ak ho znova použijete, môžete ho buď rozptýliť, alebo teleportovať.

Choďte do Zoryskej fontány (za kráľom Zory v obydlí Zora) a pozerajte sa za Jaba-Jaba, aby ste našli malý ostrov. Odstráňte kameň na stenu a nájdite túto Veľkú vílu.

4 - Zdvojnásobená magická úroveň. Budete potrebovať kladivo Megaton od chrámu ohňa. Choďte do miestnosti kráľa Horónov. Choďte do zadnej časti svojej izby a vstúpte do pohoria Crater of Death. Prejdite sa cez most do jaskyne blokovanej dvoma červenými kameňmi. Pomocou kladiva rozbite červené kamene a vstúpte do jaskyne, aby ste našli Veľkú vílu.

5 - Láska k Naire. Na chvíľu obsahuje okolo vás ochrannú bariéru.

Prejdite na púšť Colossus a nájdite 2 palmy s medzerou medzi nimi. Odstráňte trhlinu v stene a nájdite túto Veľkú vílu.

6 - Dvojitá ochrana. Umožňuje znížiť škodu nepriateľov na polovicu.

Po prijatí Zlatých rukavíc na hrad v Ganone choďte von. Choďte na miesto, kde bola Veľká víla, ktorá vám dala Fire Dean, a zdvihnite obrovský čierny stĺp, aby ste našli poslednú veľkú vílu.

Umiestnenie tlačidiel Ocarina na joysticku Nintendo 64 je rovnaké ako na skutočnej Ocarine! Tlačidlo Z simuluje spodný otvor. Počas prehrávania noty sa pokúste podržať tlačidlo Z a budete počuť, že sa nota mení rovnako ako na skutočnej Ocarine! Tlačidlo R tiež mení zvuk poznámky. Okrem toho, ak hráte na ocarine a stlačíte analógovú páčku v rôznych smeroch, zmeníte tón tak, aby simuloval rovnaký efekt, ako keby ste hrali na skutočnej ocarine.

Ľavý C, horný C, pravý C, ľavý C, horný C, pravý C.

Zelda's Lullaby Všade sa zvykne dokázať, že ste kráľovský posol. Zahrajte si ju zakaždým, keď uvidíte symbol Troforov. Ak nič nepomôže, skúste túto skladbu prehrať. Tiež, ak budete hrať túto pieseň blízko jedného z tých kameňov, ktoré vám povedia čas (nazývajú sa klebety), bude vám udelená víla. Zelda's Lullaby je tiež známa ako Royal Family Song. Ak rozsekáte znamenie na kúsky, môžete ho znova zostaviť hraním Zeldovej ukolébavky na svojej okaríne. Znak bude magicky obnovený pred vašimi očami. Študoval Impa po prvom stretnutí so Zeldou.

Horná C, Ľavá C, Pravá C, Horná C, Ľavá C, Pravá C.

Pieseň Epony Používa sa na krotenie a privolanie koňa Eponu. Tiež, ak si zahráte pri krave, dostanete nejaké mlieko. Študoval Malon v Lon Lon Ranch po stretnutí so Zeldou.

Dolná C, Pravá C, Ľavá C, Dolná C, Pravá C, Ľavá C.

Pieseň sárie Používa sa na komunikáciu so Sariyou, rozhovory s Navi a odhalenie niektorých tajomstiev týkajúcich sa lesov. Tiež sa používa na to, aby kráľ Horónov tancoval a stal sa šťastným. Študoval Sariya na posvätnej lesnej lúke v stratenom lese. Ak sa chcete dostať na lúku od vstupu do Strateného lesa, počúvajte hudbu, ktorá vychádza z najhlasnejších a choďte týmto smerom. Cesta pre lenivých: doprava, doľava, doprava, doľava, dopredu, doľava, doprava.

Pravá C, dolná C, horná C, pravá C, dolná C, horná C.

Pieseň slnka Používa sa na zmenu noci zo dňa na deň a noc kedykoľvek! Zmrazujú tiež zombie a múmie. Choďte v noci na cintorín Kakariko a choďte na veľký náhrobok vzadu. Skontrolujte dva náhrobné kamene na bokoch a bojujte s bratmi Po. Akonáhle sú porazení, hrať Lullaby Zelda otvoriť Royal Tombstone. Skočiť do diery, zabiť všetky netopiere otvoriť dvere, a ísť do hrobu sa dozvedieť Song of the Sun.

Pravý C, A, nižší C, pravý C, A, nižší C.

Pieseň času Používa sa na otváranie kamenných dverí v chráme času. Používa sa tiež na presun alebo odstránenie modrých kameňov so symbolom Chrámu času. Učte sa telepaticky od Zeldy

schopnosti

Maska pravdy je pravidelne sa objavujúca maska ​​zo série Legenda o zelde, Táto záhadná maska, ktorú prenášajú šejkania, umožňuje majiteľovi čítať myšlienky Rumor Stones. Maska má tvar znaku šejkov, a to oko so slzou. Získanie tejto masky nie je potrebné na dokončenie žiadnej hry.

Curse Edit

Maska pravdy sama o sebe nikdy nezmení svojho majiteľa na netvora.

Muž nosil masku kvôli chamtivosti. Potvrdzuje to príbeh o tom, ako sa zmenil na monštrum, a keď Link vychováva psa v tej istej miestnosti ako osoba, ktorá nosila Masku pravdy, hovorí sa, že jeho pán nosil masku kvôli svojej chamtivosti. Je zrejmé, že keď si človek nasadil masku, dopustil sa chamtivosti.

V Khayrulu, najmä v Ocarine of Time, Link vidí celú rodinu prekliatu kvôli svojej chamtivosti. Fyzickým prejavom kliatby bolo, že pavúky boli rozptýlené po Khayrulu a rodina sa zmenila na pavúky. Táto kliatba, zrodená z chamtivosti, dokazuje, že existuje.

Pozrite si video: Лев лучший знак зодиака, невыносимая гороскоп правда от Maska Pravdy (Jún 2021).

Pin
Send
Share
Send
Send