Užitočné tipy

Ako sa má byť Beyoncé

Pin
Send
Share
Send
Send


Svetoznámy spevák Beyoncé je modlom mnohých fanúšikov. Jej život je bohatý a zaujímavý, neustále sa vyvíja a zdokonaľuje ako kreatívna osoba a ako úspešná žena, ktorá priťahuje doslova armádu fanúšikov. Mnohí sa zaujímajú o podrobnosti osobného a profesionálneho života speváka, a preto zvýšime tajomstvo tajomstva a tajomstva rozprávaním týchto zaujímavých faktov o slávnom interpretovi R´n´B.

Foto: www.flickr.com/Tatiana T

Životopis Beyoncé

1. Miesto a dátum narodenia - Houston, 4. septembra 1981.

2. Rodičia pomenovali dievča Beyonce Giselle Carter Knowles.

3. Dievča dostalo také exotické meno od svojej matky, alebo skôr toto je odvodené meno od priezviska po manželstvo.

Zdroj: Tumblr

4. Medzi jeho predkov patria národy Afriky, Ameriky a obyvatelia bývalých francúzskych kolónií. Z materského hľadiska je spevákom potomok Josepha Broussarda.

5. Mama hviezda - kaderníčka a stylistka Tina Beyonce, otec Matthew Knowles sa zaoberá správou dokumentov.

Zdroj: Roh Beyonce

6. Obľúbená šou speváka a herečky - Jersey Shore (Beach).

7. Miluje film „Hviezda sa narodila“, toto je jej najobľúbenejší film.

8. Model štýlu Beyoncé považuje herečku a super modelku Kate Moss.

9. Vo svojom voľnom čase rada trávi čas doma sledovaním televízie alebo sledovaním hry Brooklyn Nets v prvom rade so svojím manželom.

10. Je veľmi citlivá a citlivá, má vysoký súcit, preto je aktívnym účastníkom charitatívnych organizácií. Medzi nimi sú aj tí, ktorí sa podieľajú na cielenej pomoci v boji proti neplodnosti, fondom na všeobecné účely a pomoci ženám v ťažkých životných situáciách.

11. V roku 2012 sa speváčka stala veľvyslankyňou sveta v akcii Svetový deň pomoci, pri tejto príležitosti bolo natočené video, v ktorom vyzýva na súcit a láskavosť. Ak je to možné, pomôžte tým, ktorí to potrebujú.

12. V New Yorku v Brooklyne spoločnosť Beyonce vytvorila neziskové kozmetologické centrum - kozmetické centrum Beyoncé.

13. Na počesť svojej starej mamy bol dizajnérsky dom Dereon vymenovaný za speváka. Okrem toho vydala niekoľko radov vôní, z ktorých najslávnejšia z nich bola Heat, Pulse.

Zdroj: Facebook / HouseOfDereon

14. Zoznam jej propagačných aktivít zahŕňa kontrakty s miliónmi dolármi s Pepsi, Loreal a American Express.

Zdroj: Pepsi

15. Časopis People v roku 2010 vyhlásil za najkrajšiu ženu na svete.

16. Spevák je vysoký 167 cm.

17. Najobľúbenejšie číslo slávnej popovej divy je 4. Narodeniny jej matky sú 4., oženená 4., jej 4. a 4. výročie narodenia jej manžela. Singer - 4. septembra, jej manžel - 4. decembra.

18. Z tejto nehnuteľnosti má byt v Miami a dom v hlavnom meste Veľkej Británie v Londýne.

19. Miluje svetlý make-up, ktorý pozostáva iba z tónovania rias pomocou riasenky. Pri tejto metóde spočíva v hojnosti kozmetiky a make-upu v práci.

20. Aktíva speváka sú 300 miliónov dolárov. Jej manžel Jay-Z - 500 miliónov dolárov.

Beyonceho kariéra

21. Talent pre spev bol odhalený v malej Beyoncé, keď mala 8 rokov, keď na tanečnej hodine účinne dokončila pieseň so svojím učiteľom, energicky a sebavedome vyberala tie najvyššie tóny.

22. V rovnakom veku sa uskutočnilo osudové stretnutie s ostatnými členmi detskej skupiny Destiny. V tom čase boli spolu s ďalšími tromi dievčatami spojené v skupine Girls Tyme.

23. V mladom veku vyhrala vokálna súťaž talentovaná speváčka účinkujúca s piesňou Johna Lennona „Imagine“.

24. V období, keď sa detská skupina Destiny rozpadla, spevák trpel takmer dvoma rokmi vážnou depresiou. Zakryla to však, pretože skupina dostala prestížne ocenenie a tejto skutočnosti by sa stále nevenovala pozornosť.

25. Debutový album, s ktorým začala svoju samostatnú kariéru po rozpade skupiny, Dangerually in Love priniesol spevákovi 5 ocenení Grammy.

26. Mama Beyoncé pomáha a podporuje talentovanú dcéru od úplného začiatku jej kariéry. Navrhla šatník pre dieťa Destinyho dieťaťa.

27. Zafarbenie hlasu speváka má medzzosopránovú klasifikáciu.

28. Hlasové schopnosti demonštrujú 3,5 oktávy rozsahu.

29. V roku 2003 bol pre speváčku vytvorený javiskový obraz, ktorý jej mal pomôcť potlačiť plachosť na javisku, av roku 2010 speváčka uviedla, že nepotrebuje alter ego, aby sa počas predstavení cítila uvoľnene. Sasha Firs sa stala hrdinkou línie oblečenia, ktorá zdôrazňuje osobnosť spevákovho obrazu a sprostredkuje tento duch všetkým fanúšikom.

30. Medzi jej mnohé prezývky patria najobľúbenejšie Bey, B, Queen B a pop princezná.

31. Prvé kolo speváka ako samostatného umelca sa uskutočnilo v roku 2004.

32. V roku 2006 sa po úspechu piesne, ktorú Irreplaceable preložila do španielčiny, rozhodla speváčka preložiť celé album B´Day, s ktorým spolupracovala so Shakirou.

33. Časopis Sports Illustrated uverejnil fotografiu časopisu Beyoncé na obálke letného vydania 2007. Táto skutočnosť je pozoruhodná v tom, že ide o prvú a jedinú fotografiu nie športovca alebo profesionálneho modelu, ktorý zdobil obálku tohto časopisu.

Zdroj: Ilustrované športy

34. V tom istom roku sa stala prvou umelkyňou, ktorá získala Medzinárodnú umeleckú cenu udelenú na American Music Awards.

35. V roku 2010 sa spevák stal držiteľom rekordu a získal jeden večer cenu Grammy.

36. Pokiaľ ide o ceny Grammy, treba poznamenať, že Beyoncé má najväčšiu zbierku Grammy, z toho 20 z nich.

37. Posledný album „vizuálnej“ limonády speváka, ktorý je hodinovým filmom, vyvolal v tlači pocit, veľa diskusií, komentárov a veľa kritiky. Zároveň sa však stal najpredávanejším albumom, držiteľom rekordu, ktorý zlomil všetky predchádzajúce záznamy o predaji v prvých 27 hodinách vydania.

filmografie

38. Debutom kariéry filmovej herečky bol hip hopper Carmen, kde hlavnú úlohu zohrala speváčka.

39. V roku 2002 Beyoncé hral podpornú úlohu v tretej časti členov Austin Powers - Gold. Hrala Foxy Cleopatra.

Zdroj: Tumblr

40. Spevák vystupoval vo filme Fighting Temptations talentovaného jazzového speváka. Ide o komédiu na tému hudby, kde spevák vyzeral veľmi organicky.

41. V roku 2004 Jay-Z nakrútil film o Beyonce, s ňou v hlavnej úlohe - „Going Black“.

42. Rok 2006 je bohatý na účasť na filmoch. Speváčka sa stala členkou dvoch filmov - „Dream Girls“, kde získala rolu prima a „Pink Panther“ (postava Zaniya).

43. Televízny projekt „Moja noc v Grammy“ bol natočený na základe autobiografického prechodu zo života hviezdy s jej účasťou na hlavnej úlohe.

44. V roku 2009 bola speváčka poverená vedúcou úlohou v dramatickom filme Obsession.

45. Beyoncé sa vykreslila v biografii príbehu Život ako sen.

46. ​​Jej postava Shine spievala v sérii Wow! Wow! Wubbzy! A vyjadril charakter Tary v karikatúre Epic.

Zdroj: Animácia Fox 20. storočia

Beyonceho osobný život

47. Speváčka spôsobila dvojročné depresie tým, že sa rozišla s mužom vo veku 19 rokov, s ktorým udržiavala vzťahy niekoľko rokov pred rozchodom.

48. Dlho skrývala vzťah so svojím budúcim manželom Jay-Z rapperom.

49. Pár oficiálne zabezpečil svoj vzťah 4. apríla 2008.

50. Široká verejnosť sa dozvedela o sobáši rappera a pop diva iba o tri týždne neskôr, Beyoncé sa ani nezúčastnila krúžku pred udalosťou, pri ktorej pár odhalil pravdu.

51. Film „Život je ako sen“ využíva časti rodinného videozáznamu o detstve speváka a momenty o tom, ako sa pripravuje na každé predstavenie prečítaním modlitby.

52. Koncom augusta 2011, na hudobných oceneniach MTV Music Awards, nastávajúca matka oznámila svoje zaujímavé postavenie, čím účinne preukázala už vynikajúcu brucho.

53. Tento príspevok sa dostal do Guinessovej knihy rekordov, pokiaľ ide o počet opakovaní a rýchlosť distribúcie na Twitteri.

54. Počas vianočnej noci 2012 mali Beyonce a Jay-Z dcéru Blue Ivy Carter.

55. V živote významného páru je smutná chvíľa, o ktorej povedali oveľa neskôr ako samotný incident. Spevák utrpel potrat, ktorý ju prinútil pomôcť ženám trpiacim neplodnosťou alebo s problémami s počatím.

56. Do dvoch dní sa dieťa stalo hviezdou máp. Mladý otec zahŕňal nahrávanie prvého výkriku novorodenca vo svojej piesni „Sláva“, venovanej narodeniu dcéry.

57. Chcúc udržať moment narodenia Blue Ivy v tajnosti, nastávajúca matka sa pod falošným menom objavila na klinike v New Yorku.

58. Začiatkom februára tohto roku sa v médiách objavilo oficiálne vyhlásenie, že speváčka je znova tehotná. Tentoraz pár čaká na dvojčatá.

59. Tajomný Beyoncé na prvý pohľad ochotne zdieľa podrobnosti svojho života s fanúšikmi a svetovou komunitou.

Písanie a tvorba skladieb Edit

Od detstva Destinyho si Knowles majstrovsky buduje svoju kariéru. Bola náhodou spoluautorkou mnohých piesní skupiny, ako aj jej vlastných sólových diel. Známy pre písanie osobne energetických a feministických kompozícií sama, uviedla, že prítomnosť Jay-Z v jej živote zmenila niekoľko jej myšlienok o vzťahu medzi mužmi a ženami. Niektoré z jej piesní sú autobiografické a, ako pripúšťa, prevzaté z osobných skúseností a priateľov.

Knowles bola tiež koproducentkou väčšiny nahrávok, do ktorých bola zapojená, najmä počas jej samostatnej práce. Nespája sa však s rytmom, ale spravidla ponúka melódie a nápady počas tvorby a delí ich s producentmi. Knowles je tiež známy písaním piesní počas propagácie Destiny's Child v 90. rokoch a od začiatku do polovice 20. storočia. Získala cenu „Autor roka“ v nominácii „Pop Song“ za rok 2001 A

Diva s plienkami

Skutočnosť, že najstaršia dcéra kaderníctva Texas Tina Knowles a manažér predaja tlačiarní Matthew Knowles sa stanú hviezdou, sa pochopila takmer od jej narodenia. Beyoncé od mladého veku bol veľmi hudobný a milovaný tanec. Rodičia dôrazne podporovali jej túžby a vychovali ju ako skutočnú princeznú, pred ktorou by sa všetci mali klaňať.

Vo veku ôsmich rokov absolvovala Bee obsadenie v dievčenskej skupine, čo bolo symbolickým začiatkom jej budúcej slávnej kariéry. V roku 1996 sa vytvorila popová skupina Destiny's Child a Beyoncé, ktorý mal v tom čase iba 15 rokov, sa okamžite stal sólistom.

Kelly a LaTavia zatiaľ tolerovali Beyoncéove tvrdé poznámky o ňom. Sólista tímu teraz a potom odhalil dievčatá v zlom svetle v rozhovore. Takže Bi mohla ľahko povedať, že iba ona je schopná krásne spievať a pohybovať sa v skupine. Jeden prípad fanúšikovových umelcov sa jej stále pripomína: počas jednej z videonahrávok sa Rowland nazývala „druhým sólistom“, čo znalosť Knowlesa značne rozzúrilo. Budúca pop diva ukázala svoju nespokojnosť s výrečnými výrazmi tváre a jasným odkazom, že v tíme môže byť iba jedna hviezda - a to samozrejme aj samotná Beyoncé.

Tento prípad neskôr komentovala slečna Robersonová. "Kelly hovorila pravdu." Každý z nás poznal našu úlohu. Bee je sólista, Kelly je druhý sólista a ja som spieval soprán. Nikdy sme sa nepokúšali zatieniť, pretože sme mali určité miesta v skupine, “vysvetlila LaTavia v rozhovore pre MTV. Úprimnosť umeleckých rozsudkov, ktoré sa počas takmer celého rozhovoru s novinárom nervózne a nervózne zasmiala, sa však ťažko uverila.

Napriek arogantnej povahe speváčky sa Kelly s ňou aj naďalej spriatelovala a dokonca vystupovala s kapelou Destiny's Child, ktorej zloženie sa niekoľkokrát zmenilo až do kolapsu v roku 2006. Umelci stále komunikujú, pretože slečna Rowlandová sa odvtedy ani nesnažila konkurovať jej „kamarátke“.

Nadmerné požiadavky

So začiatkom samostatnej kariéry (musím povedať, veľmi úspešný) sa zvyky Beyoncé stali takmer kráľovskými. Podľa anonymných zdrojov, ktoré počas koncertov museli so spevákom komunikovať, vôbec nie je zábavná a milá dievčina, ktorej sa snaží vydávať. Ako perfekcionista pre kostnú dreň si celebrita vyžaduje iba najlepšie výsledky a nespochybniteľné podriadenie sa jej tímu - popová hviezda nedáva nikomu právo urobiť chybu, dokonca ani najmenšiu. Zasvätenci tvrdia, že umelkyňa je skutočným tyranom v sukni: je nespravodlivá a veľmi krutá voči tým, s ktorými pracuje.

Nie je ľahké ju potešiť. Ak si myslíte, že vydanie denníka The Daily Star, potom požiadavky umelca hitu Single Ladies sú takmer monarchické. V jazdci sú napísané nasledujúce body: v šatni by vždy mala byť zásaditosť (zásadité - približne Woman.ru) voda, chladená prísne na 21 stupňov, ako aj špeciálne titánové skúmavky na pitie, každá v hodnote 900 dolárov. Okrem toho, umelkyňa trvá na tom, že v miestnosti, kde sa bude pripravovať na predstavenie, je čerstvá oprava a nový nábytok.

Organizátori Super Bowl (posledná hra o titul majstra Národnej futbalovej ligy USA, ktorá sa stala štátnym sviatkom, - cca. Woman.ru) v roku 2013 pekne mučený Beyonce. Ryder potom zasiahol manažérov, ktorí za svojho života veľa videli. Popová kráľovná trvala na tom, aby bola v jej šatni vybavená osobitná škôlka pre jej dcéru Blue Ivy, ktorá by mala vonieť ako ruže, a tiež požadovala, aby si pre svojho manžela Jaya Z. vytvorila miniatúrny vlastný bar s elitnými nápojmi.

Je zvláštne, že sa umelkyňa zároveň nepovažuje za náročnú divu, že vy, že vy! Jeho predstavitelia opakovane komentovali tlač a uviedli, že Beyoncé je plachý a asketický. Pre úplné šťastie pre ňu stačí radosť a pohodlie jej fanúšikov.

Manželstvo postavené na klamstve

Beyonce nikdy neunavila opakovanie toho, že Sean Carterová, známa širokej verejnosti pod pseudonymom JJ, je jej jedinou skutočnou láskou. Umelci sa začali stretávať v roku 2002 po plodnej spolupráci - nahrali duo 03 Bonnie & Clyde. O rok neskôr začuli fanúšikovia milovníkov pieseň Crazy In Love a vyhlásili ich za najkrajší pár našej doby.

Ideálny zväzok na prvý pohľad v skutočnosti od samého začiatku vyvolal veľa otázok. Faktom je, že Jay Z ju počas aféry s Beyonce systematicky podvádzal s ostatnými ženami, navyše si „neopatrne všimol“ stopy zločinov ”. Viacnásobný víťaz ceny Grammy uhádol, že vyvolený nebol neverný, ale nebol v zhone, aby ho opustil. Bee vedel, že by to potešilo nenávisťov, ktorí od samého začiatku trvali na tom, že ich vzťah so Seanom je odsúdený na zánik. Ohrozená bola aj reputácia, ktorá sa vyliala v miliónoch dolárov.

V roku 2005 sa však hudobníci na krátky čas rozišli kvôli Carterovej častej horúčke. Riva Biva bola na svojho priateľa šialene žiarlivá pre vtedy začínajúcu speváčku Rihannu. Skúsený hudobný producent a v tom čase stále tak naivný, ale aj vtedy už horúci, jeho chrámy neustále flirtovali na verejnosti, čo bolo pravdepodobne súčasťou propagačného plánu Ri-Ri. Zlé jazyky však začali šepkať a Beyoncé s každou poznámkou o „úzkej spolupráci“ Jay Z s touto maličkosťou Barbadosu stmavol. O niekoľko rokov neskôr životopisec Beyoncé John Randall Taraborrelli oznámil, že Sean Carter a Rihanna nikdy neboli spolu - ich romantika bola vynájdená výlučne pre PR vyjadreného speváka.

Krátko po šťastnom stretnutí s BJ predložil ponuku manželstva. Pár hral tajnú svadbu v roku 2008 ao štyri roky neskôr mali dlho očakávanú dcéru.

Pokoj pred búrkou mal krátke trvanie: v roku 2014 sa mladšia sestra Beyoncé Solange pustila päsťou do Jay Z so päsťami priamo vo výťahu, v ktorom títo traja spadli zo slávnostného obradu. Incident bol zaznamenaný na sledovacích kamerách a čoskoro unikol do siete. Fanúšikovia už dlho kývajú o tom, čo by mohlo viesť jej švagrovú k tomu, aby prijala extrémne opatrenia. Tam bol len jeden záver: Solange nemohol odpustiť manželke svojej milovanej sestry za to, že jej už roky neverila. Našťastie sa tímu Beyoncé rýchlo podarilo utlmiť nepríjemnú situáciu - jeho predstavitelia uviedli, že tlač nesprávne interpretovala udalosti. Málokto tomu však veril ...

V posledných niekoľkých rokoch boli médiá plné titulkov o bezprostrednom rozvode páru Cartera. Beyoncé sa už údajne nechce vyrovnávať s kampaňami svojho manžela vľavo, ale trpí iba pre dobro spoločného dieťaťa a jeho obraz ženy, ktorá si zaslúži svoje osobné šťastie. Situácia sa opäť eskalovala v roku 2016, keď pop diva vydala vizuálny album Lemonade, v ktorom sa zdá, že spievala iba o zrade milovanej osoby. Fanúšikovia pani Carterovej sa zúfalo snažili zistiť skutočné meno ženy, ktorá sa v piesni volala Becky. Bolo ich veľa verzií, nikto sa nedostal na koniec pravdy. Je zvláštne, že medzi podozrivými bol aj Chris Jenner, ktorý je takmer dvakrát starší ako Jay Z! Nový záznam manželky prinútil rappera, aby verejne uznal jeho milostné záležitosti na strane. „Vždy som si vážil naše vzťahy, ale pôvodne boli postavené na nepravde. Pretože sme verejní ľudia, bolo obzvlášť ťažké začať od nuly, “povedal hudobník pred vydaním svojho nového albumu 4:44, v ktorom sa ospravedlnil svojej manželke.

Existuje však ešte jedna verzia tohto oneskoreného verejného pokánia výrobcu rapu. Vo svetle hnutia proti obťažovaniu, ktoré sa rozšírilo do celého sveta, sa právnici Jay Z rozhodli predpovedať udalosti, dobre si vedomí toho, že mnoho žien môže tento „zlomyseľný reveler“ kedykoľvek nazvať. Уж лучше подстелить соломку и как бы заранее взять на себя вину в многочисленных интрижках на стороне, чем потом разбираться с многочисленными исками, параллельно объясняя миру, как они вяжутся с имиджем добропорядочного семьянина.

Буквально за последний год отношения пары вроде бы улучшились. Бейонсе подарила мужу, мечтавшему о большой семье, двойню — сына Сэра и дочь Руми. По слухам, Джей Зи даже грозился развестись с певицей, если она не согласится родить ему еще детей. Похоже, для Би действительно важно поддерживать образ идеальной матери и жены, ведь далеко не каждая стала бы мириться с систематическими изменами второй половины.

Впрочем, фанаты звезды до сих пор не могу понять, почему она раз за разом терпит унижения и противоречит сама же себе. Vo svojich piesňach sa Beyoncé snaží vytvoriť obraz silného a nezávislého feministky a vyzýva ďalšie ženy, aby ukončili svoje nešťastné vzťahy bez ľútosti: hovoria, že niet nenahraditeľných mužov.

Záležitosť s prezidentom?

Začiatkom roku 2014 na webe šírili zvěsti, že Beyoncé prišla s prefíkaným plánom na poníženie svojho manžela. Herečka údajne platila veriacim rovnakú mincu. Francúzsky novinár Pascal Rosten povedal tlači, že speváčka podviedla svojho manžela - a to nie s nikým, ale so samotným prezidentom USA Barackom Obamom. Reportér, ktorému sa predtým podarilo odhaliť aféru bývalého francúzskeho lídra Francoisa Hollanda s herečkou Julie Gaillotovou, tvrdil, že má nepopierateľný dôkaz o americkej populárnej romantike a politike.

Prítomnosť takýchto svedčiacich dôkazov o Beyonce šokovala fanúšikov, ktorí ju idealizovali. Úradníci celebrít okamžite kontaktovali seriózne médiá s cieľom vyvrátiť tieto informácie a zachrániť reputáciu pani Carterovej.

Potvrdenie vzťahu medzi Beyoncé a Barackom Obamom svet nevidel. Ale všetci dobre vieme, že bez ohňa nie je dym ...

Falošné tehotenstvo

Keď v roku 2011 Beyoncé oznámila celému svetu, že očakáva svoje prvé dieťa, mnoho fanúšikov pochybovalo o jej tehotenstve. Fanúšikovia boli v rozpakoch, že sa brucho speváka zázračne objavilo a potom počas výletov zmizlo.

Fragmenty z televízie okamžite zasiahli web a speváčka sa po dlhú dobu pokúšala ospravedlniť rozpaky. Podľa povestí dokonca špeciálne pozvala paparazziho na fotografovanie na plážovom fotení, ktoré sa má zastreliť do bikín. Rozmazané obrázky nasnímané na kilometer však neboli dostatočne presvedčivé.

Počas druhého tehotenstva sa umelkyňa okamžite rozhodla hrať bezpečne. Zverejnila polonahlé fotografie, aby nikto nepochyboval o tom, že mala na sebe deti.

Prisahaná priateľka

Pred niekoľkými rokmi sa vzťah medzi Jayom Z a Kanye Westom prudko pokazil, pretože umelec hitu Stronger bol počas jedného zo svojich vystúpení nelichotivý o svojom kolegovi a jeho manželke Beyonce. Spevák však nebol príliš rozrušený. Nezakrýva skutočnosť, že chamtivá sláva rodiny Kardashianov ju otvorene otravuje.

Umelkyňa všeobecne všetkými prostriedkami zdôrazňuje, že je nad klanom Kardashian-Jenner. Napriek nie najteplejším vzťahom s členmi tejto rodiny ich spevák pravidelne blahoželá k dôležitým životným udalostiam.

Napríklad nedávno predstavila svojej novonarodenej dcére Kim a Kanye drahý darček - náramok s diamantmi vytvorený exkluzívnou objednávkou klenotníka Lorraine Schwartzovej. Fanúšikovia sa dokonca rozhodli, že kráľovná zmenila svoj hnev na milosrdenstvo, a je teraz pripravená spojiť sa s internetovými hviezdami. Anonymní autori však upozorňujú, že popová diva nikdy sama o sebe nepodvádza.

Ďalšie fakty svedčia o tom, že Beyoncé je povaha vyplývajúca z rozporov. Takže speváčka často trvá na tom, že chce zachovať svoj osobný život v tajnosti, zatiaľ čo súčasne rozširuje zvesti a volá paparazzi, aby na ňu svet nezabudol. Zdá sa, že Beeov ideál na prvý pohľad je naozaj iba majstrovská kamufláž. Ale nakoniec sa opotrebuje a prestane skrývať skutočnú podstatu vecí.

Pin
Send
Share
Send
Send