Užitočné tipy

Ako nakupovať a predávať komiksy

Pin
Send
Share
Send
Send


Tu nájdete výber služieb, za ktoré môžete predávať komiksy, grafické romány alebo manga, posledne menovaná je tu v menšine. Tu sú stránky určené pre ľudí pracujúcich s angličtinou, ak je pre vás zlé, venujte pozornosť ďalším zbierkam venovaným komiksu.

ComiXology je služba, ktorá vám predá komiksy, grafické romány a manga. Táto služba je americká, takže väčšina robotov, ktoré sa tu predávajú, sú americké a anglické.
Tu sa však môže pokúsiť zarobiť peniaze niekto, stačí poslať svoju prácu a ak je jeho kvalita vysoká, po overení sa okamžite začne predávať. Je pravda, že vaša práca sa môže posudzovať niekoľko mesiacov, ale s najväčšou pravdepodobnosťou je to kvôli vysokému zaťaženiu služby. Okrem toho autorské práva zostanú s vami a začnete tu predávať svoje diela, môžete ich uverejňovať aj na iných stránkach.
Niektoré nevýhody možno považovať za to, že 50 percent zárobkov, služba odníma.

Tapas je služba vytvorená na publikovanie webových komiksov a webových románov, niečo podobné manga, ale autorstvo amerických umelcov je tu tiež. Stránka bola vytvorená pre ľudí, ktorí chcú priťahovať pozornosť k svojej práci, a pre tých, ktorí na nej chcú zarobiť peniaze.
Väčšina prác uverejnených tu je v angličtine, ale administratíva nemá nič proti iným jazykom. Takže môžete bez problémov komiksy uverejňovať v akomkoľvek jazyku.
Pokiaľ ide o zárobky, existuje niekoľko spôsobov, ako napríklad získať dary od fanúšikov, ktorí čítajú vašu prácu, ako aj reklamu v dolnej časti vašej komiksy, z ktorej dostanete peniaze. Okrem toho existuje možnosť predať svoju prácu, a to v kapitolách aj zväzkoch. Služba môže popri tom pôsobiť ako sprostredkovateľ pri predaji komiksu na rôznych online platformách, ktoré predávajú takýto tovar.

ODBEROVÉ ODPADY. COMICS, MANGA, KNIHY

Nové skenovanie! "Muchy." Detektívi. Zbierka komiksov. ““

Publikácia bola uverejnená v roku 1991. Má 76 strán. Usporiadali 12 príbehov. Medzi nimi sú úpravy klasických diel a pamätné autorské diela.

K príspevku je priložený naskenovaný denník PDF. Prajem pekné čítanie!

Pin
Send
Share
Send
Send