Užitočné tipy

Ako odstrániť službu Hangouts z Androidu

Pin
Send
Share
Send
Send


Funguje to, telefón bol zakúpený pred týždňom.

Vyskytol sa problém. Na hodinkách sa zobrazujú iba hovory a textové správy od kontaktov a aplikácií sa nezobrazujú, hoci je zapnutá funkcia zobrazenia upozornení. (fitbit versa)

Dobré popoludnie Povedzte mi, ako vyriešiť problém. Keď obrazovka zhasne, hudba sa neprehráva

Vďaka za tipy. Prečo ste však prišli o tak bolestnú otázku (najmä nie pre reproduktora spoločnosti Samsung), ako nastaviť veľkosť fotografie na S10e? Nemohol som na to prísť. Ale príjem fotografií s veľkosťou od 40 do 340 Kb z tohto zariadenia s krásnymi fotoaparátmi je aspoň urážlivý! ((((
Nehovorte mi, ako vyriešiť túto tragickú situáciu?

Čo je to Hangouts?

V skutočnosti je služba Hangouts službou Google, takže program sa automaticky zavedie do operačného systému. Vývojári sa preto pri vytváraní podobného firmvéru pre systém Android neponáhľajú spýtať používateľov na tento problém. Ako teda odstránite program Hangouts zo svojho zariadenia, aby ste mali nárok na voľné miesto?

Keďže služba Hangouts je súčasťou operačného systému a je zabudovaná v systéme Android, ste vy nemôžete to takto odstrániť, Na to budete potrebovať práva typu root (práva správcu).

Odstránenie hangoutov v systéme Android

Po získaní správcovských práv budete musieť použiť nejaký druh správcu súborov. Dnes je Total Commander najobľúbenejší.

Po prihlásení do neho budete musieť nájsť a otvoriť priečinok s názvom / system / app. Potom budete musieť nájsť „Hangouts.apk“ a kliknúť na túto aplikáciu. Dlhým stlačením vyvoláte kontextové menu.

Toto menu umožňuje vymazať program. Hľadáme kartu „odstrániť“, klikneme na ňu a aplikácia sa odstráni.

Ako rýchlo zakázať oznámenia push v systéme Android

Ak máte neustále obavy z nepríjemných tlakov, vývojári hier ich často zneužívajú skĺznutím reklamy, mali by ste takéto upozornenia odmietnuť. Postupujte podľa týchto krokov:

 1. Otvorte na telefóne s Androidom aplikáciu Nastavenia (môžete tiež vstúpiť do Nastavenia prostredníctvom oznamovacej opony kliknutím na koliesko).
 2. Prejdite na „Aplikácie“ (alebo „Programy“, v závislosti od smartfónu a verzie systému Android).
 3. Ďalej zadajte aplikáciu do zoznamu, v ktorom chcete vypnúť upozornenia.
 4. Deaktivujte položku „Povoliť upozornenia“, aby ste už viac nedostali upozornenie push.

Na smartfónoch so systémom Android 7.0 a novším sa môžete odpojiť takto:

 • v aplikácii "Nastavenia" existuje podsekcia "Oznámenie",
 • potom prejdite na bod „Oznámenie aplikácie“ a konfigurovať oznámenia podľa ich dôležitosti.
"Nastavenia""Oznámenie"Vypnite upozornenia

Zakázanie upozornení z aplikácií Google

Okrem upozornení z aplikácií vás môžu obťažovať aj tlačenia služieb, ako sú počasie, dopravné zápchy atď. Ak chcete takéto upozornenia od spoločnosti Google odpojiť, musíte postupovať podľa týchto krokov:

 1. Otvorte aplikáciu Google.
 2. Ak chcete otvoriť ponuku, prejdite prstom zľava doprava.
 3. Prejdite na položku „Konfigurovať“.
 4. Ďalej prejdite do časti Upozornenia.
 5. Zadajte podsekciu „Páska“, v ktorej sa zobrazia posúvače na deaktiváciu upozornení (oznámení).
"Nastavenia"Vypnite upozornenia

Nastavte upozornenia iba na tie aplikácie, z ktorých ste skutočne dôležití, a všetko ostatné môžete v systéme Android zakázať!

Ako zakázať službu Hangouts v systéme Android

Nainštalovali ste teda aplikáciu do zariadenia so systémom Android, použili ste ju, ale z nejakého dôvodu ju chcete zakázať? Potom si musíte pozorne prečítať nasledujúce informácie a presne sa riadiť všetkými pokynmi.

Niektoré dôležité body, ktoré by ste mali vedieť predtým ako zakázať stretnutia hangout v systéme Android:

 • Po ukončení a odpojení aplikácie Hangouts sa všetkým ostatným kontaktom okamžite zobrazia informácie o vašej neprístupnosti ako partner.
 • Zakázanie aplikácie na viacerých zariadeniach sa musí vykonať osobitne na každom z nich.
 • Ak ste sa na tom istom zariadení s Androidom prihlásili do viacerých účtov Google, budete musieť každý z nich odpojiť naraz.

Prvým krokom je spustenie aplikácie Hangouts na zariadení s Androidom. Ďalej vyhľadajte ikonu „Menu“. Mal by byť na ľavej strane obrazovky, úplne hore. Táto ikona vyzerá ako tri vodorovné pruhy rovnakej dĺžky.

Po kliknutí na ponuku sa zobrazí samotná ponuka. V zozname vyberte riadok pod názvom „Nastavenia“. Stlačte položku ponuky „Nastavenia“. Potom vás systém vyzve, aby ste vybrali jeden z účtov. Vyberte svoj účet, v ktorom chcete aplikáciu zatvoriť.

Po výbere správneho účtu Google sa vám otvoria všetky možnosti. Ďalej posuňte posúvač nadol a uvidíte tlačidlo „Ukončiť“. Kliknutím na toto tlačidlo sa aplikácia odpojí. To isté urobte pre každý účet.

Pin
Send
Share
Send
Send