Užitočné tipy

Neuveriteľne veľkolepé triky so zapaľovačom Zippo

Pin
Send
Share
Send
Send


Prvý zásah do zapaľovača Zippo je zodpovednou úlohou. Zdá sa, že to, čo je tu komplikované: poznať sa, prevrátiť viečko dozadu, roztočiť koleso a dostať plameň. Aby však bolo možné príslušenstvo zapáliť v súlade so všetkými pravidlami (najmä prvýkrát), je potrebné vykonať rad postupných akcií. Možno, že niektorí sofistikovaní zippos považujú túto inštrukciu za zábavnú, ale nech si spomenú na svoje „prvýkrát“ so Zippo, keď túto oceľovú krásu vzrušene držali v rukách a nevedeli, ako sa k nej priblížiť.

5% Špeciálne pre čitateľov nášho blogu, 5% zľava na celý sortiment obchodu pomocou promo kódu BLOG

Ako správne zapnúť Zippo:

Prvým krokom je priame zakúpenie príslušenstva. Napokon bude ťažké zapáliť to, čo ešte nie je k dispozícii. Pamätajte, že nákup zapaľovača bez rizika, že dôjde k podvodom, je iba u oficiálnych zástupcov spoločnosti!

Štýlová maličkosť je už vo vašich rukách. Čo bude ďalej? Skontrolujte, či je produkt natankovaný. Ak to tak nie je, musíte ho nasýtiť benzínom. Na tento účel sa odporúča kúpiť originálny benzín Zippo na ochranu príslušenstva pred predčasným poškodením v dôsledku použitia náhradného paliva. Ďalej musíte uvoľniť ľahšiu vložku z tela a zdvihnúť plstenú podložku. Pod ňou sú špeciálne bavlnené gule, ktoré sa oplatia namočiť do benzínu. Toto sa musí urobiť, až kým z knotu nezačne vytekať horľavá kvapalina. Potom musíte chvíľu počkať, aby bola bavlnená vlna úplne nasýtená palivom, a vložte vložku späť do puzdra.

Ďalej musíte držať príslušenstvo medzi dvoma prstami - palcom a ukazovákom tak, aby slučka veka priliehala na ukazovák.

Držiac spodnú časť zapaľovača prostredným prstom, je potrebné s malým úsilím na tele produktu a otvoriť kryt.

Pomocou palca musíte prudko posunúť koliesko nadol.

Tento proces sa dostal k logickému záveru - máte plameň!

5% Špeciálne pre čitateľov nášho blogu, 5% zľava na celý sortiment obchodu pomocou promo kódu BLOG

Ale ak nie ste spokojní s procesom banálneho vznietenia a ak chcete do tohto procesu pridať kinematografiu, stojí za to trochu práce. Existuje niekoľko značkových trikov na zippovskih, ktoré vás určite odlišia od davu a urobia z vás dobyvateľa dámskeho srdca:

"Horiace džínsy." Tento trik vyžaduje zapaľovač Zippo a džínsy na vás. S otvoreným zapaľovačom, konkrétne jeho kolesom, je potrebné ho pevne držať na stehne, po dosiahnutí požiaru.

"Zabíjanie ohňa." Tento trik je tak pomenovaný, pretože zapaľovač sa v tomto prípade používa ako zbraň. Je potrebné ju zachytiť ako rukoväť pištole a pevne ju obaliť okolo celej dlane.

"Kráľ baru." Podobný trik zapôsobí na dievčatá. Predstavte si, že očarujúca dáma mizerne usrkáva kokteil v bare a rozhodne sa zapáliť si cigaretu, a potom vyletíte zospodu k nej s horiacim Zippo v rukách.

„Požiarna štrajk“ Tento trik by sa mal vykonávať veľmi opatrne, aby nedošlo k spáleniu palca. Zmyslom akcie je zasiahnuť ľahší stôl a dostať oheň. Tajomstvo spočíva v ruke ruky - za zlomok sekundy musíte mať čas na zapálenie ľahším palcom.

Gangster Click. Táto technika sa často používa vo filmoch o gangstroch. Podstatou triku je kliknúť prostredným prstom nie na dlaň, ale na ľahšie koleso, čím získate plameň.

Ak je pacient trpezlivý, môže zvládnuť také triky. Nebuď však príliš horlivý, aby si nepoškodil seba a ostatných.

Zapaľovače Zippo a ich vlastnosti

Každý majiteľ zapaľovača Zippo vie, že ide o obrazový doplnok, s ktorým sa moderný človek neobíde. Prísne telo, veľa chytľavých a štýlových vzorov, neprekonateľná kvalita a stav svetovej značky priťahujú fajčiarov po celom svete.

Vezmite zapaľovač do ruky, otvorte veko a pozrite sa na ľudí okolo seba. Niekoľko ľudí sa určite bude pozerať na vaše štýlové príslušenstvo.

Zippo nie je len ľahší. To je vlastnosť kúzelníka, očarujúceho a prekvapujúceho publika. Odlíši vás od publika a urobí z vás ústredný prvok najjasnejšej strany.

Predstavte si, ako ľahké a svižné pohyby prstov dokážu zázraky. Zvuk cvaknutí, teplé plamene a prekvapené tváre - nič nemôže byť lepšie. Prekvapte svojich blízkych novými koníčkami.

Naučte sa jednoduché, ale veľmi zaujímavé triky, ktoré môžete urobiť vyzdvihnutím svojho obľúbeného príslušenstva. Aké triky so zapaľovačom Zippo môžem urobiť?

Dobytie baru

Pred uvedením zamerania je dôležité zvládnuť túto techniku. Bezpečnosť ľudí v okolí a bezpečnosť baru závisí od vašej gramotnosti.

 • Pre zaostrenie si môžete vybrať bežnú tabuľku.
 • Ak chcete vykonať drobné, musíte otvoriť svoj atribút a prejsť Zippo pozdĺž lišty, predtým posúvajúcim volant.
 • Na konci pohybu sa rozsvieti. Vyzerá to neuveriteľne pôsobivo.

Na prvý pohľad sa trik javí ako komplikovaný. Ale to nie je tak! Pokúste sa zatlačiť otvorený zapaľovač niekoľkokrát smerom od vás otáčaním kolieska a budete mať úspech.

Z tohto videa sa naučíte ovládať paľbu:

„Pištoľ“ je jednoduchá a nemenej zaujímavá minca. Zapaľovač dajte do pravej ruky „hore nohami“. Veko držte v ruke tak, aby po otvorení ohňa bolo viditeľné pre divákov.

 • Ostrou ľavou rukou otvorte atribút za základňou.
 • Plameň sa rozsvieti a zapaľovač bude pripomínať zbraň.
 • Aby ste uhasili oheň, musíte vytrhnúť ruku dopredu a váš obľúbený doplnok sa uzavrie.
 • Môžete vykonať takúto maličkosť niekoľkokrát za sebou. Vyzerá to neuveriteľne zaujímavo.

Dôležité! Zapaľovač môžete držať nielen v päsť. Môže byť jemne zovretý medzi ukazovákom a prostrednými prstami. Na dokončenie triku budete potrebovať trochu viac tréningu. Ale stojí to za to!

„Swing fire“

Chcete diváka prekvapiť? Ukážte im, ako jednou vlnou ruky zapaľujete plameň.

 1. Za týmto účelom opatrne vložte časť knôtu do štrbiny blízko západky a potom ho mierne navlhčite benzínom.
 2. Ďalej musíte zapáliť oheň. Ak sa všetko urobí správne, spolu s hlavným plameňom sa na knôte objaví oheň. Je to viditeľné iba pre vás. Ľudia okolo neho ho nevidia, takže predstavenie pre nich ešte len príde.
 3. Zatvorte kryt. Neboj sa! Knot nevyjde.
 4. Otvorte veko a rukou ho otočte. Vaši diváci uvidia plameň a budú prekvapení, pretože sa im zdá, že ste ho zapálili bez toho, aby ste sa dotkli zapaľovača.

Varovanie! Vytiahnite knôt veľmi opatrne. Ak to preháňate, zhorí to. Bohužiaľ, trik nebude fungovať.

Triky so Zippo sa ľahko vykonávajú. Jedného večera stačí naučiť sa úžasné stránky.

Je dôležité, aby zapaľovače obľúbenej značky každého výrobcu boli úplne bezpečné. Sú pohodlne držané za ruku, čo znamená, že vytváranie krásnych a nezvyčajných trikov je oveľa jednoduchšie, ako si myslíte. Nebojte sa vziať so sebou obľúbeného zapaľovača do ruky a vyskúšať nové triky!

Z tohto videa je možné získať päť najlepších trikov so zapaľovačmi:

10. Bozk diabla

Skutočná ohňová show! Pozor: vyžaduje zručnosť.

Je škoda, že s modernými bezplameňovými zapaľovačmi nemôžete robiť takéto triky. Majú však veľa ďalších, rovnako hodnotných výhod.

Páči sa vám článok? Potom nás podporte PUSH:

Pin
Send
Share
Send
Send