Užitočné tipy

Ako sa stať krásnym po 50: kaderníčka

Pin
Send
Share
Send
Send


Čím je žena starší, tým ťažšie je cítiť sa atraktívne, ale môžete (a mali by ste!) Byť vo veku 40 a 60 rokov. Ako vyzerať dobre po 50 rokoch? A je možné schudnúť po 50?

Tieto otázky sa týkajú mnohých predstaviteľov krásnej polovice ľudstva, ktorí sú na pokraji menopauzy alebo už čelia menopauze.

Čo robiť po 50, aby sa udržali bývalí, ak nie mladí, potom príťažlivosť? Koniec koncov, to nie je vek, kedy môžete dať zatraceně o sebe a začať pletenie ponožiek a pečenie koláčov.

Prax ukazuje, že žena po 50 rokoch môže vyzerať veľmi odlišne.

 • Niektorí už stratili svoje predchádzajúce odvolanie,
 • a iní nevyzerajú horšie, ako mali 35 rokov.

Čo je to tajomstvo? Čo robiť po 50, takže nikto z vás nebude hádať, že ste vymenili piaty tucet?

Chudnutie po 50

V tomto veku sa svalové tkanivo u všetkých ľudí začína nahrádzať tukovým tkanivom. To je úplne prirodzený proces, ktorý, bohužiaľ, vedie k tomu, že priberanie na váhe, aj keď znížite príjem kalórií.

Je dôležité jedlo správne uvariť:

 • oplatí sa obmedziť použitie oleja, uprednostniť varenie, pečenie, dusenie alebo smaženie na nelepivej panvici.
 • Je potrebné úplne obmedziť používanie palmového a kokosového oleja.

Ďalším bodom, ak sa chcete dobre starať o 50 rokov, musíte jesť oveľa menej ako predtým. Je to z toho dôvodu, že metabolizmus sa výrazne spomaľuje, a ak je to rovnaké ako predtým, existuje veľké riziko, že vás bude zaujímať otázka úbytku hmotnosti už po 50 rokoch.

Uistite sa, že robiť športy pre chudnutie po 50.

 • Nie je potrebné ťahať železo alebo vyberať zložité vybavenie, stačí si urobiť niekoľkokrát týždenne fitness, chodiť viac.
 • Skvelé pre dámske jogy alebo dychové cvičenia, Pilates.

Oblečenie a líčidlá pre ženy po 50

Mnoho žien po 50 rokoch trpí stratou, pretože je dosť ťažké držať krok s neustále sa meniacimi módnymi trendmi, ktoré sú určené aj pre mladé dievčatá.

 • Nenoste príliš tesný odev. Nepridá vám krásu ani eleganciu. Pri nákupe venujte pozornosť tomu, čo na vás sedí dokonale, a látka si udržala svoj tvar.
 • Nenechajte sa príliš úprimní. V prípade žien starších ako 50 rokov to sú šaty, tričká na tenkých remienkoch, príliš hlboký výstrih.
 • Nesnažte sa byť s oblečením mladší. Váš štýl by mal byť stav a drahý.
 • Potrebné je obmedzené sfarbenie. Vyhnite sa honosným výtlačkom alebo agresívnym detailom.
 • Dávajte pozor na bielizeň, musí byť dokonalý. V takom prípade to pomôže upraviť postavu a vyzerať dokonale.

Pokiaľ ide o líčenie, najvýhodnejšie je očné linky pozdĺž horného okraja rias.

 • Nepoužívajte perlu ani lesk. Najviac preferované sú potlačené odtiene a svieži tón tváre.
 • Je veľmi dôležité zreteľne načrtnúť obrys pier, pretože rúž sa môže v dôsledku vrások na pokožke pomerne rýchlo šíriť, čo dodáva tvári nedbalý vzhľad. Preto je lepšie používať rúž, a nie lesk na pery.

Bez ohľadu na to, koľko máte rokov, hlavným tajomstvom príťažlivosti je starostlivosť a sebapoznávanie. Rešpektujte svoj vek a potom sa nebudete musieť dostať z pokožky a pokúsiť sa chytiť chvost, nepolapiteľnú mládež.

Strih a make-up pre ženy po 50: pred a po fotografiách

Fotografie žien pred a po zrážkach a zmeny v ich obraze sú veľmi užitočné: inšpirujú a poukazujú na chyby, ktoré často robíme, keď sa o seba staráme zo zvyku. Fotografie žien nad 50 rokov, transformované do rúk známeho stylistky, tiež ukazujú, ako vyzerať mladšie. A stylista sám poskytuje rady, ktoré nie sú viditeľné v rámčeku, ale ktoré sú možno ešte dôležitejšie ako strihanie vlasov.

Kaderníčka a stylistka Christopher Hopkinsová pracuje mnoho rokov so ženami nad 50 rokov. Návštevníci jeho salónu prežijú skutočne úžasné premeny potom, čo im pomôže zmeniť účes, make-up a obnoviť ich šatník.

Po päťdesiatke môže každá žena vyzerať skvele, Christopher si je istý. Musíte len vedieť, ako na to.

- Naozaj si myslím, že s vekom sa ženy stanú krajšími. Je to len to, že v našej spoločnosti ešte nie je obvyklé hovoriť o krásnych ženách po 50 rokoch. Hoci sa v médiách v poslednom čase objavuje stále viac a viac fotografií starších ľudí, tieto obrázky sa stále snažia „omladiť“. Pozeráte sa do časopisov a vidíte, že známky veku sú na fotografiách starostlivo upravené.

Sme vo veku, keď vás nemožno tak ľahko oklamať. Som za realistický a pravdivý obraz zrelej ženy, ktorá by mohla inšpirovať a nekŕmiť prázdne fantázie.

Chcete byť krásny po 50 rokoch? Úsmevu. Držte chrbát rovno. Smej sa častejšie. Vypite veľa vody, Pozerajte sa do očí partnera. Buďte k ľuďom milí. Noste dobrú podprsenku a makeup každý deň.

Vyhnite sa častým chybám, ktoré ženy robia viac ako 50 rokov. Nenoste tesné oblečenie z lacných tkanín. Pamätajte si, že ak vás objíma, neznamená to, že na vás dobre sedí. Nepoužívajte tmavú rúž a tmavý lak na nechty - pridávajú vás roky.

Aj keď ste po päťdesiatke v dobrej kondícii, nenechajte sa príliš vystavený, S vekom, menej otvorené oblečenie nás robí atraktívnejšími. Toto pravidlo sa samozrejme vzťahuje na mužov.

Po 50 rokoch nepotrebujete najrôznejšie módne veci, aby vyzerali skvele. Deje sa to samo o sebe jednoducho preto, že máte skúsenosti, sebavedomie a vedomie, čo sa netýka mladých ľudí. Využite tieto výhody a budete žiariť. Dôvera je dôležitejšia ako módne oblečenie alebo túžba vyzerať „moderne“.

Navyše po päťdesiatich rokoch je dôležitejšie ako kedykoľvek predtým pracovať na sebe každý deň. Ak sa o seba nestaráte, krása sa rozpustí.

Pomáham ženám, aby vyzerali čo najlepšie, a myslím si, že je to najlepšia práca na svete. V listoch vďaky mi ženy píšu, že zmena vzhľadu zmenila celý ich život. Jedna žena, ktorej som pomohla zmeniť môj imidž vo veku päťdesiatosem rokov, mi napísala toto:

„Nikdy predtým som v živote nedostal toľko pozornosti a rešpektu ako teraz. Naučil si ma, ako vyzerať lepšie, a prvýkrát som začal pochopiť, aký obrovský vplyv má vzhľad na to, ako sme vnímaní. Teraz je pre mňa oveľa ľahšie zvládnuť ťažkosti.

Teraz, prvú vec ráno, idem na raňajky pred raňajkami. Vyzerám oveľa lepšie ako predtým. Nikdy som si nemyslel, že v mojom veku si život veľmi užívam. “

Autor Novinár Vladimir Yakovlev, tvorca vydavateľstva Kommersant, projekty Snob a Age of Happiness

Pravidlá pre štýlový šatník ženy vo veku 50 rokov

Ak chcete urobiť správny šatník a vyzerať štýlovo vo veku 50 rokov, môže to urobiť takmer každá žena. Hlavná vec tohto podnikania je túžba, pozornosť a múdry prístup. Svetoví stylisti radia sústrediť sa na klasické oblečenie a základné veci.

Ak chcete vyzerať štýlovo, vzdajte sa lacných vecí a materiálov. Pri plnení šatníka sa spoliehajte na kvalitu oblečenia, nie na jeho množstvo. V takom prípade však nezabudnite: každá nová zakúpená súčiastka musí byť v súlade s existujúcimi.

Vyhnite sa hlbokým výstrihom, vulgárnemu mini, priliehavému a beztvarému oblečeniu. Aj keď je vaša postava bezchybná, môžete to demonštrovať iným spôsobom. Napríklad, zdôrazniť krásnu hruď s krásnym náhrdelníkom, a tónovaný nohy s ceruzkou sukne alebo klasický krátky strih. Extra libry dokonale maskujú veľkosť zladeného plášťa alebo nohavičkového obleku vyrobeného z hrubej látky s predĺženou bundou. Takže budete vyzerať štýlovo a bezvadne.

Predefinujte farby vášho šatníka. Vizuálne obdobie „hádzania“ pomôže veciam v béžových, bielych a svetlo šedých odtieňoch. Neignorujte tiež trendy pastelové farby, najmä jemnú ružovú, broskyňovú, mätovú, mliečnu a slnečnú žltú. Čierna je všestranná a praktická, ale pokúste sa ňou preskočiť váš šatník.

Nie je potrebné úplne opustiť nasýtené farby. Mnoho žien stredného veku si vyberá oblečenie červenej, modrej, zelenej, oranžovej a iných svetlých farieb. V takom prípade však musíte zaistiť, aby vás zvolený odtieň nezvládol.

Základné veci v štýlovej ženskej šatníku

Ak chcete za 50 rokov vyzerať štýlovo, urobte základy svojho šatníka. Košele, šifónové blúzky, vesty, vesty, sukne a nohavice by sa mali dokonale hodiť na vás, aby mali veľkosť. Nevšímajte si džínsov: sú pohodlné a praktické pre každodenné starosti. Vyberte si však klasické modely s mierne rozšírenými alebo rovnými nohami.

Na večer si zoberte nejaké krásne šaty. Vyberte si výrobky namontované, rovné alebo mierne zúžené na spodok štýlu. Dĺžka môže byť „na podlahe“ alebo tesne pod a mierne nad kolenami. Ak to číslo dovoľuje, nebojte sa vybrať sexuálne modely. Napríklad šaty vyrobené z čipky alebo výstrihu na chrbte.

Dôležitou súčasťou ženského šatníka sú topánky. Vo veku 50 rokov stráca významná vlasová špendlík pre mnohých. Ak chcete vyzerať štýlovo, uprednostnite klasickú siluetu obuvi so stabilnou pätou. Ak nie sú vaše nohy plné, môžete bezpečne nosiť klin. Tieto topánky sú elegantné a pohodlné.

Nezabudnite do svojho vzhľadu pridať skvelé doplnky. Veľmi dobre diverzifikujú súbor, pomôžu jeho jasnosti a bohatosti. Neváhajte a vyberte si farebné korálky, chytľavé náramky, krásne brošne. Nezabudnite na klobúky so širokými okrajmi, šatky, štóly.

Ten sa môže stať plnohodnotnou súčasťou súboru. Po krásnom zviazaní alebo elegantnom hodení ho môžete ľahko skryť plnosťou ramien a ramien. Tento trik je obzvlášť dôležitý pri vytváraní štýlového večerného vzhľadu.

Pin
Send
Share
Send
Send