Užitočné tipy

30 slávnych fotografií, ktoré sa ukázali byť arogantným photoshopom (31 - fotografie)

Pin
Send
Share
Send
Send


Chcete žiť okúzľujúci život plný pôsobivých ciest a závisť svojich sledovateľov na Instagrame, ale nemôžete si to dovoliť? V žiadnom prípade vás žiadam, aby ste urobili príklad od ľudí, ktorí sa obracajú na špecializované služby týkajúce sa falošných fotografií. Zdá sa mi, že si môžete užívať život, radovať sa v malom. Avšak používatelia siete, ktorí nemôžu žiť bez pýchy, túto techniku ​​používajú už dlho.

Prečo potrebujete podvádzanie?

Služba na úpravu fotografií s názvom „Fake Vacation“ umožňuje používateľom prekryť falošné pozadie na bežných fotografiách. Medzi najobľúbenejšie možnosti patrí piesočná pláž na Maui, vody Niagarských vodopádov, západ slnka v Grand Canyone, festival Oktoberfest a Eiffelova veža.

Niektorí remeselníci však doma robia niečo podobné a túto techniku ​​sme často videli v mládežníckych komédiách. Ľudia vždy chceli vyzerať lepšie, ako v skutočnosti sú, najmä pokiaľ ide o romantické zoznámenie. Ale teraz, s rastúcimi sociálnymi sieťami, mnohí z nás chcú ukázať našu pohodu, aby sme si utreli nos s kolegami.

1. Šetrič obrazovky MGM Film Studio - Prekrytie

Začnime veľmi slávnou falošnou - fotografiou leva, symbolu filmového štúdia MGM. Legenda za falošnou fotografiou (vľavo) hovorí, že slávny šetrič obrazovky MGM bol natočený rovnako. Pamätáte si, keď lev zavrčal? Vpravo je skutočný obrázok nasnímaný počas lekárskeho vyšetrenia zvieraťa. Toto je skutočne jeden z levov, ktorý hrá od šetriča obrazovky MGM od roku 1957 a jeho meno bolo Leo.

Táto prax je bežná

Na prvý pohľad sa falošné cestovanie môže javiť ako „materská škola“, ale táto prax je bežnejšia, ako si myslíte.

Podľa novej vedeckej štúdie, ktorá oslovila viac ako 4 000 dospelých Američanov nad 18 rokov, sa ukázalo, že 14 percent respondentov klamalo ostatným ľuďom o ich nezabudnuteľnej dovolenke. Desať percent respondentov zašlo tak ďaleko, že sa rozhodli zverejniť falošné dôkazy na sociálnych sieťach.

Nenarazte do bahna svoju tvár

Respondenti praktizujúci foto-chorých pripustili, že sa cítili nepríjemne, keď si nemohli dovoliť dovolenku v najobľúbenejších destináciách. Môžete si tiež dať ležadlo na vlastnú záhradu a ísť plávať do rieky mimo mesto. Ako sa však budete cítiť, keď uvidíte, ako vaši priatelia zverejňujú fotografie z dovolenky na Bali?

Problém nízkej sebaúcty

Niektorí ľudia s tým nemajú problémy, ale niektorí sa cítia ako skutoční porazení. Čím vyššia je vaša sebaúcta, tým menšia túžba niekoho zapôsobiť. Ak ste sebestačný človek, nestaráte sa o to, čo hovoria alebo myslia vaši kolegovia alebo rodičia vašich priateľov. Naopak, túžba skrášliť váš život existuje medzi tými, ktorí majú problémy so sebaúctou.

Iné dôvody

Marketer Tom Ed hovorí o ďalších dôvodoch, vďaka ktorým ľudia žiadajú o falošné fotografie na Fake Vacation. Cestovanie do vzdialených krajín je veľmi drahé a väčšina z nás si nemôže dovoliť výlet na Maldivy alebo na dovolenku v Mexiku. Niekedy však chceme utrieť nosy našich priateľov alebo prinútiť konkurentov žiarliť.

Ale niekedy sa stáva, že cesta je zrušená na poslednú chvíľu z dôvodov, ktoré sú mimo vašu kontrolu. Ak svojim priateľom poviete, že ste nikam neodišli, bude vás okamžite podozrenie z nespravodlivého hrania.

Ľudia vo vašom okolí vás budú považovať za „rozprávačov“, ktorí mu poprášili oči, ale pôvodne tam nikam nešiel. Zdá sa, že toto je najviac ospravedlniteľný dôvod, ktorý umožňuje ľuďom obrátiť sa na služby profesionálneho photoshopu.

Stály dopyt po tejto službe vznikol v roku 2017

Potreba vytvárať falošné fotografie existuje už dlhú dobu, ale dopyt sa výrazne zvýšil v dôsledku rastu platforiem sociálnych médií. Budete prekvapení, ale aj celebrity chcú falošné fotografie. Pravdepodobne by to mohlo byť kvôli túžbe dať fanúšikom nesprávnu stopu alebo zahriať zem na ďalší pocit.

Vďaka zvýšenej pozornosti ľudia médií chodia na akékoľvek triky, aby „uvarili“ potrebné správy. Okrem toho majú celebrity neobmedzené zdroje, takže si môžu dovoliť, okrem photoshopu, prenajať hercov a rekvizity za falošné fotografie.

5. # 10ročná výzva proti odlesňovaniu

V poslednej dobe sa po celom svete prehnala vlna fotografických spomienok s výzvou hashtag # 10. Hovorili okrem iného o environmentálnych problémoch našej planéty a o tom, ako ju postupne ničíme. Jednou z najväčších výziev 21. storočia je odlesňovanie. Bohužiaľ, obraz použitý na dobré účely sa ukázal byť falošný: obrázky dažďového pralesa „pred“ a „po“ odlesňovaní boli v skutočnosti rovnaké fotografie. Ako sa hovorí, všetko je jasné, ale sediment zostal.

7. Astronaut, ktorý mal s sebou

Chris Hadfield je kanadský astronaut, ktorého si všetci jednoducho zbožňujú. Počas svojho pobytu vo vesmírnej stanici si udržiaval videoprojekciu a hovoril o tom, ako žije v nulovej gravitácii - koniec koncov, všetko je vo vesmíre odlišné, od čistenia zubov po spánok. Ale inak, nie do tej miery, že bolo možné fajčiť marihuanu. Na Veľkú noc mal Chris prekvapenie pre svojich kolegov!

14. Unikátny čierny lev

Vraciame sa k téme podivných zvierat na internete. Je samozrejme skvelé stretnúť sa s jedinečným zvieraťom. Ale prečo vytvoriť vzácny vzhľad s Photoshopom? Ak to už robíte v snahe o popularitu, potom ľudí klamajte aspoň tým, že ich presvedčíte, že skutočne existuje.

20. Star Island a Moon Island

Fotografie vzdialených a krásnych miest spôsobujú túžbu cestovať. Len si to predstavte - usrkávate lahodný koktail a relaxujete uprostred oceánu na ostrove v tvare hviezdy. Bohužiaľ, taký ostrov neexistuje. Môžete však navštíviť „lunárny“ ostrov Molokini, ktorý sa nachádza medzi ostrovmi Maui a Kahulawain na Havaji.

25. Turista pred tragédiou 11. septembra

Táto fotografia bola urobená krátko pred teroristickým útokom z 11. septembra 2001, keď teroristické lietadlá narazili do veží Svetového obchodného centra. Keď sa objavila na webe, začali ju zdieľať a začali ju fotiť. Našťastie osoba na obrázku nebola tragédiou. Možno je to jediná vec, ktorú možno povedať.

29. Mesto v tvare odtlačkov prstov

Hovorí sa, že niekde v Nemecku je neobvyklé mesto, domy, ktoré sú usporiadané do špirály, a to všetko vyzerá zhora ako odtlačok prsta. Táto legenda sa objavila po tom, čo niekto zobral fotografiu obálky časopisu, odstránil z nej všetky nápisy a predstieral, že je to skutočná strela. Mimochodom, krásne!

Pin
Send
Share
Send
Send