Užitočné tipy

Putin through - Ruská pošta - blahoželám všetkým veteránom k ​​Dňu víťazstva

Pin
Send
Share
Send
Send


V týchto dňoch dostávajú čestné blahoželania účastníkom a invalidom Veľkej vlasteneckej vojny, obyvateľom obliehaného Leningradu, menším väzňom koncentračných táborov, domácim frontovým pracovníkom a armáde, ktorí od 22. júna 1941 do 3. septembra 1945 slúžili najmenej 6 mesiacov. Celkovo bolo zaslaných viac ako dva milióny blahoželaní. V Ugra ich dostane celkom 2176 veteránov z druhej svetovej vojny.

Ďalšou dobrou tradíciou je poskytovanie finančnej podpory vojnovým hrdinom. Účastníci Veľkej vlasteneckej vojny v deň víťazstva dostanú každý desaťtisíc rubľov. Zodpovedajúci dekrét podpísal ruský prezident Vladimir Putin. Dokument hovorí, že jednorazová podpora do 9. mája sa pridelí veteránom s trvalým pobytom v našej krajine, ako aj Lotyšsku, Litve a Estónsku.

Veteráni Ugra navyše dostanú ďalšie platby od okresnej pokladnice. Päťtisíc rubľov v Deň víťazstva bude teda prevedených na invalidov a účastníkov Veľkej vlasteneckej vojny, obyvateľov obliehaného Leningradu, zadných robotníkov a väzňov koncentračných táborov. Vdovy zdravotne postihnutých a vojnových veteránov, ako aj deti, ktorých rodičia zomreli na bojiskách v štyridsiatych rokoch, dostanú dvetisíc rubľov.

V predvečer 74. výročia víťazstva spoločnosť LUKOIL-Western Siberia tradične poskytla cielenú finančnú pomoc aj veteránom z druhej svetovej vojny. Z rôznych fondov charitatívnu pomoc vo výške 8 000 rubľov prijalo 30 ľudí (účastníci bitiek, vdov, zadných robotníkov, obyvatelia obliehaného Leningradu, väzni koncentračných táborov), ktorí predtým pracovali v západosibírskom podniku LUKOIL. Primárne odborové organizácie spoločnosti LUKOIL-Western Siberia tiež poskytovali svojim veteránom cielenú pomoc.

Ďalšou úžasnou, dlhoročnou tradíciou je návšteva veteránov z druhej svetovej vojny a domácich pracovníkov v predvečer Dňa víťazstva. Študenti, zástupcovia sociálnych služieb ich navštevujú, guvernéri, starostovia a vedúci podnikov ich navštevujú. Západoibírski ropní robotníci vždy prichádzajú k veteránom, ktorí nemajú prázdne ruky: dary, pozornosť poteší starších. Áno, a len príležitosť chatovať, pamätať na minulosť a znova sa cítiť mladí.

Polovica Tulúnu zostala pod hrozbou jazera Bajkal: Chubaisove schémy vedú Rusko k ekologickému Černobyľu.

Druhá rana vodného prvku do Ruska sa takmer zmenila na ekologickú katastrofu: v roku 2004 sa objavili problémy.

Vydanie mediálnej siete Tsargrad je registrované Federálnou službou pre dohľad nad komunikáciami, informačnými technológiami a masovými komunikáciami. Osvedčenie o registrácii médií EL č. FS 77 - 63691 z 10. novembra 2015.

Šéfredaktor - Sharoykina E.A.
Zakladateľ - NAO "Tsargrad Media"
Redakčná kancelária - 125375, Moskva, ul. Tverskaja, 7, poschodie 5, miestnosť I, miestnosť 37

Kopírovanie a používanie úplných materiálov je zakázané, čiastočná citácia je možná iba pomocou odkazu na tsargrad.tv. Hypertextový odkaz by sa mal umiestniť priamo do textu reprodukujúceho pôvodný materiál tsargrad.tv. Redaktori nezodpovedajú za informácie a názory vyjadrené v komentároch a spravodajských materiáloch čitateľov, zostavených na základe čitateľských správ.

© 2019, všetky práva vyhradené. NAO „Tsargrad Media“.

Pin
Send
Share
Send
Send