Užitočné tipy

Naučiť sa flirtovať

Pin
Send
Share
Send
Send


Musíte správne flirtovať.

Inak môže človek jednoducho uniknúť bez toho, aby sa dostal do vašich očarujúcich sietí.

Neohrabane flirtujúca žena vyzerá vtipne a smiešne v očiach mužov. Naopak, bohyňa flirtovania je naopak žiadaná a atraktívna.

Ako krásne flirtovať, aby spadol pod kúzlo žien?

Tu je 10 spôsobov, ako tvrdé a sladké flirtovať, z ktorých sa človek zblázni:

Pravé flirtovanie

1. Pošlite mu sugestívne správy

Starostlivo premyslený text správy sa môže stať silnejšou zbraňou ako fotografia s erotickým obsahom alebo zlomyseľná hlasová správa.

V správach sa pokúste byť zaujímavý, ale nie vulgárny. Nemali by ste byť príliš priami a otvorení, aby na vás nemyslel zle a začal chcieť všetko naraz.

Všetko, čo musíte urobiť, je nechať správu otvorenú, trochu neúplnú. Nechajte človeka premýšľať a fantazírovať.

Napríklad správa s nasledujúcim obsahom: „Myslím na teba ...“ alebo „Chcem, aby si tu bola práve teraz.“ - dobre sa hodí do techniky správneho flirtovania.

Správy tohto druhu na jednej strane dráždia a priťahujú, na druhej strane prinútia človeka vymyslieť, čo ste mali na mysli.

Ale nezabudnite: nebuďte príliš dotieraví. Nadmerná aktivita a posadnutosť môžu človeka vystrašiť.

Buďte tiež opatrní s obsahom správ. Príliš provokatívne a odvážne texty a frázy vás samozrejme môžu urobiť smrteľnou ženou, ale zrejme nebude pre vašu povesť prínosom.

Odvaha je dobrá, ale zmiernte ju. Zanechajte človeku trochu záhady a tajomstvá, aby ho chcel vyriešiť postupne.

2. Noste správne oblečenie

Áno, oblečenie výrazne ovplyvňuje, či sa vám človek páči alebo nie.

Mnoho žien pri hľadaní pozornosti opačného pohlavia holilo nohy alebo nosilo kývajúci a príliš otvorený výstrih. Všetky tieto triky, samozrejme, priťahujú pozornosť mužov. Každý vie, že človek miluje očami.

Avšak príliš vzdorné oblečenie vám môže zahrať zlú službu. Muži spravidla vnímajú príliš sexy odev ženy ako signál pre krátkodobú hru.

Ak vás niekto skutočne zaujíma, dajte mu príležitosť vidieť svoju vnútornú krásu. Noste niečo, čo skutočne odráža vaše skutočné ja.

A nezáleží na tom, aké to bude - štýlové tričko s teniskami alebo krásne lietajúce šaty - hlavná vec je, že oblečenie vás odráža ako človeka, zdôrazňuje charakter a záujmy.

Starostlivo premýšľajte o svojom vzhľade, chodte na rande s predmetom vašej sympatie.

Ako samostatnú podpoložku môžete vyzdvihnúť ďalší tip na flirtovanie mladých žien: Používajte červené!

Psychológovia tvrdia, že červená farba pôsobí na človeka pôsobivým spôsobom. Žena v červenej farbe je pre muža magnetom.

Mnohí sú presvedčení, že žena, ktorá nosí šarlátové šaty, sa snaží prilákať pozornosť od silnejšieho sexu. A musíme súhlasiť s tým, že v tomto vyhlásení existuje určitá pravda.

Presnosť a dávkovanie sú tu však dôležité. Prebytočná červená vo vašich šatách nemusí priťahovať, ale skôr vytlačí predmet vašej sympatie.

Zrieďte obrázok červeným detailom. Nech sú to červené nechty alebo topánky - druh červenej škvrny na pozadí iných odtieňov.

Ak ste sa stále rozhodli pre červené šaty, starostlivo vyberte topánky, kabelku a šperky. Koniec koncov, samotná červená farba je celkom nezávislá a svetlá.

Ako flirtovať

3. Povedzte mu, že ste o ňom snívali.

Verte mi, je veľmi lichotivé počuť, že ste prišli s niekým vo sne.

Keď človek počuje, že o tebe sníval, znamená to, že si o ňom myslel. Súhlasíte, že takéto uznanie má veľkú cenu a každému sa to bude páčiť.

Nemali by ste však maľovať svoj sen ako jav erotického a úprimného obsahu. Stačí sa obmedziť na niekoľko jednoduchých, sladkých a nevinných detailov.

Opíšte svoj sen, v ktorom bol predmet vašej sympatie, ozdobte ho sladkým a nezáväzným dejom.

Ako flirtovať s očami

4. Vytvorte očný kontakt

Oči sú zrkadlom duše. Môžu sa háčikať a zamilovať sa do muža až do stavu šialenstva.

Ak chcete, aby váš muž od vás stratil hlavu, len ho na chvíľu sledujte v oku dlhšie, ako je potrebné, a potom odvrátite pohľad.

Vzhľad by mal byť opäť zvodný a hravý. Hrajte s očami správne, aby muž chcel prijať váš hovor.

Ak budete flirtovať očami správne a obratne, bude od neho vyžadovať úsilie, aby ste sa odvrátili od vás. Bude to pre neho ťažké, ale hra založená na správnom očnom kontakte bude o to vzrušujúcejšia.

V prvej fáze známosti nie je na mieste „strieľať“ oči smerom k objektu vašej sympatie.

Potom môžete mierne sklopiť oči, aby ste ho úplne zmätili. Verte mi, že taká hra a flirtovanie nezostanú bez jeho pozornosti.

Hravo potleskajte mihalnice. Dlhé riasy a ich zručné používanie sú to, čo vždy dobyli muži. A tu je tiež dôležité, aby ženské riasy vyzerali dobre upravené a krásne.

Ďalší trik spojený s očným kontaktom, ktorý skutočne chytí mužov, je prekvapením, keď zdvihol obočie.

Spomeňte si na hrdinku Vivien Leigh, slávnu Scarlettovú, ktorá prekvapene zdvihla obočie a týmto jednoduchým gestom mnohých ľudí zbláznila.

5. Zahryznite si spodnú peru

Predstavte si, že by žena ľahko hrýzla spodnú peru. Sexy, však?

Prečo takéto správanie v očiach človeka vyzerá sexy a zvodné, nie je známe. Faktom však zostáva, že žena, ktorá si hrýzla pery, priťahuje mužov. Zvedajú ich toto nemyslené strojové gesto.

Ale urobte to akoby náhodou, nie úmyselne.

To samozrejme neznamená, že musíte perzírovať a jesť pery do krvi. Pokúste sa hrýzť spodnú peru čo najľahšie a najrýchlejšie.

Keď žena mierne zakryje zuby, nejakým zvláštnym spôsobom vyžaruje mimoriadne atraktívnu zmes zraniteľnosti a ohľaduplnosti.

Nabudúce skúste túto metódu flirtovania a sledujte, ako váš priateľ reaguje.

6. Noste červenú rúž

Ak chcete okúzliť chlapa hneď, ako sa na vás pozrie, ďalším efektívnym spôsobom je nosenie červenej rúžu.

Nie, že iné svetlé farby nefungujú, iba červená rúž je vždy výhodná voľba.

Červená je farba vášne, lásky a flirtovania.

Uistite sa, že zvolená farba je v súlade s farbou pokožky.

Pery sú prvou vecou, ​​ktorú človek venuje ženskej tvári. Nebude schopný odvrátiť pozornosť od zvodných pier. Bude ich chcieť ochutnať.

A ak potrebujete byť opatrní pri červených veciach, potom červená rúž je niečo, čo nikdy nevyjde z módy a nebude vyzerať preč.

Chcete nosiť niečo červené, ale neviete čo presne? Uprednostnite šarlátovú rúž.

Vyberte si ten správny odtieň červenej rúžu podľa typu a vzhľadu vašej farby a zvádzajte mužov s neodolateľným a úprimným úsmevom.

7. Pošlite mu zaujímavý článok alebo vtipné video, ktoré ešte nevidel.

Podeľte sa s mužom o zaujímavý odkaz na video alebo článok, ktorý podľa vášho názoru skutočne stojí za pozornosť.

Pri posielaní niečoho človeku sa uistite, že kontext tohto príbehu je v rámci jeho vlastných záujmov alebo že je to niečo, čo je pre každého zaujímavé.

Prípadne mu pošlite niekoľko odkazov, ktoré zodpovedajú jeho špecifickým záujmom.

Takto môžete dokázať, ako premýšľavý a pozorný ste a že ste vzali do úvahy jeho koníčky a záujmy.

8. Jedzte krásne

Väčšina mužov venuje pozornosť tomu, ako je dievča, nájdu prekvapivo zvodný spôsob jej konzumácie. Spôsob, akým jej jedlo, je pre niektorých celé umenie.

Keď dievčatá jesť určitým spôsobom, nemôžu priťahovať pozornosť.

Napríklad pre niektorých mužov (v skutočnosti väčšina z nich) je veľmi vzrušujúce sledovať, keď dievčatá jedia jahody a dokonca ... cestoviny!

Niektorí ľudia radi sledujú, ako dievča jedí zmrzlinu.

Až nabudúce pôjdete so svojím priateľom na to, nezabudnite na to a choďte kreatívne jesť jedlo. Pomaly pozorujte jeho reakciu.

Aj tu je však dôležitá opatrnosť. Nehrajte v manýristike. Príliš veľká divadelná absorpcia jedla vás môže v očiach človeka urobiť zábavným a smiešnym. Pokúste sa to urobiť čo najprirodzenejšie a najjednoduchšie.

To, samozrejme, neznamená, že musíte rýchlo a rýchlo zjesť všetko, čo je na jedálenskom stole.

9. Urobte zvodný úsek

Pokúste sa zvodne napnúť. Cítite sa ako mačka, ktorá sa tiahne na slnku. Natiahnite ruky nadol, trochu sa ohnite.

Urob to elegantne a krásne.

Okrem toho, že je krásna a zvodná, je preťahovanie dobré aj pre vaše zdravie. Krásne zákruty počas procesu ťahania sú skvelým spôsobom, ako upútať pozornosť objektu vašej sympatie.

Ak starostlivo a správne manipulujete so svojím telom a priťahujete pozornosť nádhernou formou zákrut, skôr než nevzhľadnými formami tela, budete vzbudiť záujem človeka.

Pamätajte si, že by ste mali v rozťahu vyzerať ako mačka, a nie stará žena, ktorá trpí na zápal radikálov.

10. Flirtovať s niekým iným

Každý muž je potešený, keď iné ženy opačného pohlavia venujú pozornosť svojej žene.

Takže flirtujte s niekým iným, pokiaľ možno s niekým, kto odpovedá na vaše flirtovanie. Nechajte predmet svojej súcitu vidieť, že vás veľa zaujíma, že sa na vás muži pozerajú.

Takáto pozornosť od iných mužov vám samozrejme pridá body, za predpokladu, že váš potenciálny človek nie je šialeným a nenapraviteľným majiteľom.

Preto, ak budete flirtovať s ostatnými, robte to opatrne a hlavou, aby ste sa sami neobťažovali.

Okrem toho nezabudnite na ďalšie typy zbraní v procese flirtovania.

-Smile a úprimný smiech

Usmievajte sa a reagujte na humor a vtipné vtipy skutočným smiechom.

-Věřte sa sami sebe

Sebadôvera ženy je predmetom obdivu opačného pohlavia. Nezamieňajte si však dôveru so sebadôverou a sami seba nepreceňujte.

Prvý priťahuje mužov magnetom, druhý ich odpudzuje.

Pamätajte, že existuje teória, ktorú vyberáme podľa vône. Nezabudnite: dobre udržiavaná žena je nielen atraktívnym vzhľadom, ale aj tým, aká aróma pochádza od nej.

Vyberte si parfém, ktorý odráža vašu postavu. Nenalievajte ho, ale aplikujte iba na miesta, kde na tele cítite pulzáciu.

- Vyskúšajte nové záľuby

Nechajte človeka vidieť, že ste vášnivou a vášnivou povahou. Žena, ktorá sa zaujíma o všetko nové, priťahuje ako magnet.

Hrajte, skúste dobiť muža a zostaňte ženou, nie poľovníkom, ktorého sa muži tak bojia!

Populárne životné hacky

Detskí psychológovia sú vždy pripravení poskytovať odporúčania deťom a dievčatám školského veku. Neexistovala žiadna výnimka z otázky zážitkov lásky.

Existujú populárne životné hacky, vďaka ktorým môže chlap venovať pozornosť dievčaťu v škole.

Budeme ich podrobnejšie analyzovať:

  Prekvapenie. Pokúste sa prekvapiť tínedžera, ak je chlapec starší ako vek.

Stačí na to, aby ste boli úhľadní, usmievali sa a neodmietali komunikovať. Vyhnite sa všetkým pochybnostiam a rozpakom, keď chlap príde prvý. Poznať opatrenie. Opatrenie by malo byť vždy prítomné - pri výbere makeupu dávajte prednosť jeho neprítomnosti.

Ak to nedokážete urobiť bez make-upu, stačí vám trochu priblížiť oči.

 • Najskôr začnite konverzáciu. Ak je chlapec z triedy - aby to bolo jednoduchšie, choďte k nemu a začnite komunikovať.
 • Flirt. Ne ironicky vtip a uraziť chlapa, bude to nielen spôsobiť negatívne, ale aj vyvolať odpoveď.

  Je niekedy lepšie žartovať alebo dráždiť spolužiaka s neškodnými výrokmi.

 • Fyzický kontakt. To vám umožní nakonfigurovať osobu, s ktorou bude hovoriť: počas rozhovoru sa jemne dotknite ramena chlapa rukou.
 • Čo povedať

  Prvé roky dospievania u dievčat vo veku 11 rokov sú ťažšie ako chlapci: chlapci stále chcú kopať loptu na ihrisko, dievčatá chcú ísť na prechádzku so zvoleným.

  Konverzácia počas komunikácie by mala obsahovať tieto témy:

  • Na diskotéke sa hovorí o životnom prostredí, kvalite hudby, prítomnosti priateľov.
  • Ak je chlap z paralelnej triedy, hovorte o vzájomných priateľoch, diskutujte o lekciách, učiteľoch, nadchádzajúcich udalostiach a udalostiach.
  • Smiech je jedným z najdôležitejších atribútov komunikácie: smiať sa jeho vtipom, to mu umožní rýchlejšie porozumieť.
  • Počas rozhovoru musí byť neustále v kontakte s očami: na to, aby bolo možné začať komunikovať, je dôležité zabezpečiť vizuálnu pozornosť.
  • Pri prvom stretnutí, keď je človek starší, je lepšie hovoriť o malých veciach.

  Ak sú vtipy toho chlapa namierené proti dievčaťu, musíte včas reagovať a odpovedať na ne nevhodne.

  Ťažkosti vznikajú, ak človek miluje iného: potom musíte získať dôveru a zabrániť posadnutosti. Je lepšie byť sám sebou, ohromiť vás svojimi pozitívnymi črtami a potom bude venovať pozornosť.

  Ako sa s ním správať?

  Existujú pravidlá, ako pomôcť človeku, ktorý má 10 alebo 14 rokov, ako je on. Princípy správania dievčaťa sú málo závislé od veku, preto by ste si mali vypočuť rady psychológa.

  Ak sa chcete správne správať, odlišovať sa od ostatných dievčat v triede alebo škole - postupujte podľa odporúčaní:

  správaniepopis
  Vzbudiť záujemAk to chcete urobiť, prečítajte si viac, nebojte sa začať konverzáciu ako prvý, klásť otázky
  Zjavná pravá povahaChlapci nie sú nadšení arogantnými dievčatami nadšení, sú proti rozpútavosti, drzosti. Dievča by malo byť ženské a mäkké
  Pamätajte na bežné koníčkyAk chcete mať radi tvrdého chlapca, nemusíte vedieť o svojom koníčku: začnite rozhovor s diskusiou o televíznych reláciách, hudobných skupinách, športe
  Pozitívne je kľúčom k úspechuSmejte sa viac, smejte sa a hovorte o dobrom
  Môže flirtovaťAk chcete mať pekného chlapa, občas na neho pozerajte so záujmom, skromné ​​komplimenty

  Ako sa obliecť?

  Muž aj vo veku 12 rokov zostáva mužom a chlapci sa vždy milujú očami. Ak chcete potešiť zvoleného, ​​nezabudnite, že sa podľa toho musíte obliecť.

  Venujte pozornosť svojmu vzhľadu, aby ste potešili chlapca v škole alebo na ulici:

  • Správne upravené vlasy - účes by mal byť čistý: je neprijateľné nosiť veľa špinavých vlasov.
  • Čistá pokožka - dievča vo veku 12 rokov sa musí starať o svoju tvár pomocou kozmetiky pre dospievajúcu pleť.
  • Oblečenie by malo byť módne a štýlové.
  • Nedovoľte, aby spodná bielizeň trčala spod oblečenia.
  • Veci by sa nemali príliš hodiť na postavu alebo naopak - zavesiť na ňu.
  • Vysoké podpätky vo veku 12 rokov vyzerajú čudne a neatraktívne: je lepšie zvoliť stabilnú obuv.

  Ak sa považujete za tučného, ​​vykonávajte denné školenia, motivujte chlapca pocity. Je to láska, vďaka ktorej budete jesť menej sladkostí a schudnúť.

  Dôležité! V závislosti od chlapcovho zverokruhu sa mu môžu páčiť rôzne dievčatá, baran ako tie aktívne.

  Váhy milujú vyvážené, lev sa musí cítiť lepšie a ryby ako mier.

  Naučiť sa krásne šaty je ľahké - stačí sa pozrieť na štýl oblečenia svetoznámych hviezd.

  Funkcie flirtovania v sociálnych sieťach

  Ak sa rozhodlo komunikovať s mladým záujemcom korešpondenciou, použite osvedčené tipy a životné hacky.

  Ak chcete nájsť vhodnú tému pre komunikáciu VKontakte, stačí sa pozrieť na informácie na stránke chlapa: jeho záujmy sú tu uvedené.

  Potom pokračujte v flirtovaní:

  • Povedzte niečo zaujímavé a zaujímavé.
  • Povedzte nám o skvelej udalosti, ktorá sa nedávno stala.
  • Ak chcete ako zlý človek, začnite rozhovor o jeho záujmoch.
  • Uverejňujte príspevky na stránke, ktoré naznačujú jeho totožnosť, aby sa im páčilo.

  Stratégia pripravenej osoby sa vyznačuje plánovanými činnosťami a správaním, ktoré prinesie úspech.

  Stojí za to trochu úsilia a po chvíli bude mať záujem sám o komunikáciu.

  Čo je to - flirtovanie?

  Je to jazyk nevyslovených slov a gest s miernou sexuálnou konotáciou, otvorenou demonštráciou záujmu s jemnými dotykmi.

  Flirtovanie je predovšetkým ľahkosť, pozitivita a nálada, ktorú musíte svojmu partnerovi sprostredkovať flirtovaním a zapojiť ho do dosť fascinujúceho dobrodružstva.

  Je to prostriedok na zistenie príťažlivosti mužov a žien pre seba a toho, či sa ich túžby zhodujú.

  Čo to znamená flirtovať s chlapom

  Je potrebné správať sa hravo, ale nie predstierať. Zostaňte vždy sami: niektorí ľudia sa začnú správať neprirodzene alebo arogantne, čím chlapa tlačia preč.

  Flirtovanie s chlapom znamená iba jednu vec, nenápadne mu dá príkaz na konanie.

  Je dôležité, aby ste sa správne podali, niečo pripojili a zaujali muža, ktorý sa vám páči.

  Ale ako pochopiť, že ten chlap flirtuje aj s tebou. Všetko je veľmi jednoduché:

  • Často vyzerá vo vašom smere.
  • Používa sa na nejednoznačné výrazy.
  • Snaží sa vás dotknúť.
  • Snažím sa smiať nielen vám, ale aj ľuďom, ktorí sú blízko.

  Учимся как флиртовать глазами, без слов, губами, за рулем с девушкой, парнем чтобы понравиться ему или ей

  Смотреть внимательно на мужчину, стоит ему посмотреть в ответ, отвести глаза. Посмотреть в глаза на секунду, улыбнуться и отвернуться. Úsmev v rohoch pier, olízanie pier, to nerobte každých 10 minút, inak si bude myslieť, že máte problémy s perami. V poslednej dobe si flirtovanie počas jazdy získava čoraz väčšiu obľubu. Keď uvidíte krásne dievča alebo chlapa, zastavte sa na semafore vedľa jej auta. Po otvorení okna sa opýtajte na pár drobností, urobte si srandu, urobte všetko s úsmevom. Vyžiadajte si telefónne číslo.

  Ako flirtovať s mužom, s ktorým chodíte na večierku, ktorý má priateľku, aby sa zamiloval a zoznámil sa

  Chlap, s ktorým chodíte, by mal byť jednoduchý a jednoduchý. Bavte sa, žart, flirtujte s ním. Buďte milí a jemní. Na večierku môžete flirtovať s tancom. Nemali by ste otvorene flirtovať s mužom, ktorý má priateľku. Ak je to možné, usmejte sa na neho, na začiatok to bude stačiť. Flirtovanie je vhodné v prípade, keď nemiluje svoju priateľku, ak majú krásny vzťah, miluje iba ňu, nie je šanca, že sa do seba zamiluje.

  Ako flirtovať s online perom

  V súčasnosti sa sociálne siete takmer stali hlavnými prostriedkami na zoznamovanie. Mladé zvodkyne okamžite začali na internete vyskúšať svoje kúzla, vymýšľať a porušovať svoje vlastné pravidlá. Flirt prešiel do virtuálnej reality, vyjadrenej vo forme rád, schválení a komentárov, flirtovania vo VK.

  Najdôležitejšia vec: začnite komunikáciu offline. Komunikácia online je omnoho jednoduchšia ako v skutočnom živote. Stačí len flirtovať pri kontakte alebo so spolužiakmi. Koniec koncov, flirtovanie so skutočnou osobou, ktorá žije niekde v okolí, je oveľa krajšie ako konverzácia na anonymnom fóre.

  Mnohé dievčatá dokážu viesť dialógy s niekoľkými mužmi naraz, a tak sa nestanú pripútaní k žiadnemu účastníkovi rozhovoru. Typicky je takáto korešpondencia ľahká a bezstarostná. Každý z chlapcov by si mal navyše myslieť, že dievča má záujem iba o neho.

  Dobrá rada pre SMS ing:

  Aby tím konal v mužovej hlave, mala by byť schopná jedna malá krátka SMS dokázať vyvolať jeho pocity a prinútiť vás premýšľať o vás. Korešpondenčné flirtovanie má úlohu - zaujímať sa.

  1. Nemali by ste sa ponáhľať, aby ste odpovedali na prvé správy tohto chlapca, mali by ste mu dať čas na nervozitu. Počkajte pol hodiny. Po jeho druhej SMS neodpovedajte dvakrát tak dlho, ako ste očakávali. Keď od vás napriek tomu dostane dlho očakávanú odpoveď, bude šťastný ako dieťa. Vaša odpoveď nebude ocenená, ak príde okamžite.
  2. Vaše správy by nemali byť dlhšie ako správy partnera. V opačnom prípade sa bude domnievať, že naňho príliš záleží. Predstavte si, že počet listov v SMS predstavuje úroveň vášho vzájomného záujmu. Týmto jednoduchým spôsobom dievča prinúti toho chlapa, aby získal jej priazeň.
  3. Vaše správy by nemali obsahovať emotikony a zbytočné slová. Čím sú čitateľnejšie, tým viac otázok sa objaví v jeho hlave, na ktorú bude chcieť vedieť odpovede.
  4. Držte značku. V každej z vašich SMS by ste mali vidieť, že ste úspešné a sebavedomé dievča, ktoré nie je pozbavené pozornosti chlapcov.
  5. Vaša SMS musí prebudiť emócie u chlapa. Musia sa striedať. Môžete začať s negatívnymi frázami: „No, ty, Andrey, a ty bastard!“. Toto je povolené iba vtedy, ak medzi vami existuje rovnaký vzťah. Ten sa s najväčšou pravdepodobnosťou po takomto vážnom obvinení pokúsi zistiť, čo si zaslúži. Po dvoch hodinách nevedomosti vám mladý muž jednoducho odrezal telefón. Neskôr môžete povedať, že správa bola adresovaná inej osobe a ospravedlní sa.
  6. Ak napríklad dáte mrkvu „Milujem ťa šialene“, potom by sa to malo po chvíli odobrať a povedať, že SMS bola určená pre priateľa. S najväčšou pravdepodobnosťou sa potom opýta: „Kedy ma budeš milovať?“ A po takýchto slovách sa vaša korešpondencia stane živou a zaujímavou.
  7. Fascinujúce. Napríklad: „Zajtra v deň nášho života si dajte kravatu. Bez neho sa nemôžeš obísť. “ Premýšľajte a chytte. Alebo napíšte: „Dnes mi o vás niečo povedali!“. Verte mi, že po takejto SMS budú jeho myšlienky obsadené iba vy celý deň.
  8. V správach je dôležité sledovať konkrétny cieľ: tlačiť na stretnutie, vytvárať intriky, vzbudzovať žiarlivosť. Nepíšte zbytočné SMS o tom, ako ste strávili deň. Ak máte radi chlapa, jednoducho flirtujte. Povedzme, že to bude vyzerať takto: „V autoškole hovorili iba o vás, nemohol som uveriť svojim ušiam.“

  Ako flirtovať s cudzincom

  Vo verejnej doprave, na ulici, v obchode, nie je často možné stretnúť sa s neznámym človekom, ktorý vás môže zaujímať. Preto, ak sa tak stalo, nevzdávajte sa takejto príležitosti. Prevezmite kontrolu nad situáciou.

  Dostaňte ho do hry. Pozrime sa na 6 dôležitých prvkov flirtovania:

  1. Vrhnite hravým pohľadom jeho smerom a očným kontaktom s ním.
  2. Ak uspejete, pozdravte ho s úsmevom. Mala by povedať: Chcem sa s tebou stretnúť, keď sa pozrieš na muža. Odpoveďou by mal byť jeho úsmev alebo pozdrav.
  3. Z času na čas sa naňho aj naďalej pozerajte a robte svoju vlastnú vec. Keď sa vaše oči opäť stretnú, dajte človeku, ktorého sa vám páči, energický smiech a odvráťte pozornosť. Bude teda schopný pochopiť, že vás zaujíma.
  4. Ak ste na správnej ceste, zariadenie bude smerovať k vám. Bude mu musieť niečo povedať.
  5. Najprv s ním hovor. Napríklad veta „Mladý muž sa vám hodí pre tento oblek“ bude vhodná, ak sa akcia uskutoční v miestnosti na vybavenie.
  6. Dievča by malo vždy cítiť čiaru, na ktorej bude vaša konverzácia obmedzená na „nie“. Zbohom, povedzme, že sme sa s vami radi stretli, pre chlapa bude znamením, že vás požiada o telefónne číslo.

  Mladý muž k vám príde bez váhania, ak mu dáte neverbálne signály: narovnajte popruh na šatách, jemne zahryznite peru alebo eroticky vlňte vlasy.

  Ako flirtovať s chlapom na telefóne

  1. Flirtovanie na telefóne je celé umenie, ktoré musíte zvládnuť. Váš hlavný nástroj je tu hlas. Malo by byť mäkké, jemné a trochu pomalé. Toto vám dá sexualitu a pre človeka bude ľahšie porozumieť vám.
  2. Je lepšie sa rozlúčiť s pravidlom „nezavolať najskôr“. Dnes to nie je relevantné. Ľahký a nenápadný rozhovor nemôže človeka nechať ľahostajným a určite ocení vašu odvahu.
  3. Pripravte sa na konverzáciu v predstihu tým, že prídete s nejakou zaujímavou témou pre komunikáciu.
  4. Vymeňte štandardné pozdravy za originálnejšie.
  5. Podporujte jeho konverzačné témy. Neprerušujte prekladateľa a neprerušujte ho, nechajte ho dokončiť. Ale tiež nie je možné mlčať po celý čas v skúmavke. Uistite sa, že máte živý, zaujímavý a najdôležitejší - pozitívny dialóg. Opýtajte sa na objasňujúce otázky, obdivujte činy mužov.
  6. Ďakujeme mu. Koniec koncov, každý má rád komplimenty a silnejší sex nie je výnimkou. Urobte to úprimne a bez lichocenia, keď si to chlap naozaj zaslúži. Napríklad povedzte, že sa vám páči jeho príjemný hlas, že má špeciálny hlas, že nemôžete pochopiť, ako sa mu toľko vie. Takéto povzbudivé slová spôsobia, že muž chce pokračovať v komunikácii s takým inteligentným dievčaťom.
  7. Meno osoby, s ktorou hovoríte, pomenujte. Koniec koncov, zvuk vlastného mena je pre každého človeka najsladší. Nevkladajte ho však do každej vety, pretože rozhovor nadobudne zvláštny a neprirodzený charakter.
  8. Hovoriť po telefóne sa odporúča s neustálym „slabým úsmevom v mojom hlase“. Nálada v hlase sa rýchlo prenesie na druhého účastníka dialógu a postaví ho k nemu.
  9. Počas komunikácie neprechádzajte z jednej témy na druhú. Človek nebude mať takéto „skoky“ rád. Ak chcete získať jeho pozornosť, nikdy nehovorte.
  10. Keď hovoríte s neznámym človekom, nepýtajte sa na otázky osobného charakteru. Spýtajte sa na jeho povolanie, koníčky. Kompetentné dievča bude schopné vytvoriť okolo seba intriku a dať konverzácii fascinujúce poznámky.
  11. Ak dodržiavate pravidlá etikety, konverzáciu by mala ukončiť osoba, ktorá ju začala. A to znamená, že ak človek zavolal ako prvý, potom je na ňom, aby ukončil dialóg. Dievčatá, mala by mu odobrať toto privilégium.

  Ako flirtovať s mužom pri stretnutí

  1. Ukážte človeku, o koho sa zaujímate: povedzte ho pohľadom.
  2. Mladí ľudia majú radi sebavedomé dievčatá. Ak vás muž pozval na rande, potom ste na neho milí. Keď sa s niekým stretnete online, nemali by ste si robiť starosti, najmä ak bola vaša.
  3. Úsmev, ako úsmev zmyselne rozširuje žiakov, dáva vzhľad istému tajomstvu.
  4. Neúmyselne sa jemne dotknite jeho vlasov, okraja jeho odevu a ruky. Počas rozhovoru sa môžete ľahko dotknúť jeho chrbta, čím zdôrazníte hlavnú myšlienku konverzácie.
  5. Pozerajte sa na pery svojho partnera. Ak ste od seba v určitej vzdialenosti, pozerajte sa dole na úroveň pásu. Avšak s touto technikou musíte byť opatrní, muž si okamžite všimne vaše gesto.
  6. Hrajte dialóg hravým spôsobom a formulujte frázy nejasne: „Tento šťavnatý šalát je pre mňa veľmi vzrušujúci.“ Na jeho vulgárne rady odpovedal vyhýbavo, bez zbytočných obmedzení. Mali by ste hovoriť takým hlasom, že by pre vás bolo príjemné počúvať ho. Rozhovor by mal byť ľahký a bezstarostný.
  7. Ukážte svoju sexualitu. Vždy priťahuje. Dotknite sa zápästia, preložte si vlasy, behajte prstom po krku, chválte nohu. Simuluje pád a pristáva priamo v náručí. Ten chlap bude týmto odzbrojením jednoducho odzbrojený.
  8. Časť krásne: Odchádzať, počnúc intrígami, odpoveďou, ku ktorej sa určite bude chcieť dostať čo najrýchlejšie. Uistite sa, že o vás neprestane premýšľať.

  Ako flirtovať

  • Nečinnosť a flirtovanie sú nezlučiteľné pojmy. Človek nie je jasnovidcom, takže ak nereagujete na jeho sympatie, môže sa jednoducho jednoducho vzdať alebo nájsť iný predmet zbožňovania. V prípade, že nie ste na ceste s priateľom, ktorý sa o vás stará, len naznačte, že máte ženícha.
  • Nie je potrebné odhaliť človeku všetky svoje karty v prvý deň. Nemal by vedieť, čo vás môže zaručiť, inak sa jednoducho nestaráte o neho. Nechajte kavaliera, aby sa cítil ako lovec, ktorý sa pokúsi urobiť veľa, aby vás dostal.
  • Tuhosť by nemala presahovať rozumné limity. Keď s vami hovorí mladý muž, nemusíte stáť pri pohľade dolu, blednúť a červenať sa, po každom slove, ktoré hovorí chlap. Ale príliš vulgárnosť nebude potrebná. V opačnom prípade budete považovaní za ľahko dostupných a hra stratí svoj význam.

  Ale tiež nie je potrebné stavať skromnú ženu, keď nie ste jej. Faloš sa rýchlo odhalí a vzťah skončí bez toho, aby sa začal.

  • Odporné oblečenie a vulgárne rozhovory prilákajú do vašich sietí buď nezrelých mladých ľudí, alebo mladých mladých ľudí. A nemôžete brať veľké ryby na lacné triky. Vaša zbraň: dobré rozmnožovanie, starostlivosť, jemná hra.
  • Nezáujem o záľuby partnera, jeho sny a ciele negatívne ovplyvní ďalší priebeh udalostí. Preto počúvajte a počúvajte, pýtajte sa na objasňujúce otázky, ale zdržte sa nadmerného fanatizmu.
  • Nepokúšajte sa o úlohu priateľa, inak môžete zostať v tomto stave navždy. Nakoniec sa môže stať, že predmet vašich snov, ktorý sa vám páči, pôjde na rande s figurínou zo susedného oddelenia a urobíte preň správy a ďalšiu prácu. Buďte ženskí vo všetkom: oblečenie, účes, príslovie.

  Tip na plachosť

  Nadmerná plachosť nie je najlepším spoločníkom flirtovania. Ako ukazuje prax, nezabezpečené dievčatá môžu navždy zostať v očiach úspešných mužov jednoducho pomocou sivých myší, ktorých prítomnosť si toho ani nevšimne.

  Pocit vzrušenia však možno prekonať:

  1. Pracujte na svojom vzhľade, make-upu, účese, šatníku. Požiadajte o pomoc odborníka na salón.
  2. Ak je pre vás ťažké správne a krásne vytvárať vety alebo ste práve stratení a neviete, čo povedať, choďte na kurzy rečníctva. Čítanie kníh, časopisov, prehliadanie spravodajských stránok vám pomôže byť zaujímavými. A čo je najdôležitejšie, počúvajte: o čom hovorí hovorca.
  3. Sebadôvera je často získaná znaková črta. Vidno to v držaní tela, chôdzi, gestách a spôsobe rozprávania. Niekoľko cvičení doma pred zrkadlom určite situáciu napraví k lepšiemu. Analyzujte, čo by ste sa chceli naučiť od iných ľudí, a rozvíjajte tieto vlastnosti v sebe.

  Určite sú vo vašom okolí ľudia, ktorí, rovnako ako vy, majú problémy s komunikáciou s opačným pohlavím. Pomôžte im stať sa pevnejšími a zbavte sa hanby. Vy sami si teda nevšimnete, ako ste sa zmenili na spoločenského a sebavedomého človeka.

  Pozrite si video: JAK SE NAUČIT FLIRTOVAT (Septembra 2021).

  Pin
  Send
  Share
  Send
  Send