Užitočné tipy

Nápady na komické a kreatívne svadobné dary pre novomanželov

Pin
Send
Share
Send
Send


Náš skúsený tím editorov a vedcov prispel k tomuto článku a testoval ho na presnosť a úplnosť.

Tím pre správu obsahu wikiHow starostlivo monitoruje prácu redaktorov, aby zabezpečil, že každý článok spĺňa naše vysoké štandardy kvality.

Keď zazvonia svadobné zvony, blíži sa čas na svadobnú hostinu. Či už tieto zvončeky zvonia pre vás, pre vašu priateľku alebo príbuzného, ​​jednou zo zábavných udalostí v predvečer svadby je mládenecká párty. Tu je niekoľko tipov na skvelú svadobnú hostinu.

Vtipné darčeky pre nevestu na svadbu

Svadba pre každé dievča nie je len krokom do nového života, ale vyvrcholením jej dievčenských snov.

Nevesta je kráľovnou dovolenky.

Toho dňa sa jej hlavný sen splnil. A všetko hovorí o šťastí: žiarivý vzhľad, krásny outfit a zvýšená nálada.

Čo ju v novom živote čaká? Komiksové a vtipné dary môžu byť zábavné pri rozlúčení sa s novo vytvorenou manželkou.

Spoločným darčekom je valček. Hostia samozrejme nedávajú túto položku mladej žene, aby sa naučili piecť koláče. Spoločným kuchynským riadom dávajú symbolický význam. Tento „regulátor rodinných vzťahov“ je tiež vhodný ako „liek na milenku“, ak prezentujete veľký valivý kolík alebo ako „super pokutu“. Spikes jej dá desivý pohľad.

Dobrým darčekom by bola kuchárka. Nechajte ženu každý deň prekvapiť mladého manžela novými kulinárskymi dielami.

Užitočná je tiež metla. Dávajú svojej metle metlu, aby si spomenula na poriadok v dome a pohodlie. Je zaujímavé odovzdať metlu ako záručný list pre vysávač. Takýto asistent bude vždy pracovať, aj keď nie je k dispozícii elektrina.

Ak chcete zachovať poriadok, môžete dať mydlo, hotové aj ručne vyrobené.

Hrať s rôznymi certifikátmi je zábavné. Nevesta na základe týchto dokumentov dostáva neobmedzené právo variť a čistiť. Teraz smie pobozkať svojho manžela a cez víkendy s ním dokonca sledovať futbal.

Užitočná bude aj píla - hračka, suvenír alebo skutočná hračka. Čo je koniec koncov, čo je rodinný život bez píl?

Z originálnych darčekov pre nevestu môžete použiť nezvyčajnú kyticu. Každý dá kvetinové kytice a vy budete mať exkluzívny - sladký. Môže byť vyrobený zo sladkostí. Originálny vzhľad kytíc ovocia.

Svadobné dary

Svadba je oslava, ktorá kombinuje formálnu a neformálnu. A hlavnou vecou na tejto dovolenke je nezabudnuteľný zážitok a emócie. Preto sa hostia často snažia pripraviť originálne svadobné darčeky pre mladých. Ale ak nemáte dostatok času na výber niečoho neobvyklého, môžete tiež dať tradičnú možnosť - praktický a na prvý pohľad banálny, ale krásne zbitý svadobný dar. Potom aj tie najjednoduchšie veci vo forme pera alebo ceruzky, prezentované mladým, si budú pamätať pozitívne tóny sprevádzajúce jej doručenie, výbuch emócií a dojmov.

Fotografie peňazí ako svadobný dar

Výber darčeka je iba polovicou bitky. Je lepšie, ak sa jedná o praktické a užitočné veci v každodennom živote - koniec koncov, mladí ľudia začínajú naplňovať rodinnú misu bohatstva a prosperity. Domáce spotrebiče, riadu, interiérových predmetov, bytový textil a univerzálny darček - mimochodom peniaze prídu, ako je to nemožné. Otázkou je, ako originálnym a neobvyklým spôsobom prezentovať zdanlivo svetské veci, odklon od banality a byť kreatívny. Novopostavení manželia, ich príbuzní a hostia ocenia váš zmysel pre humor a nekonvenčné myslenie, ak usporiadate skvelú prezentáciu darčekov a do atmosféry dovolenky pridáte tóny emancipácie a nadšenia.

Originálne svadobné pozdravy

Fotoalbum - darček na svadbu

Niekoľko príkladov a nápadov, ako darovať skvelé darčeky na svadbe:

 1. Krásne a užitočným darom bude fotoalbum, do ktorého je možné vkladať bankovky do vreciek na peniaze.
 2. Uviesť veľkú rodinnú dáždnikovú trstinu, vnútri ktorej sú pripevnené bankovky. S prianím, „že dom mal vždy dobré počasie, ale ak sa obloha zamračí, utajte sa spolu pred dažďom“ otvorte dáždnik. Nečakané prekvapenie poteší mladých.
 3. Môžete dať komiksový darček vo forme tehly, na ktorú zviazaný vrece peňazí, sprevádzajúc súčasnosť slovami „toto je prvý kameň v založení vášho veľkého šťastného domu a tiež mi dovoľte odovzdať počiatočné imanie na jeho výstavbu“.
 4. Vysávač je veľmi užitočný a potrebný darček. Zabalte ho do veľkého priehľadného celofánu a ozdobte ho obrovským lukom. Pripojte nápis „Objednávka so zárukou“. Balte vedľa papierom zabalenej kefy s voskovou pečaťou a nápisom „Záruka objednávky“.
 5. Dávať originálne komické dary, ktoré nemusia mať podstatnú hodnotu, ale ako talisman sa zachovajú mladí, je to dobrý nápad na nezabudnuteľnú oslavu. Napríklad krásne zabalte obyčajnú žiarovku a voňavé mydlo a podpíšte darček - „Môže byť vaša láska vždy jasná a čistá!“. alebo dať veľký kľúč s nadpisom: „Kľúč ku dverám, kde šťastie žije.“ Komoda plná mincí s podpisom „Blahoželám z ostrova pokladov“.
 6. Téma daru peňazí od „mafie“ môže byť kreatívne porazená. Skupina ľudí v prísnych čiernych oblekoch a pohári vstupuje do haly s puzdrom na kombinované zámky a po jej otvorení odovzdáva mladým ľuďom bankovky a „drogy“ - vrecká s múkou alebo práškovým cukrom.
 7. Lopata s peniazmi. Kúpte si záhradnú lopatu alebo obyčajnú lopatku, vložte bankovky dovnútra, môžete z rôznych krajín, zabalte ich do priehľadného obalu a podpíšte: „Prajeme vám veslovanie peňazí lopatou.“
 8. Hrniec medu od Medvedíka Pú. Bežný hlinený hrniec s nápisom „med“ môže byť ozdobený balónikmi a vložiť peniaze dovnútra.
 9. Banka uhoriek. Do veľkej trojlitrovej nádoby vložte ozdobné uhorky a paradajkyzmiešané s bankovkami, rolka s kovovým krytom a ruka s nápisom: „Zásoby na zimu“.
 10. Škatule s prekvapením môžu byť zaujímavou zbitou témou. Napríklad hosť prichádza s obrovskou kyticou kvetov a krabičkou v ruke, nečakane ju otvára a vydáva celé stádo krásnych motýľov so želaním letného tepla a jasných farieb, ktoré sprevádzajú lásku mladých ľudí po mnoho rokov.

Motýle z prekvapivého boxu

Ako vidíte, pôvodné nápady sú desiatky. Na čom záleží, nie je to ani tak hodnota samotného daru, ako úprimnosť prianí a úprimné teplo pri jeho prezentácii.

Kedy dávať novomanželom darčeky na svadbe?

Počas svadobného obradu sú mladí ľudia zvyčajne zablahoželaní kvety a darčeky, Existujú však pravidlá, ktoré sa obmedzujú iba na priania a prezentáciu kvetín a kedy darujú svadobné dary. Priamo slávnostnú maľbu a svadbu sprevádzajú kvetinové blahoželania. Na prezentáciu darčekov je vyhradený určitý čas - zvyčajne je to začiatok banketu.

Foto kytice ako darček na svadbu

V dávnych dobách, keď sa svadby slávili niekoľko dní v rade a chodili na ne od rána do večera, bolo tradičným darom každého hosťa, ktorý vyhlásil blahoželajúci prejav, a nie vždy krátky. Teraz svadobný program vám nedovolí pretiahnuť túto udalosť na niekoľko hodín, pretože viac a jednoduchšie a menej únavná európska schéma.

Pri vstupe do banketovej sály je stôl, v ktorom hostia dajú darček. Ak existuje túžba osobne prezentovať darčeky na svadbe vo forme prsteňov, retiazok, náušníc, po pripravení prekvapenia môže hosť priamo podajte ich nevesta a ženích. Tento prístup výrazne liberalizuje celkovú atmosféru, čím odstraňuje potrebu, aby boli hostia v napätí a čakali, až prídu na radu prejav.

Náhrdelník zlatý, SL (cena podľa referencie)

Ďalšou praktickou schémou je dar skupín ľudí. Spoločnosti niekoľkých ľudí, ktoré sú spojené rodinnými alebo priateľskými vzťahmi, oslovujú mladých s všeobecným poďakovaním a prezentujú svoje dary.

Aké zaujímavé je usporiadať zbierku darčekov na svadbe?

S cieľom vypracovať zaujímavý scenár darcovstva by sa mal prejaviť fantázia a kreativita alebo sa obrátiť na profesionálov, ktorí podľa témy svadby a jej rozsahu prídu s tou najlepšou voľbou. Na veľkolepé oslavy s veľkým počtom hostí je možné dať niekoľko veľkých truhiel, v ktorej hostia, ktorí sa zjednotili v skupinách, dali dohromady dary, a potom slávnostne odchádzali v skupinách, predstavovali mladým truhlu v hudobnom sprievode so pohármi šampanského a želania.

Hodinky, SL (cena podľa referencie)

Dary môžete zbierať podľa starej tradície v čase, keď sú hostia už pri stole, po približne treťom toaste. Ak existuje príslušenstvo alebo peniazektoré sú prezentované v obálkach, ktoré sa v súčasnosti praktizujú pomerne často, môžete si zvoliť vhodnú tému pre danú postavu, oblečiť ho do kostýmu, napríklad do piráta alebo do krásnej rozprávky, ktorí chodia po miestnosti s hrudníkom alebo hrudníkom, zbierajú dary od všetkých hostí a potom ich po zapečatení uzavrú, odovzdať mladým.

Táto možnosť pobaví hostí a vytvorí príjemnejšiu atmosféru, takže sa nebudete nudiť ako pri tradičnej zbierke darčekov svedkov.

Môžete vykonávať darovací ceremoniál vo fázach, riediť hodinou a súťažami. Táto schéma vám umožní nenarodiť mladých nekonečným počúvaním želaní, vyvážiť zábavu a blahoželanie hostí, čo vám dáva príležitosť pripraviť prekvapenia alebo hrať celé scény.

Komické a vtipné darčeky pre svadobný deň pre ženícha

Pre mladého muža je svadba rovnako dôležitým okamihom v živote. Jeho status sa zmenil. A teraz už nie je žolík a veselý človek a jeho manžel je podpora mladej rodiny. Úlohou skaly v rodinnom živote je on, kto je povinný chrániť sa pred všetkými druhmi problémov.

Preto by dary pre ženícha, aj keď komické, mali mať osobitný význam. Predložte originál osvedčenia, podľa ktorého mladý manžel dostáva právo dať svojej žene kvety, a ak je to potrebné, každý deň. A tiež sa určite ráno pobozkajte a prineste kávu do postele. Samostatný dokument oprávňuje právo na čistenie a odvoz odpadu. Komiksovú prezentáciu takýchto darov na svadbe môžete poraziť krásnymi príbehmi.

Pre rodinného getra sú svadobné dary v pohode s predmetmi.

Prezentujte luk a šípy ako darček s nápovedou. Nech sa mladý muž naučí priniesť domov korisť.

Domáci strážca príde vhod so štítom s mečom a hrdinskou prilbou. Koniec koncov, teraz musí byť schopný odolať útokom zvonku.

Ako sprievodca pre ešte neskúsených majiteľov je vhodná kniha o domácich opravách. Nech sa muž dobre učí svoje povinnosti.

Aby sa manžel nezlobil na svoju milovanú osobu, najmä keď nájde gombíky, ktoré nie sú prišité na košeli, dostane súpravu špendlíkov. Budú užitočné v rodinnom živote.

Dajte mužovi právo, ale nezvyčajné, a otvorte novú kategóriu napravo, aby ste šoférovali.

Ak chcete zachovať rodinný rozpočet, dajte mu chladnú peňaženku. Ale ešte zaujímavejšie sú rôzne miniatúrne trezory a prasiatka. Najmä dvojité prasiatka, kde sú dve oddelenia: pre manželku a pre manžela. Všetky úspory však nevyhnutne spadajú do oddelenia manželky.

A aby nezabudol, že je teraz ženatý, predstavte mu tričko s nápisom: „zaneprázdnený“. A sú pre ňu špeciálne predmety, aby neostala vľavo.

Cool svadobné darčeky pre novomanželov

Nie je potrebné dávať individuálne dary. Existuje veľa nápadov, ako poraziť super darčeky pre pár.

Tesne pred výberom darčeka si pozrite hodnotenie anti-darov, ktoré v žiadnom prípade nemôžete dať.

A dôvodom môžu byť zlé znamenia a svadobná etiketa.

Bežným darom sú peniaze. Ako dať peniaze na svadbu originálnym spôsobom, existuje veľa spôsobov.

Bude to však ešte zaujímavejšie, keď sa v prípade skvelého darček pre svadbu z peňazí predstavia komické básne.

Existuje veľa hotových cool básní pre rôzne svadobné vtipy, ale všetky boli už dlho. Preto, ak hľadáte spôsob, ako poraziť vtipné darčeky pre novomanželov, je lepšie zložiť také mini-básne sami. Sú užitočné pri prezentácii tradičných darčekov.

Ako skvelú prezentáciu pre dvoch môžete dať dva páry viacfarebných boxerských rukavíc. Nie je to spôsob, ako vyriešiť veci.

A aby hádky nekončili veľkými stratami, dajte párom jednorazové taniere. Nezabudnite ho podpísať originál.

Novomanželia prídu vhod a kladivá. S takýmto nástrojom musia spolu formovať svoje šťastie.

Prítomný na svadbe a obrovské taniere. Takéto jedlá naznačujú, že teraz sú nevesta a ženích jedno a mali by zdieľať všetko v dvoch, dokonca aj jedlách.

A aby sa bežné riady nestali dôvodom nového sporu, zistite, ako vytvoriť hranicu. Na tanier pripevnite bariéru alebo na misku natiahnite hraničné kryty.

Užitočné na svadbu a soľ. Musí sa umiestniť do vrecka, na ktorom je nápis „Pud soli“.

Nezabudnite, že pudel má hmotnosť 16 kg a do vrecka nalejte také množstvo soli.

Získate samozrejme vážny darček, ale mladí ľudia budú musieť začať spoločnú „soľnú diétu“, aby sa lepšie spoznali.

Dary vo forme obrazov alebo karikatúr vyzerajú originálne. Tento darček si najlepšie objedná profesionálny umelec.

Pár neobvyklým spôsobom, zobrazený na plátne, určite osloví hostí aj samotných novomanželov.

Môže to byť obraz oligarchu a modelu Bonnie a Clyde, starovekých poľovníkov, rozprávkových postáv.

Ak má pár skutočne zmysel pre humor, môžete bezpečne dávať rady alebo predchodkyne.

Prezentujte koleso ako prvú súčasť úplne nového automobilu. Alebo tehlu, aby ste začali stavať dom.

Ramená sú tiež vhodné, na ktorých bude možné zavesiť úplne nový kožuch alebo číslo pre budúci byt.

Podajte si bundy pre mladých ľudí. Prídu vhod pre budúcu peknú jachtu. Alebo mini anténu pre prenosný televízor. Aj on sa objaví v rodine.

Prezentácia darčekov na svadbe: zábavné dojmy

Skvelé dary pre mladú svadbu nemusia byť materiálne.

Novomanželia môžete prekvapiť dojmami. A v tejto oblasti závisí výber na vašej fantázii a materiálnych schopnostiach.

Čo by mohlo byť krajšie ako svadobná cesta. A ak dáte pár lístok na teplé miesta, na exotické ostrovy, prekvapenie bude skutočné. Takýto darček bude samozrejme musieť byť koordinovaný s niekým z rodiny mládeže. Zrazu už manželia naplánovali cestu na najbližšie dni.

Ak hľadáte skvelý svadobný darček, môžete zaplatiť za luxusnú hotelovú izbu. Teraz existujú špeciálne ponuky pre novomanželov. Takýto darček zanechá nezabudnuteľný zážitok.

Hlavná noc pre mladých sa bude konať v romantickom a elegantnom prostredí.

Takýto darček je dôležitý najmä vtedy, keď novomanželia ešte nemajú vlastné bývanie a sú nútení žiť so svojimi rodičmi v stiesnenom byte.

Dojmy pre dvoch môžu byť prezentované vo forme rôznych zábavných podujatí. Môže to byť jazda na koni, lietanie v lietadle, balón, plávanie s delfínmi. Zábavné organizácie majú veľa ponúk.

Hlavnou vecou je vybrať si zábavu, ktorá osloví oboch manželov. A nie je potrebné, aby sa takáto udalosť konala v deň svadby.

Predĺžte dovolenku pre mladých ľudí - predložte osvedčenie s dátumom deň alebo dva po slávnosti alebo s otvoreným dátumom.

Na svadbe môžete prekvapiť nielen novomanželov, ale aj všetkých hostí. Vyplňte predstavenie na svadbe vášho obľúbeného páru umelca, cigánskeho súboru alebo klaunského páru.

S hostiteľom by sa malo rokovať iba o takej odchýlke od skriptu. A samozrejme, držte sa témy svadby.

Rocková skupina pri romantickej svadbe alebo cigán pri rytierskej dovolenke nebude vyzerať veľmi originálne.

Nemenej zaujímavá je aj mydlová bublina. Nie je to len veľa známych bublín. Toto je skutočná šou vedená profesionálmi.

Originálne príbehy, skvelé triky a veľa romantických lôpt, ktoré prepuknú na krásnu hudbu.

Z tejto kategórie budú motýle. Teraz je v móde objednať krásne motýle na svadbu. A nech je vízia takého zázraku krátkodobá, dá to nezabudnuteľné dojmy.

Animácie piesku tiež vyzerajú originálne. Pieskové maľby „rozprávajú“ príbeh mladých. A aby sa tento dojem zachoval nielen v spomienkach, vyberte fotoaparát.

Výber originálnych a pôsobivých darčekov nie je taký zložitý. A tu hlavná vec nie je ani myšlienka, ako dať svadobný dar, ale materiálna podpora. Preto sa často za darovanie takého skvelého svadobného darčeku stretávajú priatelia a darujú jeden, ale skutočne pôsobivý darček

Pôvodná myšlienka komiksu pre novomanželov vo videu:

Prečo je vhodné dať peniaze na svadbu?

 • nemusíte sa obťažovať darom, najmä ak nechcete opakovanie. Prečo mladí potrebujú dve čajové súpravy alebo desiatu prikrývku? Zbierať? A peniaze budú vždy užitočné.
 • деньги всегда нужны и полезны. Možno, že nová rodina šetrí byt alebo auto, plánuje niekde odísť alebo pokryť časť nákladov na svadbu - oslavy sú teraz veľmi drahé. Alebo možno ráno dopoludnia novomanželia odletia na svadobnú cestu! Tam sa rýchlo minú darček ...

V každom prípade sú peniaze vítaným darčekom! Zostáva iba poskytnúť mu nezabudnuteľné slová.

Darujte s peniazmi

Krátke svadobné pozdravy

Niekedy nepotrebujete veľa slov! Poďme zistiť, aké blahoželania k svadbe (vtipné), s doručením peňazí, krátke a krásne, budú novomanželia určite páčiť?

Nevzdychnite si ženícha s nešťastným pohľadom!
A nevesta nestoja za stĺpom:
Včera ste boli dvaja -
A dnes sme sa stali rodinou!
Čo je tam? Neskoré dostať borjomi?
Alebo nepijete práve teraz?
Tak potom váš dom
Šťastie a láska žijú!

Zaslúžiť si šťastie v živote
Nemusíte sa vzdať
Včera, dnes a vždy
Užite si život!

Nestrácaj srdce a nebuď smutný,
Zdieľanie starostí
Pokúsite sa pridať
Bociani pracujú!

Teraz ste sa stali jednou rodinou. Teraz sú všetci zodpovední. Mier a láska. Múdra rada. Nestrácajte srdce a vždy sa o seba opierajte. Pamätajte: spolu ste silnejší! Zavolajte na seba častejšie, buďte pohostinní a tak budete mať vždy ten istý bohatý stôl ako teraz.

Zoberieme pivo s rakovinou a vodku s uhorkami. Budeme oslavovať z celého srdca, a ženích - dobre urobené! Hlavná vec je, že svadba sa nestane „manželstvom“, ale v živote všetko, čo vyšlo, vyšlo zo srdca! Mladé priame cesty, rodičia - vnúčatá, svokra - dobrá mama! Žite v mieri, zriedka hrkálka v panviciach, milujte pevne!

Darčekové peniaze

Získajte veľa peňazí
A šťastný človek!
Môže sa skryť ako vajcia hniezda
A so životom žiť naveky!
Môžete im okamžite dať dohodu.
Alebo utrácať múdro!
V skratke - konajte odvážne
Nie šetriť po ničom!
Dajte obálku sme tu šťastie
A pre nás niet pochýb:
Naša malá časť
Ušetrite rozpočet!

Odporúčame vám zablahoželať k svadbe (vtipné) s dodaním peňazí, k videu, zistiť, kde sa konajú rôzne súťaže a hry pre hostí. Úprimne povedané, niekedy najpodivnejšie a najšokujúcešie. Samotné poskytnutie peňažného darček pre mladých ľudí samozrejme nie je príliš zábavné a nebude sa pamätať. Svadba by mala chodiť a spievať až do rána, to je hlavný bod!

Spoločne sme veštili a veštili
Aké sú novomanželia?
Potom sa nápady stali
Mnoho darčekov dať okamžite.

Najprv Kama Sutra.
To je začiatok múdrej knihy
Filozofia radosti v láske.
Je to tak, že manžel nehľadá záležitosť
Wifey, pozeraj sa každý deň.

Potom - valček.
Ó, čo v domácnosti potrebovala maličkosť
Nezabudnite prísť vhod najmenej raz.
Cesto môžete prevrátiť koláčmi
Alebo dôležité mlátenie.

Po tretie, nahá bábika.
Ako pomôcku, na ktorú sa tešíme
Pre rodinu mladých doplnkov.
Nech je táto bábika obyčajná
Budú vaše budúce pozdravy.

Štvrtým prítomným je fľaša koňaku.
Čoskoro budú hostia tancovať
Potom pôjdu domov,
Dajte si spolu dúšok zábavy
Áno, strávte svoju noc blažene!

Piatou cenou je prasiatko.
Pre sen je rodina krásna na život,
Musíte starostlivo ušetriť nejaké peniaze.
Vezmite prasa v prítomnosti
A nezabudnite nakŕmiť mince.

Šiestym darom je balíček kariet (pripravené sami s fotografiami nevesty a ženícha)
Pokojné večery, ako na chvíľu?
Áno, môžeme hrať karty.
Môže hádzať párty na párty -
Takže ste sa rozhodli nalepiť karty.

Za siedmy darček - slnečník
Nakoniec, čo je dôležitejšie, v dome nie je žiadne počasie
A celá minulosť je len márnosť.
Teraz je tu všetko okrem vás
Tak veľký a krásny dáždnik.
Možno, všetko, predstavili sme darčeky
Teraz späť k stolu, pretože tam je vynikajúce!

Peniaze v banke na svadbu s prianím

Gratulujeme k svadbe (vtipné) za odovzdanie peňazí v banke - skvelý nápad, originálny spôsob. Mnohí dávajú v obyčajných obálkach a stalo sa samozrejmosťou. Ľudia vidia krásnu alebo jednoduchú podlhovastú obálku, len jednu myšlienku: „Dali peniaze. Zaujímalo by ma, koľko je? “, A oni sa snažia určiť množstvo alebo svetlo podľa hmotnosti.

Ako urobiť darček s poháre? Veľmi jednoduché: vezmite obyčajný, najväčší trojlitrový džbán a naplňte ho rôznymi hodnotami bankoviek. Môžete ich zložiť tak, aby na vonkajšej strane vyzerali krajšie. Zakryte hornú časť tesniacim voskom a nalepte na ňu vtipný nápis: „Novomanželia, šťastný život!“ Prvý príspevok k novému automobilu ... ". Ukázalo sa, že je to originálne, a nie je možné určiť presné množstvo podľa oka. Džbán môžete tiež naplniť bankovkami z rôznych krajín, aby bol nielen viacfarebný, ale aj „inak národný“.

Príklad blahoželania za darček s bankovkami v banke:

Vážení novomanželia! Slávnostné odovzdanie dvoch darčekov do života! Venujte pozornosť najužitočnejšej kapacite v každodennom živote v hodnote 3 litrov. Môžete do nej uložiť džem alebo šaláty, v zime sa hýčkať dobrotami. Teraz banka plní svoj určený účel - ukladá vec, ktorá je pre vás užitočná - druhý darček. Všetko najlepšie! Nech je takýchto plechoviek veľa a nikdy nebudú prázdne!

Vo forme koláča

Gratulujeme k svadbe (v pohode) s prezentáciou peňazí vo forme koláča - úžasný nový nápad! Neobvyklý vzhľad prezentácie vás určite nebude nudiť na svadbe! A nebude vôbec dôležité, koľko peňazí sa rozhodnete predložiť - nápad stojí milión!

Takže kde to všetko začína?

Nemusíte upiecť tortu, môžete vyrobiť falošné viacfarebné lepenky alebo prilepiť niekoľko krabíc. Vyberte si oválne alebo štvorcové rôzne veľkosti. Hlavnou podmienkou je prítomnosť dutého priestoru vo vnútri a rozdiel vo veľkosti: veľký - malý.

Peniaze sú pripevnené k bokom. Nie je potrebné lepiť, pretože by mladí ľudia mali mať možnosť využiť darček. Dostatok kancelárskych sponiek, lepiaca páska môže tiež poškodiť účty. Každá úroveň je zviazaná stuhou. Nie nevyhnutne niekoľko úrovní, jedna stačí, len veľká. Zhora dajte postavy novomanželov a krúžky podľa očakávania!

Príklad darčekových pozdravov

Milí novomanželia, je čas na svadobnú tortu. Bez ohľadu na to, čo máte, tu je ďalší z nás. Dúfame, že sa vám bude páčiť, veľmi sme sa snažili! Prajeme vám taký darček do budúcnosti! A každý s významom. A teraz, ženích, spýtam sa noža, nakrájate koláč?

Milý, tu je darček od nás. Prajeme vám rovnaký chutný a nezvyčajný život ako torta! Použite ho na posledný zhryz!

Dáždnik? Robíš si srandu?

Ohromí vás chladné svadobné pozdravy s peniazmi a ... dáždnik!

Ako pieseň spieva, hlavnou vecou pre rodinu je počasie udržiavané v dome. Je to útulnosť, vzťahy medzi manželmi, najmä ak sa práve oženili. Až donedávna boli iba vo vzťahu, ale každý išiel do svojho domu a žil podľa vlastnej mysle. Teraz sú rodina a všetko treba rozdeliť rovnako. Hostia môžu pomôcť špeciálnym deštníkom chrániť mladých ľudí pred nepriaznivým počasím.

Pre skvelý darček, ktorý budete potrebovať:

 • krásny nový dáždnik, pokiaľ možno monofónny,
 • bankovky rôznych nominálnych hodnôt,
 • kancelárske sponky, nite.

Môžete si vybrať dáždnik so zaujímavým vzorom, ktorý nie je číry: pár v láske, v srdci, prstene alebo holuby. Bude to vyzerať krásne veľké, s dlhou rukoväťou. Výber toho, čo sa vám páči, zostáva vyzdobiť peniazmi. Nite s pripojenými účtami musia byť na otvorených dáždnikoch zviazané s pletacími ihlami. Nebuďte chamtiví, viste silnejší, aby dáždnik bol „hrubý“. Potom zatvorte a zabalte.

Príklad prezentácie Gratulujeme

Milí novomanželia! Tu je najlepší darček pre vás - krásny dáždnik. Nech sa stane vaším talizmanom a ochranou proti nepriaznivým situáciám a samozrejme vás zachráni pred dažďom! Postarajte sa o seba a nestrácajte dáždnik!

Naši milí novomanželia. Bez váhania na dlhú dobu sme sa rozhodli poskytnúť vám najlepší spôsob úniku z každého počasia - tento nádherný dáždnik má vlastnosti ochrany pred dažďom, snehom, mrazom a akýmkoľvek otrasom. Použite to!

Zarámované peniaze

Nakoniec ďakujem za skvelú zablahoželanie k svadbe s prezentáciou peňazí v próze:

Chceli mať čo najlepší darček
Ale dlho nevedeli, o čom sa majú rozhodnúť,
Po sporoch sa náhle rozžiaril
Koniec koncov, môžete dať peniaze.
Nech sa obyčajná obálka stane tajomstvom
Vedúci našej prezentácie,
Takže také svadobné účty,
Potom ste mali dosť na panstvo!

Pin
Send
Share
Send
Send