Užitočné tipy

Manuál: ako urobiť nahý selfie

Pin
Send
Share
Send
Send


Nič vzrušuje mužskú fantáziu ako zmyselná fotografia neočakávane získaná od ženy (ukazuje presne to, čo je potrebné). Ale ako si urobiť nepretržitý úprimný selfie, aby ho zaujal, ale nevyzeral hlúpo? Pripravili sme pre vás 10 nových nápadov, ktoré vám pomôžu zviesť zvodnú fotografiu a ponechajú priestor na predstavivosť.

1. Vyberte neočakávanú časť tela

Muži sa už zoznámili s rovnakým typom fotografie intímnych častí tela (s výnimkou ťažkého delostrelectva pre neskoršie použitie). Zamerajte sa na „skromnejšiu“ časť tela, napríklad na nohy. Môžete si urobiť fotografiu v posteli a sedieť s nohami prekríženými v členkoch (samozrejme, nahými). Alebo si sadnite na okraj postele a náhodne hodte jednu nohu na druhú. Pridajte päty na zvýšenie stupňa fotografie.

2. Klasika v novej verzii

Je váš muž blázon do zadku? Výborne. Prečo neodoslať svojmu priateľovi vkusne nasnímanú fotografiu v spodnom prádle, ktorá zdôrazňuje vašu dôstojnosť alebo pánske šortky? Obrázok by mal nechať priestor pre fantáziu. Čipky, viac ako laná, nikoho neprekvapia.

7. V plachtách vašej postele

Zmeňte svoju spálňu na najlepšie štúdio pre vzrušujúce fotografie. Niekoľko nápadov: ľahnite si na brucho, ohnite kolená, cez členky. Samozrejme by ste nemali mať nič iné ako spodnú bielizeň. Alebo sa zmiasť v plachtách a zakrývať intímne časti tela zo skromnosti a bezstarostne rozptyľovať vlasy na vankúši. Nebude ľahostajný!

10. Bonus: najlepšia alternatíva k výstrihu

Nechápte to zle, fotografia zvodného výstrihu je vždy relevantná a pravdepodobne nikdy nebude obťažovať mužov. Ale čo niečo originálnejšie? Pohľad zdola - to určite neočakáva! Nie je nič zlé na tom, že trochu zdvihnete tričko a naznačíte obrys hrudníka. Hlavná vec nie je preháňať sa a držať sa stredu. Teraz určite stratí hlavu!

Zoberte rekvizity

Trochu zakryté vždy vzrušuje viac ako nič zakryté. Krásne spodné prádlo, rozopnutú bielu košeľu, sveter alebo koženú bundu zreteľne na jej nahom tele - prehrabaním, skrátka v skrini. Ak je na dlhej retiazke retiazka perál alebo prívesok, zaveste ju na krk - zvýrazní sa tým hrudník. Jedlo sa tiež môže hodiť. Napríklad, ak budete žuť hrozno alebo zamiešate čerešne, môžete nasnímať veľmi zvodnú fotografiu. Banán - áno tiež. Zmrzlina. Chupa Chupsina. Ale vyprážané kurča - možno ešte stále nie.

Nájdite pozorovací uhol

Z ruky, zo statívu, z selfie palice - vždy môžete odfotiť seba, aby to dopadlo dobre. Najlepšie je samozrejme statív. Existuje veľa aplikácií vynalezených iba pre tých, ktorí sa selfie so statívom. Napríklad Voice Selfie pre Windows, CamMe pre iOS a Snapi pre Android.

Zdôraznite to najlepšie

Vyberte si pózu, ktorá preukáže vaše bohatstvo v celej svojej kráse. Si sundávaš prsia? Nechajte ju napríklad trčať z nádherného čipkového spodného prádla. Môžete si ho vziať do hrsti alebo si ľahnúť na brucho a postaviť sa na lakte - je to však voľba pre tých, ktorých veľkosť nie je väčšia ako druhá.

Veľké prsia vyzerajú veselejšie, keď ležíte na chrbte alebo zdvihnete ruky, akoby sa napínali. Kňaz by mal byť vydutý, takže si narovajte ramená a vyklente chrbát.

Ak chcete ukázať ohyby, ale nehoríte s túžbou ukázať svoj žalúdok - vystrelte sa zozadu alebo na pozadí osvetleného okna urobte čiernu siluetu. Alebo nasnímajte obrázok zhora, aby poprsie spravidla blokovali všetko. Alebo si sadnite pred fotoaparát a pritiahnite si kolená k hrudníku.

Buďte opatrní

Kto vie, ako bude všetko fungovať s adresátom. Ak ste oboznámení týždeň bez roka (a vy mu už posielate svoje fotografie toho, čo vaša matka porodila, do pekla, do ktorého ste!), Potom buďte opatrní - uistite sa, že sa do rámu nedostane ani vaša tvár, ani rozpoznateľné detaily, ako je tetovanie. A potom zajtra sa hádam a nasledujúci deň sa tento rám stane majetkom celého Facebooku. Na našej kolektívnej farme boli také prípady.

Sleduj svoju tvár

Ak ste pľuli na predchádzajúcu radu - vaše podnikanie. Potom máte ešte jednu starosť - musíte si vytvoriť vhodnú tvár. Nie je nič zábavnejšie ako zmyselný selfie s takým kamenným znakom, ako by ste stláčali činku alebo vykonávali operáciu srdca, a vy tu neklamete, tak čipkovane. Arogantné oddelenie fotomodeliek tiež nie je pre každého, to znamená pre tvár - najčastejšie na obrázku sa ukazuje, že to nie je kráľovská pýcha, ale intenzívne zmätenie.

Camon, bavíme sa tu. To, čo potrebujete, je smutný úsmev, zvýšené obočie. Urobte príklad od rovnakých pin-up dievčat. Hravý výraz nevyžaduje žiadne herecké schopnosti, ale vyzerá skvele.

www.PigiauNerasi.lt

Všetci sme zvyknutí sexuálne vidieť krásne modely na obaloch lesklých časopisov a iných módnych časopisov. Mnoho dievčat okamžite kladie otázku - Je možné takýto obraz vytvoriť nezávisle? Odpoveď znie - určite áno. Táto fotografická príručka pre dievčatá hovorí o tom, ako urobiť sexy fotku doma. Upozorňujeme, že mnoho dievčat v tejto kolekcii nie je ani zďaleka nad štandardom 90 - 60 - 90.

Zručne umiestnené zrkadlo ukáže VŠETKO.

Úplne priehľadný outfit + hravý hrach = to je lepšie ako len spodná bielizeň.

Zvodne si obliekame pančuchy ... samozrejme na nahé telo.

Ráno si urobte fotenie pri plávaní na slnku.

Pretože ranný tréning je najsexovejšou časťou dňa.

Tip, ako by ste vyzerali vo svadobný deň ráno?

Obleč si tričko svojho priateľa.

Opierajte sa o okno v mierne vuaristickej polohe.

Obrázok „Práve som sa prebudil“ v ​​mojom obľúbenom svetri.

Predstierajte, že robíte všetko vo svojom spodnom prádle.

Pin
Send
Share
Send
Send