Užitočné tipy

Charakteristiky ženy Ryby podľa znamenia zverokruhu - ženská osoba

Pin
Send
Share
Send
Send


Pisces Girls (narodené od 19. do 20. marca) sú veľmi atraktívne a zvodné. Sú schopní upútať pozornosť takmer každého, aj neúmyselne. Dievčatá Ryby sú citlivé, nežné, roztomilé a predovšetkým veľmi emotívne snové. Sú obdarení vynikajúcou kvalitou - prinútiť chlapa, aby sa cítil, že je to najúžasnejší človek na svete. Ak sa vám páčia dievčatá z rýb, je tu všetko šťastie, ktoré potrebujete.

Kto má rád ryby na ryby?

Bude hrať úlohu nežného a bezbranného dievčaťa, taká krehká príroda potrebuje skutočného muža. Najväčší záujem sa prejavuje u silných mužov, ktorí pre ňu môžu byť bojovníkmi a obrancami. Jej zvláštnosťou je skutočnosť, že mužská sila môže dokonca znamenať nedostatok záujmu o seba.

Nesľubujte jej zlaté hory, nemusíte zaspávať s komplimentmi, čo potrebuje studená postava. Nehovoríme o úplnej absencii známok pocitov, ich počet by nemal prekročiť určitú normu. S chladnou postavou musíte byť tiež opatrní, ak ju príliš preháňate, môžu sa ryby báť a hľadať miernejšieho človeka. Len pochopte význam: nepotrebuje šialeného romantika, potrebuje rytiera.

Ženská rybia hlava ponorená do pocitov pre osobu, ktorá sa mu páčila, a to sa stáva v prvý deň randenia.

Potrebuje tento vývoj: priateľstvo, láska a láska až do konca života.

dobytie

Ryby sa nedajú získať silou alebo nadmerným sebavedomím. Pre začiatočníkov musíte byť priateľskí, čo bude sprevádzané ľahkým flirtovaním a nenápadnou romantikou. Dievča z rýb počulo o zlých chlapcoch, ktorí žijú v rozpustenom živote a zlomia srdcia žien bez svedomia, aby skontrolovali osobu, ktorú potrebuje veľa času. Pokiaľ nezískate sebadôveru, neskúšajte ani prejsť k vážnejšej etape.

Len pokojne počkajte a žite, buďte priatelia a neprekračujte líniu vopred. Ak vás desí, že s vami zaobchádza výlučne priateľským spôsobom, potom je táto skúsenosť márna - neznamená to nič. Ako už bolo spomenuté vyššie, ženy tohto znamenia zverokruhu sa najčastejšie zamilujú do svojho kamaráta, takže v budúcnosti budete mať šancu získať tohto krásneho a nežného muža.

Nikdy jej nedávajte dôvod na žiarlivosť, flirtovanie s ostatnými ženami môže všetko zničiť. Pocity u rýb vznikajú veľmi pomaly a opatrne. Ak budete flirtovať s iným, budete musieť získať dôveru od nuly. Ryby sú veľmi žiarlivé, ale nikdy o tom nikomu nepovedia.

Ak ste skutočne vážni, potom vzdorne ukážte ostatným, ako ju obdivujete. V niektorých prípadoch sa môže uchýliť k provokáciám, aby vás mohla overiť ako potenciálneho manžela. Ak sa s vami stretne so sexy priateľom, potom vedzte, že to nie je len tak. Sleduje každý váš pohyb a vyhodnotí jeho správanie a potom na ňu položí aj niekoľko otázok. Po takýchto provokáciách musí počuť len to, že už nikoho nepotrebujete, pretože snová žena je blízko. Po takýchto slovách môžeme predpokladať, že váš vzťah sa stal vážnejším.

V rozhovoroch s ňou sa nikdy nesťažujte na nič, ani nenaznačujte životné ťažkosti. Je zrejmé, že situácia je iná, ale aj keď nemáte peniaze, skúste zostať úspešnou a sebavedomou osobou v očiach. Nepreceňujte ani svoje schopnosti. Dievčatá by nemali pochopiť, že ju klamete, preto je lepšie ju riskovať. Pokúste sa predísť akýmkoľvek zlyhaniam z vašej strany, aj keď sú, skúste dokázať, že sa s tým môžete ľahko vyrovnať.

Ako ste možno už uhádli, cesta k získaniu srdca ženy nebude pre ryby ľahká a nebude možné ju „na chvíľu“ stratiť a odísť. Ryba je zameraná na teplé rodinné vzťahy so silným človekom, nikdy ho nezmení a dá všetko pre dobro rodiny. Za zmienku tiež stojí, že človek nebude „pripútaný“, a ak potrebuje osobný priestor, určite ho získa. Ak chcete nájsť spoľahlivého spoločníka života, potom toto potrebujete. Chráňte jemné ryby a stane sa pre vás najlepším na celom svete.

Kompatibilita ryby s inými znameniami zverokruhu

Láska k rybe je zmyslom celej jej existencie. Ak je šťastná v láske, život za ňu získava jasné farby. Žena ryby veľmi zažíva rozchodvždy sa obviňuje iba sám, ak sa v páre nič nestalo. Preto je pre ňu ideálnym človekom ten, kto dokáže preukázať svoju lásku, oddanosť a vernosť nie slovami, ale skutkami.

Ak dáte dohromady všetky vlastnosti ženy-Ryby, potom môžeme s istotou povedať, že je veľmi ideálnym životným partnerom, o ktorom niekto tajne sníva

Má rada pochádza z Rembrandtovych obrazov a tak napríklad bojovala na turnajoch so slávnymi rytiermi stredoveku. Slová „feminizmus“ a „emancipácia“ nie sú v žiadnom prípade kombinované s obrazom tejto dámy. Skôr sú pre ňu vhodné epithety klasikov: „vzrušenie mihalníc“, „mizerný vzhľad“, „bláznivý prejav“.

Odmietol by aspoň jeden muž príležitosť obozretne obklopiť toto bezmocné a bezbranné stvorenie? však Vyberte si muža na celý život žena-ryby budú bez ohľadu na jeho stav, poloha, vzhľad alebo spôsob komunikácie. Pre každého môže byť jej výber úplným prekvapením, pretože je to dané jej srdcom a intuíciou.

The Fish Girl sa najviac hodí pre mužov starších ako ona

Muži by si však mali uvedomiť, že uzavretím manželstva s takou dámou budú musieť prevziať plnú zodpovednosť za rodinu. Bude úplne ľahostajná, ako a kde zarobíte peniaze, koľko máte teraz vo vrecku, hlavná vec je prosperita v dome a pokoj mysle.

Pre ženu tohto znamenia je najvhodnejší muž, ktorý je o niečo starší ako ona. Dokáže vytvoriť svet človeka, ktorý jej poskytne útočisko, pohodlie a pokoj, vyrovnanú a šťastnú. Na človeka sa však budú vzťahovať osobitné požiadavky - mal by byť veselý, optimistický a pripravený pre čokoľvek pre dámu svojho srdca.

Dobre kompatibilné dámske Ryby s vodnými znakmi zverokruhu, medzi ktoré patrí Rak, Škorpión a Ryby. Dobrá zlučiteľnosť so znakmi ohňa však v tomto prípade bude musieť žena pokojne vnímať všetky negatívne prejavy charakteru partnera. Pokojné a vyvážené manželstvá so znamením zverokruhu vzduchu a na Zemi.

Tabuľka kompatibility pre Ryby ženy s mužmi iných znamení zverokruhu:

Znamenie zverokruhukompatibilita
v láske
kompatibilita
ženatý
Kompatibilita priateľstva a práce
Barancentrálnejcentrálnejcentrálnej
Býkcentrálnejnízkycentrálnej
Blížencicentrálnejnízkycentrálnej
rakovinavysokývysokývysoký
Levvysokýcentrálnejcentrálnej
Pannacentrálnejcentrálnejcentrálnej
váhyvysokýcentrálnejnízky
Škorpiónvysokývysokývysoký
strelecvysokýcentrálnejvysoký
Kozorožecvysokýcentrálnejvysoký
Vodnárvysokýcentrálnejvysoký
rybyvysokývysokývysoký

Žena ryby v posteli

Samica Fish bude sexuálne príťažlivá pre mnoho mužov. jeho ženskosť, zmyselnosť a erotika doslova žiariť v každom pohybe a slove. V skutočnosti je dáma tohto znamenia zverokruhu zvyknutá viesť, a to je najlepšia kompatibilita s mužským pohlavím, pretože pre mužov ako prirodzených vodcov táto pozícia ženy vždy zapôsobí a dáva tak príležitosť dominovať v sexuálnych vzťahoch.

Zraniteľné a chvejúce sa žena-ryba vždy vyžaduje potvrdenia seba-lásky, neustále ubezpečenie, že je pre svojho milovaného muža najdôležitejšou ženou v živote.

Keď dostane to, čo potrebuje, doslova kvitne a vďačne sa odovzdá vyvolenému

Ako pani je ryba prekvapivo impulzívna, umelecká. Vždy hrá úlohu, ktorú jej muž najviac baví. Je pre ňu ľahké vytvoriť atmosféru násilnej vášne alebo pokojnej blaženosti, ak je to potrebné pre obe strany. Avšak nemôže a nechce povedať nie žiadnym predstavám svojho milenca v sexe.

Ako dobyť dievča Rýb?

Môže sa vám páčiť rybárske dievča tým, že dá nádhernú kyticu

Vnútorné rozpory dievčat tohto znamenia zverokruhu nedávajú odpočinok pre seba. Som veľmi ťažké zvládnuť psychologické problémyčo môžeme povedať o výbere hodného človeka.

Potom, čo urazila dievčatko-ryby, je nepravdepodobné, že znova získa srdce. Preto, aby ste sa zamilovali do krásneho predstaviteľa tohto znamenia, použite niekoľko tipov:

 • Pokúste sa byť so svojím partnerom mäkšia, nepreukazujte nadmernú prísnosť a vytrvalosť. Čím vážnejšie sú vaše úmysly prepracovať svojho milovaného, ​​tým skôr sa od vás vzdiali. Dievča Pisces môžete zviesť iba účasťou, pozornosťou a jemnosťou. Mala by vedieť, že jej názor sa berie do úvahy a že sú počúvaní. V spoločnosti je vhodné ísť na vedľajšiu koľaj a nechať partnera žiariť.
 • Neboj sa experimentov, Fish Woman si môže užiť všetko od hrania na gitaru až po seskoky padákom, ak predtým taký experiment ešte nikdy neuskutočnila. Skvelé, ak máte nejaké fascinujúce hobby. Môžeme s istotou povedať, že sa túži podporovať vaše nápady a čoskoro po pochopení nuancií nájde špeciálnu aplikáciu pre váš talent.
 • Pisces Girl miluje všetko exkluzívne, nezvyčajné, kreatívne a nové. Jednoducho zbožňuje umenie, žije s tvorivými impulzmi a inšpiráciou. Preto je vynikajúcou voľbou pre relaxačnú zábavu - výlety do divadiel a múzeí.
 • Ak si ceníte svoju slobodu, bude to v očiach dámy tohto znamenia zverokruhu obrovské plus. Pamätajte však, že si ju cení najmenej a možno ešte viac. Potrebuje muža, ktorý jej rozumie.
 • Tieto dievčatá sú úžasné veselý smiech, Preto sa jej muž, ktorý dokáže rozosmiať, stane v očiach zaujímavým a atraktívnym.

Ako pochopiť, že dievča Pisces je zamilované?

Fish Girls citlivé, romantické a očarujúce, Láska k nim je zdrojom života a zároveň slabým článkom. Môžu plakať pri najmenšej príležitosti, byť depresívne, ale akonáhle si uvedomia, že pocit je recipročný, kvitnú ako slnečný deň po daždi ako kvetina na lúke.

Rozumieš, že dievča Pisces je zamilované niektorými nuansami jej správania:

 • Dievča v láske k Rybám sa snaží obklopiť tému vzdychania teplom, pozornosťou, starostlivosťou. Je veľmi citlivá aj na tie najvýznamnejšie nároky človeka, ktoré ich vníma ako prejav odmietnutia a nechuti.

Avšak, ak ste urazili túto dámu, žiadne vysvetlenie ju núti uveriť vám, bude trvať dlho na vankúši, až potom začne informácie vnímať citlivo.

 • Milujúci "Ryby" vždy vyžaduje potvrdenie vašej lásky k nej, Potrebuje nielen poznať a vidieť, ale aj počuť duchovné vyliatia človeka o jeho nenahraditeľnosti v jeho živote. V tomto prípade je absolútne nevyhnutné, aby muž žiarlil, inak to pre ňu nie je láska. Väčšina mužov jednoducho nerozumie takýmto tvrdeniam, ale Ryby ženy môžu kompenzovať všetky svoje nedostatky svojou starostlivosťou, sexualitou a zmyselnosťou.

Avšak, rovnako rýchlo, ako sa rozjasnia s pocitom, môžu sa Ryby ochladiť. Ak to uvidia muž s nimi jednoducho nerobí; a ich vrátenie nie je možné. Dámy tohto označenia jednoducho zameriavajú svoju pozornosť na iného žiadateľa. Ženy Ryby sú jedným z najvernejších a najoddanejších, sú schopné obrátiť hory kvôli osobe, ktorá ich miluje.

Darček pre ženy-Ryby

Fish Woman pre istotu nie podľa vášho vkusu banálna vlásenkakúpil v neďalekom stánku. Prinajmenšom zostanú ticho, ale ich obava nebude obmedzená. Okrem toho nepredstavujte kuchynské náčinie a prístroje. Túto možnosť je možné použiť iba v prípade, ak ste si stopercentne istí, že pani sníva o tomto modeli kuchynského robota alebo mlynčeka na mäso.

Štýlové kúpeľňové doplnky - skvelý darček pre ženy-ryby

Najlepšie prezentované pre Fish Fish:

 • Z oblečenia je vhodné, aby dáma tohto znamenia zverokruhu vôbec nedávala nič. Iba ak vám presne ukázala to, čo chce prijať, a pokiaľ možno vyskúšala.
 • Kozmetika, parfumy a doplnky pre dámu tohto znamenia zverokruhu sú tiež dôležité, ako tortu na čaj. Pokúša sa vyzerať perfektne v každej situácii. Jej slabinou je parfum a dobrý make-up. Okrem toho nie je ľahostajná k šperkom.

Sada strieborných šperkov s topazmi, kubickými zirkónmi a emailom: náušnice, prsteň, všetko Sokolov (cena za odkazy)

 • Obzvlášť pôsobivé ženské ryby exkluzívne dekoratívne predmety, talismany, amulety, štýlové drobnosti a šperky.
 • Z domácich rastlín si môžete vybrať ľubovoľný. Hlavná vec nie je kúpiť si obrovskú palmu v malom byte.

Ak naozaj chcete potešiť Fish Woman, skúste si vybrať darčekové predmety s tematickými výtlačkami alebo kresbami vodného prvku

Alebo jej môžete dať malú ozdobnú fontánu, akvárium s rybami atď.

Pin
Send
Share
Send
Send