Užitočné tipy

Ako zastaviť načítavanie mozgu a začať žiť

Pin
Send
Share
Send
Send


Niekedy si vezmete novú knihu, prezeráte si niekoľko kapitol, položíte ju na stôl na neskoršie použitie a vrátite sa k tomu, čo ste urobili. Na čítanie novej knihy nemáte čas. Máte veľa práce a už ste si už prečítali pár ďalších kníh, takže bude musieť počkať.

Ale potom sa stane čudná vec: v nasledujúcich týždňoch to urobíte znova. Kúpite si ďalšiu knihu, ktorú chcete čítať, a poslednú knihu, tú, ktorá na vás čaká na konferenčnom stolíku, pokojne preložte do poličky bez toho, aby ste sa ju snažili prečítať.

Zhromažďujete knihy. Ako zastaviť šialenstvo?

O knihe „Ako zastaviť načítavanie mozgu a začať žiť“

Ak ste si konečne uvedomili, že zdrojom všetkých vašich problémov ste vy, ak ste si uvedomili, že sloboda je vnútornou kategóriou a žiadne vonkajšie výhody vás nezbavia slobody, ak chcete konečne začať žiť tu a teraz, ak viete že žiadny „guru“ vám nemôže dať nič iné, než dobrý kop do zadku, ak ste už unavení z nakladania mozgu, absorbovania ton literatúry a ste pripravení na konkrétnu prácu, ale nechcete tráviť roky psychologickými praktikami a meditáciami. - potom vás možno budú zaujímať technici a opísané v tejto knihe. Ak chcete, aby pre vás niekto urobil niečo: položte ruky na svoje čelo a vyliečte, alebo dajte kúzelnú pilulku, ktorá by vyriešila vaše problémy, alebo vás vezmite pod lakeť a jemne prejdite všetky ťažkosti do šťastného zajtra, - potom dajte knihu na miesto, pretože ste práve strácali čas jej prečítaním.

Tu je výkonný nástroj pre prácu s podvedomím. Je to nástroj obrovskej sily, ktorý je schopný drasticky zrýchliť vyčistenie duševného odpadu: negatívne emócie, krivdy, falošné presvedčenia, obavy, komplexy a iný spam. Nie je to nejaká cesta k nejakému šťastiu vonku, ale nástroj pre prácu, a čo je dôležitejšie, pre samostatnú individuálnu prácu. Vezmi si to a urob to!

Na našej webovej stránke si môžete zadarmo stiahnuť knihu „Ako zastaviť načítavanie mozgu a začať žiť“ Dmitrij Leushkin vo formáte fb2, rtf, epub, pdf, txt, čítať knihu online alebo kúpiť knihu v internetovom obchode.

Pin
Send
Share
Send
Send