Užitočné tipy

Ako nahrať fotografie na Instagram z PC alebo Mac

Pin
Send
Share
Send
Send


Nová aplikácia Fotky Google pre Android je vynikajúci spôsob, ako udržať všetky svoje fotografie a videá v cloude. Možnosti služby tu nekončia, však?

Okrem zavedenia mnohých nových funkcií a vylepšení služby ukladania obrázkov v porovnaní s predchádzajúcou aplikáciou Fotky Google vám spoločnosť umožňuje ukladať všetky vaše fotografie a videá zadarmo, a to dokonca aj s možnosťou zálohovania foto archívov zo systémov Windows a Mac.

Nie je potrebné ukladať všetky fotografie do telefónov. Ak máte v počítači aspoň niekoľko obrázkov, ktoré by nepoškodili zálohu, odporúčame vám vyskúšať nový nástroj na stiahnutie aplikácie Google Photos Desktop Uploader. Teraz je k dispozícii na stiahnutie na počítačoch Mac a Windows.

Proces inštalácie je pomerne jednoduchý. Stačí sa prihlásiť do svojho účtu Google a program vám okamžite ponúkne okno na výber priečinka.

Odtiaľ si môžete vybrať, ktoré priečinky Fotky Google sa budú automaticky ukladať do cloudu. Ak ste požadovaný priečinok v zozname nevideli, kliknite na tlačidlo „Pridať“ a prejdite do požadovaného adresára. Analogicky s inštalačným procesom v mobilnej aplikácii budete mať možnosť zvoliť si úroveň kvality obrázkov, s ktorou fotografie a videá spadnú do cloudu. Pamätajte, že fotografie majú limit 16 megapixelov, videá majú maximálne rozlíšenie 1080p, nezabudnite na to pri výbere možnosti „neobmedzené úložisko“. Ak chcete zálohovať fotografie v pôvodnej kvalite, vyberte možnosť sťahovania „Originál“.

Po dokončení tohto kroku musíte počkať, kým fotky nezmiznú. Ak potrebujete po dokončení tohto procesu pridať alebo odstrániť priečinky, jednoducho znovu otvorte aplikáciu na počítači a zmeňte zoznam.

Nastavenia aplikácií v systéme Windows ponúkajú niekoľko ďalších možností, napríklad zakážte sťahovanie súborov RAW alebo kopírovanie fotografií a videí z externých médií. Upozorňujeme, že program by sa mal spustiť na pozadí, čo znamená, že sa automaticky spustí na začiatku systému.

V každom prípade sú títo klienti počítačov dobrým doplnkom novej služby ukladania fotografií. Je to užitočný nástroj pre používateľov služieb, ktorí ukladajú väčšinu svojich fotografií do stolových systémov.

Ako posielať nekomprimované obrázky cez WhatsApp

Recenzia editora Movavi PDF. Alebo ako okamžite zabezpečiť, aby dokument fungoval

1. Získajte aplikáciu BlueStacks App Player

Aplikácia Instagram pre Android je skvelá a môžete ju spustiť na pracovnej ploche pomocou bezplatného emulátora BlueStacks App Player Android, ktorý vám umožňuje nahrávať fotografie na Instagram z vášho PC alebo Mac.

Stiahnite a nainštalujte BlueStacks a potom počkajte niekoľko minút, kým sa motor naštartuje prvýkrát.

Po nainštalovaní aplikácie BlueStacks App Player sa budete musieť prihlásiť pomocou svojho účtu Google.

2. Prihláste sa do svojho účtu Google.

Kliknite na tlačidlo Pokračovať a potom sa prihláste do svojho účtu Google.

Nasledujúce políčka sú úplne voliteľné.

Po nainštalovaní aplikácie BlueStacks App Player a prihlásení ste pripravení nainštalovať mobilnú aplikáciu Instagram

3. Nainštalujte aplikáciu Instagram

Uvidíte verziu obchodu Google Play.

Po chvíli sa na karte Moje aplikácie objaví ikona Instagram.

Proces nahrávania fotografií a videí na Instagram pomocou prehrávača aplikácií BlueStacks v počítači PC alebo Mac je rovnaký ako pri používaní smartfónu alebo tabletu.

4. Stiahnite, použite filtre a rozdelte

BlueStacks sa zmení na veľkosť a tvar vertikálne orientovaného smartfónu.

Kliknite na znamienko plus v dolnej časti a potom vyberte položku Galéria.

Teraz môžete orezať obrázok, pridať filtre a názov a zdieľať ich so svojimi sledovateľmi prostredníctvom všetkých bežných sociálnych sietí.

  • Ak potrebujete fotografie vyzdobiť pred ich odovzdaním na Instagram, prečítajte si náš zoznam najlepších bezplatných editorov fotografií

Pozrite si video: Jak nahrát fotky na Instagram z PC + Vyhlášení soutěže (Jún 2022).

Pin
Send
Share
Send
Send