Užitočné tipy

Elektronické počítadlo slučiek

Pin
Send
Share
Send
Send


Takmer vždy musíme niečo počítať a podľa zložitosti výpočtov si výsledok môžeme zapísať alebo sa ho pokúsiť zapamätať. Číňania však vzali a prišli s miniatúrnym elektronickým počítadlom, ktoré sa dá ľahko pripevniť na prst. Na počítadle je veľké tlačidlo, po kliknutí sa predchádzajúca hodnota zvýši o jedno. Ale koľko takého počítadla je potrebné, pokúsime sa ho zistiť ďalej.

Tieto počítadlá prichádzajú v rôznych farbách a v ich popise Číňania vymýšľajú obrovské množstvo prípadov použitia. Navrhujú ho používať pri počítaní ľudí alebo tovaru, pri športe pri vykonávaní rôznych cvičení a tak ďalej. Takýto pult si môžete kúpiť tu (odkaz na pult). Cena v čase nákupu je 0,74 USD.

Tento počítadlo má režim úspory energie a ak ho dlhší čas nepoužívate, vypne displej a zapamätá si predchádzajúcu hodnotu. Keď nabudúce stlačíte tlačidlo počítania, počet bude pokračovať. Ak chcete resetovať výsledky, musíte kliknúť na malé tlačidlo Reset, ale toto všetko je podrobnejšie opísané v nižšie uvedenom videu.

Ďalším detailom mojej práce je počítadlo slučiek s Aliexpress! Aký druh zariadenia a ako pomáha pri pletení?

Ďalším zaujímavým a užitočným zariadením z webovej stránky Aliexpress je elektronický počítadlo slučiek. Takýto pult budú mať radi a užitočné milovníci vyšívania, najmä pletiarov. Páči sa mi háčkovanie a pletiem hlavne hračky.

Dozvedel som sa o existencii takého mini zariadenia od dievčaťa bridge_pvl, za čo jej ďakujem :) Zakaždým som prekvapený, koľko malých vecí rôznej užitočnosti je možné nájsť na Aliexpress.

Gombíková dierka / riadok?

Počítadlo slučiek je malé elektronické zariadenie, ktoré sa počas pletenia nosí na prste a pomáha kontrolovať proces tvorby udržaním počtu slučiek alebo radov. Na webe je také kúzlo 33 rubľov - len to!

Prichádzajú v rôznych farbách, ale moje žlté je ako kura. Farby, ktoré predajca vyberie náhodne. Počítadlo bolo umiestnené v nekomplikovanom obale, na ktorom je jednoducho a zreteľne napísané: Elektronické počítadlo.

Počítadlo vyzerá ako malé hračkárske hodinky. Puzdro je vyrobené z plastu, na ktorom je označenie CE. Popruh je silikónový, veľmi mäkký, ale odolný. Sedí na puzdre pevne a neposúva sa.

Samotné zariadenie nie je chatrné a vzbudzuje nádej na dlhodobé používanie.

Prístroj pracuje na hodinovej batérii. Batériu je možné vymeniť - puzdro je sklopné a spočíva na dvoch skrutkách.

Použitie počítadla je čo najjednoduchšie. Na prednej strane je displej a iba dve tlačidlá: najväčšie zapne zariadenie a sleduje (počítať) a malé tlačidlo resetuje všetko (resetovať). Veľké tlačidlo sa stlačí veľmi jemne a hladko, malé tlačidlo je mierne tuhšie, ale obe tlačidlá sa stlačia zreteľne a nie pevne.

⌘ Ako používať počítadlo?

Môžete si ho nasadiť kamkoľvek budete chcieť, ale je pre mňa pohodlnejšie ho pripevniť na palec mojej ľavej ruky (mám pravú ruku). Nemusíte si ho vôbec položiť na prsty, ale pri pletení ho držte blízko. Hlavná vec je byť pohodlná.

Príklad použitia počítadla v práci:

Ako som už uviedol, remienok nestláča prst, nie je to ťažké. Spona je nastaviteľná.

Pletací proces neovplyvňuje pletací proces. Najprv je nezvyčajné cítiť to na prste, ale pretože zariadenie nevytvára žiadne nepríjemnosti, rýchlo si na to zvyknete.

Počítam slučky počas pletenia, ale počítam riadky, ktoré používajú toto zariadenie. Pretože to je v mnohých radoch, ktoré často koktám - keď pletiem, pozdĺž spôsobu čítania, sledovania a komunikácie. Riadky sa samozrejme počítajú od začiatku pletenia ľahko, ale to trvá nejaký čas. A s počítadlom táto potreba zmizne. Upletel som rad - stlačil som gombík a tak ďalej až do konca.

Počítadlo sa vypne nezávisle po asi 10 minútach nečinnosti. Počítadlo má však pamäť - ak ju znova zapnete, zobrazí posledné číslo, t. Už nebudete musieť všetko prepočítať!

Ako vidíte, zariadenie je skutočne pohodlné. Výhody počítadla slučiek:

★ maximálne ľahké použitie

★ Pohodlie pri počítaní slučiek alebo radov pri pletení / tkaní

★ kompaktnosť a nedostatok nepohodlia pri používaní

★ mäkký, pohodlný remienok

★ možnosť výmeny batérie

★ široký číselný rozsah do 99999

★ Samostatné vypnutie pri šetrení batérie

★ nad prijateľnú cenu

⌘ Záver

Toto zariadenie síce nie je primárnou nevyhnutnosťou pre pletenie, ale ako vidíte, nie je to zbytočné. Výrazne zjednodušuje proces pletenia, takže vám nedovolí obťažovať svoju pamäť dočasnými číslicami navyše. Zároveň poskytuje pult trochu estetického pôžitku - malý, jasný a elegantný.

Teraz sa tento počítadlo slučiek a riadkov stalo ďalšou súčasťou môjho neporiadku v kancelárii

Myslím, že milovníci pletenia ocenia aj taký pohodlný vynález! Počítadlo slučky s Aliexpressom odporúčame kúpiť!

P, S. Bohužiaľ teraz nie je možné objednať pomocou tohto odkazu, ale podľa názvu produktu môžete ľahko nájsť rovnaký pult od iných predajcov.

Ďakujem za pozornosť! VYTVORIŤ A PRESKÚMAŤ!

, Pozrite si aj moje ďalšie recenzie.

Prehľad funkčnosti aplikácie

Aplikácia Tally pre iPhone slúži na jediný účel - zjednodušiť sledovanie a následnú analýzu aktivít, ktoré vás zaujímajú a ktoré sa pravidelne vykonávajú. Pre fajčiarov môže byť Tally užitočným počítadlom cigariet, ktorých množstvo bude slúžiť ako motivácia opustiť tento zlý zvyk alebo znížiť spotrebu nikotínu. Stúpenci dobrej výživy môžu aplikáciu používať ako rýchly pult konzumovaných škodlivých potravín (alebo naopak zdravých potravín). Milovníci fitness sa môžu zabaviť s Tally (skutočná akcia) alebo sa priblížiť k vodorovnej lište na záhrade atď.

Aplikácia Tally pomôže pri vytváraní návykov, ktoré si chcete vštepovať - ​​či už ide o cvičenia alebo iné ciele. Stačí si vytvoriť správny zvyk a zakaždým, keď vykonáte zadanú akciu alebo dosiahnete svoj cieľ, stačí kliknúť na príslušný štvorec v aplikácii. Môže to byť „cigareta“ (počítadlo cigariet), „vytiahnutie“ (prístup k vodorovnej lište na záhrade) alebo „chôdza“ (na počítanie prechádzok pred spaním). Psychológovia sa domnievajú, že na vytvorenie stabilného návyku je potrebné konať pravidelne dva mesiace a Tally pomôže stratiť motiváciu a sledovať štatistiku, čo pomáha a motivuje skvele.

V aplikácii môžete pomocou možností štatistík vidieť implementáciu konkrétnych akcií (cieľov, úspechov) za deň, týždeň, mesiac, rok alebo celú dobu sledovania. Pre prehľadnosť ponúka Tally prehľadne navrhnuté stĺpcové mapy.

Pripomenutia v aplikácii vám neumožnia zabudnúť na zvyky, ktoré chcete sformulovať, a na ciele, ktoré čakajú na splnenie. Pre každú úlohu v aplikácii môžete uviesť samostatnú pripomienku.

V aplikácii Tally si môžete nezávisle zvoliť farbu pre konkrétnu sledovanú úlohu, čo aplikácii poskytne požadovaný stupeň personalizácie bez zbytočných komplikácií.

V bezplatnej verzii aplikácie môžete sledovať iba tri ciele, ale pre mnohé to bude stačiť. Chceš viac? Potom môžete pomocou zabudovaných nákupov prepnúť na prémiovú verziu pre 299 rubľov, kde sa toto obmedzenie zruší. Okrem toho budete mať možnosť exportovať údaje priamo do CSV priamo z aplikácie, vytvárať záložné kópie štatistík v cloudovom úložisku Dropbox a tiež chrániť aplikáciu pomocou hesla pred zbytočnou zvedavosťou ľudí, ktorí by sa mohli dostať do rúk vášho iPhone.

VÝHODYCONS
  • Štýlový spartan dizajn.
  • Jednoduché použitie.
  • Praktický nástroj na sledovanie cieľov.
  • Relatívne drahá aktualizácia na prémiovú verziu (300 rubľov).

HODNOTIACA PROCONTENT.RU: 8/10

Aplikácia Tally môže byť dobrým nástrojom pre ľudí, ktorí chcú zvýšiť svoju osobnú efektivitu v rôznych oblastiach, či už ide o zdravie, prácu, záľuby alebo vzťahy s ľuďmi. Kľúčom k úspechu pri budovaní dobrého zvyku alebo dokončení úlohy je pravidelnosť, konzistentnosť a štatistika. Aplikácia Tally na iPhone do značnej miery oblieka všetky tri tieto akcie, zvyšuje motiváciu pomocou vizuálnych diagramov a pravdepodobne ponúka jeden z najpohodlnejších spôsobov sledovania akcie - jednoduchá klepnutie stačí zmeniť životy. Cesta k šťastnej budúcnosti s aplikáciou Tally začína jednoduchým dotykom obrazovky.

Pin
Send
Share
Send
Send