Užitočné tipy

20 pravidiel, aby bol človek posadnutý tebou

Pin
Send
Share
Send
Send


Tento článok napísal Klare Heston, LICSW. Claire Heston je nezávislá klinická sociálna pracovníčka z Ohia. V roku 1983 získala magisterský titul v sociálnej práci na University of Virginia.

Počet zdrojov použitých v tomto článku je 10. Ich zoznam nájdete v dolnej časti stránky.

Otvorenie sa ľuďom môže byť desivé. A to môže byť ešte horšie, ak vás odmietne ten, koho máte radi. Nemôžete sa však len navždy ľutovať a ľutovať, najmä ak sa v budúcnosti nebudete môcť stretnúť s ním. Dajte si trochu času na zotavenie sa z odmietnutia a s trochou úsilia z vašej strany môžete s ním pokračovať v komunikácii, akoby sa nič nestalo.

Ako si vziať muža snov, podľa Ellen Fein a Sherry Schneider

A hoci sa zdá, že mnohé z tvrdení spred 20 rokov sú pre nás teraz veľmi kontroverzné, mali by sme pripustiť, že táto príručka má niekoľko užitočných bodov týkajúcich sa sebaúcty, toxických vzťahov a vzťahov so ženatými mužmi. Tieto pravidlá sa hodia prinajmenšom pre tých, ktorí nemajú všetko hladké so sebavedomím (rovnako ako naivné dievčatá neskúsené v záležitostiach lásky).

Shenderova Elena Sergeevna

Ahoj, Nastya! Stále ste ho neodmietli - všetko, čo vás motivovalo, je strach z odmietnutia z jeho strany! a teraz tiež dovolujete svojmu strachu, aby ste sa znova obmedzili - vymýšľaním určitých podivných obmedzení pre seba - ale ako vie, ako sa o ňom cítite. naozaj dokáže čítať mysle. NIE! otvorte sa mu - len hlasom, čo ste skutočne motivovali - nemusíte nič vymýšľať - povedzte pravdu - že ste sa báli, boli ste neskúsení, mali ste strach, že vás odmietne - čoho sa teraz bojíte! buď buď VÁŠ POMOC - dajte mu vedieť! ale - a pre neho sa môže rozhodnúť - môže vás prijať a slobodne odmietnuť. A NIE JE to dôvod na neustále sedenie a strach - musíte sa naučiť akceptovať to, čo dáva životom a pocitom iných ľudí to isté!

Dobrá odpoveď 4 Zlá odpoveď 0

Golysheva Evgeniya Andreevna

Nastya, neobviňuj sa. Jeho pozornosť bola pre vás veľmi dôležitá, nemali ste žiadne skúsenosti vo vzťahoch, prirodzene ste sa báli - jednoducho ste nevedeli, ako sa správať. Toto sa stáva často u mnohých dievčat. Primárny strach z komunikácie je ťažké prekonať, ale nie nemožný!

Napíšte mu, samozrejme, aj keď to nevedie k búrlivej romantike, naučte sa komunikovať s opačným pohlavím. Pokúste sa ho zaujímať, nevzdávajte sa, nepremýšľajte o dojme. Pýtajte sa, vtip, vopred premýšľajte, čo mu chcete povedať o vašom živote, aby to bolo zaujímavé.

Nebojte sa, keď musíte začať, nakoniec?

Golysheva Evgeniya Andreyevna, psychológ Moskva

Pin
Send
Share
Send
Send