Užitočné tipy

Ako sa naučiť používať Snap na iPhone

Pin
Send
Share
Send
Send


Najmodernejšia aplikácia Snapchat od americkej spoločnosti Snap Inc získala lásku a ocenenie mladej generácie 21. storočia po celom svete. Obzvlášť populárne u svetlých poslov v Spojených štátoch amerických. Nie je prekvapujúce, že vývojári investovali do svojich potomkov viac funkcií pre platformu iOS ako pre hlavného konkurenčného operačného systému Android.

Ako používať Snapdriver na iPhone pre začínajúcich používateľov.

Po úspešnej inštalácii aplikácie Snapchat sa predná kamera automaticky zapne. Je možné prepnúť na hlavný fotoaparát.

Fotografujte stlačením okrúhleho tlačidla v dolnej časti obrazovky. Krátke videá môžete zaznamenať stlačením a podržaním toho istého tlačidla.

Kliknutím na obrázok ozubeného kolieska prejdete do ponuky nastavení.

Pomocou filtrov (šošovky) držte prst na obrazovke smartfónu na tvári fotografovanej osoby pred objektívom fotoaparátu. Po výbere konkrétneho filtra alebo objektívu kliknite na tlačidlo snímky.

Úspešný záber je možné ďalej spracovať pomocou ďalších špeciálnych efektov pohybom obrazovky doľava alebo doprava, ako aj:

 • Ikona “nožnice„- možnosť orezať časti požadovanej fotografie prstom alebo dotykovým perom pre iPhone s ďalším uložením v podsekcii„ ikony “
 • Ikona “zápisník"- pridávanie malých vtipných obrázkov pre farebnejšie
 • Ikona “T»- pridajte do obrázka farebný text
 • Ikona “ceruzka»- k fotografii pridajte popis alebo rukou
 • Ikona “X„- odstránenie neúspešného výsledku tvorivej fantázie
 • Ikona “šíp»- odoslanie konečného výsledku rovnako zmýšľajúcim priateľom
 • Ikona “časomerač„Od 1 do 10 sekúnd - voľba času na automatické vymazanie po zobrazení fotografie príjemcami
 • Ikona “udržať»- uloženie do galérie spomienok na užívateľskom zariadení
 • Ikona “Príbeh"- uloží snímku do adresára Moja história alebo Všeobecná história, aby k nemu mali priatelia alebo všetci prístup do 24 hodín

Prezeranie výsledných experimentov je možné vykonať kliknutím na malý krúžok pod hlavným tlačidlom, čím sa zachytí „Pamäť“. Existuje tiež možnosť ďalšej úpravy, ak kliknete na tlačidlo Zmeniť nižšie alebo ho pošlete inému používateľovi stlačením tlačidla s rovnakým menom.

Snapchat: Všeobecné informácie

Aplikácia Snapchat umožňuje:

 • fotografujte z fotoaparátu telefónu alebo nahrávajte videá trvajúce maximálne 10 sekúnd,
 • uložiť im akékoľvek efekty, filtre, štítky,
 • pošlite to všetko na zariadenie iného používateľa, na ktorom je tiež nainštalovaný modul Snapchat.

Zdá sa, že to nie je nič zvláštne. Hlavným „trikom“ aplikácie je však možnosť nastaviť časovač pre samovybúranie správy - od 1 do 10 sekúnd. Potom bude snímka (správa) z iPhone navždy odstránená. A zachrániť to nie je možné. Počas dňa je však história úlovkov používateľa stále k dispozícii na prezeranie - ale iba pod podmienkou, že sa tam snímka umiestnila.

Kde kúpiť Snapchat pre iPhone

Je zrejmé, že v prípade iPhone možno Snapchat spustiť na iOS. A tu nie je toľko možností stiahnutia aplikácie od používateľov. Môžete si urobiť snapchat z oficiálnych stránok projektu alebo z digitálneho obchodu iTunes.
Sťahovanie a inštalácia sa nelíšia od podobných postupov pre iné programy pre iOS, takže to môže urobiť takmer každý užívateľ, ktorý stiahol a nainštaloval aplikácie aspoň raz.

Ako vytvoriť účet Snapchat

Po stiahnutí budete samozrejme musieť vytvoriť nový účet. Ak program správne určil geolokáciu používateľa, bude počas registrácie k dispozícii ruský jazyk. Všetko je však celkom jednoduché av anglickej verzii. Program vás požiada, aby ste prišli s novým prihlásením. Musí byť jedinečný a nesmie sa opakovať so žiadnym prihlásením. Potom zadajte heslo.

V ďalšom kroku si program Snapchat vyžiada číslo mobilného telefónu alebo e-mailovú adresu. Bude to potrebné v budúcnosti, ak budete musieť obnoviť zabudnuté heslo. Túto fázu však môžete preskočiť.
Snapchat tiež naskenuje váš telefónny zoznam a navrhne pridať kontakty do vášho zoznamu kontaktov. Môžete súhlasiť alebo odmietnuť ponuku.

V záverečnej fáze zostáva iba označiť vyznačené miesta na obrázku - Snapchat teda eliminuje registráciu robotov. Ak je všetko správne uvedené, môžete službu začať používať.

Hlavné funkcie

že download sami na svojom iPhone, stačí sa zaregistrovať v obchode iTunes a potom kliknúť na odkaz. Stiahnutie aplikácie je úplne zadarmo. Všetko je hotové v plnom rozsahu automatizovaný režim.

Hneď po prvom spustení sa Snapchat bude musieť zaregistrovať v systéme. Program si bude vyžadovať e-mailovú adresu a niektoré osobné informácie. Budete tiež musieť uviesť číslo svojho mobilného zariadenia. K nej príde špeciálna SMS s prístupovým kódom. Zadaním tohto kódu do špeciálneho textového poľa môžete začať so Snapchatom.

Ak chcete urobiť snímku, budete potrebovať:

 • Zapnite na svojom iPhone aplikáciu Snapchat,

Spustite aplikáciu. Prepnite na fotoaparát na fotoaparát alebo spredu,

Selfie fotoaparát

 • Stlačte tlačidlo okrúhleho displeja. Vytvorí sa fotografia. Ak podržíte toto tlačidlo dlhšiu dobu, spustí sa nahrávanie videoklipu,
 • Po dokončení snímania môžete kliknúť na tlačidlo Odoslať, označiť priateľov príjemcu - a poslať im svoju fotografiu alebo video.
 • Ak chcete dodať svoju snímku filter, potom musíte kliknúť na svoju tvár na obrazovke a chvíľu držať prst. Na tvári sa objaví špeciálna mriežka a v dolnej časti obrazovky sa zobrazí zoznam dostupných efektov.

  Zostáva vybrať požadovaný - a stlačte všetko na rovnakom veľkom tlačidle.

  Pokiaľ ide o to, ako používať Snapchat na iPhone 5s, všeobecné princípy práce zostávajú rovnaké. V skutočnosti je úplne nezávislý Modely iPhone, Pokiaľ nie je všetko rýchlejšie a plynulejšie - v závislosti od hardvérovej kapacity zariadenia.

  Pin
  Send
  Share
  Send
  Send