Užitočné tipy

Nainštalujte Mac OS na PC

Pin
Send
Share
Send
Send


Sieť je teraz plná kopírovania a vkladania, v podstate toho istého článku o inštalácii systému MacOS X na hackintosh s približne rovnakým názvom. Poviem vám, ako nainštalovať Mac OS X z disku Flash konkrétne na počítači Mac.

Nie je tu nič komplikované, nie každý je profesionál a preinštalovanie systému na počítači Mac je zriedkavá vec, pre vás to nie je systém Windows. Kedy je to potrebné? V mojom prípade som potreboval upgradovať zo starej verzie systému Mac OS X Leopard (10.5) na ďalšiu verziu Mac OS X Snow Leopard (10.6).

Otázkou je, prečo písať o takom nezmysle, keď sa blíži OS X 10.9, ale dnes nechávame tému novosti osamotenú, podstata problému sa od toho nezmení. Obrázok disku Inštalácia operačného systému Windows X Snow Leopard DVD 10.6.3 Z torrentu som vzal inmac.org.

Vo všeobecnosti môžete nainštalovať z flash disku OS X Lion (10.7) aj Mountain Lion (10.8). Môžete si legálne kúpiť OS X Mountain Lion v App Store (emisná cena je iba 625 rubľov).
Po dokončení sťahovania sa obslužný program zobrazí v priečinku „Programy“ inštalácia systému Mac OS X Mountain Lion.
Pravým tlačidlom myši kliknite na inštalačný program a vyberte možnosť „Zobraziť obsah balíka“. Potom skopírujte obraz OS z priečinka „SharedSupport“ na akékoľvek vhodné miesto InstallESD.dmg.

Vytvorte bootovaciu jednotku Flash alebo jednotku Mac OS X

Na zaznamenanie obrazu systému Mac OS X Snow Leopard je potrebný disk DVD s dvojitou hustotou (6,3 Gb sa nezmestí na bežný disk) a na zaznamenanie tejto úspory neexistuje ani jednotka. Nie som naštvaná. V čase, keď vesmírne lode preorávajú ... použite CD Moveton.

Do počítača vložíme príslušnú jednotku Flash a spustíme ju Aplikácie> Pomôcky> Disk Utility.

 1. Najskôr naformátujeme našu jednotku flash. Na karte Vymazať zadajte nový názov (napríklad MAC_OS_X) a systém súborov Mac OS Extended (Journaled).
 2. Pripojte obraz budúceho systému dvojitým kliknutím na obrazový súbor. V mojom prípade to tak je Mac.OS.X.10.6.3.Retail.dmg (alebo InstallESD.dmg čo bolo napísané vyššie). Obrázok sa zobrazí v ľavej časti programu Disk Utility.
 3. Prejdite na kartu „Obnoviť“. Na bočnom paneli nástroja Disk Utility v poli Zdroj presuňte myš (Mac OS X Install ESD). V poli „Cieľ“ presuňte vytvorený oddiel na jednotku USB Flash (MAC_OS_X).
 4. Kliknite na tlačidlo Obnoviť. Tento proces nie je rýchly, takže musíte chvíľu počkať.

Stiahnite si Mac z USB flash disku

Spustenie systému pri súčasnom stlačení klávesu Alt (ona je možnosť ), kým sa nezobrazí výber možností sťahovania. Nuž, potom zostáva podľa pokynov inštalatéra.

Mimochodom, všetky používateľské údaje až po šetrič obrazovky na ploche pri prepínaní z jednej verzie systému Mac OS X na inú zostali nedotknuté. Aj keď v čase inštalácie osamelý studený mravec prešiel dozadu, keď sa náhle ukázalo, že niektoré dokumenty užívateľ na serveri neuložil a neexistovali žiadne zálohy. Preto vám odporúčam, aby ste neboli leniví a aby ste si v prípade potreby vopred vytvorili záložnú kópiu dôležitých dokumentov.

Môžete si prečítať aktualizovaný článok o vytvorení bootovacej USB flash jednotky s MacOS HighSierra, Sierra alebo El Capitan na odkaze - Čistá inštalácia macOS na novú jednotku.

Ak považujete tento článok za užitočný,
Nenechajte sa leniví páčiť a zdieľať s priateľmi.

Komentáre: 14

Keď držím alt, môžem si vybrať iba sieť Wi-Fi az nejakého dôvodu je pred zapnutím vložená jednotka USB flash s osou, nerozumiem ničomu. ako byť

Potreba extrahovať InstallESD.dmg. Pravým tlačidlom myši kliknite na .app a choďte po ceste: Obsah / SharedSupport / InstallESD.dmg Teraz všetci zapíšeme tento súbor na USB flash disk a zavedieme systém.

Kúpil som si flash disk s predinštalovaným systémom pre inštaláciu s Ebay. http://www.ebay.com/itm/171325244140?ssPageName=STRK:MESELX:IT&_trks> 2015-10-13 o 03:17:56 | Spektr online

Chlapci, veľa ľudských vďaka! Vďaka vášmu článku som z 10.5.8 prešiel na 10.6, combo update 10.6.8 sa hýbe!

Vďaka za inštrukciu, z flash disku a nainštalovaného OS z nej :)

Kurva článok. Nainštalujte makové osy z maku. A z pod Windows sooo kurva písanie. idioti

Stanovené. Len v prípade, že načítavanie nezvolilo, z ktorého systému sa má zaviesť systém Alt, samotný systém určil, z ktorého systému sa má zaviesť. Dajte macOS Hight Sierra

vďaka autorovi) pomohol

Z torrentu inmac.org som vzal obraz inštalačného DVD OS X Snow Leopard Install DVD 10.6.3 Retail.

Všeobecne platí, že ". Boroschoď "ďalej !, -)

Keď bol článok napísaný, registrácia v zdroji bola pre všetkých, teraz sú viditeľné iba pozvánky. Nie som vlastníkom torrentu, takže je mi to ľúto.

a ak je moja masa zdravá? Kde je návod na používanie systému Windows? dizlayk

Stručne povedané, táto situácia je: existuje mak

2010, ktorý kedysi stál Lev. Potom ho niekto vzal do pekla.

Na tomto maku, kampani (hosteska macbooku v mojom srdci sa pre túto tému nevystrihla), nikdy neexistovalo ID Apple. A nový preukaz neakceptuje.

Hovoril som asi hodinu s technickou podporou: dievčatá len pokrčili plecami, hovoria, starý MacBook, OS už nie je podporovaný a nový Apple ID nebude fungovať.

Vytvoril som zavádzaciu jednotku USB flash pomocou nástroja TransMac a vo všetkých článkoch na internete sa hovorí, že sťahovanie zo zavádzacej jednotky USB Flash by sa malo spustiť stlačením klávesu Option (Alt), napríklad by sa mala objaviť ponuka výberu disku.

Preto sa rezanie neobjaví. Namiesto toho v strede bielej obrazovky začne blikať sivý priečinok s otáznikom.

A čo mám robiť? Nejako môžete konečne umiestniť os na tento hnilý MacBook?!

Pri používaní počítačov Mac sa nemusí nevyhnutne používať identifikátor Apple ID. Žiaduce, ale nie nevyhnutné. Bez Apple ID jednoducho nebudete môcť používať určité funkcie, napríklad inštalovať programy z App Store, synchronizovať kontakty, fotografie, iCloud a kľúčenku. a môžete pracovať.

Sivý priečinok v strede obrazovky hovorí, že váš MacBook nenájde distribúciu systému a inštalácie. Prečítajte si o všetkých možných možnostiach inštalácie systému Mac OS X.

Napriek tomu vám odporúčam, aby ste USB flash disk nepoužívali, ale z terminálu alebo aby ste sa stali slávnymi cez internet z webových stránok Apple. Tiež som o tom hovoril. Je možné, že sa na MacBook snažíte nainštalovať nepodporovaný systém.

Ak nemôžete vytvoriť jednotku flash so starým OS X (napríklad Snow Leopard), pomôže vám formátovanie jednotky Flash v systéme FAT32 veľmi pomôcť. Potom musíte nastaviť typ sekcie „Hlavného bootovacieho záznamu“ (ak je správne napísaný, tretina z možných) a rozdeliť ho na dve sekcie. 200 MB pre Bootloader a zvyšok miesta pre samotný systém a potom obnovenie podľa tohto článku. Zdalo by sa zvláštne, že táto možnosť je pre program Hackintosh, ale nech som to vyskúšal, nefungovalo to, ale podarilo sa mi ho spustiť. A mimochodom, je to OS X 10.6.3 a je to z tohto obrázka. Má dokonca rovnaké meno, hoci si ho stiahol z iného torrentu. Existuje iba jedna mínus, ale nie je v metóde a nie v jednotke Flash. Je to v inštalátore - v predvolenom nastavení sú nainštalované všetky ovládače pre tlačiarne, more jazykov a písma. Pri pomalej jednotke Flash sa to zmení na dlhé hodiny (bez započítania vyčerpaného miesta na disku). Preto je lepšie neopakovať moje chyby a pred inštaláciou odstrániť zbytočné chyby.

V predvolenom nastavení nie sú nainštalované Rosetta a QuickTime 7, ale toto je možné opraviť v nastaveniach.

Funkcie inštalácie

Existuje niekoľko spôsobov, ako nainštalovať macOS na bežné PC. Každá z nich má svoje vlastné charakteristiky, preto si ich pozorne prečítajte a vyberte tú, ktorú potrebujete:

 • Ako hlavný operačný systém. Potom môžete všetky funkcie OS X používať priamo na vašom PC. Všetky počítačové prostriedky (miesto na pevnom disku) budú zamerané na vybraný operačný systém.
 • Druhý operačný systém spolu s Windows. OS X sa použije ako voliteľný. Po spustení počítača si môžete vybrať, ktorý systém sa má načítať (Linux, Windows alebo OS). Používanie všetkých funkcií počítača (kapacita pevného disku) nebude fungovať.
 • Vo Windows pomocou virtuálneho počítača. Na to budete potrebovať špeciálny softvér a distribúciu potrebného OS. Táto metóda umožňuje súčasne pracovať s niekoľkými operačnými systémami, spravovať dostupné systémové prostriedky (napríklad určiť, koľko pamäte RAM dostane OS).

Na inštaláciu operačného systému budete vo všetkých prípadoch potrebovať distribučnú súpravu.

Ak máte v úmysle nainštalovať OS X ako primárny alebo sekundárny OS, budete musieť vytvoriť zavádzaciu jednotku USB Flash alebo použiť už vyrobenú jednotku s MacOS.

Príprava zavádzacej jednotky OS X flash

Spúšťacia jednotka USB Flash je bežná jednotka Flash, na ktorú sa zaznamenáva distribučná súprava s operačným systémom. V našom prípade to bude OS X. Môžete si ho vytvoriť pod Windows alebo iným počítačom (na Linuxe alebo Mac). Vo všetkých prípadoch budú metódy odlišné. Ak chcete v počítači so systémom Windows vytvoriť disk Flash z MacOS, postupujte takto:

 • Stiahnite si a nainštalujte obslužný program, aby ste vo svojom počítači vytvorili zavádzacie jednotky Flash. Použijeme pomôcku Bootdisk Utility, ale môžete si vybrať akýkoľvek iný softvér.
 • Stiahnite si distribúciu OS X, ktorú plánujete nainštalovať do svojho počítača. Použite na to oficiálnu webovú stránku spoločnosti Apple alebo akúkoľvek inú. Verzie niektorých distribúcií si môžete stiahnuť na torrent trackeri cez internet.

Po stiahnutí všetkých potrebných súborov a programov môžete prejsť na ďalší krok - vytvorenie bootovacej jednotky Flash. Na to budete potrebovať jednotku USB s kapacitou pamäte najmenej 8 GB.

Vytvorenie bootovacej jednotky Flash

Inštalácia systému MacOS X pozostáva z niekoľkých krokov, z ktorých jedným je vytvorenie bootovacej jednotky USB flash alebo disku. Bez tohto nebude zmena operačného systému fungovať. Preto budeme ďalej opisovať, ako to urobiť pomocou bezplatného nástroja BootDiskUtility:

 1. Spustite program a pomocou ponuky “možnosti"Vybrať"konfigurácia».
 2. Otvorí sa karta s nastaveniami hlavných parametrov. Nájdite riadok “Veľkosť zavádzacej oblasti (MB)„A uistite sa, že je na ňom začiarknutie. Ak je to potrebné, zmeňte veľkosť oddielu tak, aby sa zmestil. Vyhľadajte položku „DL„(Úplne hore) bolo označené ako aktívne. Uložte zmeny a kliknite na tlačidlo OK.
 3. V hlavnom okne programu vyberte možnosť „náradie„A v zozname, ktorý sa otvorí, vyberte“Kalkulačka FixDSDT pre ďatelinu». Potom kliknite na tlačidlo Predvolené, aby ste použili predvolené nastavenia.
 4. Vložte disk Flash do voľného slotu USB. Potom sa objaví v zozname programov dostupných na hlavnej obrazovke. Ak ich existuje niekoľko, vyberte ten, ktorý potrebujete, a kliknutím na Formátovať úplne vymažte informácie z jednotky Flash. Upozorňujeme, že po tomto odstránení budú všetky údaje odstránené. Preto ich v prípade potreby premiestnite vopred.
 5. Potom stiahnite distribučnú súpravu na jednotku USB Flash. V závislosti od typu operačného systému, ktorý ste vybrali (El Capitan, Yosemite, Mavericks, Mountain Lion), sa proces môže líšiť. Ak to chcete urobiť, musíte presunúť stiahnutý súbor do časti jednotky flash.
 6. Potom vyberte požadovanú jednotku Flash v programe a kliknutím na znamienko plus otvorte sekcie. Zvoľte “partition2„A klikni“Obnoviť oddiel". Potom v okne, ktoré sa otvorí, zadajte cestu k distribúcii makier.

Počkajte na dokončenie operácie. Akonáhle je operačný systém zaznamenaný, USB flash disk môže byť použitý ako boot na inštaláciu makier.

Ak chcete nainštalovať systém MacOS v systéme Windows ako druhý operačný systém, jednotku nemusíte úplne naformátovať.

Inštalácia systému MacOS

Inštalácia operačného systému macOS na PC sa začína vytvorením bootovacej jednotky Flash. Preto, keď je jednotka USB pripravená, môžete prejsť na ďalší krok. Ak chcete spustiť inštaláciu, postupujte takto:

 1. V systéme BIOS zmeňte prioritu zavádzania zariadení z pevného disku na USB. Potom sa počítač nespustí z pevného disku, na ktorom je nainštalovaný systém Windows, ale z vymeniteľného disku USB.
 2. Pripojte jednotku USB Flash do voľného portu USB a reštartujte počítač. Zobrazí sa obrazovka s rozhraním Clover - je to program, ktorý bol nainštalovaný na jednotku Flash pomocou nástroja Bootdisk Utility.
 3. Pomocou klávesov myši alebo klávesnice prejdite na „možnosti».
 4. V novom okne nájdite parameter Boot args a stlačte tlačidlo Enter. Naopak, “kext-dev-mode = 1” pridať “-v”. Potom sa vráťte na predchádzajúcu obrazovku.
 5. Kliknite na „Zavádzanie systému MacOS X zo základného systému OS X»Spustenie rozbalenia stiahnutého obrázka. Ďalej špecifikujte jazyk, ktorý sa použije v procese.
 6. V hornej časti obrazovky kliknite na ikonu „utilities„A v zozname, ktorý sa otvorí, vyberte“Disk Utility ...". P9 Zadajte požadovanú jednotku, na ktorú chcete nainštalovať, a naformátujte ju pomocou systému súborov HFS +. Kliknite na Vymazať.
 7. Na obrazovke „Install OS X“ vyberte tlačidlo Pokračovať a zadajte jednotku, na ktorú chcete načítať operačný systém.
  Potom počkajte na dokončenie inštalácie.

V závislosti od technických charakteristík počítača a ďalších funkcií operačného systému proces trvá spravidla najviac 20 minút. Teraz viete, ako nainštalovať do svojho počítača MacOS namiesto Windows 10 a čo na to potrebujete.

Inštalácia operačného systému macOS X na PC nie je iba stiahnutím, ale aj nastavením OS. Po dokončení vybalenia je potrebné správne nakonfigurovať hlavné parametre.

Postupujte takto:

 1. V zozname vyberte jazyk, v ktorom bude zariadenie zaregistrované, a kliknite na Pokračovať.
 2. Zadajte rozloženie klávesnice. Ak maku nepoužívate, odporúča sa vybrať možnosť Ruský počítač.
 3. Ak ste predtým nepoužívali iné zariadenia od spoločnosti Apple a nemáte zálohy, vyberte v časti „Informácie o prenose“ možnosť „Neprenášajte údaje do Macbooku»A kliknite na Pokračovať.
 4. Ak existuje Apple> Neprihláste sa.
 5. Prijmite podmienky licenčnej zmluvy a vytvorte si užívateľský účet. Toto sú bežné opatrenia na ochranu údajov uložených v počítači. Preto v prípade potreby nastavte heslo.
 6. Vyberte časové pásmo a začiarknite políčko „Nezaregistrovať“.

Väčšinu týchto parametrov môžete v systéme MacOS neskôr zmeniť pomocou možnosti „nastavenie". Možno bude potrebné zadať informácie o účte správcu a Apple ID. V prípade potreby nakonfigurujte synchronizáciu, zálohovanie.

výcvik

Ak chcete začať, musíte zistiť, či váš počítač spĺňa systémové požiadavky OS X 10.8.

Musíte mať nainštalovaný 64 bit systém, pretože ho Mountain Lion iba podporuje. Ak máte 32-bitový operačný systém, nebojte sa. Ak váš procesor nepochádza intela od AMD, potom zlyhá inštalácia operačného systému Apple. Mám štvorjadrový počítač so 4 GB pamäte RAM, všetko funguje, ale ďalšia pamäť nebude bolieť. Tiež by ste mali mať aspoň zadarmo 10 GB voľného miesta na pevnom disku.

Dúfam Virtualbox verzie 4 a vyššej už nainštalovaný, ak nie, nainštalujte ho.

Stiahnite si inštalačný obraz OS X Mountain Lion. Na spustenie budete tiež potrebovať program Hackboot 1 a Hackboot 2. Bohužiaľ, Mountain Lion sa nemôže zaviesť do Virtualboxu, takže na spustenie inštalátora potrebujeme Hackboot 1 a Hackboot 2 na spustenie už nainštalovaného OS X.

Potrebujete stiahnuť Multibeast 4 z tonymacx86.com pre konfiguráciu systému po inštalácii. Verzia 4 je v skutočnosti určená pre Lion (10.7) a Multibeast 5 je pre Moutain Lion, ale verzia 5 nefunguje správne, takže sťahujeme Multibeast 4. Na stiahnutie sa musíte zaregistrovať na webe.

Samotný OS X 10.8, ktorý sa ľahko načíta na žiadosť spoločnosti Google „Mountain Lion DVD.iso“

Používanie virtuálneho počítača

Ak inštalácia operačného systému macOS na PC ako hlavný alebo ďalší nie je vhodná, môžete využiť schopnosti makra prostredníctvom virtuálneho počítača. Postupujte takto:

 1. Nainštalujte virtuálny počítač do počítača alebo prenosného počítača. Použite na to programy ako VirtualBox, VMWare a podobné.
 2. Okrem toho si prevezmite distribúciu maku alebo samostatný obrázok špecificky pre spustenie vo virtuálnom počítači. Upozorňujeme, že v závislosti od samotného programu môžu mať iný formát.
 3. Spustite virtuálny počítač a nainštalujte operačný systém od základu podľa vyššie uvedených pokynov.
 4. Ak používate hotový obraz, ktorý nevyžaduje inštaláciu, spustite prehrávač, pomocou ktorého musíte spustiť operačný systém.

Inštalácia distribúcie makra z disku Flash trvá menej ako 40 minút. Ale ak nemáte v úmysle používať operačný systém príliš aktívne, môžete to urobiť vo virtuálnom počítači. Pomocou virtuálneho počítača môžete načítať ďalšie OS.

Vytvorte a nakonfigurujte virtuálny počítač

komentár:

Manuál je vynikajúci, vyskúšame v bojových podmienkach)

Bolo by pekné, a dokonca aj vynikajúce, ak by ste položili pracovníka Multibeast, tých, ktorí sú teraz na webe, nemohol som sa dostať bližšie ku koncu inštalácie, chyba 5, verzia 5, verzia 4.7

Nemôžem nájsť iso obraz, všade iba dmg. as dmg vytvára chyby a nenačíta nič

Alexey, obe Hackboot'a sú pre mňa rozmiestnené a Multibeast 4 je k dispozícii iba v dmg a je distribuovaný. TIETO OPATRENIA PRE VIRTUÁLNY STROJ SA NEVYDÁVAJÚ NA SKUTOČNÚ ŽELEZNIU NÁDRŽ!

Všetko prebehlo dobre, než sa pokúsili „pohrať sa“ s rozlíšením obrazovky. Po opísaných a vykonaných akciách Mac zastavil načítavanie. zastavenie na riadku „Sliil čaká na root zariadenie“ Čo robiť.

Ale čo doplnky pre hosťujúce osy? To znamená, aby verejné priečinky fungovali. Ak je predvolene, potom hovorí, že nie je možné pripojiť obraz ISO. Ak pripojíte napájanie - situácia sa nezmení.

Robím všetko podľa pokynov, ale hlavný počítač sa počas inštalácie konfigurácie OS reštartuje: i5 2500 k 4 GB RAM nainštalovaných na virtuálnych počítačoch Ubuntu 12.10 a Windows 7 - úspešne, bez problémov. MacOS však nechce. Aký by mohol byť dôvod? Vopred ďakujeme!

@ Anton „Stále čaká na root zariadenie“ je najväčšia chyba. Neviem, prečo sa virtuálny počítač mohol vyliezť, ale na skutočnom hardvéri sa môže vyliezť, pretože Winchester funguje v>

@Artem Pretože OS X nie je oficiálne podporovaný VirtualBoxom, doplnky sa nedajú nainštalovať.

@ Sergey Neviem, neviem, prepáč

@ Sergey Kolesnikov vyriešil problém nainštalovaním VMWare

Počas inštalácie zostane visieť, keď zostane asi 3 - 4 minúty pred dokončením (

@ Egor, divné, znovu skontrolované, funguje to pre mňa

установила на win 7 по Вашей инструкции mac oc x lion 10 8 , изменить разрешение экрана без дополнений гостевой ос не смогу? или есть варианты?

@Ольга, нигде не устанавливаются дополнения

Как на вин 7 запустить этот терминал?

Открыл файл «org.chameleon.Boot.plist» и между тегами добавляем следующие строки: Graphics Mode 1440x900x32 - Я открыл файл «org.chameleon.Boot.plist», тегов там куча, но сообразив поставил так: Graphics Mode 1366x768x32 . Правильно ли я сделал? Дальше требуется в реальной ОС(в моем случае windows7) ввести код. Запускаю консоль(терминал)и пишу код vboxmanage setextradata "Mac OS X" "CustomVideoMode1" "1366x768x32". В ответ: "vboxmanage" не является внутренней или внешней командой.

@Олег, инструкция написана для Linux-систем, в данном случае, для Ubuntu.
@Иван, инструкция написана для Linux-систем, в данном случае, для Ubuntu.

Прекрастно установил в 32-битную систему.

спасибо за мануал, все установилось и работает на убунте 13.04. все, кроме разрешения экрана, описанный вами способ не работает. подскажите правильный способ

а как вы добились настройки переключения языка на кнопке виндовс и пробел?

@Мирослав, это стандартный способ переключения раскладки клавиатур в OS X. И при установке на виртуальный компьютер переключается также (в OS X, естественно)

Не понятно куда в файл org.chameleon.Boot.plist добавлять Graphics Mode и разрешение экрана. Môžete dať kúsok textu.

@ Alex, Vďaka, opravený článok, WYSIWYG engine zjedol nejaký kód, takže to nebolo jasné. Tu je kúsok:

Kde je rozlíšenie obrazovky 1440 x 900

Dobré popoludnie !! Neviem zistiť rozlíšenie obrazovky !! V skutočnom OS, Windospws 7, po vstupe do terminálu, píše: nejde o interný alebo externý príkaz a reshereney na bežiacom OS X je všetko vágne, napnuté !! Aký je dôvod?

@ Alex, je napísané, že pre Ubuntu Linux článok. V systéme Windows musíte urobiť toto: C: Program Files Oracle VirtualBox VBoxManage.exe setextradata "VIRTUAL_MAN_NAME" "CustomVideoMode1" "1440x900x32" (Nahraďte .exe a cestu k nainštalovanému VBoxu)

Dobré popoludnie Som výrobca počítačov Mac a nainštalovaný systém Mac OS Mountain Lion (64) vo Virtyalboxe, Ubuntu 13.04 (64). Otázka: Je možné aktualizovať systém a programy, ktoré sa majú nainštalovať ako prvé, aby sa spustili z App Store, aby „cítili systém“. Vopred ďakujeme za pochopenie.

@ BorisNeupravujte, pretože keksts môžu lietať (sú tiež vodičmi), bootloader. Toto všetko je vo virtuálnom stroji, ale OS X sa môže zastaviť vo virtuálnom počítači. Ak máte otázky - opýtajte sa! Radi vám pomôžem!

Dobré popoludnie, povedzte mi, ako zistiť príčinu zablokovania pri vypínaní OsX. Zavolám vypnutie z menu, obrazovka zafarbí na sivo a indikátor priebehu sa otočí. Po 10 sekundách sa zablokuje, záťaž CPU je takmer 100% a na nič nereaguje. Zavrieť z virtuálneho poľa je ťažké. Ubuntu 13.04 (64)

Odporúčanie funguje na ubuntu 13.04, ale keď otvoríte O ňom sa makový virtuálny box reštartuje. Bola tu ďalšia otázka týkajúca sa pridania hosťujúceho OS. Stretol som článok, zdá sa však, že ide o opravy iba v ubuntu. Môže mi niekto povedať, ako otvoriť túto príležitosť.

Dobrý deň, pri inštalácii programu Multibeast sa zobrazí chyba „Inštalácia zlyhala, inštalátor zistil chybu, ktorá spôsobila zlyhanie inštalácie, kontaktujte výrobcu softvéru so žiadosťou o pomoc“, stiahnutý pre produkt Mountain Lion, všetko je správne, prečo je chyba a ako ju opraviť?

Pred pár rokmi som sa pokúsil nainštalovať Mac na virtuálny stroj a to všetko bez problémov. Dnes vďaka tejto príručke všetko fungovalo! Ďakujem, ďakujem nekonečné! Všetko funguje, úžasný výkon systému aj vo virtuálnom prevedení! Nainštalované na Virtualbox na OpenSuse 13.1

Nemám server os x v zozname verzií

Andrew, to nemôže byť.

„Ak váš procesor nepochádza od spoločnosti Intel, ale od spoločnosti AMD, inštalácia operačného systému od spoločnosti Apple zlyhá.“ Mám OS-Ubuntu 14.04 (64), percento-2x AMD Athlon (tm) 64 X2 Dual Core Processor 3800+ Otázka: Nemôžem nainštalovať OS X 10.8 vo virtuálnom boxe?

antonVirtualbox môže a môže. Vždy sa musíte skontrolovať. Hackintosh je chúlostivá záležitosť. Keď píšete článok, nekontrolujete všetko sami

Bohužiaľ, stlačením klávesu F5 sa disk v jednotke neaktualizuje. Aký by mohol byť dôvod?

Ako vymeniť počítač? Povedzme, že píše, že mám Mac mini, ale ako si vyrobím Macbook vzduch?

Nainštaloval som všetko, všetko funguje, iba som mal otázku s inštaláciou ovládačov, pretože tomu rozumiem, potrebujem ich nainštalovať do operačného systému Mac OS, potom sa hovorí, že je nemožné otvoriť ho z dôvodu vývojára tretej strany. Po otvorení pomocou inštalačného programu sa vyskytol problém s potrebou napísať meno a heslo správcu. Zadávam to správne, ale stále píše, čo je zle. Aj keď vstupujem do systému, zadávam rovnaké heslo a užívateľské meno, prihlasuje sa. Ako vyriešiť tento problém

2 Ruslanova zmena v sys.nast - def. a bez - načítania z horných zdrojov do zdrojov tretích strán prostredníctvom autentifikácie na zámku ps, stále čakajúca koreňová chyba je vyriešená nahradením obrazového radiča Hackboot1 z IDE na SATA

Pozrite si video: Ako si nainštalovať macOS Zadarmo (Jún 2021).

Pin
Send
Share
Send
Send