Užitočné tipy

Ako nastaviť?

Pin
Send
Share
Send
Send


Ak počítač nevidí pripojený telefón s Androidom, problém je spravidla nasledovný: proces nabíjania sa zobrazuje na obrazovke smartfónu, ale k súborom v ňom a do samotného zariadenia nie je prístup. V tomto článku sa dozviete, prečo počítač neuvidí telefón Samsung prostredníctvom USB.

Dôvody môžu byť tieto:

Poškodenie kábla USB

Poruchy káblov nie sú vždy viditeľné okamžite. Nabíjací drôt môže veľmi často zlyhať bez zjavných vonkajších znakov. Dôvodom sú nekvalitné zariadenia, ktoré sa hemžia na trhu.

Aby ste otestovali funkčnosť kábla USB, jednoducho ho pripojte k inému počítaču a pre väčšiu spoľahlivosť a k inému telefónu. Ak tieto kroky neprinášajú výsledok, je potrebné vymeniť drôt.

Problémy s ovládačmi

Riešia sa inštaláciou ovládačov z „natívneho“ disku alebo ich stiahnutím z oficiálnej webovej stránky výrobcu.

Problémom môže byť aj vypnutie niektorých portov v počítači. Môžete to skontrolovať tak, že prejdete na „Ovládací panel“ a nájdete v ňom položku „Hardvér a zvuk“> „Zdroj napájania“> „Napájanie“. Ďalej otvorte príslušné nastavenia a kliknite na zmenu ďalších parametrov. V ponuke, ktorá sa otvorí, otvorte parametre USB a potom parametre na dočasné vypnutie portu USB. Zmeňte jeho hodnotu na „Zakázané“ a aktivujte tlačidlo „Použiť“.

Problémy s ovládačom zariadenia

V položke „Správca zariadení“ by položka „Prenosné zariadenia“ nemala obsahovať žiadne varovné signály. Mali by ste skontrolovať aj fungovanie zariadenia pomocou „Vlastnosti“. Ak tam nie je, musíte znova nainštalovať príslušný ovládač.

Ďalším riešením bude aktualizácia ovládačov smartfónov. Na Samsung Galaxy A5, rovnako ako na iných modeloch značky, sa to dá urobiť pomocou softvéru Samsung Kies.

Zlyhanie vírusov alebo vírusy

V takom prípade môže pomôcť čistenie telefónu pomocou antivírusového programu, jeho obnovenie na výrobné nastavenia alebo úplné blikanie.

Ako vidíte, môže existovať veľa možností, prečo sa pripojený telefón Samsung nenachádza v počítači, takže na nájdenie riešenia je potrebná trpezlivosť. Dúfame, že uspejete!

Ako pripojiť Samsung Galaxy k počítaču ako USB modem?

Smartfóny Samsung Galaxy S, Ace a tablety Galaxy Tab sú v Rusku veľmi populárne a sú hlavnými konkurentmi zariadení Apple. Nie všetci vlastníci týchto zariadení od spoločnosti Samsung si však uvedomujú, že ich smartfóny alebo tablety môžu byť pripojené k počítaču ako modem USB a ak je to potrebné, môžu prostredníctvom nej pristupovať na internet. Bohužiaľ, v sérii Galaxy sú niektoré modely, ktoré túto funkciu nepodporujú. Ide predovšetkým o tablety bez modulu 3G / 4G. Ale je ich málo. U iných modelov Samsung Galaxy takéto problémy nevznikajú.

Ako povoliť režim modemu na Samsung Galaxy?

1. Pripojte a nastavte mobilný internet na telefóne alebo tablete.

2. Pomocou dodávaného kábla USB pripojte zariadenie k počítaču alebo notebooku pomocou systémov Windows 7, Windows 8 alebo Windows 10. Operačný systém zároveň začne vyhľadávať a inštalovať ovládač.
Ak sa ovládač náhle nenájde a nenainštaluje, nainštalujte program Kies, ale nespúšťajte ho.

3. Na telefóne alebo tablete Galaxy choďte na Nastavenia >>> Modem a mobilný hotspot:

V niektorých verziách systému Android táto položka nemusí byť, potom musíte prejsť na „Rozšírené nastavenia“ alebo „Viac“.

4. Začiarknite políčko USB modem.

Ak sa funkcia úspešne zapne, v oblasti oznámení v hornej časti obrazovky sa zobrazí príslušná ikona.

5. Potom by sa v počítači v časti Sieťové pripojenia malo zobraziť ďalšie pripojenie k miestnej sieti s prístupom na internet.

Nevýhodou tohto riešenia je, že na internete môže byť uvedený iba jeden počítač alebo laptop. Výhodou je, že sa bude nabíjať aj vaša galaxia Samsung.

Návod na použitie Samsung DuoS SGH-D880


Stalo sa tak, že papierové pokyny spoločnosti Samsung, ktoré sú umiestnené v škatuli s telefónom, sú dvakrát až trikrát kratšie ako pokyny v elektronickej podobe. A najzábavnejšie je, že ak si chcete stiahnuť dokumenty PDF s užívateľskými príručkami z oficiálnych webových stránok, musíte sa zaregistrovať a potom potvrdiť svoju registráciu. Nepríjemná.

Ponúkame vám možnosť si stiahnuť dokumenty PDF s pokynmi priamo v ruštine.


 • užívateľské manuálne stiahnutie
 • katalóg a návody na stiahnutie servisných stredísk
 • brožúra „Ako pripojiť Samsung DuoS SGH-D880 k počítaču“ - stiahnuť
 • inštalujte aplikácie do svojho telefónu na stiahnutie

Program a ovládače na pripojenie Samsung DuoS SGH-D880 k počítaču


Ak chcete pripojiť telefón k počítaču, najprv sa rozhodnite, ktorý operačný systém máte. Vo väčšine prípadov má používateľ nainštalovaný systém Windows 7.

Ak sa spojenie pomocou ovládačov „z krabice s telefónom“ nepodarilo, použite program Samsung ExpressConnect (stiahnutie). S ním môžete ľahko pripojiť váš Samsung DuoS SGH-D880 cez USB k počítaču.

Popis Samsung ExpressConnect


Tento nástroj umožňuje vykonávať nasledujúce operácie:


 1. presúvať, kopírovať súbory z počítača do telefónu a naopak,
 2. Inštalovať aplikácie
 3. nakonfigurovať internet na Samsung DuoS SGH-D880,
 4. môžu sprístupniť mobilný internet na vašom počítači,
 5. meniť šetriče obrazovky, motívy, tapety, vyzváňacie tóny, melódie hovorov,
 6. čítať a posielať SMS, MMS,
 7. pracovať s adresárom,
 8. omnoho viac.

Program si môžete stiahnuť z odkazu: download.

Hry pre Samsung DuoS SGH-D880


Podľa väčšiny majiteľov Samsung DuoS SGH-D880 je najúspešnejšou hrou hra „FIFA Soccer 06“ (stiahnutie). Zaznamenali sme tiež niekoľko úspešných hier, ktoré možno právom nazvať hity:


 • Sled Shred predstavovať jamajský bobsled Team - stiahnuť
 • FastCrawl - stiahnuť
 • Empire Earth II: The Art of Supremacy - stiahnite si
 • Metal Storm - stiahnuť
 • Piata Phantom Saga - na stiahnutie

Pozrite si video: Ako nastaviť zadnú prehadzovačku. SERVIS - (Jún 2022).

Pin
Send
Share
Send
Send