Užitočné tipy

Tajomstvá čarodejníkov: ako vyrobiť kúzelnú prútik?

Pin
Send
Share
Send
Send


Kúzelná prútik je zariadenie dobrej a užitočnej mágie. Pomáha to zmeniť vlastnosti predmetov tak, aby priniesli každej osobe radosť a dobrú náladu. Skutočný prútik nikdy neubližuje.

Odmieta vykonávať zlú alebo urážlivú mágiu. V tomto prípade sa zhoršuje a navždy stráca svoje magické vlastnosti. Okrem toho bude možné vyrobiť ďalšiu čarovnú prútik skôr ako za jeden rok.

Kľúčové body

Vytvorenie skutočnej prútiky doma je veľmi jednoduché. Pri vykonávaní niektorých prípravných krokov nebude proces vytvorenia čarovnej prútika trvať dlhšie ako 1 sekundu. Je dôležité dodržiavať požadované jednoduché podmienky na výrobu čarovného prútika.

Najprv musíte nájsť základ alebo prípravu budúcej čarovnej prútika. Základom môže byť akýkoľvek pevný predmet, ktorý má podlhovastý alebo pretiahnutý tvar.

Nie je potrebné používať predmety vo forme tyčiniek - vetvičky, vetvičky, čínske paličky, ceruzky atď. Je vhodný ľahký pretiahnutý predmet z takmer akéhokoľvek krehkého materiálu - plast, kov, papier, sklo odolné voči nárazom, drevo, hlina a iné.

Z cesta môžete dokonca vyrobiť kúzelnú prútik (recept je uvedený nižšie) a piecť v rúre až do zlatohneda. V takom prípade, ak prútik stráca svoje magické vlastnosti, môže sa konzumovať ako sušienka na čaj. Jedným slovom, rozsah predstavivosti pri výbere materiálu nie je obmedzený.

Je potrebné splniť iba jednu dôležitú podmienku: blank pre kúzelnú prútik, bez ohľadu na to, z čoho je vyrobený, by nemal mať ostré hrany, odštiepenie, nič, čo by mohlo poškodiť alebo poškriabať pokožku.

Ako kúzelná prútik je prísne zakázané používať nože, vidličky, pletacie ihly a pilníky na nechty.

Vytvorte čarovnú prútik

Postavte sa do stredu miestnosti, narovnajte sa, držte hlavu rovno.

Položte prázdny magický prútik na hlavu, sklopte ruky.

Zatvorte oči.

Vyslovte nahlas a zreteľne: „Prútik! Mágia! Ten pravý! Buď! “

Je dôležité vysloviť tieto slová prísne v danom poradí, s presvedčením a pevnosťou. Nie je potrebné hovoriť nahlas, mentálne sa dá povedať sebe, a čo je najdôležitejšie, nenarušiť poradie slov.

Ak si chcete vyrobiť čarovnú prútik, musíte:

 • Jednu sekundu voľného času
 • Obrobok vo forme podlhovastého predmetu,
 • room,
 • Špeciálna postupnosť slov.

Kúzelná palička je pripravená na použitie ihneď po výslovnosti, trvanlivosť pri správnom použití je neobmedzená. Prajeme vám veľa úspechov v práci dobrej mágie a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Ako vyrobiť skutočnú čarovnú prútik

Všimli ste si, že sa želania splnia? Funguje to čaro, že každý je do istej miery obdarený. Samotný prútik je iba prútik, anténa, ktorá akumuluje a zvyšuje energiu čarodejníka. Ako urobiť čarovnú prútik, ktorý je poslušný svojmu pánovi a „predstiera“, že je obyčajnou vetvou pre všetkých ostatných?

Pre začiatočníkov jednoduché pravdy:

 • Prútik musí byť prirodzený, aby sa zachovala spomienka na vitalitu stromu. Toto je možné nájsť iba v lese alebo v parku, pretože stromy vysadené v meste sú slabé a nemajú žiadne spojenie s prvkami.
 • Pobočka prerušená čarodejníkom stráca svoju silu „umiera“, takže strom musí dať vetve po úprimnej žiadosti a čestnom zasľúbení, že nebude využívať kúzlo na úkor živých bytostí. Ak je táto podmienka porušená, prútik nikdy nezíska potrebnú silu a odoberie energiu jeho vlastníkovi.
 • Každý strom je obdarený jedinečnými kvalitami, ale mág by sa mal cítiť „svojou“ prútikom. Ak to chcete urobiť, stačí vziať vetvičku, zavrieť oči a cítiť jej váhu v dlani. Ak je dojem, že sa prútik stal predĺžením ruky, potom je to „rovnaké“.
 • Poďakujte stromu. Aj veda už dokázala, že úprimná vďačnosť má magickú vlastnosť, takže nejde iba o známe slová, ale o prvé kúzla dostupné pre všetkých, ktorých význam sa pre väčšinu stratil. Dajte stromu trochu energie a prajeme Vám veľa šťastia. V tomto prípade palica nestratí kontakt s lesom a bude poháňaná čistou nevyčerpateľnou energiou.

A teraz môžete začať robiť kúzelnú paličku!

Ako si vyrobiť kúzelnú paličku doma: cenovo dostupné kúzlo

Jaseň, breza, céder, javor, gaštan, jelša, lieska ... Vo všeobecnosti nie sú žiadne stromy úplne nevhodné na vytváranie čarovných prútikov. Napriek tomu existujú prípady, ktoré berú energiu (dobre, takže sú usporiadané, čo môžete urobiť?): Osika, smrek, borovica. Vetva vybraná vnútorným inštinktom (videná „tretím okom“) sa musí skryť a priviesť domov. V čarodejníckom dome je prútik nasýtený energiou skôr, ako sa stane skutočne magickou.

Ako si vyrobiť kúzelnú paličku doma? Z technického hľadiska to nie je ťažké, ale nie také jednoduché, ako by sa mohlo zdať!

 • Tajomstvo vytvorenia prútika netoleruje zvedavé oči, preto by sa mágovi malo dovoliť, aby ho nebolo možné vidieť pred začatím rituálu.
 • Starostlivo očistená od kôry musí byť palica ošetrená brúsnym papierom (brúsny papier), ktorý vyhlasuje kúzlo „Vykúzlím ťa, oh, všemocná vetva (breza, céder atď.) Silami štyroch prvkov - Zem, Vzduch, Voda a Oheň! Vezmite ich silu a silu. Buďte mojim verným pomocníkom! “
 • Na spodku prútika musíte urobiť otvor (klincom, skrutkou, skrutkovačom), aby sa nepraskol, aby ste umiestnili kúzelné jadro. Báječné „jadrá“, bohužiaľ, sú pre moderných čarodejníkov neprístupné, ale všade čaká na ich stelesnenie kúzlo! Perie (jednoducho nie čierna vrana alebo kohút!) Naplní prútik silou vetra, krásnym ľahkým kamienkom alebo skutočným krištáľom - dá energiu z vnútorností Zeme, kút naplní ohnivú silu a šupiny rýb silou vody. Vyberte si vrodený prvok a pomôže vám všade.
 • S kúskom dreva alebo slaného cesta na zasvätenú vodu pevne prilepte magické jadro, zalepte prstencom prsta alebo napíšte počiatočné písmeno patróna (A - vzduch, vzduch, E - zem, zemina, W - voda, voda, F - oheň, oheň).
 • Niektorí prútik prútia lakmi. Nie je to zakázané, ale tiež vítané. Je lepšie zakryť čarovnú prútik pred začatím prírodným voňavým olejom a po zabalení do šálu ho nechať až do nasledujúceho úplňku.
 • Posledným krokom je zasvätenie prútika. Prútik môžete venovať úplňku alebo jednému z ohňových festivalov, ktoré usporiadala magická komunita 1. mája (Beltan) alebo 31. októbra (Samhain, Keltský Nový rok). Aby ste to dosiahli, o polnoci položte čarovnú prútik na snehovo bielu látku, zapálte sviečku a doplňte „Staňte sa sprievodcom, asistentom a strážcom!“. Potom je sviečka zhášaná vo vode a pochovaná v zemi. Všetky tieto manipulácie sú poctou rituálu. Je dôležité tomu porozumieť prútik je iba atribút, mágia je vo vnútri sprievodcu a sústreďuje sa iba na amulety a iné artefakty.

Teraz viete, ako si vyrobiť kúzelnú paličku doma vlastnými rukami. Môže pomôcť splniť vaše túžby. Pamätajte však:

želajúc si zlo, môže náhle a neodvolateľne stratiť magickú silu. Energia sa vynakladá na negatívny oveľa viac a palica sa môže jednoducho stať obyčajným zbytočným kúskom dreva.

Samotná magická energia nie je zlá alebo dobrá, je neutrálna. Dobrí alebo zlí ľudia robia z myšlienok bielu alebo čiernu farbu. Tak čo lepšie je žiť (zdravie, prosperita, radosť) sebe a svojim blízkym, ako minúť rovnakú energiu na želanie zla ostatným!

Ako si vybrať materiál pre VÁŠ Kúzelný prútik?

Aby ste si mohli správne vyrobiť svoj prútik vlastnými rukami (tiež nie sú úplne správne, bude sa o nich diskutovať neskôr), musíte nájsť svoj strom, ktorý bude dobrovoľne súhlasiť (áno, bude súhlasiť, že ste sa nemýli!) Ak sa chcete stať priateľom a asistentom po zvyšok môjho života.

Pri hľadaní vhodného stromu by ste mali vypnúť všetky cudzie myšlienky, zamerať sa na úlohu, počúvať svoju intuíciu.

Upozorňujeme, že strom je tiež živý tvor! Môžete s ním tiež hovoriť, komunikovať. Niektorí ľudia majú veľmi dobre vyvinuté schopnosti, s ktorými komunikujú s prostredím! Ale ak takéto schopnosti nemáte - nezúfajte! Nikto nezrušil intuíciu a vytrvalosť!

• Takže pre SPRÁVNU kúzelnú prútik je najvhodnejší mladý strom. Ak na váš hovor zareagoval silný strom, požiadajte ho o vetvu.
Stačí sa opýtať! Ak chcete „počuť“ svoj strom, musíte sa niekoľko dní blúdiť v parku, v lese, prechádzať sa po záhrade.

Materiál na palice môžete vyhľadávať kedykoľvek v roku, dokonca ani zima-jeseň nie je prekážkou komunikácie so stromom. Áno, strom spí, ale stále počuje, čo znamená, že vám môže odpovedať.

• Keď sa blížite ku každému stromu, adresujte ho so svojou žiadosťou a požiadajte ho o vetvu ako svojho verného priateľa a pomocníka.
• Počúvajte seba, možno vás magneticky pritiahne na strom, ktorý potrebujete.
• Po výbere vhodného zúčtovania si sadnite medzi stromy, usporiadajte všetky svoje myšlienky, začnite meditovať - ​​pomôže to sústrediť sa, odstrániť všetky nepotrebné veci a vstúpiť do harmónie s prírodou.
• Pri predbežnom výbere stromu sa môžete tiež riadiť keltským horoskopom, v ktorom zistíte, ktorý strom zodpovedá vašej postave. Ale opäť vám pripomínam, že strom musí dať súhlas a dobrovoľne mu dať vetvu.

Predstavte si svoju fantáziu, nájdete mnoho ďalších spôsobov zjednotenia s prírodou, ktoré pre vás budú v budúcnosti veľmi užitočné - musíte tiež komunikovať s čarovným prútikom, mentálne sa spojiť ...

Niektorí odborníci odporúčajú zvoliť si zvukový druh stromov pre čarovnú prútik. V mladých rastlinách je jadro mäkšie a dospelí majú pevnejšiu základňu, silnejšiu.
Tyčinky z dubu, borovice a bambusu budú mať zaujímavé vlastnosti.

Ak ste si vybrali bambusové drevo, stačí ísť na miesta, kde tento strom rastie. Ešte lepšou možnosťou by bolo pestovať bambus vlastnými rukami v kvetináči - je to už s vami energeticky spojené.

A viete, že s veľkým úspechom aj v našej dobe magické prútiky používajú kňazi Ganéša a dokonca aj indickí jogíni! Určite nám neodhalia svoje storočné tajomstvá a metódy výroby paličiek!

Bude mať náš prútik magické vlastnosti?

Takže ste sa vybrali na prechádzku do lesa (park, záhrada). Počas meditácie ste cítili, že vás nejaký strom „volá“. Ďalší okamih a už ste pod ním. Pokúste sa začať dialóg so stromom, počúvajte ... Ak máte schopnosť komunikovať s prírodou - bude pre vás jednoduchšie nadviazať kontakt s požadovaným stromom. Ak nie, zapnite intuíciu.

Pozorne si vypočujte svoje pocity a nesnažte sa orezať prvú vetvu, ktorá sa objaví. Keď jasne počujete odpoveď stromu, vysvetlite mu, prečo potrebujete prútik. Vysvetlite, že z vás urobí magickú vec, ktorá bude vašim priateľom a pomocníkom. Až po získaní súhlasu so stromom, ktorý vám dá pobočku, môžete prejsť na ďalší krok!

Súhlas bol prijatý. Teraz musíte správne orezať požadovanú vetvu. Za týmto účelom ostro zasiahnite dno vetvy, ale nie ťažké. Dôkazom toho, že ste napriek tomu správne počuli všetko a správne pochopili odpoveď stromu, bude vetva, ktorá ľahko odpadla.

A teraz začína druhá dôležitá časť premeny obyčajnej vetvy na magický nástroj čarodejníctva.

Súvisiace video: Ako si vyrobiť kúzelnú paličku doma?

Ako vyrobiť kúzelnú prútik, aby vykouzlila

Prichádza veľmi dôležitý okamih! Pobočka je prijatá, teraz z nej musíte správne vyrobiť hokejku.

Na začiatok je potrebné z bočných výhonkov a pukov odstrániť výslednú vetvu, vyčistiť ju z kôry, dať jej navrhnutý tvar a vyčistiť do hladkosti.

• Vezmite vetvu do rúk, zarovnajte miesto rezu, odrežte druhý koniec vetvy a určte požadovanú dĺžku palice,
• Odrežte všetky výhonky na vetve,
Teraz odložte nôž späť! V budúcnosti, keď budete vyrábať prútik, už ho nebudete ďalej potrebovať! Všetky procesy bude potrebné vykonať ručne!
• Očistite obrobok z kôry pomocou klincov a zubov. Keď je obrobok úplne biely, môžete zastaviť - kôra bola úspešne odstránená,
• Vyčistená tyčinka by mala dobre zaschnúť 10-15 dní, aby sme mohli pokračovať v ďalšej operácii. Upozorňujem - prútik musí neustále kontaktovať majiteľa,


• Ďalším krokom je vyhladenie. K tomu je potrebné brať iba prírodné nástroje, konkrétne jemnozrnnú pemzu alebo kameň. S ich pomocou by ste mali pomaly investovať celú svoju dušu a mali by ste ju starostlivo spracovať. Ak chcete, môžete naostriť jeden koniec tyčinky. Po brúsení tyčinky týmto spôsobom sa dosiahne jej úplná hladkosť, zarovnajte ju po celej dĺžke,
• Z dôvodu pohodlia a za účelom nepretržitého prenášania prútika so sebou urobte v ňom malú dierku (opäť nechtami!) A do nej zaskrutkujte slučku.
• Neboj sa skutočnosti, že čoskoro bude hladká palica pokrytá malými trhlinami - to je normálny a pravidelný proces. Pokračujeme v brúsení a dosahovaní úplného vysušenia palice - potom už nebude praskať, ale zostane navždy hladká. Ak sa dosiahne takýto výsledok, vedzte - vy držať za čarodejníctvo úplne pripravený!

Nevyhnutným predpokladom je neustály kontakt majiteľa s jeho budúcou magickou paličkou (od okamihu rezania)! Či už je to sprcha, či už je to posteľ, práca, ulica - príprava „kandidáta“ na palice by mala byť neustále s vami a každú sekundu! V kontakte s majiteľom získava energiu, ktorá sa narodila ako WAND! Zostávajúc s majiteľom v rôznych životných situáciách pociťuje s ním emócie prežívané majiteľom, čo umožňuje prútikovi naladiť sa na majiteľa a dostať sa do kontaktu s ním. Najzaujímavejšie je, že v priebehu času a majiteľ pocíti emócie, ktoré prútik zažije - spojenie je obojsmerné. Pokúste sa pri každej príležitosti vziať do rúk prútik, porozprávajte sa s ňou, povedzte jej o vašich želaniach, cez to preveďte svoje myšlienky. Pri vykonávaní magických rituálov by mal byť hlavným účastníkom akcie váš čarovný prútik.

Nenechávajte svoju „čarodejnicu“ na celý rok - počas tejto doby je prútik nasýtený VAŠOU energiou. Kontakt bude nadviazaný tak silný, že ktorákoľvek z vašich túžob, akékoľvek pošmyknutie vašich myšlienok bude známe čarovnej hůlke. Stane sa impozantnou zbraňou v rukách, obrane a ďalších. Už nikdy nebudete chcieť opustiť ju!

Hneď na začiatku sme spomenuli, že existuje aj iný druh tyčiniek, ktoré sa dajú ľahšie vyrobiť, ľahšie sa vyrobia, ale táto palica sa nebude líšiť v dlhodobom účinku práce.

Prútik - práca sa ukáže byť polovičnou mágiou, ak ju nebudete kontaktovať každú sekundu, ak sa výrazne znížia podmienky jej výroby, ak ste na jej spracovanie namiesto prírodného kameňa použili brúsny papier alebo pilník na nechty.

V takomto prútiku budú prítomné aj niektoré magické vlastnosti, ale to bude trvať iba krátky čas.

Video, ako vyrobiť prútik Harryho Pottera

Nebojili ste sa všetkého, čo ste čítali? Nebojíte sa byť vlastníkom moci takej moci? Potom hľadajte a tvorte, ale nezabudnite, že by ste sa mali riadiť predovšetkým spravodlivosťou, objektívnosťou a milosrdenstvom. V opačnom prípade budú vaše zbrane v nesprávnych rukách nasmerované na vás! Zmierniť utrpenie ľudí, liečiť nevyliečiteľné choroby, zbaviť sa škodlivých entít - to je dôstojná aplikácia pre čarovnú prútik!

Kto dokáže vyrobiť prútik

Nie každý môže vyrábať čarovné prútiky so skutočnou silou.

Nie je potrebné brať túto osobu s veľmi slabou energiou, napríklad v dôsledku dlhej choroby.

Najprv by ste mali obnoviť svoju silu, napríklad, byť v prírode sám. Takýto nástroj pre ženu nemôžete vytvoriť počas obdobia mesačného absolutória, počas tohto obdobia žena emituje negatívnu energiu vo veľkých objemoch a táto energia sa môže prenášať na magické objekty, následky sú rôzne.

Výroba z vetvy stromu a jej overenie

Ako vyrobiť skutočnú čarovnú prútik s mágiou? Dôležitým bodom je výber drevín. Čarodejnícke nástroje vyrobené zo stromov rôznych druhov budú mať rôzne magické sily.

Výber druhov dreva závisí od účelu, na ktorý sa náš asistent použije.

Ak je čarovná palička vyrobená z dubového dreva vhodnejšia na pôsobenie moci, potom nástroj z jazmínu (pre ženy) alebo sekvoje (pre mužov) je vhodnejší pre lásku a mágiu.

Pri výbere stromu pre nášho asistenta je dôležité, aby strom tak, ako bol, „súhlasil“ s použitím jeho častí. Согласие это вы должны определить настроившись на выбранное дерево соответствующим образом, можно вспомнить о календаре друидов, или — если хотите упростить процесс — просто попробуйте почувствовать, прогуливаясь по лесу, какое из деревьев подойдёт для реализации ваших целей. Выбирать древесину лучше в новолуние.

Отправляясь за деревом, вы должны:

 • Выбросить из головы дурные мысли
 • Надеть чистую одежду из светлой ткани
 • Vezmite si so sebou malú látkovú tašku so soľou, aby ste sa vrátili späť.
 • Nehovorte s nikým na ceste

Po dni vyčistite vetvu z kôry, potom konce opatrne odrežte, palicu ponechajte 20-40 centimetrov dlhé a potom ju čo najskôr vyhladte brúsnym kameňom, kým nezíska rovnomerný valcový tvar.

Po všetkých prípravách musíte nabiť čarovný prútik magickou energiou v súlade s pravidlami a tradíciami vašej magickej školy, tradičnej alebo.

Účinnosť nového nástroja môžete otestovať jeho použitím na nejaké jednoduché kúzlo. Je vhodné túto kontrolu zopakovať trikrát.

Vhodnosť vášho asistenta môže určiť skúsený kúzelník.

Ako to zvládnuť za jednu sekundu

Ak ste skúsený kúzelník a nástroje na čarodejníctvo sú naliehavo potrebné, môžete za sekundu rýchlo vyrobiť dočasný prútik, ktorý pomôže napríklad odraziť nepriateľský útok. Vezmite akýkoľvek valcový predmet, na ktorý váš pohľad upadne v okamihu naliehavej potreby, mentálne ho zapálte a očistite všetko cudzie.

Potom rýchlo povedzte trikrát a držte uvedený objekt na natiahnutej pravej ruke: „Pomôžte mi teraz, splácať ho!“.

Čarodejnícka položka je pripravená o sekundu, je vhodná pre núdzové vplyvy na energiu a dokáže niekoľkokrát posilniť vašu magickú správu. Po použití mu musíte poďakovať, ale už ho nemôžete používať. Vezmite ju na križovatku v noci a nechajte ju na ceste.

Doma

Môžete urobiť nášho spoločníka vo svete mágie dosť rýchlo. Môže ísť o neklasické spôsoby ich výroby, a čo je najdôležitejšie, atypický materiál na výrobu tohto kúzelného nástroja.

Magický asistent môže byť vyrobený z:

 • lepenka
 • papier
 • eben
 • Dobrý kryštál
 • Jednoduchá ceruzka

Ďalej uvádzame niektoré typy takýchto nástrojov.

Výroba papiera

Náš asistent môže byť vyrobený z papiera, pretože papier je vyrobený z dreva. Aby ste to dosiahli, naviňte hárok papiera na pevný zvitok, najlepšie nový, ale súvislý po celej dĺžke zvitku.

Papier používaný pre zapisovače alebo len dlhý papier je na to vhodný. - kontakt s telom počas dňa a nabíjanie magickou energiou, ako je uvedené vyššie.

Zvláštnosťou nášho čarodejníckeho spoločníka, ktorý je vyrobený z papiera, je to, že je horšie vhodný pre drsné energetické vplyvy a má kratšiu životnosť ako podobná tyč z masívneho dreva. Vyrobenie kúzelnej prútiky z papiera je dosť skutočné, potom je vhodnejšie pre lásku kúzla.

Z jednoduchej ceruzky

Áno, dá sa vyrobiť aj z takého každodenného náradia, ako je jednoduchá ceruzka. Na tento účel nie sú vhodné iba drevené ceruzky, ani automatické ani pružné plasty.

Najskôr otočte ceruzkou medzi dlaňami na 2 až 3 minúty, aby ste z nej vylúčili energiu niekoho iného (túto akciu je možné vynechať, ak je úplne nová a kúpená v balení zapečatenom vo výrobnom závode).

Potom ceruzku naostrite, odsudzujte kúzla výkonu a premýšľajte o magickom predmete, ktorý sa získa z tejto ceruzky. Je lepšie nabrúsiť ho novým nožom a to iba v noci.

Potom už zaostrený predmet vložte pod vankúš po zabalení do čiernej alebo tmavomodrej látky. Noste to so sebou na ďalší deň.

Ráno si môžete skontrolovať a použiť ceruzku.

Správna dekorácia pre čarovnú prútik

Dôležitým, hoci nie povinným momentom pri výrobe predmetov pre čarodejníctvo, je ich ozdoba minerálmi (drahokamami), pravou kožou alebo tesákmi zvierat. Tieto šperky môžu zvýšiť magickú silu prútika, ak sú pridané správne a v súlade s účelmi, na ktoré boli vyrobené.

Čarodejnícky predmet vyrobený pre energetickú mágiu môže byť ozdobený kameňmi studených tónov: lapis lazuli, ametyst, modrý kalcit. Je lepšie ozdobiť tyč pre lásku kúzla s kameňmi teplých farieb: rubín, auripigment.

Šperky vyrobené z kúskov kože a zvieracích tesákov sú vhodné pre ochrannú tyč.

Pin
Send
Share
Send
Send