Užitočné tipy

10 paranormálnych hier, ktoré vás vydesia

Pin
Send
Share
Send
Send


Hovorí sa, že tento rituál predtým pohania používali na potrestanie nepriateľa. Ale časom sa z nej stala „neškodná“ hra, milenci si šteklili nervy. Hra sa volá Midnight, myslím, že niektorí z vás o nej počuli.

Takže prvá vec, ktorú musíte pochopiť. Aj keď sa v rituále niečo zmenilo na „zábavnú“ zábavu, ešte to neznamená, že je neškodné. Je pravda, že v dôsledku týchto zmien to nemusí fungovať. Ale myslím si, že vás bude stále zaujímať.

1. Počas hry zapnite svetlo,
2. Počas hry používajte baterku,
3. Keď hra začína, choď spať,
4. Na rituál použite krv inej osoby,
5. Je zakázané používať zapaľovač namiesto sviečky,
6. Snažím sa nejako štveť „Midnight Man“.

1. Mal by to byť presne 24:00 (00:00), keď začnete vykonávať rituál, inak nič nebude fungovať.
2. Na hranie tejto hry potrebujete v dome drevené predné dvere.

Čo bude potrebné pre výzvu:

1. Veľká čierna sviečka a svietnik,
2. List bieleho papiera, formát A4,
3. Pero alebo ceruzka,
4. Zápasy alebo zapaľovače,
5. Balenie do soli
6. Ihla alebo špendlík alebo nôž,
7. Hodinky na sledovanie času.

Svoje celé meno (celé meno) napíšte na kus papiera. Píchnite prst a kvapkajte krv na tento papier. Nechajte krv nasiaknuť.

Vypnite všetky svetlá v dome a choďte k zatvoreným predným dverám. Pripomínam vám, že dvere by mali byť drevené. Pred dvere vložte hárok papiera. Zapáľte sviečku a položte ju na tento list.
Presne o polnoci zaklopte na dvere 22-krát. Musíte mať čas, aby ste zaklopali pred 00:01, ak to nebude fungovať, budete musieť uskutočniť hovor znova, ďalšiu noc. Potom otvorte predné dvere a vyhoďte sviečku. Zatvorte dvierka a sviečku ihneď znovu zapaľujte.
To je všetko. Práve ste pozvali Midnight Man do svojho domu! Teraz sa hra začína.

Musíte chodiť po dome v tme a držať v ruke zapálenú sviečku. Vaším cieľom je vyhnúť sa stretnutiu Midnight Man za každú cenu. Stretnutiu je potrebné sa vyhnúť, presne do 3:33, keď nastane čas, kedy hra skončí.

Znamená to, že Midnight Man je nablízku:

1. Vaša sviečka začne blikať, praskať a ísť von,
2. Zrazu cítite hroznú prechladnutie,
3. Budete počuť jemný šepot,
4. V súmraku uvidíte tvar postavy „Midnight Man“.

Ak k tomu dôjde a vaša sviečka zhasne, mali by ste mať čas na to, aby ste ho znova rozsvietili do 10 sekúnd, inak vás „polnoci“ predbehne a potom f * c. Sviečka je druh ochrany, maják ukazujúci miesto pobytu „polnoci“.

Ak sa vám nedarí rýchlo zapáliť sviečku, mali by ste v jednom okamihu posypať soľ a urobiť kruh. A zostaňte v ňom presne do 3:33. Soľ je vaša posledná obranná línia.

Ak vydržíte do 3:33, znamená to, že ste vyhrali Midnight Game. Ak ste prežili celú hru, ale boli ste v kruhu soli, stratili ste.

Môžem tiež odpovedať, prečo hra začína o 0:01 a trvá do 3:33. Čas začiatku a konca hry. Tento čas (od 0:01 do 3:33) sa nazýva „Devil's Hour“. V tom čase sa aktivovali takzvané temné entity a „polnoc“, s najväčšou pravdepodobnosťou sa jedna z nich prebudila.

Môžem tiež uviesť teóriu o tom, ako bol nepriateľ potrestaný. HIS meno bolo napísané na kus papiera a tam bola kvapkaná krv HIS. A ak zvolal "polnoci" zvíťazil v hre, potom "polnoci" zabil svojho nepriateľa. Je to však iba predpoklad.

Podivné paranormálne hry

Bloody Mary je folklórna legenda a verí sa, že je pomstychtivým duchom čarodejnice. Ak to chcete nazvať, držte v rukách zapálenú sviečku a trikrát pred zrkadlom povedzte: „Krvavá Mária.“

Potom budete musieť počkať, kým sa pred vami neobjaví krvácajúca žena. Niektorí si všimli, že museli čeliť svojmu hnevu, mali pocit nedostatku vzduchu a nepríjemných pocitov uškrtenia.

Niektorí dokonca povedali, že od nich vzala svoju dušu.

Existuje veľa príbehov o tom, ako ľudia zdieľajú svoje skúsenosti, iní vyjadrujú svoje sklamanie z nedostatku vzrušujúcich zážitkov, iní hovoria o hrôze, ktorá sa im prihodila, keď sa stretli so známym duchom.

Bloody Mary je pomerne populárny objekt, jej obraz bol dokonca využitý v niektorých filmoch.

7. Výťah do iného sveta

Táto hra pochádza z Kórey a pomocou nej sa človek údajne dostane do iného sveta výťahom. Všetko, čo musíte urobiť, je nájsť budovu s najmenej 10 poschodiami a výťahom. Musíte vstúpiť samostatne do výťahu.

Hneď ako ste vo vnútri, musíte stlačiť nasledujúcu kombináciu čísel - 4-2-6-2-10-5. Do 5. poschodia vstúpi žena.

Nemali by ste sa na ňu pozerať ani s ňou hovoriť. Po zatvorení dverí stlačte tlačidlo na prízemí.

V tomto bode výťah začne stúpať do 10. poschodia namiesto klesania do prvého. Keď prídete na desiate poschodie, opustíte výťah a ocitnete sa v inom svete.

Žena sa môže opýtať: „Kam ideš?“ Nemali by ste s ňou hovoriť. Ak sa chcete vrátiť do skutočného sveta, musíte použiť rovnaký výťah a zadať rovnakú kombináciu čísel.

Ak počas hry urobíte niečo zle, je pravdepodobné, že sa zobudíte vo vlastnom dome. Nezabudnite sa však rozhliadnuť, zrazu to nie je váš domov.

Najlepšie paranormálne hry

6. Muž s kapucňou

Rituál v tejto hre je podobný rituálu v hre s výťahom v tom zmysle, že vás privádza do iného sveta. Pred začiatkom hry je potrebné vyčistiť postup. Za týmto účelom spálite šalvie a hodte soľ na predné dvere.

Keď padne noc, choďte do miestnosti, kde je telefón. Podrobnejšie pokyny k tejto hre nájdete na internete, ale spravidla musíte zavolať taxi. Ak všetko vyjde, uvidíte doma čierne auto zaparkované.

Choďte von, sadnite si na zadné sedadlo, zamknite dvere za vami a choďte spať. Ak sa zobudíte a hodinky sa ukáže ráno o 3,30, znamená to, že budete mať druhý ponor.

Keď sa zobudíte druhýkrát, ocitnete sa pri jazde po neznámej ceste a bude tam taxík s mužom s kapucňou. Podľa niektorých ľudí sa k nim niekedy posadili iní cestujúci, ale nemali by ste sa s nimi rozprávať a zvyčajne im nemusíte venovať pozornosť.

Ak chcete dokončiť cestu, stačí sa nakloniť k vodičovi a zašepkať mu do ucha: „Dostal som sa na miesto určenia.“ Zaspíte a prebudíte sa vo svojom dome, potom budete musieť ísť do telefónu, vytočiť číslo a povedať: „Ďakujem za cestu.“

Potom budete musieť urobiť ďalší taký očistný rituál. Pokiaľ ide o jazdy taxíkom, je len na vás, koľko času chcete byť na cestách, ale veľa tých, ktorí prežili tieto emócie, neodporúča zneužívanie, pretože svet sa stáva viac a viac absurdným a najhorším scenárom je nemožnosť uniknúť z tohto paralelného sveta.

5. Muž je neviditeľný

Hra na schovávačku, ktorá sa pôvodne objavila v Japonsku a ktorá sa volala Hitori Kakurenbo, je paranormálna hra, v ktorej budete hrať s duchom posadnutou bábikou.

Musíte si vziať hadrovú bábiku, odstrániť z nej všetku „plnku“ a naplniť ju ryžou spolu s kúskom nechtu. Prirežte oblasť rezu červenou niťou, nezrežte zvyšok nití, ale omotajte ju okolo bábiky.

Musíte pomenovať bábiku, umiestniť ju do vane naplnenej vodou a ísť do svojho prístrešia. Vypnite všetky svetlá a zapnite televízor. Vypite si ústa slanou vodou, ale neprehltnite ju.

Vystúpte zo svojho úkrytu a začnite hľadať bábiku, ktorá už nemusí byť v kúpeľni. Akonáhle nájdete bábiku, pľuli na ňu slaná voda, nechajte ju uschnúť, potom ju spálte a zlikvidujte zvyšky.

Počas hry venujte pozornosť aj statickým údajom na televízore, pretože môžete dostať upozornenie na potenciálnych nežiaducich návštevníkov.

Paranormálne hry

Rovnako ako v predchádzajúcom prípade, „suché kosti“ je hra, v ktorej budete hrať na schovávačku. Ale namiesto bábiky bude hrať hlavnú úlohu démon. Hranie s démonom nie je dobrý nápad, ale nádejní hľadači sa z tejto hry chvejú, pretože veria, že keď vyhrá, všetky ich túžby sa splnia.

Pre túto hru budete potrebovať kúpeľňu so zrkadlom, sviečku a niekoľko zápasov. Spustite hru presne o 00:01, uistite sa, že ste sami a všetky dvere a okná vášho domu sú zatvorené. Choďte do kúpeľne a pozrite sa na svoj odraz v zrkadle a počúvajte zvuky súčasne.

Ak niečo počujete, okamžite opustite dom, pretože to znamená, že démon už prišiel. Ak nepočujete zvuk, môžete premýšľať o tom, čo skutočne chcete dostávať ako odmenu. Vaša túžba by nikomu nemala ublížiť.

Zapáľte sviečku zápasom, ale sami ju nefúknite. Počkajte, kým sa nespáli, potom ľahnite na zem a povedzte: „Viem o vašej prítomnosti a pozdravujem vás vo svojom dome.

Potom choďte do najväčšej miestnosti vo vašom dome a čakajte na stonanie. To bude znamenať, že hra na schovávačku sa začala. Ak sa vám podarí skryť pred démonom do 03.00, vyhral si. Mali by ste povedať: „Ďakujem za hru, ale prosím odíď. Už nie si vítaný.“

Démon odíde hneď, ako začujete stonanie. Nasledujúce ráno čakajte cenu pred prednými dverami. Je zrejmé, že získanie ceny je skvelé, ale keď zistíte, čo ohrozuje stratu, môžete zmeniť názor na riskovanie hrania tejto hry.

Daruma-san alebo kúpanie je ďalší rituál pochádzajúci z Japonska. Hra zahŕňa volanie ducha, ktorý vás bude sledovať celý deň v nádeji, že vás chytí. Ak chcete zavolať mu, choďte do kúpeľne pred spaním, obnažte sa, naplňte vaňu vodou a vypnite svetlo.

Ponorte sa do kúpeľne, hlava by mala byť pod kohútikom. Zapnite vodu a začnite si umývať vlasy a opakujte znovu a znovu: „Daruma-san klesla.“

Pred vaňou uvidíte obrázok japonskej ženy, ktorá predtým, ako dopadne na hrdzavý kohútik, prepichne ju očami. Tieto slová hovorte dovtedy, kým si vlasy neukončíte. Hneď ako pocítite prítomnosť ducha hneď vedľa vás, opýtajte sa nahlas: „Prečo ste spadli do kúpeľa?“

Nečakajte na odpoveď. So zavretými očami opatrne vstaňte, vezmite uterák, opustite kúpeľňu a zatvorte dvere. Nechajte vodu vo vani cez noc a choďte spať, pretože skutočná hra začne nasledujúci deň.

Neustále budete cítiť prítomnosť ducha. Nenechajte ju chytiť, v určitej vzdialenosti od nej. Ak ju chcete chytiť a dokončiť hru, pozrite sa na ňu cez jej pravé rameno a povedzte: „Kitta!“, V Karate je známy pohyb kefy.

Ak to neurobíte zle alebo pred polnocou, straší vás to vo vašich snoch.

Paranormálne hry

Charlotte's Web je známa detská kniha amerického autora Edwina Whitea. Táto hra sa volá po nej. V tejto hre sa volá duch Charlotte Webster, dievčatka, ktoré žilo v 15. storočí. Jej matka bola obvinená z čarodejníctva a spálená na hranici.

Ak sa vám nepáči hranie paranormálnych hier, potom je táto hra pre vás pravdepodobne vhodná, pretože tu potrebujete dvoch hráčov. Vy a druhý hráč musíte ísť do tmavej miestnosti s veľkým zrkadlom. Vezmite si baterku a hračku, najlepšie tú, ktorá osloví malé dievčatko.

Pred zrkadlo umiestnite dve stoličky a stoličky za stoličky. Položte hračku na stôl a uistite sa, že ju vidíte v zrkadle. Vezmite si svoje miesta a uistite sa, že v miestnosti nie je žiadne iné svetlo okrem vašich svetiel. Unisonison: "Chceme hrať Charlottov web."

Počkajte, kým sa Charlotte neobjaví v zrkadle, vezmite si hračku. Môžete s ňou hovoriť, klásť otázky. Keď skončíte, povedzte spolu, „Zbohom Charlotte.“

Tí, ktorí hrali túto hru, povedali, že Charlotte je veľmi roztomilé dievča, najmä ak sa vám podarí vyjsť s ňou do styku alebo sa jej vaša hračka páči. Nemali by ste sa ju však snažiť rozčuľovať, pretože sa vám nemusia páčiť následky.

Táto hra sa zdá byť najobľúbenejšou v našom zozname. Ak si myslíte, že všetky vyššie uvedené hry sú bláznivé a chcete extrémne športy, táto hra vám bude vyhovovať.

Polnočná hra sa považuje za starodávny pohanský rituál, ktorý sa používal ako trest pre tých, ktorí neposlúchali náboženstvo.

Pokyny na hranie tejto hry je možné ľahko nájsť na internete, ale podstatou hry je, že musíte zavolať polnočnú osobu a chodiť po dome, aby vás nezachytil. Ak sa vám podarí vyhnúť jeho „objatí“ pred 3:33, potom ste vyhrali.

Hra je pomerne jednoduchá a jej podmienky sa dajú ľahko sledovať. Okrem toho ju môže hrať viac ako jedna osoba, takže ak sa bojíte, ale napriek tomu chcete hrať, požiadajte svojich priateľov, aby s vami hrali.

Len nezabudnite, že väčšina ľudí, ktorí ju hrali, radia ostatným, aby sa to nikdy neskúšali. Niektoré z nich mali halucinácie a niektoré dokonca vyvinuli mentálne poruchy. Táto hra bola tak populárna, že dokonca vytvorila film.

Polnočná hra

Hra Midnight je starodávny pohanský rituál, ktorý sa používal v nepamäti na potrestanie tých, ktorí porušili náboženské zvyky a tradície. V poslednej dobe sa hra stala populárnou medzi deťmi a mladistvými vďaka internetu. Používajú starodávny rituál, ktorý volá polnočného muža, aby šteklil nervy, alebo pre zábavu, neuvedomujúc si, aký nebezpečný je tento rituál.

Pozor: nehrajte polnočnú hru. To je veľmi nebezpečné. Pri hraní tejto hry existuje veľmi vysoká pravdepodobnosť úmrtia. A ešte pravdepodobnejšie, že stratíte myseľ. Dôrazne odporúčame, aby ste nehráli hru Midnight Game. Ak sa stále rozhodnete hrať túto hru, obviňujte sa.

PRÍPRAVA

Musíte hrať polnočnú hru v dome s drevenými prednými dverami. Budete potrebovať: veľkú sviečku, list papiera, pero alebo ceruzku, zápalky alebo zapaľovač, balík soli, ihlu alebo špendlík.

Krok 1: Svoje meno napíšte na kúsok papiera. Malo by to byť celé meno - priezvisko, meno, priezvisko.
Krok 2: Prick prst a kvapkanie krvi na list. Nechajte krv nasiaknuť.
Krok 3: Vypnite všetky svetlá v dome a choďte k predným dverám. Dvere by mali byť drevené.
Krok 4: Pred dvere umiestnite hárok papiera. Zapáľte sviečku a položte ju na kúsok papiera.
Krok 5: O polnoci zaklopte na dvere 22 krát, Predtým, ako príde, musíte mať čas zaklopať 00:01.
Krok 6: Otvorte predné dvere a vyhoďte sviečku.
Krok 7: Zatvorte dvierka a sviečku ihneď znovu zapaľujte.

Práve ste pozvali Midnight Man do svojho domu.
Teraz sa začína polnočná hra.

Musíte chodiť po dome v tme s horiacou sviečkou v ruke. Vaším cieľom je vyhnúť sa stretnutiu Midnight Man za každú cenu do 3:33. Ak vaša sviečka zhasne, potom je Midnight Man vo vašej blízkosti. Sviečku musíte zapáliť v priebehu nasledujúcich desiatich sekúnd, inak vás Midnight Man predbehne. Sviečka je vaša jediná ochrana.

Ak v tomto krátkom čase môžete zapáliť sviečku, môžete sa naďalej pohybovať po dome a schovávať sa pred Midnight Manom. Ak nemôžete rýchlo zapáliť sviečku, mali by ste okamžite posypať soľou okolo vás a vytvoriť kruh. Musíte zostať v kruhu soli až do 3:33, Soľ je vaša posledná obranná línia. Neprekračujte kruh, ktorý vás Midnight Man chytí.

Ak vydržíte do 3:33, vyhrali ste o polnoci hru.
Bez ohľadu na to, čo sa stane, Midnight Man odchádza o 3:33 ráno a ak ste stále nažive, môžete bezpečne spať.
Ak počas hry stojíte na jednom mieste, bude pre vás Midnight Man ľahšie nájsť vás.
Dôrazne sa odporúča, aby ste sa počas hry neprestali pohybovať.

Znamená to, že Midnight Man je nablízku:

1. Vaša sviečka začne blikať a zhasne.
2. Zrazu sa budete cítiť hrozne chladno.
3. Budete počuť jemný šepot.
4. V tme uvidíte čiernu postavu.

PRAVIDLÁ HRY
Počas hry NEZAPÍNAJTE svetlá.
Počas prehrávania NEPOUŽÍVAJTE baterku.
Keď hra začína, nejdú do postele.
NEPOUŽÍVAJTE na papier, ktorý hovorí vaše meno, krv inej osoby.
NIKDY sa nepokúšajte používať zapaľovač namiesto sviečky, nebude to fungovať.
V žiadnom prípade sa nesnažte vyraziť Midnight Mana.
Malo by to byť presne 24:00, keď začnete vykonávať rituál, inak nebudete úspešní.

Na záver pár rád a rád.
Túto hru nehrajte. To je veľmi nebezpečné. Zlý duch alebo démon môže preniknúť do vášho domu. Môžete byť posadnutí alebo zblázniť. Mimoriadne nebezpečná je aj prechádzka okolo domu so zapálenou sviečkou. Môžete spôsobiť požiar. Je tiež nebezpečné prepichnúť prst ihlou, môžete chytiť nejakú infekciu. A konečne posledný tip: túto hru nehrajte.

„Zapálil som sviečku a asi desať minút som sa strach búchal okolo domu. Potom som niekde počul buchnutie dverí a priznal som sa, že som začal plakať. , было уже около 3:30, я услышал сильный шум на втором этаже в ванной комнате. На какое-то время я застыл, потом снова двинулся вперед. Как только я сделал шаг, я увидел чей-то силуэт и моя свеча погасла. Он стоял прямо передо мной, поэтому я отбросил свечу, разорвал пакет с солью и начертил самый быстрый в истории человечест а круг солью на полу. Я простоял в кругу, дрожа от страха, как осиновый лист, около трех минут. Затем я услышал, как открывается входная дверь и мои друзья ввалились в дом, выкрикивая мое имя. Свет в доме зажегся и я увидел, как мои друзья уставились на меня. И я потерял сознание. Никогда в жизни я так не боялся. Я не рекомендую играть в полночную игру".

Pozrite si video: 10 САМЫХ СТРАШНЫХ ИГР НА ПК (August 2021).

Pin
Send
Share
Send
Send