Užitočné tipy

Výhody brazílskeho voskovania pre mužov

Pin
Send
Share
Send
Send


Všimli ste si, ako jedinečný plastický a mačací pôvab prepadáva na pláži obyvateľa Brazílie. Sú veria v svoju sexuálnu príťažlivosť a používajú ju vždy a všade, Vydajte sa na prechádzku do mikroskopických plaviek a nemusíte sa obávať svojej možnej nedokonalosti. Iba dievčatá, ktoré rozhodujú o postupe odstránenia chĺpkov v Brazílii.

Podstata konania

Dejiny brazílskych alebo hlbokých bikín sa datujú už viac ako jedno storočie a obyvatelia starovekého Egypta ich stále praktizovali. Ale šírenie relatívne nedávno, keď Brazílsky pôvod otvoril prvý salón v Amerike, ktorý poskytoval tento druh služby. Nepochopenie bolo nahradené obdivom k účinku a brazílska intímna depilácia z hlbokých bikín získala fanúšikov po celom svete.

Podstata postupu je jednoduchá - úplné odstránenie vegetácie v intímnych oblastiach a zabezpečenie absolútnej plynulosti najprístupnejších miest (pubis, vonkajšie stydké pysky a oblasť medzi zadkami).

Aké sú typy

Odstraňovanie chĺpkov môžu byť úplné alebo čiastočné a podľa toho sa to stane:

 • Čiastočné odstránenie brazílskych vlasovpri ktorej sú odstránené všetky vlasy, s výnimkou malého trojuholníka vnútri línie kúpacích šortiek. Zostávajúce chĺpky sú strihané, často vo forme intímneho strihu.
 • Klasická brazílskaodstránenie chĺpkov v intímnej oblasti s odstránením úplne všetkých chĺpkov a dosiahnutie hladkej pokožky.
 • Francúzska brazílska depilácia najsexi zo všetkých, pretože na prednej časti krčmy zostáva len tenký pás vlasov a všetky ostatné vlasy sa odstránia.

Podľa metódy a metódy odstránenie chĺpkov rozlíšiť:

 • voskovanie (voskovanie alebo bioepilácia),
 • cukrová pasta, cukrová pasta,
 • elektrolýza,
 • Fotoepilácia,
 • laser,
 • enzým,
 • ultrazvuk.

Kde môžem postupovať v Moskve?

Kozmetický salón "EpilCity": Moskva, ul. Plyushchikha, 13 rokov, tel. +7 (929) 961 03 38.
Salón laserového odstraňovania chĺpkov "Vector": Moskva, st. Krupskaya, d.19, tel. +7 (495) 432 25 03.
Epil Cabinet: Moskva, 4. novopodmoskovský pruh, 4, tel. +7 (925) 110 70 43.

Možné následky

 • Dôsledky závisia od zvolenej metódy. Takže po voskovaní alebo shugaringu môže dôjsť k podráždeniu, aj keď sa postup vykonáva správne a sú dodržané všetky hygienické normy. Dôvodom môže byť individuálna citlivosť pokožky. Pri nesprávnom postupe je možná aj tvorba hematómov alebo popálenín.
 • Každý typ odstraňovania chĺpkov z hardvéru majú kontraindikáciektoré je tiež potrebné zohľadniť.
 • Tam je riziko spojené s odstránením vlasov z koreňa, čo znamená, že na koži sa tvoria malé rany a tiež infekcia nechránených oblastí intímnych oblastí.
 • Zarastené vlasy po nesprávnom odstránení tiež prinesie veľa problémov.

Anna, 30 rokov

Voskujem hlboké bikiny už viac ako 10 rokov. Priateľ, ktorý prišiel z Ameriky, priniesol vosk pre tento postup, a odvtedy tok zákazníkov nezaschol. Najprv, keď som nevedel, čo to bolo, bolesť bola skutočne hrozná. Ale od tej doby sa koža natoľko prispôsobila, že si bez tohto postupu neviem predstaviť sám seba.

Irina, 36 rokov

Pri pokusoch a omyloch dospela k záveru, že intímne odstránenie chĺpkov sa najlepšie vykonáva v kabíne laserom. Celkom prešlo asi 6 relácií a až potom som uvidel taký požadovaný výsledok. Z vlastnej skúsenosti som bol presvedčený, že si musíte vybrať nielen majstra, ale aj salón s novým výkonným vybavením s dobrým chladiacim systémom. Možno budete musieť minúť nejaké peniaze, ale efekt sa oplatí.

Katya, 25 rokov

Rozhodnuté o postupe na niekoľko rokov. Bola strašne plachá a študovala informácie o tom, ako doma odstraňovať brazílske vlasy. Ale po podráždení depilačným krémom, ako sa hovorí, vyšľahli a šli k pánovi. Mám veľmi citlivú pokožku a korene vlasov sú hlboké. Preto som si medzi voskom a shugaringom vybral druhú. Prekvapivo bolesť bola menšia, ako som čakal. Pokožka zostala hladká a takmer bez podráždenia. Vlasy v procese opätovného rastu boli mäkšie a nepichavené a zdá sa, že rastú pomalšie ako obvykle.

Anastasia, 22 rokov

Milujem letoviská a navštevujem bazén po celý rok, takže problém trvalého odstraňovania chĺpkov v intímnych oblastiach ma neustále obťažuje. Po premyslení a analýze všetkých metód som sa rozhodol zamerať na najnepríjemnejšie, ale podľa môjho názoru najspoľahlivejší postup - elektrolýzu ihly. Moji priatelia ma odradili, povedali, že odstránenie niekoľkých chĺpkov na tvári spôsobuje slzy, ale bol som neústupný. Mimochodom, s anestéziou bolo všetko viac-menej tolerantné, hoci postup trval asi hodinu. Výsledok je viditeľný okamžite, je však potrebných niekoľko ďalších relácií. A myslím si, že nenájdem lepšiu cestu.

Video o brazílskom odstraňovaní hlbokých bikín z vlasov

Autor videa je rozdelený osobná skúsenosť s laserovým odstraňovaním chĺpkov, Príbeh o pocitoch, pochybnostiach a získanom účinku pomôže určiť, či je tento typ odstránenia vlasov pre vás vhodný.

úprimný príbeh o bolestivom, dlhotrvajúcom, ale účinnom spôsobe epilácia - navždy - o elektrolýze hlboké bikiny. Nie každé dievča sa rozhodne hovoriť o takomto intímnom postupe, takže video je veľmi užitočné pre tých, ktorí zvažujú túto metódu odstraňovania chĺpkov.

Brazílska depilácia (SKIN’S) - špeciálny superplastický vosk, ktorá podľa vývojárov navždy zachráni ženy od bolesti. Ako bezbolestné odstránenie chĺpkov pri výkone brazílskych bikín závisí od vašej citlivosti a túžby očistiť intímne oblasti nežiaducej vegetácie.

Shugaring - jedným z najbežnejších a spoľahlivých spôsobov odstránenie chĺpkov na intímnych miestach testovaných mnohými ženami. Špecialista hovorí o správnom výbere cestovín ao tom, ako urobiť brazílske odstraňovanie chĺpkov doma pomocou pasty z čokoládového cukru.

Príbeh odborníka na laserové odstránenie chĺpkov pomocou diódového lasera. Preukázanie práce a odstránenie chĺpkov v intímnej oblasti umožňuje, ako sa hovorí, vidieť všetko v reálnom čase.

Odkazy na zdroje:

Napriek tomu, že väčšina mužov považuje brazílsky voskovanie za proces, ktorý nie je príliš príjemný a relaxačný, tento postup je medzi silnejším sexom stále veľmi populárny. Všetko kvôli tomuto druhu odstránenie chĺpkov Existuje niekoľko nesporných výhod, vďaka ktorým sa čoraz viac mužov stáva klientom salónov na odstraňovanie chĺpkov.

Brazílske odstránenie chĺpkov je hygienické

V dobách starovekých civilizácií (Perzie, Egypt, India) sa úplné odstránenie chĺpkov v oblasti bikín uskutočňovalo predovšetkým z hygienických dôvodov. V modernom svete sa tento postup vykonáva predovšetkým preto, že je hygienický a praktický. Vlasy ochlpenia (najmä v horúcom období) sú vynikajúcim médiom pre rast baktérií, ktoré spôsobujú rôzne infekcie, podráždenie pokožky a výskyt nepríjemných zápachov.

Počas dňa sa oblasť medzi nohami potí (najmä u mužov, pretože ich potné žľazy fungujú intenzívnejšie ako u žien). Preto ak máte vegetáciu v oblasti bikín, baktérie sa budú množiť aktívnejšie, najmä v oblasti medzi zadkami. Preto brazílske odstránenie chĺpkov, v ktorom sa odstraňujú vlasy nielen na krčme, ale aj v hlbších oblastiach, pomôže tento problém vyriešiť, pretože odstraňovaním vlasov sa ničí prostredie a rozmnožovanie baktérií a parazitov. Napríklad v dôsledku skutočnosti, že v súčasnosti sa ľudia začali častejšie uchýliť k službe odstraňovania chĺpkov v bikinách, sa populácia takých nebezpečných parazitov, ako sú vši, výrazne znížila na Zemi. Viac podrobností v našom materiáli: Dobré správy: Intímne odstránenie chĺpkov ničí populáciu vši v puberte.

Brazílske odstránenie chĺpkov vás robí voľnejšími

Na pláž alebo do bazéna si môžete nasadiť akékoľvek otvorené plavecké kmene bez toho, aby ste riskovali nechcené chĺpky vykukujúce z línie vašich plaveckých kmeňov, vďaka ktorým môžete vyzerať nedotknute a nie dobre udržiavaní. Nebudete mať obmedzený pohyb a dievčatá okolo vás určite ocenia váš upravený a uprataný vzhľad.

Voskovanie je lacné a bezpečné.

V porovnaní s inými typmi odstraňovania chĺpkov, ako je napríklad laserové alebo fotografické odstránenie chĺpkov, je voskovanie lacné. Samozrejme existujú lacnejšie spôsoby depilácie, napríklad holenie a depilácia špeciálnym krémom. Tieto typy odstraňovania chĺpkov však takmer vždy vedú k podráždeniu, svrbeniu, sčervenaniu, zarasteným chĺpkom a niekedy k závažnejším vedľajším účinkom. Viac v našom článku: Depilačné krémy: Nebezpečenstvo a vedľajšie účinky. S voskovaním vykonávaným v dobrom salóne profesionálnym remeselníkom neriskujete absolútne nič. (Samozrejme, iba ak nemáte určité kontraindikácie pre voskovanie).

Čo je to brazílska depilácia?

Predstavte si Brazíliu: teplo, more, pláže, karnevaly, dievčatá v miniatúrnych plavkách. Posledné menované nie je v poriadku s prirodzenou chmúrou temperamentných miestnych obyvateľov. Aby sa jej zbavili, naučili sa variť špeciálne formulácie na báze vosku. Pomocou tejto pasty zničili všetku nežiaducu vegetáciu.

Na rozdiel od mnohých však venovali pozornosť nielen pažiam a nohám, ale aj intímnej zóne. Okrem toho bol posledný z nich podrobený úplnému odstráneniu chĺpkov.

Tieto postupy sa však v Európe a Amerike už dlho neprijímali. Situácia sa zmenila v roku 1987, keď 7 brazílskych sestier založilo kozmetický salón v New Yorku, kde okrem iného ponúkali túto službu.

Nie okamžite, ale brazílska depilácia si medzi miestnymi obyvateľmi stále získala popularitu. Dámy ocenili, že pol hodiny alebo hodinu utrpenia sa vypláca za mesiac absolútneho pokoja, keď môžete zabudnúť na nepríjemné holenie intímnej oblasti, podráždenie a ďalšie problémy.

Výhody a nevýhody brazílskej epilácia

Niekto má rád vlasy v intímnej oblasti, ale ako ukazujú štatistiky, takéto originály sú zanedbateľné. Aj ženy sa averzujú, ako sa ich zbaviť, iba preto musia urobiť určité obete. Holenie je najjednoduchší spôsob, ale hrubé štetiny a podráždenie nikoho nepotešia a musíte sa opakovať príliš často. Fotoepilácia je plná komplikácií a nie každý si to môže dovoliť.

Brazílska intímna depilácia má v porovnaní s nimi mnoho výhod:

 • Stačí to urobiť každé 3-4 týždne. Po celú dobu zostáva pokožka jemná a hladká.
 • Tento postup je cenovo dostupný a ak ho robíte doma, môže sa ukázať ako lacnejší.
 • Zakaždým existuje menej a menej chĺpkov, vďaka ktorým je odstraňovanie chĺpkov ľahšie a bezbolestnejšie. Sú jemnejšie a nenápadné, vďaka čomu je možné predĺžiť časový interval medzi odstránením chĺpkov.
 • Má len niekoľko kontraindikácií a nemá takmer žiadne nebezpečné následky, samozrejme, ak sa to robí správne.

Zároveň si niektorí všimnú tieto nevýhody:

 • Naozaj to bolí. Ale vždy, keď sa ľahšie prepravuje a vyžaduje si menej času a úsilia. Intenzita nepohodlia navyše závisí od individuálnej citlivosti.
 • Hĺbkové odstránenie brazílskych vlasov vyžaduje určitú odvahu a nedostatok komplexov. Nie každá dievčina bude schopná zaujať potrebné miesta v kozmetickej kancelárii.
 • Tento postup musíte zopakovať každý mesiac, a hoci to nestojí príliš veľa, môže to mať určitý vplyv na rozpočet.

Na zmiernenie týchto nedostatkov je možné brazílske odstránenie chĺpkov robiť doma. To si, samozrejme, vyžaduje určité odhodlanie, vôľu a samozrejme znalosti. Tu sa s ostatnými pokúsime pomôcť.

Čo je to brazílska depilácia?

Ak sa rozhodnete trpieť pol hodiny, ale užite si mesiac s hladkou pokožkou, potom pre vás povieme, ako doma odstraňovať brazílske vlasy. Je pravda, že teória so všetkou túžbou nenahrádza prax, preto odporúčame aspoň prvýkrát, aby ste šli do salónu profesionálnemu kozmetológovi. Ale potom si môžete vyskúšať svoju ruku.
V tradičnom zmysle brazílska depilácia zachytáva všetko: línie bikín, krčmy, stydké pysky a medzizápalový záhyb. Potom by v intímnej oblasti nemali zostať žiadne vlasy.

Na tento účel je možné použiť rôzne prostriedky:

 • Tradičný vosk. Brazílska depilácia tradične používa teplý vosk a špeciálne textilné pásy. Vosk sa zahreje na pohodlnú teplotu, potom sa naň nanáša tkanina a všetky sa roztrhajú.
 • Hustý horúci vosk. Je hrubšia a v tomto prípade prúžky už nie sú potrebné, sú rozmazané, vtierané do pokožky a potom s vlasmi odtrhnuté.
 • Voskové pásky. Predávajú sa špeciálne pásky, na ktoré už bol aplikovaný vosk, stačí ich nalepiť a roztrhnúť.

V prípade brazílskeho odstraňovania chĺpkov doma je to práve prvá možnosť, ktorá sa odporúča, pretože je jednoduchšia a úspornejšia.

Ako robiť brazílske depilácia doma

Teoreticky všetko vyzerá celkom jednoducho:

 1. Najskôr musíte pripraviť vosk: zahrejte ho na požadovanú teplotu, aby sa ľahko aplikoval, ale nespálil pokožku. Jasne postupujte podľa odporúčaní výrobcu.
 2. Pokožka by mala byť čistá a suchá. Veľmi dôležitá je dĺžka vlasov: 5 až 6 milimetrov. Ak sú kratšie, vosk ich nezachytí, dlhšie - bude to oveľa bolestivejšie.
 3. Teplý vosk s drevenou špachtľou sa nanáša na pokožku malým náterom. Na ňu sa nanesie textilný pás, zlisuje sa a vyhladí. Ostrý pohyb proti rastu ho strhne. V tomto prípade je vhodné držať pokožku pod oblasťou, na ktorú bol aplikovaný vosk. Po odstránení pruhu sa koža pritlačí prstom na niekoľko sekúnd, čím sa zníži intenzita bolesti.
 4. Najskôr ošetria pubis, potom stydké pysky. Intergluteal fold je ponechaný posledný. To umožňuje cvičiť a zvyknúť si.
 5. Po dokončení hlavného odstránenia chĺpkov je potrebné vyzbrojiť sa zrkadlom a pinzetou, aby ste preskúmali celý povrch pokožky a zbavili sa jednotlivých chĺpkov.
 6. Teraz s teplou vodou musíte umyť zvyšný vosk a vysušiť pokožku.
 7. Na odstránenie podráždenia je pokožka utretá odvarom harmančeka alebo nechtíka, môžete tiež použiť lekáreňový krém s nechtami.
 8. Na udržanie účinku je potrebné mať k dispozícii špeciálny nástroj, ktorý spomaľuje rast vlasov.

Na prvý pohľad sa môže zdať, že nie je ťažké robiť brazílske voskovanie, ale v praxi sa môžete stretnúť s určitými ťažkosťami. Avšak myšlienka, že celý mesiac bude pokožka jemná a hladká, by mala posilniť vaše odhodlanie.

Užitočné tipy

Aby sme uľahčili odstraňovanie chĺpkov z Brazílie alebo odstraňovanie chĺpkov z oblasti bikín a nezanechávali nepríjemné následky, môžeme vám dať niekoľko rád:

 1. Najlepšie je to do pár dní po ukončení menštruácie, keď je pokožka najmenej citlivá.
 2. Niekoľko dní pred týmto odstránením chĺpkov je potrebné olúpanie intímnej oblasti. Opakovane sa bude musieť opakovať 3-4 dni. Vďaka tomu sa zníži počet chĺpkov rastúcich v koži.
 3. Pred epiláciou sa musíte presvedčiť, či je celá pokožka hladká a úplná, či na nej nie sú žiadne poranenia, podráždenie alebo iné poškodenie.
 4. Pre ľudí s cukrovkou, kožnými chorobami a tiež počas tehotenstva nemôžete voskovať.
 5. Niekoľko dní pred odstránením chĺpkov musíte vosk otestovať: rozmazajte si zápästie a choďte asi 10 minút, potom opláchnite. Ak po uplynutí 1 až 2 dní nedochádza k podráždeniu pokožky, potom nedochádza k alergii.
 6. Niekoľko hodín pred začiatkom procedúry môžete užiť niekoľko tabliet proti bolesti. To mierne zníži intenzitu pocitov.
 7. 2-3 dni po epilácii je potrebné nosiť ľanové plátno vyrobené z prírodných tkanín, aby nedošlo k podráždeniu.
 8. Najlepšie je robiť to večer alebo v noci, takže ihneď potom si môžete obliecť mäkkú bielizeň a nedráždiť už poškodenú pokožku.
 9. Niekoľko dní pred a po sa nemôžete vziať na horúce kúpele, plávať na otvorenej vode, opaľovať sa na slnku a v soláriu.

Dodržiavanie týchto pravidiel pomôže zmierniť tento pomerne bolestivý postup. Mali by ste sa však okamžite pripraviť na to, že stále musíte vydržať. Ale potom si môžete užiť celý mesiac jemnú a hladkú pokožku. Možno to stojí za to.

Pin
Send
Share
Send
Send