Užitočné tipy

Ako nosiť jeden oblek celý týždeň od rána do večera, ale vždy vyzerať inak

Pin
Send
Share
Send
Send


Riskovali by ste na sebe biely oblek? Každý deň Toto je možno to, čo patrí do kategórie červených šatov. Oči sa jej rozsvietia, ale nie vždy si odvahu kúpiť. A márne!

Prečo si mnohí ľudia myslia, že biely oblek je oblek s jednoduchým oblečením. Potom musíte počkať, kým na neho každý zabudne. V opačnom prípade, aká je to osobnosť? Daria Leushina, štylistka z Nižného Novgorodu, však dokazuje opak. Verte mi, tomuto dievčaťu sa dá veriť. Daria je zakladateľkou štýlového obchodu s oblečením Select Studio. Aj keď nejde iba o obchod, ale aj o miesto pre prednášky, módne podujatia a oveľa viac. Okrem toho je dievča zodpovedné za štýl módnych snímok pre populárne časopisy a značky. Vo všeobecnosti pozná svoju prácu.

Takže tu. Daria vám ukáže štyri úplne odlišné obrázky s bielym oblekom. A spolu s tým vám poskytneme niekoľko ďalších tipov, ako ju nosiť minimálne celý týždeň úplne iným spôsobom.

Všestranný ľahký zákopový kabát dodá vášmu bielemu obleku ešte väčšiu eleganciu a luxus. Noste to ako Daria a štýlovo ho hádzate na svoje plecia. Nie je potrebné zvoliť takú jasnú farbu, aj keď červené a koralové tóny vyzerajú vynikajúco. Ale všetko je kombinované s bielou. Takže, ak dávate prednosť niečomu neutrálnejšiemu alebo inému, potom pokračujte.

Nepreháňajte to šperky a doplnky. Nech všetko zostane v štýle minimalizmu. Obrázok je už dosť nápadný. Aj samotný kostým sa dá nosiť bez podstavca, len na nahom tele. Je to módne a sexy.

S blúzkami alebo topy

V takých detailoch leží tajomstvo jedinečného vzhľadu bieleho obleku. Koniec koncov si môžete neustále vyberať iný základ. Klasické košele, blúzky, plátenné plášte, topy plodín ... Daria sa usadila na jemnej levanduľovej farbe a na voľnom strihu. A vyberiete si svoju obľúbenú škálu odtieňov. Noste niečo tesné dnes, zajtrajšok je objemný. A pre bežné oblečenie je tričko ideálne pre biely oblek. Výber je obrovský!

S objemovým svetrom

Ďalší pomocník pre fantastický let. Môže to byť jasne oranžová, koralová alebo prízvuk čierna, grafit, khaki. Ak chcete zdôrazniť pás, zastrčte si sveter do opasku.

Gombíky alebo podpätky - podľa vášho výberu. Nezabudnite, že štýl obleku je potrebné zvoliť podľa vašej postavy. Tieto klasické a hip-široké nohavice sú ideálne pre štíhle a vysoké dievčatá. Kto je nižší - stále sa nemôžete obísť bez päty. A mimochodom, správny štýl sa nedokončí. Aj v bielom obleku.

Iba bunda

Ak necháte iba vrch obleku, môžete vytvoriť celý rad obrázkov. Na Darii leopardie šaty (pozrite sa na prízvuk vo forme šálu vo vrecku vo farbe vzoru). Nájdete tiež sukňu so potlačou pre zvieratá alebo kvetiny. Ak chcete, nechajte spodnú čiernobielu farbu. Tu sú vhodné džínsy a kožené nohavice.

Takto ukázala štylistka Daria Leushina štyrmi príkladmi, ako nosiť biely oblek aspoň každý deň. Všimnite si, ako kostým sám krásne harmonizuje s odtieňom pleti. Farba nemusí byť jasne biela, ale s mliečnym alebo šedivým odtieňom. Hlavná vec je, aby vám vyhovovala osobne.

Pin
Send
Share
Send
Send