Užitočné tipy

Ako a kde zadávať cheatové kódy v mobilných hrách pre Android

Pin
Send
Share
Send
Send


Najčastejšie otázky, ktoré dostávame od našich používateľov, sú „ako hacknúť hru“ alebo „kam zadať kódy“? Na nájdenie týchto informácií stačí študovať niekoľko článkov. Nemáme príležitosť odpovedať na každú otázku osobne, preto boli pre každý jednotlivý článok vypracované pokyny. Pre zariadenia so systémom Android a iOS sa mierne líšia, ale princíp je rovnaký. V roku 2018 je to najjednoduchší spôsob, ako získať veľa peňazí zadarmo bez toho, aby ste hackovali a porušovali pravidlá.

Čo je to cheat doslova?

Čo je podvádzací kód, je každému dobre známe, trochu zle. Ruský hráč, najmä hráč z dvadsiatych rokov, je zvyknutý používať podvody ako žart s hrou, alebo skôr podvodníci boli zvyknutí hlavne na fanúšikov, pamätajte iba na hry série GTA a ako sme sa bavili zadávaním všetkých druhov kódov, napríklad na Tommyho Versettiho, protagonistu viceprezidenta GTA Vice City , zaútočili na všetko okolo a tak ďalej. Ale ak doslovne preložíte slovo Cheaty z angličtiny, znamená to „podvádzanie“. V tom čase sme si neuvedomili, že sme hrali čestne zadaním cheatového kódu Nuttertools - všetkých zbraní nekonečne. Aj keď existujú hry, ktoré nám priamo povedali, že sme boli podvodníci, keď sme zadali nejaký cheat, napríklad Heroes 3.

Cheaty, cheatové kódy, cheaty

Prečo potrebujeme podvodníkov?

Pôvodne používali cheatové kódy vývojári, jedná sa o druh kódu, ktorý je zabudovaný do hry za účelom testovania hry. Napríklad, pozrite sa na správanie postavy pri jednej alebo druhej akcii nasmerovanej v jeho smere, alebo sa napríklad kód použil na rýchly presun na rôzne úrovne. Jednoducho povedané, sú potrebné na otestovanie každej hernej situácie bez opätovného spustenia hry.

Ako používať cheat kódy v Android hrách?

Z vyššie uvedeného je zrejmé, že môžete zadať aj cheat kódy v Android hrách, ale ako to urobiť? Existuje niekoľko jednoduchých spôsobov:

    Operačný systém Android má schopnosť volať virtuálnu klávesnicu v samotnej hre. Ak to však chcete urobiť, musíte použiť program Smart Office 2, môžete si ho stiahnuť pomocou služby Google Play Market.
    Preto začneme hru a minimalizujeme tlačidlom Home.

Vypnite hru pomocou tlačidla Domov

Potom program otvorte, vytvorte v ňom “nový dokument»Napríklad s akýmkoľvek navrhovaným formátom.DOC a v dolnej časti programového rozhrania kliknite na tlačidlo "oprava».

Kliknite na tlačidlo Upraviť

Po tom všetkom, čo sa stalo, sa objaví klávesnica, a tým obnovíme minimalizovanú hru, zatiaľ čo klávesnica by nemala zmiznúť. Existuje aj jednoduchý spôsob. Stiahnite si z trhu Google Play podobnú aplikáciu s názvom GameKeyboard + (GameKeyboard +), ale táto aplikácia je spoplatnená.

Môžete si ho zadarmo stiahnuť pomocou programu AC Market, kde je voľne k dispozícii. prečítať

Po stiahnutí aplikácie ju otvorte v nastavenie jazyka a klávesnice => nastavenie klávesnice začiarknite "áno».

Prejdite do aplikácie GameKeybord +

Ďalej vyberieme vstupnú metódu, tretím spôsobom nakonfigurujeme gamepad, pre ten druhý robíme nasledujúce:
Stlačte tlačidlá POUŽITÝ REŽIM a ÚPRAVA REŽIMU.

Vyberte EDIT MODE

Zbytočné tlačidlá odstránime, preto na ne klikneme postupne a v okne, ktoré sa otvorí, stlačíme Remuv (odstrániť).

Posledné nastavenia odstránia nepotrebné tlačidlá

A nakoniec začneme hru, pridáme hlasitosť stlačením tlačidla na zvýšenie hlasitosti a uvidíme priloženú klávesnicu, ktorú možno použiť.

Otvorte klávesnicu pomocou tlačidla na zvýšenie hlasitosti

Otázka možnosti zadávania cheatových kódov pre mobilné hry pre Android prestala byť pre mnohých čitateľov záhadou. Dúfam, že všetko bolo veľmi jasné, ale ak máte nejaké otázky, môžete sa ich kedykoľvek spýtať v komentároch.

Ako fungujú kódy?

Na webe nájdete cheatové kódy pre stovky populárnych hier. Boli vytvorené vývojármi hier na testovanie aplikácie na rôznych úrovniach. To vám umožní rýchlo sa dostať na akúkoľvek úroveň bez obmedzení.

komentár musí obsahovať najmenej 10 slov (inštrukcia bude odoslaná na váš e-mail. V nej môžete opísať svoje dojmy z hry, podvádzať kódy a tiež to, za čo chcete peniaze minúť).

Dôležité! Na každej stránke potrebujete viac ako minútu, aby web pochopil, že nie ste robot, a všetky informácie sa sprístupnia z vášho iPodu po uplynutí času.

DMCA - autorské práva:

Všetky informácie sú prevzaté z verejne dostupných zdrojov (fóra a uzavreté komunity). podávanie nezodpovedá za zverejnené informácie.

Všetky ochranné známky, registrované ochranné známky, názvy produktov alebo logá zobrazené na webových stránkach sú majetkom príslušných vlastníkov. Ak kakvzlomatigru.com obsahuje informácie, ktoré porušujú vaše práva, môžete zanechať žiadosť vo formulári so spätnou väzbou.

Správa stránok môže na požiadanie zmeniť alebo skryť informácie do 72 hodín od dátumu kontaktu.

Nákupy v hre

Je dôležité pochopiť, že pri nákupoch hier umožňujete vývojárovi pracovať na vylepšovaní hry. Používajte cheat kódy podľa potreby, alebo keď ste stratili všetky svoje úspechy a chcete ich rýchlo vrátiť.

Stále máte otázky? nechajte ich na stránke spätnej väzby (odpoveď môže trvať niekoľko dní, buďte trpezliví).

Pin
Send
Share
Send
Send