Užitočné tipy

Ako nainštalovať roblox

Pin
Send
Share
Send
Send


Každý užívateľ chce byť tvorcom vo virtuálnom svete. Ak ste kreatívny človek, zvážte pôvodnú aplikáciu Roblox, ktorá nemá žiadne obmedzenia. Môžete si vytvoriť vlastné zátoky, postaviť impozantné lode, zapojiť sa do pirátskych útokov. Zrazu nie je pôsobivý? Potom sa môžete pokúsiť vykopať hlboké míny, najať si ako predstaviteľov škriatkov, predstaviteľov iných mýtických postáv. Fanúšikovia dynamického technologického rastu dokážu oceniť možnosť vybudovania a vybavenia vlastného vesmírneho prístavu.

Ako ste už pochopili, možnosti projektu nemajú žiadne obmedzenia. Všetky akcie sú obmedzené výlučne letom vašej fantázie. Ďalej sa navrhuje zvážiť, či je možné nainštalovať hru Roblox na PC a ako to urobiť správne.

Proces inštalácie

Predtým, ako budete riešiť problém s inštaláciou aplikácie, prečítajte si ju a stiahnite si ju zo stránky https://playmarket.guru/roblox/, nezaberie vám to veľa času a úsilia. Stačí do počítača nainštalovať špeciálny emulátor služby Play Market, pomocou ktorého môžete na svojom počítači prehrávať všetky aplikácie vyvinuté pre operačný systém Android.

Všeobecný inštalačný algoritmus je nasledujúci:

  • Stiahnite si inštalačný súbor a rozbaľte ho.
  • Spustíte proces automatickej inštalácie, na začiatok ktorého stačí kliknúť na inštalačný súbor.
  • Je dôležité prihlásiť sa do emulátora samotného, ​​po ktorom bude nainštalovaný. Môžete to urobiť pomocou svojho účtu Google Play, vytvorením nového alebo pomocou starého.
  • V hornom poli sa zobrazí výzva na zadanie presného názvu projektu a po zobrazení výsledkov vyhľadávania kliknite na tlačidlo inštalácie.

Ako si môžete všimnúť, s procesom vyhľadávania a inštalácie aplikácie nebudú žiadne problémy, nezaberie vám to veľa času a úsilia. Môžete uviesť jedno jednoduché odporúčanie, pred inštaláciou hry z katalógu do emulátora sa pozrite na všetky vlastnosti projektu v popise na stránke. Pre používateľov môžu byť užitočné údaje, ktoré sa oplatí určite využiť. Inštalačný proces môže zvládnuť každý používateľ, aj keď ste s touto aplikáciou prvýkrát.

Funkcie aplikácie na počítači

Prehrávanie Robloxu na PC nespôsobuje žiadne problémy, ale stále sa musíte venovať nejakému osobnému času, aby ste sa oboznámili s hlavnými funkciami projektu. Navrhuje sa zvážiť početné tlačidlá umiestnené v ponuke, ktoré je možné aktivovať jedným krátkym stlačením.

Rovnako ako v mobilnej verzii, v počítači si môžete vybrať jednu z mnohých postáv, dať im skutočný vzhľad, vybaviť ich ďalším príslušenstvom a dať im impozantný vzhľad, ktorý môže vystrašiť aj tých zúfalých nepriateľov. Keď sú postavy vybrané a umiestnené na hernej mape, nenechajte si ujsť okamih nakreslenia trasy ich pohybu. Všetko je tu tiež veľmi jednoduché, pretože trasy vyzerajú ako jednoduché čiary, ktoré môžete kresliť iba pomocou štandardnej počítačovej myši.

Osobitná pozornosť by sa mala venovať tomu, aby ste svojim postavám dali príležitosť hovoriť, preto musíte do príkazového okna napísať príslušné „povolenie“. Editor poskytuje možnosť pridávať a optimalizovať rôzne skripty, toto sa určite oplatí použiť. Práca s funkčnosťou je tiež jednoduchá, užívateľ sa bude musieť zamerať výlučne na ikony v procese, čo naznačuje štylizovaný obraz nadchádzajúcej akcie, ktorú bude užívateľ vykonávať.

Registrácia účtu

Ak chcete hru stiahnuť a nainštalovať do svojho počítača, musíte prejsť postupom registrácie. Zahŕňa použitie skutočnej e-mailovej adresy, fiktívneho používateľského mena a hesla. Odporúča sa uviesť skutočný vek a systém vyberie aplikácie, ktoré môžu byť samy o sebe zaujímavé.

Prejdeme na oficiálnu webovú stránku Roblox a zadáme dátum narodenia, prihlasovacie meno, heslo dvakrát, vyberieme pohlavie, súhlasíme s používateľskou dohodou a klikneme na vzácne zelené tlačidlo,

Vekové kategórie sa delia na: do 14 rokov a neskôr. To znamená, že pre používateľov mladších ako tento vek nemusia byť dostupné hororové karty ani iné miesta, ktoré obsahujú desivé momenty. Po registrácii na webe musíte potvrdiť e-mailovú adresu. Na e-mail sa zobrazí správa, na ktorej je aktívny odkaz. Kliknutím naň môžete svoj účet potvrdiť a využívať všetky funkcie Robloxu.

Ako sťahovať a inštalovať?

  1. Sledujeme tento odkaz a v dolnej časti článku sú odkazy na stiahnutie hry.

2. Potom stiahnutý súbor nainštalujte dvojitým kliknutím

Po registrácii bude hráč požiadaný o stiahnutie hry spolu s ďalšou aplikáciou pre vývojárov. Ak sa tak nestane, musíte prejsť na kartu hry a vybrať ktorúkoľvek. Nachádza sa v malom okne, kde je nápis Play pod. Kliknutím naň sa môže zobraziť správa, že hra nebola nainštalovaná. Podľa pokynov nainštalujte hru správne.

Aplikácie a programy najčastejšie navrhujú ich inštaláciu na hlavný oddiel pevného disku. Ak nechcete upchávať voľné miesto, musíte zadať požadovanú jednotku. Inštalácia, ako aj sťahovanie nebudú trvať príliš dlho, Po prvé, sám Roblox trochu váži, je prezentovaný iba ako platforma, ktorá spúšťa všetky ostatné aplikácie.

Po druhé, tento ukazovateľ závisí od vašej rýchlosti internetu. Ak sú nízke, potom je rýchlosť sťahovania nízka.

Po stiahnutí sa v priečinku „Downloads“ zobrazí malý súbor s príponou .exe. Aby ste spustili proces inštalácie, musíte naň kliknúť. Hra vás vyzve, aby ste vybrali časť na inštaláciu a za 20 minút sa objaví na pracovnej ploche.

Je dôležité, aby sa: voliteľne nainštalovaný RobloxStudia. Nedá sa vymazať, takže program je nevyhnutnou súčasťou hry.

Ako začať hrať

Oficiálna stránka ponúka veľa zábavy, medzi ktorými si môžete vybrať hry pre viacerých hráčov, pre jedného alebo pre viacerých hráčov naraz. Na oficiálnej stránke hry sa musíte prihlásiť a otvoriť kartu Hry.

Z celého zoznamu si môžete vyzdvihnúť zaujímavé karty a začať ich hrať.

Ak chcete správne nakonfigurovať vyhľadávací filter, musíte otvoriť horný výber. Spočiatku to znamená „Predvolené“. Hráč si môže vyzdvihnúť zoznam najpopulárnejších, s vysokými hodnoteniami alebo vynikajúcou účasťou. Počet hlasov od ostatných hráčov naznačuje kvalitu vytvoreného záznamu. Ak má veľa negatívnych recenzií, najrýchlejšia hra neprinesie správne potešenie. Zoznam populárnych kariet je neustále aktualizovaný, takže si môžete vybrať medzi nimi najatraktívnejšie z hľadiska hrania.

Populárne karty pre hru:

Musíte kliknúť na ikonu, ktorá sa vám páči a kliknúť na zelené tlačidlo „Prehrať“. Zobrazí sa okno „Použitie programu na otvorenie“. V rozbaľovacom zozname vyberte Roblox a počkajte, kým sa sťahovanie dokončí.

Prispôsobenie znakov

Masívne multiplayerové online hry sú navrhnuté tak, aby vytvorili svoj vlastný originálny charakter. Na obliekanie malého muža v Robloxe môžete použiť počiatočné predmety alebo ich kúpiť pre Robaks.

Interná mena hry sa nakupuje v príslušnej sekcii pomocou platobnej karty.

Nie je možné doplniť dospelých bez prístupu, pretože sú to oni, kto musí zadať základné údaje. Po zakúpení robaxov môžete ísť do obchodu a kúpiť si absolútne akékoľvek oblečenie, zmeny vo veľkosti hlavy a dokonca aj doplnky.

Check in at Roblex

Pre fanúšikov populárnych hier bude zaujímavé, že často v Robloxe nájdete ich náprotivky. Ich vzhľad sa samozrejme mierne zmení v dôsledku špecifík kubickej hry. Ak ich chcete vyskúšať, zaregistrujte sa a vytvorte jedinečný znak.

Stiahnutie platformy je také ľahké ako hranie Roebloxu. Po inštalácii do počítača prejdite jednoduchou registráciou. Uveďte svoju skutočnú e-mailovú adresu, na ktorú by ste mali dostať e-mail s odkazom na potvrdenie účtu. Stále musíme prísť s používateľským menom a heslom. Nezabudnite uviesť svoj skutočný vek, potom si systém bude môcť vybrať aplikácie, ktoré budú pre vás najzaujímavejšie. Na oficiálnej stránke zadajte dvakrát svoje dátum narodenia, užívateľské meno a heslo, vyberte pohlavie a súhlaste s používateľskou dohodou. Potom môžete bezpečne kliknúť na veľké zelené tlačidlo. O minútu sa na e-mail odošle e-mail s aktívnym odkazom na potvrdenie, musíte k nemu ísť. Potom sa vám otvoria všetky možnosti Robloxu.

V Robloxe existujú dve vekové kategórie: deti do 14 rokov a používatelia starší ako 14 rokov. Pre študentov platformy, ktorí nedosiahli vek 14 rokov, budú karty v hororovom žánri a ďalšie, ktoré môžu obsahovať desivé scény, zatvorené.

Ako hrať Roblox

Na stiahnutie hry, môžete použiť odkaz umiestnený na oficiálnych stránkach Roblox Universe. Po úspešnom prekonaní procesu registrácie sa na obrazovke modulu gadget zobrazí návrh na inštaláciu ďalšieho modulu. Medzi jeho funkcie bude patriť vývoj nových máp. Ak sa sťahovanie nezačne automaticky, prejdite na kartu hry a vyberte niektorú z nich. Ak ju chcete spustiť, kliknite na tlačidlo Prehrať. Ak sa na obrazovke zobrazí upozornenie, že herné súbory sú správne nainštalované, budete ich musieť znova nainštalovať. Postupujte podľa pokynov na obrazovke. Ak si neželáte, aby sa inštalácia vykonala na vašom pevnom disku, vyberte iné úložisko. Celý proces sťahovania a inštalácie vyžaduje minimum času, pretože tento súbor predstavuje platformu, ktorá spúšťa všetky karty, ktoré vyberiete na webe.

V prípade nízkej rýchlosti prenosu údajov budete musieť chvíľu počkať. Po stiahnutí súboru prejdite na kartu „Stiahnuté súbory“ a vyhľadajte ho. Potom kliknutím naň spustite sťahovanie. Inštalácia sa uskutoční do 20 minút, po ktorých môžete začať hrať hry. Nezabudnite, že spolu s hlavným súborom sa nainštaluje RobloxStudio. Odstránenie nie je možné, pretože obsahuje prvky, ktoré sú zodpovedné za správnu činnosť celej platformy.

Na webovej stránke Roblox je veľa hier a pokynov, ktoré odpovedajú na otázku, ako hrať Roblox. Všetky hry sú také odlišné, že niektoré naznačujú schopnosť hrať ich ako celú spoločnosť a organizovať súťaže. Ak chcete vybrať najzaujímavejšie hry, musíte správne nakonfigurovať filter v adresári. Spočiatku to znamená „Predvolené“. Vyberte si tie ukazovatele, ktoré budú svedčiť o kvalite karty: dochádzka, hodnotenie a ďalšie. Každý užívateľ má právo túto alebo tú kartu ohodnotiť, čím je vyššia, tým väčšia je pravdepodobnosť, že bude karta zaujímavá a vzrušujúca. Nezabudnite sledovať kartu populárnych hier, sú neustále aktualizované.

Hru spustíte kliknutím na ikonu a potom na tlačidlo Prehrať. Systém sa vás spýta, ktorý program použiť na otvorenie hry. V zozname nižšie nájdete Roblox. Sťahovanie bude trvať asi minútu.

V hrách, ktoré sú podporované hľadaním viacerých používateľov naraz, vám umožňujú usporiadať súťaže medzi priateľmi a používateľmi stretnutí.

Hlavnou vecou je nezabudnúť na vytvorenie jedinečnej postavy. Ak je od samého začiatku túžba ho obliecť do chladného oblečenia, budete sa musieť vysporiadať s nákupom domácej meny. V žiadnom prípade nezostane postava bez oblečenia, pretože existuje dostatočný počet univerzálnych možností oblečenia.

Pozrite si video: Jak nainstalovat a stáhnout ROBLOX (Január 2023).

Pin
Send
Share
Send
Send