Užitočné tipy

Dvojitá retiazka na vzduchové slučky

Pin
Send
Share
Send
Send


Základy háčkovania - to sú základy, potom s tým, čo začneme pliesť. Preskúmaním ešte iného spôsobu nastavenia reťazca rozšírime študované základy háčkovania.

Dnes budeme študovať ďalší spôsob, ako nastaviť počiatočnú reťaz. Nie je náhoda, že sa to nazýva dvojité, pretože Metóda vytáčania prebieha paralelne s dvoma slučkami.

Aký je rozdiel medzi obvyklým reťazcom vzduchových slučiek, ktoré považujeme za hlavné a použijeme ho pri háčkovaní ako základ z dvojitého ponúkaného v tejto lekcii? Po prvé, je oveľa hustejšia a stabilnejšia. Po druhé, pri pletení prvého radu existujúcej dvojitej reťaze nemusíte háčik zavesiť do jedného z chrámov alebo si vyzdvihnúť stehy, pretože pred nami budú plné slučky, ako pri bežných pleteniach.

Pozrime sa tiež na príklad, ako sa pliesť do dvojitého reťazca.

Dvojitá retiazka vzduchových slučiek - ako pliesť

1. Počiatočnú slučku vytvoríme odvíjaním dlhého chvosta z lopty - budeme ju potrebovať na pletenie. Usporiadame nite, ako je znázornené na fotografii nižšie, a to pracovný niť na vrchu, chvost na dne ...2. Zadajte háčik pod „chvost“ ...a slučkujeme to slučkou na háčiku ... na háčiku je počiatočná slučka plus háčkovanie.3. Háčkujte pracovné vlákno ....... a pretiahneme ju priadzou a slučkou na háčiku ... na háčiku znova jednu slučku.opakujte postup))) Vložte háčik pod niť „chvost“ zhora nadolpolož ho na háčikuchopte pracovný závita pretiahnite priadzu a slučku na háčiku ...Pokračujeme v tom istom duchu ... Výsledkom je, že sme dostali dvojité vreckovky vzduchových slučiek,ktoré sa dajú veľmi dobre použiť napríklad ako šnúry, napríklad na topánky alebo na iné výrobky. ako dokončovací prvok))) A môžete priviazať šnúrky inak ... ako? pozrite sa do článku „Cord Crochet“

Okrem toho mnohí radia pomocou podobnej techniky na začatie pletenia výrobku, to znamená ako nastaveného reťazca, čo poukazuje na skutočnosť, že pri takomto nastavení sa okraj látky netiahne spolu ... Neviem ... dvojitý pigtail vyrobený zo vzduchových slučiek ho nikdy na tieto účely nepoužil, Mimochodom, túto chybu musíme opraviť - skúste)))

Pre tých, ktorí sa pohodlnejšie učia z lekcií videa, som nenastrelil veľké video o tom, ako háčkovať dvojitý reťaz zo vzduchových slučiek ... Video, samozrejme, je to tak ... ale aké sú naše roky - naučím sa filmovať niekedy))) Teraz sa pozrite, čo Zastrelil som tu)))

A nezabudnite zanechať komentár. Váš názor je pre mňa dôležitý!

Pin
Send
Share
Send
Send