Užitočné tipy

Blog č. 1 o tom, ako zviesť dievča?

Pin
Send
Share
Send
Send


Vykreslenie neprístupného je skvelý spôsob, ako upútať pozornosť chlapa a ukázať mu, že stojí za jeho pokusy získať svoje srdce. V tomto všetkom je však potrebné zachovať veľmi citlivú rovnováhu. Vašou úlohou je vyzerať záhadne a neprístupne, ale nie to preháňať, inak ten chlap rozhodne, že stretnutie s vami je pre neho jednoducho nemožné. Ako teda vykreslujete neprístupných, aby vás ešte viac chcel? Čítajte ďalej a zistite to!

Ako používať neprístupnosť. Tipy pre mužov

Muži často musia počuť, že žena by mala byť neprístupná. Ale čo sa skrýva okrem morálky? Ukázalo sa, že výkonný nástrojs pomocou ktorých šikovne reprezentujú prefíkaní predstavitelia krásnej polovice ľudstva vzbudiť a udržať záujem vašej osobe.

A teraz je tu otázka na doplnenie: môže človek použiť neprístupnosť pre svoje vlastné účely? Samozrejme. A v tomto článku vám poviem, ako a prečo sa to robí.

Určite ste si všimli, že záujem dievčat o vás sa rýchlo zvyšuje, ak ste zaneprázdnení svojimi vlastnými záležitosťami. A zároveň, ak jej neustále píšete a voláte, ste pripravení prísť pri prvom volaní, považuje to za samozrejmosť.

Prečo dievčatá potrebujú nedostupnosť

Museli ste počuť výraz „vycpať svoju vlastnú cenu“. Hovoria teda o dievčatách, ktoré sa zatiaľ nedovolia prísť, aby dosiahli svoj vlastný cieľ.

Nedostupnosť je najjednoduchšia kontrola, ktorá to umožňuje pochopiť svoju hodnotu pre vás. Inými slovami, ak preukážete, že ju potrebujete, dostane to, čo chce. Teraz hrá podľa svojich vlastných pravidiel, všetko ide palcom.

Tí, ktorí sa zúčastňujú zvádzania, poznajú pravidlo „bližšie / ďalej“ a správne dávajú záujem a iniciatívu z ich strany. Ale muži, ktorí nerozumejú ničomu v ženskej psychológii, takmer vždy podnikajú priveľa krokov k (a často príliš skoro) a stávajú sa závislými na želaniach dievčaťa. Stali ste sa rukojemníkom jeho neprístupnosti a považovali ste to za samozrejmé.

To všetko sa skrýva pod falošným obalom „gentlemanstva“. Toto správanie však nemožno porovnávať so správaním skutočného muža, pretože žena ho vníma výlučne ako slabosť. Preto je maximálnym očakávaním fallback pre ňu, zatiaľ čo na obzore nie je slušný kandidát.

Preto je dôležité, aby ste ju okamžite informovali, že to nebude fungovať s vami.

Faktory negatívnej dostupnosti

Vo verejnej mienke bol stereotyp akýmsi nepostrehnuteľne posilnený, podľa ktorého je každé dievča „cenou“, ktorú môžete získať len trávim veľa úsilia, Toto všetko sa u mladých ľudí pestuje už od detstva - karikatúry, slová matky, vychovávateľov a učiteľov. V dospelosti sa nič nezmení - kino a médiá (a dnes sociálne siete) robia svoju prácu.

Prečo sa však človek v takejto situácii stane závislým? Koniec koncov, je to ten, kto by sa mal stať tým, ktorý to potrebuje: je to ten, kto prichádza na záchranu, dáva dary, berie do kina, zaplatí celkovú sumu v reštaurácii.

Ukazuje sa, že toto má úplne racionálne vysvetlenie. Čím viac úsilia a peňazí vložíte do niečoho, tým viac si ich vážite, V situácii s dievčaťom ju začnete potrebovať, bojíte sa stratiť. Je to kvôli tomu, že využíva svoju nedostupnosť, zatiaľ čo vy ste vždy k dispozícii.

Situáciu je možné zvrátiť iným smerom. Určite ste si všimli, ako si vážia vzťahy dievčat, ktoré do nich samy investujú. Každý počul príbehy o tom, ako „neurobil nič, a ona jej všetko ťahala po pleciach.“ To by sa, samozrejme, nemalo príliš zhoršovať, ale obratnevaše použitie neprístupnosti aby si ju vážila.

Nechaj ju vyskúšať

Ako teda demonštrujete neprístupnosť v praxi a využívate ju? Uvediem dva príklady takejto taktiky.

Príklad č. 1, Musíte jej najprv ukázať, že váš záujem a pozornosť sú drahé. Potom sa ich pokúsi zarobiť. Musíte dosiahnuť taký vnútorný stav, ktorý by korešpondoval s vnútorným odkazom: „Musíš urobiť veľa, aby si získal moje miesto.“ Prečítajte si, aký by mal byť skutočný človek.

Príklad č. 2, Spravidla sa správate tak, ako sa dievčatá páčia (robia „bližšie“), venujte jej dostatok pozornosti, prejavte svoj záujem. Nie ste však v žiadnom zhone s ňou skontaktovať (stretnúť sa) s ňou, čo poukazuje na silné zamestnanie. To doslova vedie slabší sex k šialenstvu. Ak chcete úplne „strhnúť strechu“, byť veľmi roztomilý a atraktívny, zapnite všetky svoje kúzlo a vnútornú energiu a potom to prestajte venovať pozornosť - prestaňte hovoriť.

Ak sa rozhodnete byť neprístupný, neodhaľujte sa, inak to dopadne ako u dievčat, ktoré zvyšujú svoju cenu. vy nie mali by jednoducho nosiť masku neprístupnosti a zdvíhať ju vždy, keď urobí krok k sebe. Nechajte svoje Záujem o ňu rastie pomaly a plynulo (a iba ak do toho vynaloží úsilie) v súlade s pôvodným plánom.

Samozrejme budete chcieť toto všetko rýchlo zahodiť a splniť to, čo sa vám páči. Ale tak sa rýchlo odhalíte a zlyháte na ceste k najdôležitejšiemu cieľu.

Musíte byť v jej očiach tým, kto nie je naštvaná, ak sa nemôžete stretnúťpretože váš život je taký zaujímavý a mnohostranný, že sa nikdy nebudete nudiť.

Hlavnou vecou, ​​ktorú si treba zapamätať, je, že by ste sa vo svojom správaní nemali riadiť univerzálnymi stereotypmi a obávať sa odsúdenia. Okamžite si všimnete, ako sa zmení váš postoj k vám, ak sa nesnažíte získať niekoho pozornosť. A ženy, pre ktoré je nedostupnosť normou správania, na ňu reagujú veľmi ostro. Toto je vaša príležitosť získať dlho očakávané záujem vo vašej osobe.

S pozdravom, Roman Vinilov!

Pozrite si video: KUNG FURY Official Movie HD (Október 2021).

Pin
Send
Share
Send
Send