Užitočné tipy

Ako byť perfektným jednosmerným fanúšikom

Pin
Send
Share
Send
Send


Dnes ráno sa stalo už viac ako päť rokov! Aj keď nie. Iba zvyčajné ráno Dirika.

Anna Bondarenko 9. novembra 2015

Každý vie, že fandom One Direction nemá jediný deň mieru. Za jediný víkend vyhodili hashtagy Twitter - jeden provokatívnejší ako ten druhý. Zhromaždili sme pre vás všetky najrelevantnejšie značky, ktoré náhodný priniesol za posledný víkend.

#WelcomeToRussiaZayn

Čo? Kedy? Ako? Relax, Zane nejde do Ruska. Aspoň v blízkej budúcnosti. No, alebo o tom nevieme. Príbeh tejto značky je nasledujúci: niekto uverejnil tweet, ktorý Zane údajne bol v Poľsku - ale nedostal sa do Ruska! Mess, Zane, prišiel do Ruska. A my ideme - celá fandom spolu zobrazí značku #WelcomeToRussiaZayn, ktorá ponúka krmivo pre Malik boršč a knedle.

Samy vyniesli značku, oni sa dostali k infarktu, oni sami zlúčili album. Alebo: „Dobré ráno, mier“ #WelcomeToRussiaZayn

#RespectLouis

Táto značka je poctou Louisovi Tomlinsonovi, ktorý bol na zozname tých najzaujímavejších mužských hviezd zostavených v online vydaní TheRichest.com. Fanúšikovia sa rozhodli podporovať Louisa s celým svetom a uverejňovať na Twitteri svoje najmilishiho fotografie spolu s poznámkami ako „Len sa pozrite na tohto škaredého chlapca.“

#NoPlayPURPOSEandMITAM

Tu je všetko jasné - najzrelejší fanúšikovia 1D sa snažia obhajovať album Made In The A.M., ktoré bolo nahrané na internet o týždeň skôr, ako je oficiálny dátum vydania. Kvôli dobrému účelu sa texty spojili s bilibrom, ktorý sa ocitol v podobnej situácii.

- Nylerov cookie | OGE (@LarryMukeZquad), 8. novembra 2015

#OhNoBriana

Zdá sa, že priateľka Louisa Tomlinsona Briana Jangwirs sa dostala do nepríjemnej situácie - do siete uniklo úprimné video s účasťou Briana. Nie je čo vysvetľovať - ​​na tweety pochopíte všetko sami. Fanúšikovia vyjadrujú svoju nespokojnosť, súcitia s Louisom a dokonca si spomínajú na bývalé dievča Tomlinson Eleanor Calder, s ktorým sa takéto incidenty nestali.

Riaditelia teraz samozrejme majú oveľa viac tém na diskusiu ako hashtagy. Na vrchole popularity je okrem iného neuveriteľná krása selfie Zeyna Malika na jeho Instagrame a pieseň História, ktorá je podľa samotných ľudí venovaná aj Zaynovi. Nakoniec, režiséri nemôžu prísť na zmysly po prestávke Sophie - Liam Payne a Sophie Smith, ktorá, mimochodom, otvorila Instagram iba včera.

ELLE GIRL Magazine

Váš obľúbený časopis vo vhodnom formáte

Magazín pre dievčatá ElleGirl.ru - váš sprievodca svetom módy, krásy a jazdy. Ak máte záujem o moderný šatník, módny make-up, filmové spravodajstvo, show business, hviezdny život, osobné vzťahy a ich vyhliadky - váš virtuálny časopis pre dievčatá je vždy po ruke. Jedným kliknutím zistíte, ako sa budú rozvíjať vzťahy postáv seriálu, ako vyzerajú vaši obľúbení herci v reálnom živote, kde ich uvidia v blízkej budúcnosti, aké mládežnícke podujatia na vás čakajú, ako sa na ne pripraviť a oveľa viac. Aby ste držali krok s módnymi udalosťami, stačí si prečítať najmódnejší časopis pre dievčatá - ElleGirl.ru.

© 2019 ELLEGirl, vydavateľstvo Hearst Shkulev / Hirst Shkulev Publishing LLC. Všetky práva vyhradené.

Pin
Send
Share
Send
Send