Užitočné tipy

Ako používať depetačný krém na veet: návod na použitie

Pin
Send
Share
Send
Send


Spomedzi mnohých produktov na odstraňovanie chĺpkov je Veet jedným z najpopulárnejších. V tomto článku sa budeme baviť o pozitívnych vlastnostiach depilačného krému Veet, o tom, ako ho používať, aké krémy a spreje sú a pre ktoré oblasti tela sú určené.

Veet je rad produktových radov na odstraňovanie nežiaducej vegetácie, medzi ktoré patria voskové pásy, vosk, spreje a krémy. Ten zaujíma zvláštne miesto, pretože sú kompromisom pre tých, ktorí sa boja bolesti a chcú na procedúre stráviť čo najmenej času.

Ako používať krém na odstránenie chĺpkov Veet?

Návod na krém Veet je veľmi jednoduchý a zároveň si vyžaduje dôkladné prečítanie a správny súlad, inak sú možné negatívne následky vo forme podráždenia a chemického popálenia pokožky. Len to, čo je napísané v pokynoch, a depilácia pôjde s ranou!

 1. Pred použitím krému „Vit“ zakaždým, keď potrebujete urobiť test na alergiu. Až potom môžete začať depiláciu.
 2. Najprv musíte očistiť pokožku od špiny a kozmetiky. Ideálne - osprchujte sa.
 3. Krém naneste na pokožku tak, aby úplne zakrývala chĺpky. Je vhodné aplikovať pomocou špachtle, ktorá je súčasťou súpravy.
 4. Namočte čas presne podľa pokynov - pre rôzne krémy sa tento čas môže líšiť, ale zvyčajne - nie dlhšie ako 10 minút.
 5. Odstráňte krém z pokožky špachtľou proti rastu chĺpkov a zvyšok opláchnite teplou vodou v sprche.
 6. Po depilácii môžete spomaliť rast vlasov pomocou krému.
 7. Počas dňa nepoužívajte na túto časť tela kozmetiku, dezodoranty, parfumy, neopaľujte sa na slnku a vyhýbajte sa dlhodobému pôsobeniu vody.
 8. Ak po zákroku podráždenie, popálenie alebo iné nepríjemné následky, konzultujte s dermatológom.

Depilácia krému v sprche alebo vani

K dispozícii je tiež rad krémov "Vit" na odstránenie chĺpkov v sprche. To je veľmi výhodné, pretože Nestrávite príliš veľa času procedúrou. Výrobok sa musí naniesť na pokožku pomocou špongie, ktorá je súčasťou balenia, počkajte minútu alebo dve, potom sa postavte pod sprchu a vykonajte obvyklé procedúry „kúpeľa“. Po ďalších troch až piatich minútach opláchnite krém rovnakou špongiou spolu s chĺpkami.

Po ukončení tejto procedúry bude pokožka po opustení sprchy hydratovaná, jemná a hladká! Môže byť použitý na ruky, podpazušia, nohy a pozdĺž línie bikín.

Pánsky krém Veet

Všetky vyššie uvedené fondy sú vytvorené pre krásnu polovicu ľudstva. Moderní muži sa však stále viac uchyľujú k depilácii a práve pre nich „Vit“ vyrába krémový gél „Veet for men“, ktorý dokonale odstraňuje pánske vlasy.

Rozdiel od „ženského“ je v zložení, kde je prítomné väčšie množstvo účinných látok, pretože vlasy mužov sú omnoho hustejšie, hustejšie a hustejšie ako ženské, a preto je ťažšie ich zbaviť. Krém "Vit" je vhodný na ruky, nohy, hrudník, chrbát, ramená a podpazušia.

Bezpečnostné opatrenia

Pri používaní depilačného krému alebo spreja pamätajte na to, že máte na mysli silné chemické látky. Preto ho nemôžete používať často - viac ako raz za dva týždne. Ak túto radu zanedbáte, aj pri správnom používaní môžete očakávať vážne podráždenie.

V žiadnom prípade by ste nemali odstraňovať vlasy krémom Vit, ak máte škrabance, podráždenie, rany a iné kožné problémy alebo choroby. Je tiež lepšie zdržať sa takejto depilácie v prítomnosti veľkého počtu mólov, papilomónov alebo bradavíc.

Vyvarujte sa prehltnutiu a vniknutiu do očí. Ak k tomu dôjde, okamžite sa poraďte s lekárom a vezmite so sebou balenie smotany na ruky na depiláciu.

Depilačný krém Veet si môžete kúpiť v internetovom obchode Ozon s bezplatným alebo plateným doručením. Možno je to výhodnejšie ako nákup smotany v obchode vo vašom meste. Zobraziť ceny a porovnať. Ozón je tiež 100% záruka, že nedochádza k falšovaniu.

Na čom spočíva nápravné opatrenie?

Aký je princíp depilačného krému? Depilačný nástroj Veet odstraňuje vlasy podľa princípu ich rozpúšťania. Vzhľadom k tomu, že vegetácia nie je odrezaná, ako pri holení, rast nových vlasov sa spomaľuje a strnisko na nohách sa nepociťuje. Súčasťou novej krémovej receptúry je komplex Hydro´Restor. Pleť nielen hydratuje, ale tiež sa stará o ňu. Výsledkom je, že pokožka je hladká a hodvábna a výrazne sa znižuje rast vlasov.

Samotná depilačná procedúra s krémom Veet je úplne bezbolestná. To je hlavná výhoda krému, v dôsledku čoho sa dosahuje vysoká popularita produktu. Pri výbere tejto metódy depilácie môžete na pár týždňov zabudnúť na zbytočnú vegetáciu pokožky. Rozpúšťanie vlasov nastáva pod vplyvom aktívnej zložky produktu.

Ak porovnáte krém Veet s britvou, ktorá môže spôsobiť malé poranenia, nepredstavuje to absolútne žiadne nebezpečenstvo. Dôvod je ten, že nástroj nemá žiadne nevýhody. Depilačný krém má veľmi vysoké pH. Je niekoľkokrát vyššia ako prirodzené pH pokožky.

Výrobcovia Veet zohľadnili všetky priania zákazníkov a vytvorili produkty pre určitý typ pleti. Výrobky sa vyrábajú v nasledujúcich variantoch:

 • Pre citlivú pokožku, Obsahuje zložky ako aloe vera a vitamín E. Pri použití je možné pokožku zvlhčiť a obnoviť epidermálne bunky bez podráždenia.
 • Pre suchú pokožku, Zloženie smotany zabezpečuje prítomnosť bambuckého masla a extraktu ľalie. Okrem odstránenia prebytočných chĺpkov je možné dosiahnuť aj intenzívne zvlhčenie a posilnenie bunkových štruktúr.
 • Pre normálny typ pleti, Obsahuje smotanu z jazmínu a lotosové mlieko. Produkt poskytuje starostlivosť o pleť a chráni ju pred problémami.
 • Pre normálny a suchý typ, Vďaka prítomnosti éterických olejov a ružového extraktu sa vytvára príjemná aróma, hydratácia a hodvábna pokožka.

Ktoré časti tela je možné spracovať?

Dnešný depilačný krém je veľmi žiadaný. Táto popularita je spôsobená nielen pozitívnymi vlastnosťami krému Veet, ale aj skutočnosťou, že sa dá použiť na odstránenie chĺpkov na ktorejkoľvek časti tela: v oblasti bikín, pod pažami, na nohách. Potrebuje veľmi rýchlo potrebný účinok, pretože je potrebné ho nanášať pomocou tenkej vrstvy.

Oblasť bikín je veľmi citlivou oblasťou ženského tela. Mnoho dievčat poznamenáva, že pri používaní stroja dochádza k začervenaniu a podráždeniu. Preto je veľmi ťažké nájsť skutočne účinný a bezpečný nástroj. Veet krém môže odstrániť vosky a nepoškodiť pokožku. Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu dokonale zvlhčuje pokožku v oblasti bikín a chráni ju pred zápalmi.

Dnes je vďaka krému Veet možné depiláciu vykonávať v rôznych častiach tela, dokonca aj v sprche. Teraz nemusíte tráviť viac času týmto postupom, ale môžete okamžite kombinovať podnikanie s radosťou. Od ostatných prostriedkov sa líši tým, že pred vstupom do sprchy musí byť ošetrená suchou pokožkou.

Krém Veet sa tiež môže vyrábať ako sprej. Nastrekuje sa z injekčnej liekovky na požadovanú oblasť tela. Pred aplikáciou nie je potrebné produkt nanášať v hrubej vrstve a plechovku pretrepať. Môže sa používať dokonca hore nohami. Táto metóda depilácie je ideálna pre intímnu oblasť a oblasť podpazušia. Ale iba tu nie je dovolené priame striekanie, najprv sa sprej nanáša na dlaň a potom na ošetrenú plochu.

Spôsob aplikácie

Na obale je inštrukcia, vďaka ktorej bude každá žena schopná porozumieť technike aplikácie krému. Ak vám niečo nie je jasné, odporúčame vám použiť nasledujúci algoritmus:

 1. Pred aplikáciou produktu na ošetrovanú časť tela je potrebné pokožku napariť a zvlhčiť, vykúpať sa. Takéto opatrenia vám umožnia očistiť pokožku od tukov a keratinizovaných buniek. Na tieto účely určite použite drhnutie. Po očistení pokožky dôkladne osušte.
 2. Pomocou špeciálnej špachtle rovnomerne rozložte krém na ošetrovaný povrch. Táto špachtle je dodávaná s krémom Veet.
 3. Udržujte zloženie na pokožke by nemalo byť dlhšie ako 5-10 minút. Prečo tak rýchlo? Práve v zložení depilátora je kyselina tioglykolová. V takom krátkom čase začne pôsobiť a rozpúšťa vlasy.
 4. Opláchnite krém teplou vodou.

Vo videu - pokyny na používanie depetačného krému na veet:

Po takejto manipulácii zostane pokožka hodvábna ďalších 10 až 14 dní. Ak si všimnete, že vlasy začali rásť po 5 dňoch, pravdepodobne máte hormonálne zlyhanie, takže musíte vyhľadať pomoc lekára.

Nie je možné spracovať uvedený krém s pokožkou, kde sa vyskytuje akné, krtky, jazvy, popáleniny od slnka. Ak ste si oholili nohy a pred uplynutím 72 hodín nemôžete depiláciu pomocou Veet smotany. Neodporúča sa používať ani za predpokladu, že ste predtým podráždili pokožku.

Ak užívate lieky, ktoré majú vplyv na pokožku, pred použitím depilačného krému sa poraďte s odborníkom. Inak sa môžu vyskytnúť vážne následky.

Depilačný krém Veet dnes vo všetkých ženách spôsobuje iba potešenie a pozitívne emócie. Dnes je veľmi ťažké zvoliť nástroj, ktorý by nielen úspešne odstránil nepotrebnú vegetáciu, ale tiež poskytoval šetrnú starostlivosť o pokožku. Iba uvedený krém pomôže dosiahnuť požadovaný výsledok a nepoškodí vaše telo. Tu nájdete recenzie na najlepší depilačný krém. Tiež by vás mohlo zaujímať, ako odstrániť vosk z pokožky po depilácii. Prečítajte si tiež, ktorý krém na depiláciu intímnych oblastí je lepší.

vidieť denná zbierky najlepšej kozmetiky

Prečo krém

Dnes existuje veľa spôsobov, ako odstrániť nadmerné chĺpky na tvári a tele, pričom každý z nich má svoje vlastné vlastnosti. Holiaci strojček sa ľahko používa, je lacný, ale poškodzuje pokožku a vlasy po holení sa stávajú tuhé a rýchlo rastú. Voskové prúžky a shugaring sú účinnejšie metódy, účinok po ich použití trvá až 2 až 3 týždne. Hlavným mínusom týchto možností je, že na vykonanie zákroku je potrebná určitá zručnosť, inak riskujete nie všetky odstraňovanie chĺpkov a poškodíte pokožku. Okrem toho je takéto „ťahanie“ vegetácie spolu so žiarovkami dosť bolestivé.

depilátor - pomôcka je účinná, ale postup pri jej odstraňovaní je pomerne dlhý, často sa vyskytujú podráždenia, vlasy narastú do pokožky. Laserové odstránenie chĺpkov je drahé, pretiahnuté v priebehu času (procedúry vyžadujú 10-12, to znamená, že celý priebeh trvá asi rok) a nie vždy dáva požadované výsledky. Preto sú depilačné krémy veľmi žiadané - sú cenovo dostupné, ľahko použiteľné a poskytujú zaručené výsledky. Výber kvalitných receptúr, ako je Veet a prísne dodržiavanie pokynov, sa nestretne s problémom podráždenia a zarastania vlasov.

Ďalšie výhody krémových výrobkov:

 • Okamžitý výsledok.
 • Trvalý efekt (dokonale jemná a hladká pokožka trvá asi dva týždne).
 • Dostupnosť finančných prostriedkov pre rôzne typy pleti (od bežných po citlivé).
 • Riedenie chĺpkov v priebehu času.

Medzi depilačné krémy Veet existujú produkty pre mužov vyvinuté s prihliadnutím na vlastnosti epidermy silnejšieho pohlavia.

Prehľad krémov Veet

Medzi ruskými kupujúcimi je dopyt po výrobkoch Veet. Je prezentovaný v rôznych sériách, medzi ktorými sú výrobky pre rôzne typy pleti, vlasov, zón, mužov a žien. Účelom účinných prípravkov je ničiť keratín, čo nakoniec vedie k rednutiu vlasov a spomaleniu rastu. Pokožka po zákroku zostáva dlho hladká, čo je jedna z hlavných výhod depilačného krému v porovnaní s britvou. Všetky produkty obsahujú inovatívny vzorec Hydro'Restor, ktorý dodáva pokožke hebkosť a hebkosť.

Výrobca tvrdí, že po druhom alebo treťom použití uvidíte, aké sú chĺpky tenšie a mäkšie, takže sa už nechcete vracať do holiaceho strojčeka.

V predaji sú nasledujúce produkty TM Veet:

 • Pre citlivú epidermu - receptúra ​​zmäkčuje, obnovuje, zvlhčuje pokožku, zabraňuje vzniku začervenania, podráždenia a mikro-rán (viac informácií o výbere depilačného krému na jemnej pokožke tváre nájdete tu).
 • Pre suchú pokožku proti odlupovaniu - krém posilňuje bunky, regeneruje, hydratuje, chráni.
 • Pre normálnu pleť - poskytnite komplexnú starostlivosť, jemne, efektívne a natrvalo odstráňte prebytočnú vegetáciu.
 • Suprem'Eence je špeciálna receptúra ​​s hodnotnými olejmi, ktorá je vhodná pre normálnu až suchú epidermu. Dodáva pokožke nielen dokonalú hladkosť, ale aj jemnú jemnú arómu.
 • Prírodné látky s bambuckým maslom sú depilačné krémy pre efektívnu ochranu a maximálnu hydratáciu pokožky.
 • Muž - ľahký krémový gél, ktorý dobre zvládne aj veľmi tuhé vlasy.
 • Pre oblasť bikín - vzorec je určený najmä pre chúlostivé miesta, nespôsobuje alergie, podráždenie, má najvýraznejší účinok.
 • Cream Spray je inovatívny super efektívny prostriedok. Má pohodlný sprej a šetrí čas pri aplikácii. Sprej je vhodný na ošetrenie všetkých oblastí, existujú vzorce pre normálnu a náchylnú k suchej pokožke.

Jedna skúmavka krému stačí na 2-5 zákrokov. Preto je odstránenie chĺpkov z domova oveľa výhodnejšie ako odstránenie chĺpkov v salóne.

Pred použitím pretrepte krémový sprej a udržujte ho v akejkoľvek vhodnej polohe.

Mnoho dievčat a žien má rád produkt spoločnosti na odstraňovanie chĺpkov na tele v sprche. Špeciálny odolný prípravok sa ľahko nanáša a skracuje čas, ktorý strávite odstránením prebytočných vlasov. Súprava je dodávaná s hadičkou s objemom 150 ml a obojstrannou špongiou na aplikáciu a odstránenie krému. Nemusíte trieť produkt, skôr ako začnete s vodou, stačí počkať 1 minútu.

Odhadované náklady

Približné ceny krémov na odstraňovanie chĺpkov značky Veet:

 • Pre citlivú pokožku - 320 rubľov.
 • Pre použitie v sprche - 270 rubľov.
 • S bambuckým maslom - 300 rubľov.
 • Pre suchú pokožku - 325 rubľov.

To znamená, že cena jednej trubice smotany v ruských internetových obchodoch je približne 300 rubľov. V ponuke sú aj lacnejšie výrobky, ale pri ich výbere nezabudnite - úspora kvality vás môže stáť veľa. Sledujte zásoby - umožňujú vám ušetriť peniaze.

Pravidlá uplatňovania

Nanesenie krému na depiláciu je jednoduché - musíte ho aplikovať v malej vrstve na ošetrenú oblasť a nechať niekoľko minút pôsobiť. Počas tejto doby bude mať prípravok devastačný účinok na keratín a priamo na štruktúru vlasov. Lopata na nanášanie krému je v každom balení, je tiež vhodné ho použiť na odstránenie zvyškov produktu a vlasov. Po očistení pokožky pod tečúcou vodou je to možné mydlom alebo sprchovým gélom. V prípade potreby postup zopakujte, pokiaľ možno najskôr po 3 dňoch. Krém na depiláciu v sprche sa aplikuje rovnakým spôsobom ako v prípade bežného, ​​sprej sa jednoducho nastrieka na pokožku. Ponúkame vám možnosť sledovať videozáznam o tom, ako správne a bezpečne odstrániť vlasy, a zároveň sa oboznámiť s recenziou vitamínového krému pre citlivú pokožku:

kontraindikácie

Bohužiaľ, riziko alergických reakcií nemožno vylúčiť 100%, takže pred použitím nového vzorca vždy vykonajte test na malej ploche pokožky. Osoby trpiace alergiou by sa mali lepšie vyhýbať používaniu depilačných krémov.

Výrobca tiež neodporúča jeho použitie v nasledujúcich prípadoch:

 • v prítomnosti kožných chorôb,
 • ak sú na pokožke bradavice (odstránenie bradavíc), mol (odstránenie mol) a iné benígne útvary,
 • s poškodením epidermy (rany, škrabance by sa mali hojiť),
 • pacient s rakovinou
 • tehotné ženy.

V tomto prípade tehotenstvo nie je absolútnou kontraindikáciou, musíte si však uvedomiť, že pokožka môže na bežný krém reagovať úplne inak ako predtým. To isté platí pre obdobie laktácie.

Krémy na depiláciu prebytočných vlasov TM Veet sú ponúkané v sortimente - pre všetky zóny, typy pleti, mužov a ženy, na použitie v sprche, vo forme spreja. Ich cena je nadpriemerná, ale vzhľadom na účinnosť vzorca je odôvodnená posledným centom. Pred použitím si prečítajte kontraindikácie a urobte alergotest.

Hlavná línia krémov Vit

Hlavnú líniu krémov predstavuje päť typov:

Druh krémuúčinok
Pre normálnu pleťVďaka lotosovému mlieku je epiderma chránená pred vyschnutím a produkt nespôsobuje podráždenie.
Pre suchú pokožkuTento typ pleti je náchylný na pálenie, svrbenie a peeling po odstránení nežiaducich vlasov. Aby nedošlo k takémuto negatívnemu účinku, pomáha bambucké maslo zmäkčiť pokožku.
Для чувствительнойЭпидермис с повышенной чувствительностью зачастую остро реагирует на косметические средства, часто появляются аллергические реакции и раздражение. Благодаря дополнительным компонентам крема кожа не воспаляется и остается нежной после депиляции.
Suprem EssenceПодходит для нормальной и сухой типов кожи. Kompozícia obsahuje éterické oleje, ktoré dodávajú pokožke jemnosť a hydratáciu, dezinfikujú a zmierňujú zápal.
Veet Naturals s bambuckým maslomZaručuje výživu a hydratáciu a tiež zlepšuje regeneráciu pokožky.

Pred použitím akéhokoľvek nástroja si musíte prečítať pokyny. Odporúča sa tiež vykonať test na alergiu: naneste malé množstvo krému na vnútornej strane ramena. Pokiaľ v priebehu 20 - 30 minút nedošlo k nepríjemným pocitom - je možné vykonať depiláciu.

Pokyny krok za krokom

Podrobné pokyny na použitie sú uvedené na obale Veet. Musíte postupovať podľa jednoduchej schémy:

 • Bezprostredne pred depiláciou sa odporúča vykúpať sa, môžete použiť mäkkú kefku. Pomôže to očistiť prebytočný tuk a keratinizované bunky, napariť a zvlhčiť pokožku. Po kúpeli je potrebné utrieť dosucha.
 • Krém sa nanáša na požadovanú plochu pomocou špeciálnej špachtle, ktorá sa dodáva so smotanou.
 • Presný čas postupu je uvedený na obale. Maximálna doba je spravidla 10 minút. Príliš dlho držať produkt na koži je nemožné, môže spôsobiť popálenie.
 • Veet sa umyje teplou vodou. V prípade potreby sa po zákroku použije zvlhčovač.

Krém naneste v tenkej vrstve, ale tak, aby úplne pokrýval vlasy. Jedno balenie postačuje na 1-3 krát, v závislosti od počtu spracovaných zón. Pravítko sa používa na odstránenie nežiaducej vegetácie iba na nohách a pažiach.

Na depiláciu v oblasti bikín

Pri depilácii oblasti bikín musíte byť veľmi opatrní. Napriek „mäkkému“ zloženiu je zakázané nanášať krém na sliznicu: to môže viesť k popáleniu alebo silnému podráždeniu. Pri hlbokej brazílskej depilácii je lepšie nástroj nepoužiť.

Aplikácia je štandardná: na suchú odstredenú pokožku sa nanáša depilačný krém po dobu 3-7 minút, potom sa umyje teplou vodou. Ak sú vlasy veľmi tuhé, môžete odstrániť Veet špachtľou, špachtľou, ktorá je dodávaná so smotanou. Príliš agresívne vystavenie pokožky je nežiaduce. Po tomto postupe sa zostávajúci krém premyje vodou, aplikuje sa zvlhčujúci upokojujúci krém.

Na použitie v sprche

Veet do sprchy rýchlo pôsobí. Krém musíte naniesť na suchú pokožku bez tuku (môžete ju vyčistiť pomocou špeciálnych pleťových vôd alebo chlórhexidínu). Po 2-3 minútach môžete vykonať procedúry s vodou. Hlavným rozdielom produktu je špeciálna vodoodpudivá štruktúra.

Nestačí len voda na výber prostriedkov. Súčasťou balenia je špeciálna špongia obojstranná. Jedna strana je mäkká a potrebná na aplikáciu krému, druhá je tvrdá a určená na odstránenie depilátora. Výrobca ponúka tri krémové možnosti pre rôzne typy pleti, môžete ich použiť na podpazušia alebo bikiny.

Na odstránenie fúzy z tváre môžete použiť iba krém na citlivú pokožku. Výrobca tiež ponúka špeciálne voskové prúžky, ale táto metóda je bolestivá a nevyhovuje ženám s nízkym prahom bolesti. Ak krém použijete správne, nepohodlie sa nevyskytne.

Aby ste predišli popáleniu na citlivej pokožke, musíte produkt na tvári držať najviac 3-5 minút. Pri pravidelnom používaní budú chĺpky tenké a takmer neviditeľné a ich rast sa spomalí. Čím častejšie sa krém používa, tým dlhšie účinok trvá: v priebehu času sa bude musieť depilácia robiť každých 4-5 týždňov.

Krémový gél Veet pre mužov

Vlasy priemerného muža sú hrubšie, tvrdšie a hrubšie ako vlasy žien a je oveľa ťažšie odstrániť takýto poťah pomocou kozmetiky. Okrem toho sa vegetácia javí rýchlejšie, čo znamená, že musíte depiláciu vykonávať častejšie, čo zvyšuje riziko podráždenia. Špeciálny depilačný krém pre mužov sa líši v zložení: účinné látky sú obsiahnuté vo väčších množstvách ako v náprotivkoch žien.

Môžete použiť krém na odstránenie chĺpkov z krčmy, hrudníka, ramien, nôh, chrbta a podpazušia. Produkt je potrebné vydržať asi 7 až 10 minút na pokožke a potom opatrne zoškrabať špachtľou krém a vlasy. Okrem toho sa odporúča používať špeciálne výrobky, ktoré spomaľujú rast vlasov.

Pin
Send
Share
Send
Send