Užitočné tipy

Sprievodca otvorením dverí bez kľúča

Pin
Send
Share
Send
Send


Táto metóda je intuitívna, ale aj tak vám to pripomíname. Ak sa dvere otvoria vo vnútri, bude fungovať spôsob, akým kino pritiahne všetok dostupný nábytok. Uzamykanie dverí aj so svetlou zásuvkou a priliehajúce k nim je lepšie ako držať ich za rameno. Len preto, že komoda má škvrnu pri kontakte s podlahou viac ako tá vaša a je ťažšie sa pohybovať.

Ak je kľučka dverí okrúhla, môžete ju zdola opierať o operadlo stoličky. Komoda je však spoľahlivejšia.

Druhý spôsob

Ak sa dvere otvoria smerom von a medzi nábytkom je zlatý trón Kim Jong-un alebo skrinka, v ktorej váš priateľ ukladá veľa oblečenia, vyhľadá lano, odtrhne kábel zo žiarovky alebo si vezme opasok. Jeden koniec pripevnite k nábytku a druhý k kľučke.

Ak sú dvere zatvárané a máte bezpečnostný pás, zabalte ich po zložení.

A nepriatelia môžu preklínať kliatbu len skrz dvere.

Tretia cesta

Ak sa ocitnete v thrilleri a zombie je už za dverami, ktoré sa znova otvárajú, existuje niekoľko hodín na rozhliadnutie a na niečo vymýšľajte. Pozrite sa na mop a škótskej pásky. Prilepte rukoväť mopu pomocou pásky cez dvere k dverovým stĺpikom, potom ju pripevnite pásom k kľučke dverí.

Aj keď je to prilepené hilo, to je dosť pre zombie, aby vytiahli dvere a stratili srdce.

Hlavné typy a prevedenie zámkových mechanizmov

Situácia je tak - po návrate domov si človek uvedomil, že kľúč bol nenávratne stratený. V tomto prípade sa ľudia môžu správať inak - niektorí ľudia sa snažia zaklopať na dvere, iní sa pokúšajú pokaziť plátno alebo vyrezať zámok. Zároveň nikto na otvorenie nepoužíva sadu master kľúčov - existuje názor, že tento postup je dosť komplikovaný. Ale základná sada zručností, ktoré sú dostatočné na hackovanie, je k dispozícii každému a každému.

Všetky súčasné zámky dverí je možné rozdeliť do niekoľkých typov - visiace zámky, visuté visačky, zadlabávacie a vložkové zámky.

V tomto prípade visiace zámky nedávajú veľký zmysel - dlho sa nepoužívali pri vstupných alebo vnútorných dverách. Používajú sa iba pre dvere do úžitkových alebo iných typov nebytových priestorov.

Horné zámky sa používajú na drevené dvere. Na kov sa dajú nájsť, ale veľmi zriedka. Výhodou takýchto zámkových systémov je to, že keď sú namontované, je zachovaná integrita dverového krídla. Mínus je vzhľad dverí - zadná strana zámkového systému je viditeľná zozadu.

Zadlabacie zámky sú už obľúbeným riešením pre všetky typy moderných dverí. Sú umiestnené vo vnútri dverového krídla, ktoré je oporou mechanizmu a vykonáva ochranné funkcie. Tieto modely sú estetické, vyznačujú sa pomerne vysokou spoľahlivosťou. Nevýhodou je, že počas inštalácie je potrebné narušiť integritu rámu krídla dverí.

A nakoniec, štvrtá skupina je tou najlepšou voľbou. V továrni, kde boli dvere vyrobené, sa zámok položí pred montážou dverového bloku. Hlavnými výhodami sú vysoká úroveň spoľahlivosti, minimálne narušenie integrity dverného krídla a krásny vzhľad.

Teraz stojí za zváženie tajné časti mechanizmov. Existujú dva populárne typy - jedná sa o hladinu a valec.

Hladinový zámok funguje nasledovne - keď osoba vloží kľúč do studne, zuby tajného obchodu zostavia v určitom poradí vytlačené časti alebo páky - zámok sa otočí iba v tomto poradí. Tieto mechanizmy sa považujú za jeden z najspoľahlivejších a úroveň odolnosti proti vlámaniu závisí od počtu týchto dosiek.

Valcové zámky fungujú odlišne - valcový mechanizmus má kolíky, ktoré sú usporiadané do určitého vzoru na výšku. Namiesto kolíkov môže existovať čokoľvek - rôzne bloky s možnosťou rotácie, podložky, pohyblivé časti. Mechanizmus vo vnútri valca počas procesu otvárania pôsobí na priečky pomocou špeciálneho pohonu. Dvere sa otvoria.

Klasifikácia mechanizmov tajného zámku

Cylinderové zámky sa líšia úrovňou utajenia - prvá skupina s nízkym utajením môže mať až 10 000 rôznych kombinácií. Priemerná úroveň utajenia je až 5 000 000 kombinácií. Maximálna úroveň je až 100 miliárd rôznych variácií.

Prvá možnosť sa často vyrába s nízkou presnosťou. Tento mechanizmus tiež prakticky nie je chránený pred vplyvom hlavných kľúčov vyrobených z lacných materiálov. Hlavným predstaviteľom tejto skupiny je tzv. Zámok s anglickým kľúčom. Skúsený cracker sa bude zaoberať takýmito mechanizmami za menej ako minútu. Priemerný človek má trochu viac času na pitvu, ale s touto úlohou si poradí.

Druhou kategóriou je vysoká úroveň spoľahlivosti. Čapy sa tu vyrábajú s vysokou úrovňou presnosti a ich umiestnenie je veľmi komplikované. Existujú rôzne ochranné prvky a všetky časti sú vyrobené z odolnejších materiálov. Na otvorenie tohto mechanizmu bude musieť odborník stráviť asi 5-10 minút.

Mechanizmus tretej kategórie je vybavený všetkými ochrannými prvkami z materiálov odolných voči opotrebeniu. Kolíky sú umiestnené s maximálnou komplexnosťou. Tento zámok je prakticky nerozbitný. Kľúčom je dierna karta alebo fínska klávesa.

Zaradenie pákového mechanizmu je oveľa jednoduchšie - tu sú kľúče s jednoduchým bradou alebo motýľom. Kvalita zámkov a kľúčov závisí od nákladov na mechanizmus. Skúsení crackeri tvrdia, že ak má mechanizmus viac ako 6 pák, možno ho považovať za spoľahlivý. Tieto systémy majú špeciálnu ochranu proti vŕtaniu, kľúče sú vyrábané s vysokou presnosťou - je veľmi ťažké ich prelomiť, ale je to možné. Poďme zistiť, ako na to.

Zámok otvárame anglickým kľúčom

Toto sa robí čo najjednoduchšie. Na tento účel sú vhodné rôzne kúsky drôtu, sponky do vlasov, sponky na papier. Čokoľvek bude robiť, ak bude vyrobené z kovu a nebude sa ohýbať.

Prvým krokom je príprava hlavného kľúča. Spona na papier by mala byť ohnutá v uhle 90 °, aby sa ohnutá časť mohla dostať do studne. Potom sa koniec tohto segmentu vyrovná - to by malo uľahčiť otočenie.

Druhý drôt by mal zostať plochý - môžete ho ohnúť iba mierne od okraja. Výsledkom by mal byť malý háčik. Bude to potrebné v procese práce s kolíkmi.

Na otvorenie zámku sa prvý drôt zasunie do hornej časti kľúčovej dierky. V takom prípade ho musíte mierne dotiahnuť v smere otáčania kľúča. V procese interakcie tohto hlavného kľúča by sa valec mal mierne otáčať. Potom sa zariadenie prehĺbi až na koniec a kolíky sa zdvihnú drôtom. To sa musí urobiť jasne zdvihnutím jedného kolíka za druhým. Po dokončení procesu a zdvihnutí všetkých kolíkov sa zámok otvorí miernym pohybom.

Ako otvoriť bezkľúčové dvere s krížovým mechanizmom

Nie je nič jednoduchšie, ako otvoriť zámok krížovým kľúčom. Tento mechanizmus sa vyznačuje nízkou mierou utajenia - v rôznych modeloch je to iba od 600 do 1000 možných kombinácií.

Na prácu budete potrebovať skrutkovač Phillips. Mal by sa pevne pritlačiť do studne a len odrezať kolíky tajného mechanizmu. Kovové dvere so zámkami tohto typu sa otvárajú jednoducho elementárne. Toto je príklad situácie, keď zámok kazí dobré a spoľahlivé dvere.

Fínske kľúče

Tieto zámky je ťažké rozlúsknuť pomocou hlavných kľúčov. V tomto prípade je oveľa rýchlejšie a presnejšie demontovať vonkajší kryt a odstrániť všetky vnútorné časti. Potom je možné mechanizmus ľahko otočiť pomocou skrutkovača.

Zámky sú rôzne, nie je to možné pri každom mechanizme. Avšak s Číňanmi a domácim bude všetko fungovať.

Úrovňové zámky

Princíp objavu je tu trochu iný. Potrebujeme akýkoľvek kľúč s výnimkou „motýľa“. Potom vytvorte hlavný kľúč tvaru L. Pomocou tohto „nástroja“ by ste naopak mali páky zdvihnúť. Keď sú všetky platne zdvihnuté, môžete posúvať kľúč. Tieto činnosti sa musia opakovať, až kým sa dvere neotvoria.

Iné spôsoby

Môžete bojovať proti zámkom pomocou domácich majstrovských kľúčov - zámky sa otvárajú celkom úspešne. Ak však nie je čas alebo niečo nefunguje, môžete jednoducho vyvŕtať tajomstvo a potom sa mechanizmus otvorí pomocou jednoduchého skrutkovača.

Druhou pracovnou možnosťou je korózia zámku. Ak to chcete urobiť, musíte poraziť valec dosť tvrdo kladivom. Porazte takou silou, aby ste zlomili vnútorné cracker zodpovedné za kolo. Táto časť sa rozpadá spolu so skrutkou, ktorá drží valec - zostáva iba na vytiahnutí valca a otvorení zámku pomocou ohnutého drôtu alebo pletacej ihly.

Týmto spôsobom samozrejme možno blokovací mechanizmus jednoducho vyhodiť - nebude schopný vykonávať svoje úlohy. Ale stále sa môžete dostať do bytu alebo domu.

Ale ako zatvoriť dvere, ak nie je k dispozícii žiadny kľúč?

Všetko záleží na type zámku. So systémami, ktoré sa vypínajú, nie sú problémy. U ostatných je úloha zatvárania dverí komplikovanejšia. Ale nič nie je nemožné.

Ak má zámok rukoväť, ktorá sa pohybuje nadol alebo nahor, budete potrebovať akékoľvek kovové potrubie. Môžete použiť potrubie z mopu. Prilepte rúru k rukoväti páskou tak, aby smerovala k podlahe. Potom sa dvere jednoducho zavrú - a to je všetko, už sa nedajú otvoriť. Potrubie spočíva iba na podlahe, keď sa pokúsite stlačiť rukoväť. Toto je jedna z možností, ako môžete zatvoriť predné dvere bez kľúča.

Ako zatvoriť dvere bez zámku

Prišli ste domov a ocitli ste sa pred zatvorenými dverami, v doslovnom zmysle slova „pobozkajte zámok“ - narazili ste na situáciu, keď ste zabudli kľúče kvôli vašej neprítomnosti? Samozrejme môžete zavolať blízkym a zistiť, kde sú, ísť a vziať kľúč alebo sa opýtať, kedy sa vrátia. Našťastie každý má mobilné telefóny.

Ale čo ak musíte cestovať príliš ďaleko alebo ako zlý človek v tejto chvíli nemôže prijať váš hovor, je príliš zaneprázdnený na to, aby dal kľúč, alebo dokonca opustil mesto?

Aby ste sa nedostali do podobnej situácie, musíte to vedieť ako zatvoriť dvere bez zámku, To je nielen pohodlné, ale aj efektívne, pretože táto možnosť vám umožňuje spoľahlivo chrániť dom pred neočakávanými hosťami. Preto potrebujeme:

 • Prístup na internet
 • dvere, na ktorých je nainštalovaný kódový zámok alebo blokovací mechanizmus so skenerom, nie obyčajný,
 • dvere bližšie
 • závora.

Malá majsterská trieda, ako zatvoriť dvere bez zámku

Najprv začnite hľadať internetový obchod so špecializáciou na predaj a dodávky rôznych typov dverí a hardvéru. Dnes na virtuálnych pultoch maloobchodných predajní online nájdete špeciálne „inteligentné“ dvere. Na rozdiel od bežných dverí je to, že namiesto tradičného zámku je do krídla brány zabudovaný mechanizmus na zamykanie kódu alebo dokonca skutočný biometrický snímač, ktorý dvere otvára iba ľuďom, ktorých odtlačky prstov sú uložené v jeho pamäti.

Teraz musíte produkt objednať a nainštalovať. Toto je prvý krok k dosiahnutiu cieľa s názvom ako zatvoriť dvere bez zámku - stačí zadať kód alebo položiť prst na skener.

Ďalším krokom je inštalácia zatvárača dverí, ktorý zaisťuje hladké a zaručené tesné zatváranie dverí. Moderné zatvárače sú v závislosti od modelu vhodné nielen pre ľahké interiérové ​​dvere, ale aj pre ťažké vchodové dvere. Výsledkom je, že sa nemusíte báť, či dvere zabuchnú. Keď opustíte byt, bližšie ho zatvorí.

Teraz si musíte kúpiť obvyklé magnetické západky inštalované na dverách. Predávajú sa v obchodoch s nábytkom, ako aj na miestach predaja zámkov a iných uzamykacích zariadení. Inštalácia týchto výrobkov je pomerne jednoduchá - jedna časť hardvéru je namontovaná na skrinke a druhá na krídlo dverí. Aktívne magnetické pole priťahuje obe časti a pomáha bezpečne uzamknúť dvere v zatvorenej polohe. Toto zariadenie vám umožnilo zmeniť vaše dvere na pôvodné zariadenie vybavené automatickým pohonom, ktoré možno považovať za prispôsobené vzdialenosti osoby. Akonáhle sa vzdialite od bytu, dvere sa automaticky zatvoria.

Teraz viete ako zatvoriť dvere bez zámku a otvorte ho bez kľúča, ktorý nemusíte nosiť so sebou. Hlavnou vecou v tejto situácii je nezabudnúť na kód, inak budete musieť znova obťažovať blízkych, ale teraz požiadajte, aby ste kľúč nezdieľali, ale aby ste ho pomenovali. Môžete si to samozrejme zapísať alebo poškriabať na akýkoľvek objekt, ale nebudete si istí, že prístupový kód do vášho domu nebude padať do rúk zlých ľudí.

A niekoľko ďalších možností

Zvážte niekoľko ďalších situácií ako zatvoriť dvere bez zámku, Pomerne často existujú situácie, keď vaši blízki omylom zabavili vašu súpravu kľúčov, ale musíte tiež odísť o práci a nie je potrebné zamykať dvere. Nie skutočnosť, že príbuzní môžu ísť s cieľom vyriešiť tento problém. Potom môžete robiť zložitejšie. Nájdite starý dokument. Vystrihnite ich zatvorením dverí obvyklou západkou v každom zadlabávacom zámku, nalepte papier na krídlo dverí tak, aby išiel do škatule. Na papier môžete napísať text. Napríklad „Zapečatené políciou“. Uveďte dátum a vynašiel obraz. Napriek tomu, že dvere nie sú zamknuté, nikto ani nenapadlo, ako vstúpiť do miestnosti.

Ďalej povieme ako zatvoriť dvere bez zámku, inštalované medzi miestnosťami, ak sa neustále otvára z ponoru alebo z iných dôvodov. Ak to chcete urobiť, musíte myslieť na nejaké tesnenie. Napríklad kus látky vložený medzi krídlo dverí a škatuľu na boku. Vhodná je aj malá drevená štiepka vložená medzi krídlo dverí a podlahu.

V katalógu tovaru je uvedená cena za dverové zámky. Všetky produkty na sklade v našom sklade, objednávajte z lokality Zamki-Dvernye.ru za optimálne ceny v malom a strednom veľkoobchode.

Ako otvoriť zámok bez kľúčov?

Každý z nás prinajmenšom raz v živote stratil kľúč od predných dverí. Keď uvidíte pred vami dvere, ktoré zatvárajú prístup do domu alebo inej miestnosti, začnete premýšľať o tom, ako sa dostať dovnútra bez kľúča. Aby ste to lepšie pochopili, musíte najskôr vyhodnotiť vzhľad dverí, pretože na všetkých modeloch existujú rôzne typy zámkov. Ďalej sa dozviete o najbežnejších metódach, ktoré vám umožňujú dostať sa do uzamknutých miestností bez kľúča. Zároveň by som vám chcel pripomenúť, že na úspešné vyriešenie tohto problému budete potrebovať určité skúsenosti.

Je možné zámok odomknúť vlastnými rukami, ak nie je k dispozícii kľúč?

Ak zostanete bez kľúča a akonáhle musíte otvoriť dvere, nie je potrebné panikáriť. Pokúste sa problém vyhodnotiť. Keď sú dvere blokované nekrytými vnútornými dverami, je možné ich často odomknúť bez akejkoľvek obratnosti. Ale ak sa budete musieť vysporiadať s kovovými vstupnými dverami od známeho výrobcu, potom sa tu bude musieť potiť dokonca aj odborník. Ak si nie ste istí úspechom, potom Nestrácajte čas a námahu a pokazíte dizajn dvere s improvizovaným náradím. V takýchto situáciách sa odporúča zveriť túto prácu odborníkom.

Ak odborník začne pracovať, bude môcť otvoriť zámok akéhokoľvek dizajnu. Je oboznámený s vlastnosťami mnohých uzamykacích mechanizmov, takže nebude pre neho ťažké odomknúť dvere intelektuálnym spôsobom, zatiaľ čo uzamykací mechanizmus zostáva nedotknutý. Preto rozhodnutie o využití služieb odborníka nebude vždy rozumným rozhodnutím. Spoľahlivosť niektorých modelov môže byť imaginárny, a preto, ak máte potrebné nástroje, môžete ich otvoriť dostatočne rýchlo. O najdostupnejších z nich budeme hovoriť ďalej.

Otvorte blokovacie zariadenie vnútorných dverí

Ako otvoriť zámok bez kľúčov. bez pomoci odborníka? Ak máte čo do činenia s vnútornými dverami, potom ich otváranie nebude ťažké. Najčastejšie sú také dverové bloky vybavené blokovacími mechanizmami, ktorých konštrukcia je zaistená na jednej strane a na druhej strane je časť pripomínajúca kľúčovú dierku. Vzhľadom na to také dvere sa zriedka zamknú, majitelia v prvých týždňoch alebo mesiacoch po inštalácii stratia svoje kľúče.

Dvere sú často zamknuté kvôli nedbanlivosti malých detí. Akonáhle sú v miestnosti, môžu zabuchnúť dvere, zatvoriť západku a, na rozdiel od prosby dospelých, nechcú otvoriť dvere. Prirodzene sa rodičia bojia o svoje dieťa, pretože je v izbe sám. Z tohto dôvodu je dôležité zámok čo najskôr otvoriť, aby si následne udržal svoj pracovný stav. Tento problém sa dá vyriešiť vykonaním nasledujúcich operácií.

 • nájdite kľúčovú dierku a zoznámte sa s jej dizajnom,
 • nájsť nástroj, ktorý je vhodný na otvorenie zámku,
 • začnite otvárať dvere a robte všetko veľmi opatrne.

Ako otvoriť zámky rôznych tvarov?

Existujú také modely zámkov, v ktorých má studňa kruhový tvar. V takom prípade je najlepšie nájsť tenkú ihlu, veľkú otvorenú kancelársku sponu, šlichtu alebo špáradlo. Po rozhodnutí o vhodnom nástroji ho vložte do otvoru a potom jemne zatlačte jednou rukou a zároveň začnite púšťať druhou rukou alebo otočte gombík. Если все сделать правильно, то дверь откроется.

Подобным образом следует поступить и в ситуации, когда скважина замка имеет плоскую форму. Чтобы вы смогли справиться с этим замком, вам потребуется найти плоский инструмент. Для этой цели вы можете использовать острые ножницы, нож с узким лезвием, пилочку для ногтей или ручку чайной ложки. Po výbere náradia ho musíte zasunúť do studne, potom ho jednou rukou stlačiť a súčasne s druhou začať točiť a spúšťať kľučku dverí.

Zámok valca odomkneme bez kľúča

Ak sú uzamknuté dvere vybavené cylindrickým zámkom, môžu vzniknúť veľké ťažkosti. Vzhľadom na veľké tajomstvo takýchto blokovacích zariadení inteligentné metódy otvárania nebudú vždy pomáhať vyriešiť problém. Aj keď so skúsenosťami sa môžete dostať dovnútra, ak používate kancelársku sponku alebo veľmi tenký zaoblený skrutkovač.

Ak hovoríme viac o intelektuálnej metóde narušenia mechanizmov cylindrického zámku, tu od osoby je potrebné vykonať určité úkony pomocou spony a skrutkovača, kde prvý bude použitý ako hlavný kľúč a druhý bude slúžiť ako konvolúcia. Pri pokuse o otvorenie zámku takýmito metódami majte na pamäti, že najdôležitejším bodom je vloženie háčika do otvoru, aby boli tajné písma správne umiestnené. Musia sa striedať a neustále pomáhať pri zrážaní. Po náležitom vytrvalosti sa larva začne predávať. Aby ste pochopili, či sú písma nainštalované správne, je potrebné vizuálne posúdiť ich vzájomné umiestnenie a zamerať sa na zvuk.

Pomocou kancelárskej sponky musíte posúvať všetky špendlíky jeden po druhom a pomáhať navíjačke. A zakaždým, keď potrebujete skontrolovať, či je možné valec otočiť. Až potom, čo začne podľahnúť, môžete vyriešiť svoj problém. Venujte pozornosť aké sú zvuky zo studne počas otvárania zámku. Takže môžete zastaviť v čase, ak urobíte niečo zle. Inak to môžete jednoducho zlomiť.

Používame hrubú metódu

Ak domáci kľúč od majiteľa nepomohol vyrovnať sa so zámkom, môžete sa obrátiť na surovejšiu metódu hackovania. Avšak tu existuje jedna dôležitá nuancia, úspech môžete počítať iba v prípade, že larválny zámok nemá ochranu pred skladaním a vŕtaním. Ak sa rozhodnete túto metódu použiť, musíte pripraviť nasledujúce nástroje:

 • elektrická vŕtačka - pokiaľ možno najvyššia,
 • kovová vŕtačka
 • hrubý plochý skrutkovač,
 • kladivo.

Ihneď sa pripravte na skutočnosť, že po použití takýchto metód hackovania bude potrebné nainštalovať novú larvu. Najprv skúste vyvinúť silnú konvolúciu. Vyberte skrutkovač a podľa možnosti ho vložte do zámku. Môžete na to dokonca naraziť niekoľkými údermi kladivom. Potom to začneme priskrutkovať. Keď si uvedomíme, že potom, čo sa skrutkovač začne roztočiť, je potrebné vytiahnuť skrutkovač a extrahovať tajomstvo. Týmto sa môžete dostať dovnútra.

Otvorte dvere pomocou zámku

Ak sa po kontrole dverí ukáže, že sú vybavené visiacim zámkom, môžete sa upokojiť. Samozrejme, také blokovacie zariadenia poskytovaná dobrá ochrana od hackovania. Ak však proti nim využívate inteligentné metódy, môžete s nimi jednoducho pracovať. Aby sa uľahčil otvorenie takéhoto zámku, musí byť mazaný, na ktorý používa kvapalina WD-40. Ďalej si môžete vybrať ktorúkoľvek z nasledujúcich metód hackovania.

 1. Ako nástroj môžete použiť dva ploché skrutkovače s tenkými tyčami. Majte na pamäti, že je potrebné používať skrutkovače, ktoré môžu bez veľkého úsilia vchádzať do hradu dobre spolu. Najprv musíte vložiť jeden skrutkovač dovnútra, aby ste ho mohli použiť na pripevnenie zárezu skrutky. Potom je potrebné trochu posunúť, po čom je potrebné vziať si ďalší skrutkovač a upevniť jeho polohu. Potom musíte znova vykonať vyššie uvedené kroky: nájdite nový zárez, všetko posuňte a pomocou iného skrutkovača posuňte. Robíme to, kým sa zámok neotvorí.
 2. Používame drevený klinový kľúč. Možno nemáte klinový kľúč. S tým sa však nemusíte báť. Môžete to ľahko urobiť sami. Za týmto účelom Vyžaduje sa akýkoľvek druh mäkkého dreva, z ktorého je potrebné vyrobiť drevený klin vhodnej veľkosti. Ďalej zoberieme tento klin a vložíme ho do vrtu hradu, až kým sa nezastaví, v prípade potreby vynaložíme fyzické úsilie. Potom ju musíte odstrániť. Po preskúmaní klinu na ňom uvidíte zárezy, vďaka ktorým ho môžete upraviť tak, aby vyzeral ako skutočný kľúč.
 3. Odomknite zámok predbežným naplnením dverí. Vaša úloha pri otváraní zámku bude oveľa jednoduchšia, ak je blokovací mechanizmus umiestnený tak, že môžete stlačiť krídlo dverí. Ak to chcete urobiť, musíte vziať „páčidlo“, umiestniť ho medzi stĺpik a plachtu a potom sa musíte snažiť stlačiť celú cestu. Potom vložíme do vytvoreného otvoru skrutkovač a odskrutkujeme poistné skrutky na stranu. Dvere budú otvorené.

Väčšina z nás nevie, ako sa správať v situácii, keď dôjde k strate kľúča, a musíte sa okamžite dostať dovnútra. Hoci odborníci vedia, ako otvoriť zámky dverí bez poškodenia, každý z nás je tiež schopný tento problém vyriešiť. Je ich dosť pomerne ľahko implementovať metódy, umožňuje otvorenie zámku bez ohľadu na jeho konštrukciu. Preto, ak sa chcete dostať dovnútra, skúste robiť všetko veľmi opatrne. Ak nemáte dôveru vo svoje schopnosti, je lepšie poradiť sa s odborníkom.

Danilko Stepan Igorevich

Pin
Send
Share
Send
Send