Užitočné tipy

Ako volať alebo napísať dievčaťu

Pin
Send
Share
Send
Send


Úspešne ste teda spoznali ženu, ktorá sa vám skutočne páči, a vymenili ste si s ňou telefónne čísla. A čo teraz? Čo keby ťa zabudla? Čo ak sa pri telefonovaní nervózite a stratíte náladu? Čo keď je zaneprázdnená v ten deň, keď sa chceš stretnúť? Čo keď je zaneprázdnená niečím dôležitejším, ako je prijatie hovoru? Čo keď človek zdvihne telefón? A ak ti dala nesprávny telefón. Nerob si s tým starosti. Ak si len oddýchnete, prvý telefonický hovor môže byť veľmi jednoduchý proces.

Ako dlho plánujete čakať na prijatie telefónneho čísla pred uskutočnením hovoru? Niektorí hovoria, že volajú hneď nasledujúci deň, iní hovoria, že čakajú tri dni. To všetko je zlé. Neexistuje pevne stanovený časový limit. Je to skôr otázka, koľko môžete čakať. Inými slovami, ak ste spoznali ženu, mali ste vzájomnú sústrasť a nový priateľ ju požiadal, aby zavolala, môžete počkať celý týždeň. Nezabudne na teba.

Ak sa však stretnete so ženou, rozprávali ste si pár minút, vymieňali si čísla a potom ste ju videli celú noc hovoriť s inými ľuďmi, mali by ste ju hneď na druhý deň zavolať. Pretože ak si nevytvoríte túto vzájomnú súcit a neurobíte na ženu dojem štyridsaťosem hodín, pravdepodobne na vás úplne zabudne.

Pokiaľ ide o telefónne hovory, základným pravidlom je: nenechajte si ujsť chvíľu. Hovor, kým je vaše stretnutie stále čerstvé v pamäti partnera, ale stále nie je príliš rýchle. A nezavolaj príliš často, aby ťa nenašla posadlého priateľa.

Niektorí dodávatelia odporúčajú zapnúť funkciu vytáčania pred volaním ženy. Odporúčajú tiež nenechávať správy na záznamníku, ak si telefón nezdvihne. Ich logika je takáto: ak budete naďalej volať, skôr alebo neskôr si žena vyzdvihne telefón a ak chytíte „rybu“, môžete ju presvedčiť na stretnutie.

Túto metódu šrotu nepoužívam a neodporúčam vám ju používať, pokiaľ sa, samozrejme, nezúčastňujete telefonického predaja. Faktom je, že ak vám žena nezavolá naspäť alebo ak pri jej zavolaní nezvedie telefón, problém nie je v oblasti vašich komunikačných schopností. Problém predtým bol datovania. Zrejme ste nepreukázali vlastnosti potrebné na to, aby vás chcela znova vidieť. Problémy v určitej fáze komunikácie zvyčajne znamenajú, že ste v predchádzajúcej fáze urobili chybu.

Preto nikdy neblokujte ID volajúceho a vždy zanechajte správu. Prečo? Pretože to dokazuje vaše sebavedomie. Ak na prvom stretnutí preukážete atraktívnu osobnosť, svoju hodnotu a dôležitosť a vzbudíte dôveru, bude vaša žena ráda.

Vaším cieľom je, aby sa žena po každom rozhovore s vami obávala: „Čo ak nebude volať?“ Ak sa stretnete správne, potom keď zavoláte, bude vedieť, o čo ide a bude sa cítiť pohodlne.

Tu je všeobecná štruktúra rozhovoru, ktorá by sa mala dodržať pri prvom hovore.

 1. Nezavádzajte sa. Začnite konverzáciu pripomenutím predchádzajúcej konverzácie. Ak ste ju škádlili tak, že zavolali dcéru svojej matky, povedzte: „Ahoj, dcéra matky!“ Namiesto toho, aby si pripomenula novému kamarátovi, že ťa prakticky nepozná (najmä ak zabudla svoje meno), vrátiš sa k príjemnému spomienky na vašu konverzáciu.
 2. Aby ste sa vyhli nepríjemným prestávkam, keď vás žena pozdraví, privolajte rozhovor so svojím príbehom z vášho života. Vyberte prijateľný príbeh, ktorý ste vytvorili v deň, keď ste na ňom pracovali, alebo pridajte do svojho repertoáru niečo nové. Začnite s niečím ako „Najzaujímavejšia vec, ktorá sa mi dnes stala, je ...“ Pamätajte si, že príbeh by mal byť krátky a nejde o to, čo sa chváli, ale prinútiť hovorcu, aby sa usmial, smial sa a cítil pohodlne.
 3. Hovorte hlbokým, pokojným a priateľským hlasom s nádychom zábavy a pozitívnej energie. Musíte byť veselí, ale nehovorte príliš rýchlo ani nepreukazujte hyperaktivitu. Úsmev a žena to budú počuť.
 4. Po rozprávaní svojej poviedky dajte príležitosť hovoriť. Väčšinou vám žena povie, ako prešiel jej deň, alebo položí otázky. Ak nehovorí, môžete pokračovať.
 5. Plánujte budúci týždeň. Niektorí odborníci vám odporúčajú, aby ste okamžite povedali, v ktorých dňoch ste boli zaneprázdnení, aby ste okrem iného preukázali, že žijete celý život a doslova doňho vtlačili nového priateľa. Použitím metódy push-and-pull môžete povedať niečo také: „Som zaneprázdnený v piatok a sobotu, ale v nedeľu mám malú spoločnosť. Pozval som niekoľko veľmi zaujímavých ľudí a mali by ste prísť. Potrebujeme zdroj problémov. “
 6. Ak ju nepozvete na svoju večierok, ale na akúkoľvek inú udalosť, neoznámte ju ako dátum. Pozvite len „zúčastniť sa“, „pripojiť sa“ alebo „pripojiť sa“ k vám a vašim priateľom.
 7. Ak povie, že súhlasí, je to v poriadku. Ak odpovie, že je zaneprázdnená, povedzte jej o inej udalosti vo vašom kalendári. A iba o jednom. Ak žena nevyjadruje nadšenie, uistite ju, že by sa vám mala páčiť a že ak máte slobodu, zavolajte a dajte jej vedieť.
 8. Bez ohľadu na to, či hovorca s vaším návrhom súhlasil alebo nie, nehovorte sa okamžite po pozvaní a nezastavujte. Rovnako ako ste to urobili po výmene čísel, pokračujte v konverzácii ďalšiu minútu alebo dve. Pridajte hravý vtip ALEBO povedzte iný príbeh súvisiaci s témou konverzácie.
 9. Ukončite konverzáciu dlho predtým, ako ustúpi. Buď ten, kto sa najskôr rozlúči. Ste veľmi zaneprázdnený človek. Musíte toho veľa urobiť.

Aj keď je tento scenár veľmi jednoduchý a úspešne ho používajú tisíce mužov, nie je to jediný spôsob, ako zvládnuť prvé telefónne hovory. Keď si zvyknete na takýto proces, môžete sa odlíšiť od davu ostatných mužov tak, že budete volať prvýkrát len ​​preto, aby ste mohli rýchlo hovoriť a naplánovať si ďalší hovor.

Ak uprednostňujete SMS, napriek tomu ich pri prvom kontakte odmietnite. Na druhú stranu, ak sa ocitnete v pasci správ na odkazovačoch bez toho, aby ste mali čas hovoriť ešte raz, SMS môže byť dobrou cestou z tejto situácie.

Ak žena neodpovie na vaše návrhy nič jednoznačné alebo odmietne niekoľko pozvania za sebou, je na čase skontrolovať svoje zoznamovacie vzorce. Pravdepodobne ste niekde urobili chybu v počiatočných fázach svojej komunikácie. Možno preukázali nízku spoločenskú hodnotu, hľadali ju príliš zúfalo alebo si vymenili čísla príliš skoro. Možno, že váš štýl (alebo jeho nedostatok) nezodpovedá kritériám kandidáta na vzťah. Zistite, aké sú vaše slabé stránky, a snažte sa ich vyriešiť. V niektorých ojedinelých prípadoch, keď ste urobili všetko správne, a žena je stále nemravná, môže to znamenať, že má priateľa alebo sa s niekým rozišla.

Vo všeobecnosti nikdy neberte slová „veľmi zaneprázdnený“ ako obyčajnú výhovorku. Ak vás Angelina Jolie volá a pozve vás na večeru, ktorá sa koná na jej panstve, kde sa zúčastnia Bono, J-Z, Bill Clinton a George Lucas, môžete ísť? Samozrejme môžete! Zrušíte všetky plány, vynecháte prácu a v prípade potreby tam pôjdete na svoje ruky.

Vaším cieľom v celej komunikácii je byť taký zaujímavý a vzácny, že žena pre vás nebude nikdy zaneprázdnená. Nakoniec, ak stretnete najlepšie dievča, pokúsite sa pre ňu nájsť čas? Buďte ako prví desiati!

Ako volať dievčaťu a čo jej povedať. Zavolajte príklad

prvý zavolaj dievčaktoré sa vám páčia, sú často veľmi vzrušujúce. To je dôvod, prečo to mnohí chlapi neustále odkladajú a nakoniec vôbec nezavolajú. Deje sa tak preto, že po prvé neviete, čo povedať. A za druhé, existuje strach z neúspechu: dievča zdvihne telefón a nejakým spôsobom bude reagovať negatívne, jasne preukáže, že vás naozaj nechce počuť.

To všetko však nie je také dôležité, ak odvrátite pozornosť od myšlienok týkajúcich sa dievčaťa a obrátite svoje oči k sebe.

Myslite na seba. Ak zavoláte dievčaťu, ktoré sa vám páči, máte už značnú šancu na úspech. A aj keď sa nenaplní, na oplátku získate ešte viac - SKÚSENOSTI.

Koniec koncov, ak sa nepokúsite urobiť žiadne chyby, nebudete sa báť všetkého svojho života a vaše schopnosti sa nebudú zvyšovať. Stretnete sa vo VK a nič viac. Ale to je to, čo chcete? Musíte sa vziať za gule a ak chcete zavolať, urobte to! A vynechajte všetky myšlienky o tom, ako zavolať, čo povedať, čo odpovie atď.

Ako volať dievčaťu a čo jej povedať

Dievča, ktorému sa chystáte zavolať, je zďaleka prvé a nie jediné na svete. Musíte tomu rozumieť. Pretože ak je jeho hodnota príliš vysoká, bude pre vás ťažké s ňou komunikovať.

Ak sa chcete pred telefonátom postaviť, skúste sa rozptýliť. Zamyslite sa nad niektorými z vašich obchodov alebo plánmi, ktoré treba urobiť. Alebo možno máte v tomto období svojho života určité ťažkosti, s ktorými sa musíte vyrovnať. Mimochodom, funguje to veľmi efektívne, keď zmeníte svoje myšlienky na dievča, pochopíte, ako veľmi ste zvýšili svoje vzrušenie a očakávania z hovoru.

Roztržitý? Výborne! Teraz vytočte číslo.

Ak váš priateľ cíti, že ste napätí a znepokojení a váš hlas sa chveje, potom sa toto nebude hrať vaším smerom. Počas rozhovoru buďte pokojní a pozitívni.

Pozdravte ju. Opýtajte sa, či môže teraz hovoriť. Ak je zaneprázdnená, povedzte, že jej zavoláte neskôr. V takýchto prípadoch nevolám späť ten istý deň, ale urobím to nasledujúci deň. Preukážte svoju potrebu za to nestojí. Áno, a bez toho, musím urobiť veľa zaujímavých vecí 🙂

Takže tu. Ak povie, že je všetko v poriadku a dá sa hovoriť, urobte najskôr krátky úvod. Opýtajte sa, ako sa jej darí, čo robí. Potom komentár. Môžete si povedať pár slov, ako ste strávili deň. Mali by sme však hovoriť o skutočne zaujímavých veciach. Nemali by ste dievčaťu povedať, ako ste celý deň sedeli doma a bolo to nudné.

Naopak, povedzme niečo ako: „Ale dnes som bol vo vodnom parku. Áno, otvoril sa nový. So mnou o to požiadal ďalší priateľ. Mali sme tam skutočne skvelý a zábavný čas. Na stretnutí vám môžem povedať podrobnejšie. “

Takto dokazujete, že ste zaujímavý a aktívny človek, ktorý neradi sedí doma. A okrem toho máte aspoň jednu priateľku. Okamžite sa chytí. V dievčenskej hlave sa súťaž začína okamžite: aká je to dievčina a koľko je váš priateľ, to znamená, pokiaľ ide o stav vášho vzťahu.

Po úvodnej fáze rozhovoru sa pustite do práce. Ak zavoláte dievčaťu, ktoré sa vám páči, pravdepodobne by ste ho chceli požiadať.

Netiahnite to dlho, ale s istotou ju zavolajte na prechádzku. Povedzme, že máte zajtra večer po 6 dňoch voľný čas a budete to s potešením vidieť.

Dôležité! Po ponuke prechádzky ju musíte s istotou povedať o mieste a čase vášho stretnutia. Ihneď jej dajte vedieť, že ste dosť zaneprázdnení chlapi a nemáte veľa voľného času počas dňa.

Dievčatá radi preberajú zodpovednosť. A ak ju neiste pozvete, začne sa ospravedlňovať. Povedzte „dobre, neviem,“ „príďte iný deň“ a tak ďalej.

Preto okamžite povedzte, kedy ste slobodní, ponúknite čas a miesto. A tu je dôležité cítiť reakciu dievčaťa. Okamžite môže súhlasiť. Možno sa v navrhovanom čase naozaj nepodarí. Potom zariadte inokedy, ktorý bude vyhovovať vám obom.

Neuspokojte sa so štandardnou výhovorkou, napríklad „zavolajme zajtra alebo inokedy a uvidíme sa“. Povedzme, že teraz máte veľmi nabitý program a bude oveľa pohodlnejšie okamžite sa dohodnúť na konkrétnom čase a mieste.

To všetko sa hovorí pokojne, sebavedome a priateľsky. Ak nemáte veľa skúseností, je stále lepšie ísť trochu cez palubu a zdať sa tvrdý a sebavedomý, ako si myslí, že ste mumlá so slabou vôľou, ktorá súhlasí so všetkým, čo ponúka.

Časom nájdete rovnováhu v komunikácii a bude ľahšie cítiť dievča v rozhovore.

Nikdy nevolajte dievča takýmto spôsobomak nemáte cieľ (čo znamená dievča, s ktorou ste ešte nemali sex). Každý hovor musí mať účel.

Nehovor s ňou dlho, Telefón, prostriedok na schôdzku a nič viac. Ste zaneprázdnená osoba, ktorá neradi stráca čas nehovoriac. A dievča musí mať tento pocit. A keď pochopí, že za akoukoľvek činnosťou je jasný cieľ, bude ju oveľa ľahšie zviesť.

Aby ste mali jasný a výstižný príklad dobrého hovoru, dôrazne odporúčam počúvať túto nahrávku.

Hovor bol dlhý, dievča súhlasilo oveľa skôr, ako rozhovor trval. Je však cenný v tom, že môžete oceniť neuveriteľný zmysel pre humor tohto chlapa a nakresliť veľa čipov, ktoré konverzáciu premôcť.

Venujte pozornosť skutočnosti, že keď dievča začne súhlasiť, autor sa zazálohuje a začína si stanovovať vlastné podmienky na stretnutie.

Takže zdvihnite telefón. Pretože teraz viete, ako zavolať dievčaťu, ktoré sa vám páči, a aké zaujímavé veci jej povedať. Veľa šťastia!

Napíšte dievča SMS alebo zavolajte ...

Na začiatok zistime, ktorý spôsob komunikácie prinesie viac výsledkov. Mnoho „odberateľov“ píše, že je lepšie zavolať dievčatám, ako písať SMS. Takže údajne je lepšie robiť vzťahy. Pre mňa to všetko nezávisí od typu komunikácie, ale od samotného predmetu komunikácie. Ak ste už čítali veľa kníh o zvádzaní a už niečo robíte, viete, ako používať veľa vecí správne, potom nie je rozdiel v jej volaní alebo písaní. A ak sa s ňou len učíte a bojíte sa začať konverzovať s vami autom a malým vozíkom, je lepšie napísať SMS. Zlá SMS však môže viesť k negatívnemu výsledku. Toto však nepotrebujeme, a preto na začiatok niekoľko pravidiel pre písanie správ SMS.

5 vštípil, ako napísať SMS dievčaťu, ktoré sa mu páčilo ...

1. Nikdy nemusíte odosielať. Existuje rozdiel medzi vulgárnosťou a schopnosťou uchytiť dievča a mnohí túto hranicu prekračujú. Výsledkom je poľutovaniahodný výsledok.

Počúvaj, čo dnes večer robíš? Nemysli si zle! Ak sa nad tým zamyslíte, ako sa vám tento nápad páči?

2. Nepíšte uzavreté SMS. Sú to SMS, ktoré navrhujú jednoslovnú odpoveď (áno, nie, dobrú, zlú atď.). Vaším cieľom nie je získať odpoveď, ale začať konverzáciu.

- ahoj! Aká je tvoja nálada?

3. Nie je potrebné písať príliš ľahko.

Dobrý deň. Poďme sa zoznámiť!

4. Žiadne náznaky pohlavia. Áno, chcete ju, je krásna, veľké prsia, elastický zadok. O týchto myšlienkach však nepíšte okamžite. Dievčatá nemajú radi obscénne chlapi ...

Celý deň sa mi nedostaneš z hlavy, tvoj obraz sa objavuje znovu a znovu v tých najočakávanejších predstavách. Chcem ťa! Aké máš plány na večer?

5. Nepíšete sebavedomé SMS. Mnohí sa snažia okamžite obrátiť na sebavedomý problém. Toto je veľká chyba. Nikdy to nerobte.

Zdravím! Volám sa Alexander. A dnes pôjdeme s vami do kaviarne. Môžete začať zhromažďovať ...

Myslím si, že si ich určite budete pamätať a nikdy ich nebudete opakovať.

Napíšte prvú SMS dievčaťu - spojte sa s ňou.

Aby ste pochopili, čo musíte napísať v prvej SMS, musíte pochopiť jednu vec - naším cieľom je jednoducho sa dostať do kontaktu s dievčaťom. Nie sú potrebné špeciálne manévre, stratégie, dlhé rokovania atď. ... Nemusíte byť vtipní, zábavní, tajomní ... Vaším cieľom je identifikovať sa vo svojom prostredí a komunikovať o svojich cieľoch, t. Zoznámenie s možnosťou ďalšej komunikácie.

Spravidla máte 2 spôsoby, ako písať SMS.

1. Vezmite hotovú šablónu. Táto metóda je vhodná pre lenivých alebo len začiatočníkov. Nie je potrebné myslieť. Vezmite a napíšte SMS dievčaťu podľa hotovej šablóny. Na internete ďakujem Bohu, že sú iba banda, hlavnou vecou je dodržiavať pravidlá, ktoré som vám povedal vyššie.

2. Píšte sami. Je to pre pokročilejších, ktorí už chápu niečo v komunikácii so ženským pohlavím. A nie nevyhnutne by to mala byť poézia, vtipy, vtipy, vtipné frázy. Ako vám hovorí vaše srdce alebo intuícia, napíšte to prvýkrát. Mnohí sa mýlia, že teraz zapnem logiku a napíšem efektívne SMS. Nie je to tak.

Na základe napísania mnohých SMS som dospela k záveru, že vo všeobecnosti SMS grál neexistuje. Ak si myslíte, že teraz napíšete super duplikát SMS a dievča bude tvoja, potom sa mýlite. Spoznajte sa prostredníctvom SMS - je to najjednoduchšie. Ale zaujať dievča, aby sa počítalo s ďalším pokrokom, je to už zložitejšia fáza. Podľa môjho názoru je lepšie písať samostatne. Ведь, когда ты пишешь так скажем свою смску, то ты в нее вкладываешь энергию, которая девушка обязательно почувствует. Вот простой пример знакомства.

Zdravím! Вчера тебя видел в парке. Ты мне показалось интересной девушкой и я решил познакомиться с тобой поближе. Меня зовут Николай!

Если девушка свободна и она готова к знакомствам, то она обязательно напишет тебе в ответ. В этой смске соблюдены все правила, как не нужно писать девушке. Без хамства, без намека на секс, здесь не может быть простого ответа. Bude sa zaujímať o to, kto ju napísal a odkiaľ pochádza, a to sa už môže považovať za začiatok stretnutia. Tam už máte kľúče v rukách)))) ...

Aj keď neodpovedá, nezúfajte. Existuje mnoho iných spôsobov, ako sa zoznámiť, okrem SMS.

Či sa vám to páči alebo nie, spočiatku napíšete nesprávnu SMS, ale ako sa hovorí, všetko prichádza so skúsenosťou! Veľa šťastia!

Prečo je lepšie zavolať?

Rozhodli ste sa zavolať. Toto je dobrá voľba. Prečo je lepšie zavolať?

 • Po prvé, prejavili ste odvahu. Nie každý sa bude odvážiť priamo požiadať dievča, či ho chce vidieť a počuje odmietnutie. Odvaha je pôsobivá a dievča často dáva súhlas.
 • Po druhé, vystupujete z davu. Mnoho hanblivých ľudí ako na sociálnych sieťach alebo píšu hlúpe správy. A ty si volal! Pripomína sa schopnosť chlapa nielen písať, ale aj komunikovať s dievčaťom, a to je zaujímavé a zábavné.
 • Po tretie, trénujte na komunikáciu, najmä s opačným pohlavím. Internet už okrádal mnoho mužov o gramotnosť. Už nemôžu komunikovať ako korešpondencia. Nezabudnite, že so ženou v úzkom kontakte nebude možné nič napísať. Musíš s ňou hovoriť!
ísť hore

Prečo je hovor pre vás nebezpečný?

Ale každý hovor má mínus. Prečo je pre vás hovor osobne nebezpečný?

 • Môžete hovoriť nezmysly. Ak nie ste s dievčaťom oboznámení a chcete ju potešiť, nervy sú na hranici limitu. A v telefóne stále mlčí! Musíme sa dostať von. Stále je urazená niekoľkými slovami! Z toho jednoducho chcete kričať. Stáva sa to každému.
 • Nadmerná rovnosť. Ak môže byť muž odvážny a priamočiary, potom sú tu dievčatá, ktoré tieto vlastnosti nemôžu okamžite preukázať. Nadmerný tlak zo strany chlapa môže dievča odradiť.
 • Disclaimer. To je hlavný dôvod, prečo muži radšej nevolajú. Ak nebudete normálne reagovať na odmietnutie, budete nútení písať textové správy pre deti a nie telefonovať.
 • Neprijímam žiadny hovor. Čo keď opustila telefón doma? Čo keď je zaneprázdnená? Čo keď neodpovedá na neznáme hovory? Preto pri telefonovaní nedvíha telefón. To bije pýchu, ktorá sa už pred nadchádzajúcim rozhovorom s cudzincom trasie.

Prečo je lepšie písať?

Ak uprednostňujete pozvanie dievčaťa v deň korešpondencie, neurobili ste najhoršiu voľbu. Prečo je lepšie písať?

 • Po prvé, pred komunikáciou sa veľmi obávate. A tu je možno lepšie písať, aby ste vo svojom hlase nepreukázali svoje emócie.
 • Po druhé, môžete si dať čas premýšľať o obsahu SMS. Aj ona môže dlho premýšľať, aby vám odpovedala. Aspoň nemusíte myslieť a rýchlo reagovať, čo je ťažké, keď sa obávate.
 • Po tretie, možno ste gramotnejší ako v komunikácii. Na internete nájdete tie správne SMS, ktoré už preukázali svoju efektívnosť pri komunikácii s dievčatami.
ísť hore

Prečo nie je SMS kľúčom k úspechu?

Správy majú mnoho nevýhod. Môžete napísať dievčaťu, ale ona vám neodpovie. Prečo nie je SMS kľúčom k úspechu?

 • Vašu SMS videla príliš neskoro alebo nerozumela, kto jej napísal. Ak vaše číslo nepodpísala, táto situácia je celkom prirodzená.
 • SMS je príliš anonymná. Najmä ak ste napísali krátku vetu: „Stretneme sa.“ Možno ste napísali niekomu inému tú istú SMS správu!
 • Stále premýšľa. Možno je tiež veľmi plachá a vyberá slová. Našťastie, keď ti odpovie v prvých dvoch dňoch.
 • Nepochopila vás. Obsah môže byť normálny, ale nepočuť žiadnu intonáciu. Dievča mohlo nejako nepochopiť význam vášho listu.
ísť hore

Zavolajte alebo napíšte?

Kedy je lepšie zavolať alebo napísať a pozvať dievča na rande?

 1. Ak ste spoločenský a odvážny muž, ktorý si všimne, že jeho spolupracovník je tiež dosť hovorivý a odvážny, potom je lepšie zavolať. SMS sa v tomto prípade bude zdať detinská. Ak máte príjemný hlas, je najlepšie zavolať.
 2. Ak ste plachý, tichý a ďalší hovoria, že váš hlas je nepríjemný, je lepšie písať. Je šťastie, že dievča je tiež tiché a plaché - potom pochopí váš prístup.

Je lepšie, ak sa nebudeme zaoberať jednou možnosťou. Ak ste napísali, ale neexistuje žiadna odpoveď, je lepšie zavolať - zrazu skutočne nevidela váš list. Ale ak váš hovor nie je prijatý, potom naň zabudnite a pokračujte.

Pin
Send
Share
Send
Send