Užitočné tipy

TOP 21 tajomstiev WhatsApp

Pin
Send
Share
Send
Send


AKTUALIZÁCIA: V nastaveniach aplikácie Whatsapp vo vašom smartfóne môžete oficiálne skryť naposledy zobrazenú aplikáciu Whatsapp

.

Pred nejakým časom sme uverejnili príručku, v ktorej sme vysvetlili, ako by ste sa mohli skutočne skryť pri poslednom zobrazení značky v službe WhatsApp Messenger. Hlavným cieľom sprievodcu bolo zistiť, ako by ste mohli skutočne odstrániť alebo skryť WhatsApp, keď ste naposledy videli značku od iných ľudí, ktorí používajú WhatsApp. Táto téma zaznamenala obrovskú reakciu vyhľadávacích motorov z celého sveta a zdá sa, že ľudia sa skutočne zaujímajú o skrytie ‘Naposledy zobrazené časové razítkoFunctionality WhatsApp Messenger funkcie. Lekcia, ktorú sme predtým publikovali, obsahovala jednoduchú vstavanú funkciu pre iPhone od spoločnosti Apple, takže ste ju nemuseli sťahovať, aby ste nakonfigurovali alebo vykonali komplikované kroky. Ak ste však na svojom iPhone aktivovali časovú pečiatku Minimalizovať poslednú návštevu, pred ostatnými sa skrývala nielen časová pečiatka poslednej návštevy, ale naposledy ste nevideli aj značky iných ľudí. Vyzerá to, že sme pre to našli dokonalé riešenie! Tu je postup, ako skryť časovú pečiatku vašej poslednej návštevy v programe WhatsApp Messenger a naďalej zobrazovať ďalšie značky. Tento tutoriál funguje iba pre telefóny iPhone bez väzenia!

Ako zmraziť WhatsApp Časová pečiatka poslednej návštevy na telefónoch s útek z väzenia [Pinch]

WhatsApp LSeen Timestamp Toto je skvelé nastavenie Cydia pre váš iPhone, ktoré slúži iba na správny účel pre váš program WhatsApp Messenger. I.E, skryje váš časový údaj pred ostatnými ľuďmi a súčasne vám zobrazí štítok. Toto jednoduché podvádzanie nedávno zaznamenalo veľkú popularitu a sme do tohto prostredia úplne zamilovaní.

Najlepšia vec je, že si môžete stiahnuť WhatsApp LSeen Timestamp zo svojho obchodu Cydia App zadarmo. Prispôsobenie prichádza s niekoľkými vstavanými možnosťami, ktoré šetria čas, dátum alebo časovú pečiatku vášho účtu. Hlavným účelom je, že zamrzne naposledy, keď ste videli štítok, takže keď niekto vytvorí čas pre váš posledný vzhľad, uvidí čas, kedy uložili toto úžasné nastavenie pre zmrazené hacknuté telefóny iPhone.

Vyladenie môžete zapnúť alebo vypnúť navigáciou na Nastavenia >> WhatsApp LSTimestamp >> Zapnite ju.

1. Komunikujeme pomocou PC

Len málo ľudí používa verziu aplikácie pre počítač, ale je to tak pohodlné! Ak chcete začať používať, prejdite na podrobnú stránku: https://w-hatsapp.ru/veb-versiya-whatsapp.html

Krátka inštrukcia: naskenujte QR kód pomocou aplikácie a začnite komunikáciu. Komunikácia pomocou počítača poskytuje mnoho výhod, napríklad môžete tlačiť text rýchlejšie alebo prezerať obrázky vo vyššom rozlíšení.

Áno! Teraz je počítačová aplikácia práve na počítači bez emulátorov. Podrobnosti nájdete tu: https://w-hatsapp.ru/whatsapp-dlya-kompyutera.html

2. Tajné: Ako čítať korešpondenciu niekoho iného Whatsapp?

Predchádzajúca funkcia nám umožňuje vidieť našu korešpondenciu pomocou desktopovej verzie nástroja. Útočníci alebo žiarliví duší môžu túto funkciu bohužiaľ využiť. A tak! Ako diskrétne čítať korešpondenciu Whatsapp niekoho iného? Robia to: pripojte telefón k WhatsApp Web a prijímajte jeho správy priamo do vášho PC. Prečítajte si viac tu: https://w-hatsapp.ru/spy-programma-shpion.html

3. Chráňte sa pred dohľadom

Čo sa deje webovými čipmi nekončí. Ak chcete vedieť, či vás takto sledujú alebo nie, skontrolujte na telefóne kartu WhatsApp Web. Ak v ňom sú pripojené zariadenia a vy o nich neviete, znamená to, že vás sledujú. Tu sú podrobné informácie: https://w-hatsapp.ru/spy-programma-shpion.html

Ak chcete vypočítať podvodníka, kliknite na špeciálne tlačidlo v Mapách Google a zistite umiestnenie monitorovaného zariadenia. Alebo ju vypnite pomocou funkcie „Odhlásiť sa zo všetkých počítačov“. Nachádza sa na vašom smartfóne na karte Whatsapp Web. Zobrazuje všetky relácie, ktoré sa práve používajú alebo používajú.

4. Zmeňte písma

Málokto vie, že vo Votsape je možné písať nielen obvyklým spôsobom, ale aj rôznymi spôsobmi. K dispozícii sú štyri: tučné písmo, prečiarknutie, kurzíva a písmo vývojára.

Ak chcete napísať:

 • tučným písmom vložte * na obidve strany požadovaného textu,
 • kurzívou - _ (podčiarknutie),
 • na prečiarknutie textu použite znak vlnovky (

) - asi 1 s Shift,

 • písať písmo vývojárov - jedná sa o trojité backticks, kde a vlnovka je asi 1, ale bez Shift.
 • 5. Skryť aktivitu

  Aby priatelia nemohli vidieť, keď ste naposledy vstúpili do aplikácie, stačí zapnúť režim neviditeľnosti. Postupujte takto:

  1. Prejdite na nastavenia a prejdite na kartu Účet.
  2. Vyberte kartu „Ochrana osobných údajov“.
  3. Rozhodnite sa, komu sa zobrazí fotografia vášho účtu, stav a čas poslednej návštevy.

  Mimochodom, upozornenie na čítanie sa dá vypnúť aj v nastaveniach ochrany osobných údajov. Ak ste zakázali všetky tieto nastavenia, automaticky neuvidíte, kedy boli vaše kontakty vo Votsape online.

  6. Zakáže vizitky

  V predvolenom nastavení sa všetky obrázky ukladajú do pamäte telefónu a upchávajú sa. Našťastie sa toto nastavenie dá vypnúť.

  1. Stačí vypnúť spúšťanie médií v nastaveniach programu Messenger.
  2. Na strane telefónov s Androidom, kde sa nachádza jednotka flash: Whatspp na ňu možno preniesť. Nastavenia> Aplikácie> Vastap> preniesť na SD kartu. Ale nie všade, nanešťastie.

  13. Nastavte oznámenie partnerovi

  Vo vnútri rozhovoru prejdite na jednotlivé upozornenia. Pre jednotlivé správy si môžete zvoliť ľubovoľný zvuk.

  Ak chcete zablokovať kontakt, prejdite na jednotlivé nastavenia chatu a vyberte „Blokovať kontakt“. Človek o tom nebude vedieť, kým sa vám pokúsi napísať.

  Nastavenia ochrany osobných údajov WhatsApp v systéme Android

  Vlastníci modulov gadget Android, takéto nastavenia je možné vykonať priamo v samotnej aplikácii. Ak to chcete urobiť, musíte:

   Otvorte program a vyberte časť nastavenie, Potom sa otvorí ponuka, v ktorej budete musieť vybrať účet

   Ďalej choďte na súkromia, Potom sa otvorí nové okno. Uvádza všetky možné nastavenia ochrany osobných údajov pre prácu v tejto aplikácii. Ak chcete skryť čas svojho pobytu, musíte zrušiť začiarknutie položky s rovnakým menom, konkrétne Čas návštevy a reštartujte aplikáciu.

  Nastavenia ochrany osobných údajov WhatsApp pre iPhone

  Pre majiteľov modulov gadget iOS situácia je omnoho jednoduchšia. Všetky nastavenia ochrany osobných údajov sú v systémovej ponuke. Ak to chcete urobiť, musíte:

   otvorený nastavenie Choďte na účet

   Do oddielu diskrétnosť Budú tiež uvedené všetky nastavenia pre prácu v programe. Pomocou začiarkavacích políčok môžete v aplikácii zakázať alebo povoliť potrebné možnosti. Po ukončení nastavení bude program pracovať v nastavenom režime ochrany osobných údajov.

  Pin
  Send
  Share
  Send
  Send