Užitočné tipy

Spálime tuk na zadok: ako odstrániť záhyb pod korisť - pokyny na transformáciu vašej madam, ktorú sedím!

Pin
Send
Share
Send
Send


Pri pohľade na klipy, kde mladé dievčatá aktívne a sexuálne trasú bedrá, sa chcem opýtať: „Ako sa naučiť triasť korisť je rovnako efektívne?“ Niektorí ľudia si myslia, že na to musíte mať objemný chrbát, zatiaľ čo iní sa domnievajú, že ide o to, technológie. Takže kde je pravda? Existuje niekoľko tajomstiev, po ktorých môžete prekonať všetky dievčatá z klipov a videí.

Ako sa naučiť triasť korisť

Bez ohľadu na veľkosť zadku môžu byť veľmi úspešne presunuté do hudby. Ale aby to bolo krásne a veľkolepé, je potrebné ich najprv uviesť do formy. Iba nafúknuté, hladké a krásne kňazi sa môžu úspešne a elegantne triasť. Aby ste vedeli, ako sa naučiť potriasť korisťou, budete potrebovať prax a zrkadlo, ako aj prípravný tréning na svrbenie svalov. Tónovanie pokožky na bedrách nebude zbytočné, ak máte na mysli tancovanie v krátkych šortkách, sukniach alebo plavkách.

Americkým spôsobom sa tieto pohyby nazývajú „Booty shake dance“, to znamená „dance of shaking buttocks“. Učiť sa z videonahrávok je ťažké, ale možné. Najväčší úlovok v tomto je, že tréneri konajú príliš rýchlo, je ťažké opakovať. Existuje však niekoľko inštrukcií o tom, ako sa naučiť nádherne triasť korisť, aj keď sa zdá, že je preč.

Stiahnite si zadok

Samozrejme je ľahšie ľahko a náhodne vytiahnuť mäsité zadok. Vyzerá to však mierne, nie celkom esteticky. Elastická je ďalšia záležitosť! Existuje niekoľko účinných cvikov, ktoré pri systematickom a pravidelnom výkone môžu tónovať svaly. Než sa naučíte triasť korisť, robte cvičenia!

Cvičenie č. 1: drepy

Nohy sú od seba vzdialené od šírky ramien, telo je rovné, ramená sú sklopené po stranách. Jemne ohnite kolená a vráťte zadok späť. Squat je hlboký a maximálne úplný. Do 2 sady 10 krát. Odporúča sa vykonávať toto cvičenie dvakrát denne: akonáhle vstanete z postele a predtým, ako na to pôjdete večer. Lepkavé svaly sa stanú silnejšími a výraznejšími. Okrem toho bude plochý terč trochu vypuklejší. Nehovoriac o elasticite.

Cvičenie číslo 2: „krokodíl“

Poučenie o tom, ako sa naučiť triasť korisť, začína touto lekciou. Je to jednoduché, nevyžaduje vysoké náklady na energiu a čo je najdôležitejšie - efektívne. Jeho cieľom je naučiť vás posúvať zadok po jednom. Posaďte sa na zem, nohy rovno. „Choď“ dopredu pomocou zadku - 30 krokov vpred, rovnaký chrbát. Môžete ich opakovať kedykoľvek počas dňa alebo noci, denne. Kňaz sa z toho stane mobilným, čo vám umožní ľahko a rýchlo ho spravovať.

Cvičenie č. 3: hojdačka nôh

Postavte sa do polohy kolenného lakťa. Ruky sú rovné. Hojdačky urobte najskôr pravou nohou nahor (koleno ohnuté) - 8 krát. Potom to isté odišlo. Iba tri prístupy. Odporúča sa vykonávať cvičenie každý deň. Zadok bude tónovaný a elastický.

Booty shake dance

Keď sa kňaz dostane do požadovanej podoby, môžete začať tancovať. Ak chcete krásne spravovať bedrá, musíte urobiť toto:

· Postavte sa pred zrkadlo (obrátené proti nemu),

Ohnite nohy na kolenách (mierne),

Dajte ruky na kolená

· Predstaviť si, že niečo zasahuje zozadu (napríklad, mince sa dostala do nohavičiek),

· Začnite striedavo pohybovať zadkom a snažte sa odstrániť neviditeľný objekt,

· Nohy a ramená by mali zostať statické, telo je rovné.

Prvýkrát to nemusí fungovať, ale to nie je dôvod na frustráciu. Ak sa vykonala predbežná príprava (všetky cvičenia sa vykonávali systematicky), potom s technikou nebudú žiadne problémy.

Akonáhle zvládnete tento jednoduchý pohyb, môžete začať zložitejšie - pohybujte korisť a stehno. Ak to chcete urobiť, musíte:

Kľačte mierne po kolenách

· Dajte ruky na bok,

· Otočte sa v kruhu s celou panvou.

Je to tiež základom toho, ako sa naučiť triasť korisť! Nie je možné zanedbať takéto cvičenie, pretože vám umožňuje naučiť sa ovládať svoje pohyby.

Posledná hodina: trasúce sa zadok hore a dole. Počiatočná pozícia bude rovnaká ako v prvom cvičení. Iba zadok sa pohybuje súčasne hore a dole, najprv pomaly, aby cítil svoje telo, potom rýchlejšie.

Ako čistiť

Bude existovať veľmi podobný prístup, ako v našom článku Bez podvádzania a marketingu: ako urobiť tenký pás?, Budete musieť pracovať komplexne a nemusieť čakať na chvíľu, 555% výsledok za 2 týždne. Nepotrebujeme špeciálne krémy na 100 500 rubľov alebo nejaké zložité cvičenia, ktoré pred nami skrývajú phytonyaches, obyčajní smrteľníci.

Všetko je oveľa jednoduchšie a nezaujímavejšie: Krása pani Madame Sit závisí od emocionálneho stavu, výživy, fyzickej aktivity a procedúr starostlivosti. Komponenty sú zoradené zostupne podľa dôležitosti!

Poďme citovať obľúbenú postavu z detstva: pokoj, iba pokoj! Všetky tieto nepríjemné slová o receptoroch nie sú vetou. Toto sú len informácie, ktoré by vám mali vysvetliť niektoré z funkcií chudnutia a vašej postavy.

Pri plánovaní „novej formy snov“ musíte stanoviť realistické ciele a rešpektovať svoj vlastný „chuť“ - nevyžadujte od seba nemožné!

Okrem toho to neznamená, že takýto tuk sa v žiadnom prípade nemôže štiepiť. Preložené do normálneho, nudného jazyka, to znamená, že stimulovanie odbúravania tukov v týchto oblastiach je ťažšie, ale viac ako je to možné!

Pamätajte tiež stres je hlavným nepriateľom chudnutia! Tukové bunky, v ktorých prevládajú alfa receptory, akumulujú tuk v reakcii na stres. Čím viac sa sami balíšíte, tým viac tuku bude v týchto oblastiach (stehná a zadok). A dokonca aj pri neustálom dlhodobom strese a následných hormonálnych poruchách sa môžu dokonca objaviť nové „problémové oblasti“ s alfa tukom.

Takže, aby ste odstránili niečo zbytočné na našom tele, musíte schudnúť. Nebude existovať žiadna iná cesta, okrem obmedzenia množstva kalórií, aj keď prasknete! Čo robíme:

použite od 30 ml. voda na každý kilogram hmotnosti denne,

pokúste sa znížiť množstvo príliš mastných, slaných alebo sladkých jedál vo vašej strave - to môže spôsobiť opuch a vytvoriť zbytočný ďalší zväzok,

neobťažuj sa keto-, Paleodiéty a najrôznejšie druhy detox - to všetko je zbytočné tancovanie s tamburínami, čo spôsobuje veľké napätie, ale neprináša žiadny ďalší zisk.

cvičenie

A opäť naše obľúbené moralizovanie: žiadne cvičenie nespáli tuk na konkrétnom mieste! Takže, ak budete drepať, nie je vôbec pravda, že kňaz a kvadra schudnú. Z určitého miesta nemôžete „stiahnuť“ tuk, čo nie je potrebné. Naše ciele:

 • Rozveselte svaly zadku, aby ste im poskytli počiatočný tón a zlepšili krvný obeh.
 • Ak chcete zväčšiť svaly slepého čreva a vďaka tomu „zdvihnúť“ zadok, vizuálne znížte záhyb. Okrem toho je dôležité správne držanie tela, rovnako ako napínanie bedier. Vaša bedrová deformácia vizuálne tvorí postavu, ovplyvňuje to, ako vyzerajú vaše svaly vo všeobecnom kontexte.

Bohužiaľ, nebudeme vám otvárať žiadnu Ameriku: všetky cvičenia ste už dlho poznali a milovali! Toto je:

Masáž / krémy / zábaly / kontrastná sprcha

Z toho všetkého môžeme určite odporučiť kontrastná sprcha a samomasážou po 10 minútach tvrdým uterákom, pretože sú zadarmo, užitočné pre vaše telo ako celok, dostupné pre všetkých v každom ročnom období!

Pokiaľ ide o hardvérovú kozmetológiu (napríklad lPG / ikónová masáž, myostimulácia, vysokofrekvenčné zdvíhanie), mezoterapiu a injekcie so zavedením lipolytík, vákuovou alebo anticelulitídnou masážou, a ešte viac zábaly a krémy, náš názor je tento: veľa to stojí a účinnosť je pochybná.

Presnejšie povedané, existuje, ale podľa nášho názoru je vhodné zapojiť sa do týchto postupov iba pre tých, ktorí majú veľa voľného času a peňazí, nie je najmenšia túžba hrať šport alebo profesionálne pôsobiacich športovcov.

Zároveň majte na pamäti, že stále musíte držať diétu. Má zmysel, ak máte stravu a šport? Veríme, že nie

Pozrite si video

Mnoho videlo klipy a videá s tancami, kde dievčatá aktívne potrasú korisť. Tento vášnivý a erotický tanec sa nazýva buti tanec, ktorého podstata spočíva v rytmických pohyboch koristi a bokov. A stále viac a viac dievčat sníva o tom, že sa naučia tancovať korisť, preto existujú špeciálne cvičenia.

výcvik

Predtým, než začnete triasť zadok, musíte ich dať do poriadku. Čerpať zadok, tón svaly s cvičeniami, ktoré musia byť vykonávané systematicky a pravidelne.

 1. Drepy. Účel: urobiť zadok výraznejším a odolnejším. Lepkavé svaly sa posilnia.
  • Nohy sú od seba vzdialené od chrbta, chrbát je rovný, ramená sú sklopené po stranách.
  • Squat nízko, jemne ohýbanie kolien, zadok mierne posadený dozadu.
  • Vystupujte 10krát v 2 sériách, najlepšie ráno a večer.
 2. Krokodíl. Účel: Naučte sa, ako posúvať zadok striedavo. Booty sa stane mobilnejšou.
  • Posaďte sa na zem, nohy priamo pred vami.
  • Pohybujte zadkom.
  • 30 krokov vpred a toľko späť.
  • Vystupujte každý deň.
 3. Mahiho noha. Cieľ: Dotiahnuté a pevné zadok.
  • Stojaci na všetkých štyroch, rovné ruky.
  • Do kyvety chodte hornou časťou, ohnuté kolená.
  • Správne 8-krát,
  • Doľava 8-krát.
  • Urobte 3 prístupy.
  • Vystupujte každý deň.

Pohyby v koristickom tanci

Keď sa kňaz dostane do požadovanej podoby, môžete začať tancovať. Je žiaduce vykonávať pohyby pred zrkadlom a rytmickú hudbu. Najprv musíte ovládať najjednoduchší pohyb.

 1. Postavte sa k zrkadlu.
 2. Nohy sú mierne kolená.
 3. Ruky spočívajú na kolenách.
 4. Začnite hýbať zadok, ako by sa v nohavičkách nachádzala nepotrebná položka, skúste ju odstrániť bedrámi. Pre realizmus si môžete do spodku nohavičiek dať aj mincu.
 5. Ramená a nohy sa nepohybujú, chrbát je rovný.

Keď to nemusí fungovať prvýkrát, nie je potrebné ho rozrušiť. Ak tréning prebehol správne, potom postupom času dosiahnete požadovaný výsledok. Po zvládnutí jednoduchého pohybu môžete prejsť k zložitejšiemu.

Trepe sa zadok

 1. Východisková poloha ako pri pohybe s korenistým chvením.
 2. Utiahnite svaly zadku.
 3. Robte koristi pohyby hore nohami.
 4. Môžete sa pokúsiť striedavo pohybovať po zadku.

Po získaní „triasol zadok“ môžete skúsiť ďalší pohyb:

 1. Ak chcete prijať postoj "mačky", pre toto koleno, nohy v rôznych smeroch, ruky trochu dopredu.
 2. Redukujeme svaly zadku nahor a nadol a striedavo, ako v predchádzajúcom pohybe.

Ak chcete zistiť, aké ďalšie tance otriasajú korisť, prečítajte si článok Aký je názov tanečnej koristi.

Pin
Send
Share
Send
Send