Užitočné tipy

Metódy skladania brožúr

Pin
Send
Share
Send
Send


Trojnásobne zložený list papiera je veľmi vhodný na použitie ako reklamné brožúry, pozvánky, letáky atď. Získate až šesť stĺpcov, v ktorých môžete ľuďom poskytnúť potrebné informácie: tri na vnútornej strane a tri na vonkajšej strane. Ďalším plusom je, že brožúra vyzerá profesionálnejšie ako iba list papiera zložený na polovicu. Pokúste sa použiť papier vysokej kvality, ktorý sa dá ľahko zložiť.

Skladacia brožúra kľukatá (harmonika)

Táto metóda skladania je vynikajúca na predvádzanie veľkých obrázkov, grafov, máp, máp. Brožúra zložená týmto spôsobom sa ľahko rozvinie v rukách klienta. Pre ňu môžete použiť veľký text, ktorý bude pre klienta zaujímavý a bude chcieť brožúru rozšíriť. Takto zložené brožúry sú veľmi produktívne, ale nemajú veľa miesta, takže s najväčšou pravdepodobnosťou s ich pomocou nebude možné prezentovať viac ako jednu položku produktu alebo služby, ale často sa stáva, že to stačí pre tento druh reklamného materiálu.

Rozloženie brožúry na polovicu

Brožúry zložené na polovicu sú vynikajúcim odrazovým mostíkom pre predstavivosť ich vývojárov. Niektorí návrhári ich používajú ako používateľskú príručku, pretože ich stránky sú široké. Umožňujú vám umiestniť veľké obrázky, grafiku bez toho, aby súčasne narušili integritu týchto obrazov, ako sa to stane pri prenose časti obrázkov na inú stránku. Brožúry zložené na polovicu - skvelý spôsob, ako poskytnúť porovnávací opis tovaru, možno ich tiež použiť vo forme ponúk, hracích plôch atď.

Strany brožúry zložené na polovicu sú širšie ako stránky reklamných materiálov zložených iným spôsobom, takže sú atraktívne, majú profesionálny vzhľad. Zároveň sa z dôvodu ich šírky spravidla nedajú distribuovať na pultoch nákupných a zábavných predajní, hotelov atď., Preto by sa brožúry, ktoré chcete distribuovať týmto spôsobom, mali skladať inak.

Po preštudovaní všetkých spôsobov skladania brožúry si grafický dizajnér môže vybrať ktorúkoľvek z nich, dokonca aj niekoľko. Je dôležité si uvedomiť, že počet strán a ohyby brožúry nie sú obmedzené. Na zloženie môžete použiť ktorúkoľvek z možností, aby bola originálna, chytľavá a pomocou nej pomohla rozšíriť zákaznícku základňu. Ak plánujete tlačiť svoje reklamné materiály na profesionálne vybavenie, v tlačiarni (a to je predpoklad ich vysokej kvality), uistite sa, že šablóna vašich propagačných materiálov je úplne pripravená na tlač. Pred začatím tlače musíte vedieť, ako budú vyzerať brožúry na papieri. Mnoho tlačiarní dnes ponúka svojim zákazníkom hotové brožúry. Ak vám tlačiareň, v ktorej tlačíte svoje reklamné materiály, poskytne šablónu, mali by ste ju použiť.

Pin
Send
Share
Send
Send