Užitočné tipy

Mám si kúpiť Playstation 4 pre dieťa?

Pin
Send
Share
Send
Send


Povedal som otcovi, že počúval a potom povedal mame všetko, mama povedala dobre na sviatky, čakal som a nečakal som na ps3, ale môj ps2 mi nepredajú?

Poznámka:
Normálne študujem iba v moldavskej trojke

Poznámka:
a umývam riady a nezostanem bez peňazí, ale ani mi nedovolia nakupovať za svoje peniaze. Hovoria, že tento svinstvo je veľmi drahé a čoskoro skúšky a máte v hlave hry, čo robiť.

Poznámka:
Vážne ma už rozčuľuje, že kupujú všetky doppelgangers, a moji rodičia mi sľúbili a teraz, keď začnem rozhovor pre ps3, menia predmet alebo hovoria ísť robiť lekcie

Poznámka:
a potom mama povie, že chcete nový telefón, naozaj nerozumiem, čo robiť, aby pomohlo plizz

RPI.su je najväčšia databáza otázok a odpovedí v ruskom jazyku. Náš projekt bol realizovaný ako pokračovanie populárnej služby otvety.google.ru, ktorá bola ukončená a odstránená 30. apríla 2015. Rozhodli sme sa vzkriesiť užitočnú službu Google Answers, aby ktokoľvek mohol verejne nájsť odpoveď na svoju otázku od internetovej komunity.

Všetky otázky pridané na stránku s odpoveďami Google, ktoré sme tu skopírovali a uložili. Mená starých používateľov sa tiež zobrazujú vo forme, v ktorej predtým existovali. Musíte sa iba znovu zaregistrovať, aby ste mohli klásť otázky alebo odpovedať na ostatných.

Ak nás chcete kontaktovať s akoukoľvek otázkou O STRÁNKE (reklama, spolupráca, spätná väzba o službe), napíšte na e-mailovú adresu [chránená e-mailom]. Na web uverejníte iba všetky všeobecné otázky, na ktoré sa neodpovedajú poštou.

Kde získať zadarmo hry na Playstation 4?

Kde teda dostanem bezplatné hry na Playstation 4? Nikde! Hry si budete musieť kúpiť v počítačovom obchode na disku alebo online v sieti Playstation priamo z konzoly a platiť ich kreditnou kartou. Všetky tieto hry idú takmer súčasne na osobný počítač, ale z nejakého dôvodu ich cena je 10-krát lacnejšia. Prečo by som si mal kúpiť túto plastovú krabicu a platiť za hry desaťkrát viac? Samozrejme, existujú bezplatné hry, ale nie je to pre nich, aby ste utratili peniaze za konzolu - nie sú zaujímavé a jednoduché, ako topánky!

Vývojári sú leniví a majú šťastie pri reštartovaní úspešných hier za posledných desať rokov! Je to dobrý nápad, keď sa hra zdokonaľuje. Ale častejšie sa jednoducho prenáša v nezmenenej podobe a predáva sa za 500 rubľov. Skvelý nápad, ktorý prináša vývojárom milióny. Vaše dieťa si môže tieto hry kúpiť bez premýšľania, ale nebude ich hrať a peniaze nevrátia.

Ak je hra nová, môže stáť 5 000 a 7 000 rubľov. Napriek tomu, že hry majú koňa, sú krátke a vaše dieťa ním rýchlo prejde za 2 až 3 večery! A potom v hre nebude nič robiť (to je to isté ako pri čítaní knihy). Požiada o nové hry, ktoré stoja rovnako ako váš týždenný plat. A ako sa budete cítiť, keď zistíte, že za rok táto hra pri ďalšom predaji stojí 1 500?

Nákupy v hre

Napriek cene nezmyselného predplatného, ​​neprimerane vysokých cien za hry, majú vývojári odvážnosť tlačiť vaše dieťa na nákupy v hrách, aby mali nejakú výhodu nad priateľmi v online režime. Bez nich bude hrať tvrdo a nie zaujímavo. Dieťa bude mať stres, pretože jeho noví priatelia už kúpili virtuálne prístroje a ovládajú ho!

Príslušenstvo, úpravy a zastarávanie

Samostatne stojí za zmienku aj náhlavná súprava s jedným uchom, ktorá sa dodáva so súpravou. Vyhoďte to ihneď! Po 15 minútach jej ucho doslova spadne! Toto je len nejaký druh výsmechu od spoločnosti Sony! Je lepšie dať dieťaťu náhlavnú súpravu z telefónu - sú tu najmenej 2 slúchadlá, a nie 1.

Po 2 rokoch dieťa požiada o nový joystick. Nebude to jeho chyba, hneď po 2 rokoch sa opotrebuje, gombíky budú vyhodené alebo zle stlačené, dieťa vystraší, že bol v hre z tohto dôvodu porazený. Za nový joystick budete musieť zaplatiť 4 000 rubľov.

V roku 2016 „šrafovali“ okuliare Sony VR. Pracujú výlučne s Playstation 4 a príslušenstvo stojí viac ako samotná konzola. Za tieto body musíte tiež kúpiť hry za ceny koní. Vydalo sa však len málo hier (môžete počítať s prstami) ao rok neskôr opustili „technológiu“. Predpona sa ukázala ako nedostatočne produktívna a samotné príslušenstvo nebolo žiadané kvôli malému použitiu a neodôvodnenej cene.

Playstation 4 už dostal aktualizáciu, existujú verzie Pro a Slim. V praxi nedávajú nič (najmä ak nemáte drahý 4K televízor v obývacej izbe), ale výrazne drahšie. Uplynie trochu viac času a uvoľní sa Playstation 5. Dúfam, že Playstation 5 bude mať dostatočný výkon a nebudú mať žiadne nedostatky vo forme povinne povinného predplatného.

Predpokladajme, že svoje dieťa kupujete každé 3 mesiace za 1 hru (za priemernú cenu 3 000 rubľov), obnovíte svoje predplatné (približne 4 000 rubľov ročne) a pridelíte peniaze na nákupy v hre (približne 2 000 rubľov ročne). Aj pri takomto skromnom vybavení vyjdú všetky náklady na konzolu za rok! V tomto režime budete za to platiť každý rok.

Buďte pripravení, že jedného dňa bude prepustená Playstation 5, všetky predchádzajúce výdavky zmiznú, pretože Playstation 4 už nebude potrebná (nemôžete ju ani predať). Dieťa požiada o novú predponu a všetko je nové: hry, predplatné, nákupy v hre, 3D body. Lepšie nebude ponáhľať, ušetriť peniaze a kúpiť si dobrý herný počítač pre svoje dieťa! Je to lepšie z hľadiska kvality grafiky a možností, ako aj z hľadiska dostupných cien za hry (a ak je dieťa inteligentné, môže ich hrať zadarmo), nedostatok predplatného.

Pin
Send
Share
Send
Send