Užitočné tipy

12 spôsobov, ako sa stať atraktívnejším pre opačné pohlavie

Pin
Send
Share
Send
Send


Žena je magnet, ktorý svojou prítomnosťou priťahuje názory mužov. Kvôli prirodzenej túžbe po mužoch, spravodlivý sex robí tie najbláznivejšie obete: dodržiavajú prísnu diétu, vyčerpávajú cvičenia v telocvični, nosia nepohodlné topánky s vysokými podpätkami a ešte oveľa viac. (liposukcia), zväčšenie pŕs, facelift a plastická chirurgia. A to všetko sa deje iba s cieľom stať sa atraktívne a vyhrajte srdcia ľudí.

Ale stojí za to urobiť také vážne zmeny a budú finančné prostriedky opodstatnené? Aké ženské obrázky sú pre mužov príťažlivé a ako byť očarujúce?

Prvá vec, ktorú stojí za zmienku, je, že muži sa nezhodujú na vkusu: pre niektorých ideál ženskej krásy má nádherné tvary, pre iných sú prijateľné iba parametre 90-60-90. Neexistuje tiež jednoznačná odpoveď na otázku výberu farby na vlasy, niektoré sa zbláznia pre blondínky, iné majú červenovlasé šelmy a pre niektorých to vôbec nezáleží.

Nedávno sa v Amerike uskutočnil výskum na túto tému. Počas experimentu bolo zozbieraných viac ako sto fotografií žien, zatiaľ čo všetky boli rôzneho veku, mali rôzne hmotnosti, rasy a štýly oblečenia. Muži boli tiež vybraní na výskum pomocou rovnakého princípu, pričom medzi sebou boli významné rozdiely. V dôsledku toho sa ukázalo, že každá fotografia bola vybraná aspoň raz. Toto je dôkaz, že každá žena je schopná potešiť muža a tento stav nezávisí od rasy alebo veľkosti oblečenia.

Príroda poskytla každej žene nástroje pri správnom používaní, ktoré sa môžu stať magnetom pre opačné pohlavie.

Ako sa stať magnetom pre mužov: lekcia 2

Chlapci sa obávajú príliš vážnych dievčat s vysokou sebaúctou a pochmúrnou náladou. Príliš tvrdá práca človeka tiež ukladá určité pravidlá pre komunikáciu s ním. Pomerne často odchádza z úradu po náročnom dni, musí mu byť poskytnutá príležitosť hovoriť. Pre partnera je v tejto chvíli dôležité porozumenie a nenápadná účasť. Mali by sa prejaviť aj láskavosť a citlivosť v rozhovore, niekedy je potrebné podporovať nielen slová, ale aj činy, ktoré sa ľahko dotýkajú ramena alebo sa dotýkajú rúk. Je veľmi dôležité zachytiť podstatu rozhovoru a správne identifikovať pozitívne aspekty príbehu.

Pre vzájomnú sympatiu nestačí mať len vzhľad modelu a hollywoodske telesné parametre. Nemenej cennými ženami sú vnútorné kvality. Preto sa zdá, že nie najatraktívnejší vzhľad dám, skôr ako ich pekné priateľky, dostanú ponuku na svadbu. Naháňa odpoveď ako sa stať atraktívnym ženy nechápu, aký dôležitý je aspekt oduševnenia pre muža.

Pri hodnotení ženy tvoria muži celkový obraz z celkového komplexu výhod a nevýhod. V niektorých prípadoch také interné vlastnosti ako cudnosť, láskavosť a starostlivosť prevažujú nad chybami externých údajov. Alebo naopak arogantná postava prekrýva všetky vonkajšie krásy.

Podľa prieskumov verejnej mienky väčšina mužov odpovedala, že hľadajú harmonické kombinácie vlastností ženy, zatiaľ čo vnútorné aj vonkajšie ukazovatele sú dôležité.

Každá žena je tajomným stvorením prírody s vlastným jedinečným šarmom. Každý je presvedčený svojou neodolateľnosťou a šarmom. Je dôležité, aby sa dievča najprv zamilovalo a až potom bude môcť úplne prežiť svoju originalitu. Sebadôvera je kľúčom k magnetizmu, ktorý priťahuje mužov. Vyžarovanie pozitívnych emócií, starostlivosť o seba, snaha byť ešte lepšia, určite zaujme vážneho muža, ktorý má o to záujem.

Ako sa stať atraktívnejším?

1. Sledujte svoje zuby

študovať Leeds a stredné Lancashire univerzity v Spojenom kráľovstve to potvrdili biele a dokonca aj zuby nás robia oveľa atraktívnejšími, Zuby sú druhom pávieho chvosta. Sú znakom dobrého zdravia a genetiky, čo pomáha pri výbere partnera.

Žlté a široko rozmiestnené zuby sa považujú za neatraktívne a môžu naznačovať detské choroby, zlú výživu a genetické poruchy. však prírodný odtieň sa považuje za atraktívnejšínež jasne biela farba zubov.

2. Jedzte viac ovocia a zeleniny

Štúdie potvrdili, že ovocie a zelenina prirodzene zlepšujú stav pokožky.

Sú bohaté na antioxidanty a rastlinné pigmenty, ktoré dajte pokožke zdravý odtieň.

Okrem toho sa takýto účinok pozoruje takmer okamžite. Keď účastníci začali jesť ešte jednu porciu ovocia a zeleniny denne, vyvinuli zdravú žiaru a ich pokožka začala žiariť.

3. Choďte na horskej dráhe

Štúdia ukázala, že spoločná jazda na atrakcii môže byť najlepšou afrodiziakum a zvýšiť vašu príťažlivosť.

Osamelí ľudia, ktorí korčuľovali s členmi opačného pohlavia, boli hodnotení ako atraktívni. Rovnaký účinok však nebol pozorovaný u ľudí vo vzťahu.

Ako prilákať človeka?

4. Úsmev častejšie

Šťastie je najatraktívnejšou emóciou u žien a je jednoduché úsmev robí ženy sexuálne atraktívnymi v očiach mužov.

Úsmev je jedným zo spôsobov, ako sa dostať do kontaktu, a muži častejšie hovoria s úsmevom. Pamätajte, že muži ako ženy, s ktorými môžete príjemne chatovať a smiať sa.

Ak žena hľadá krátky vzťah, nemala by preukázať svoju inteligenciu. K tomuto záveru dospeli vedci University of Texas-Austin.

Štúdia ukázala, že muži sa najviac páčili ženy, ktoré vyzerali hlúpo a nezreléako aj „ospalý a opitý“, ak počítali s aférou.

Ženy, ktoré vyzerali inteligentne a premyslene, sa považovali za menej fyzicky atraktívne. Našťastie presný opak bol pravdou, ak človek hľadal dlhodobý vzťah.

6. Noste červenú rúž

Vedci z univerzity v Manchestri zistili, že ženské pery sa považujú za najatraktívnejšiu časť tela, najmä ak sú maľované červenou rúžom.

V štúdii mužov pozrel na ženské pery, natreté červenou farbou, až na 7 sekúnd, Zároveň sa pozerali na oči žien v priemere 0,95 sekundy a asi 0,85 sekundy na vlasy.

Úplné pery sa považujú za najatraktívnejšie rysy u žien a ženy s tenkými perami sa po aplikácii make-upu považovali za atraktívnejšie o 40 percent.

7. Použite svoj hlas, aby ste sa stali atraktívnejšími.

Zabudnite na sexy hlas chrapľavým hlasom. Viac mužov zaujímajú sa o ženy s vysokými hlasmi.

Vedci z University College London zistili, že muži majú radi vysoké hlasy žien, pretože podvedome vytvára obraz malej postavy. Naopak, hlboký hlas u mužov sa u žien považuje za atraktívnejší, pretože hovorí o väčšej štruktúre tela.

Okrem toho boli muži, ktorí hovorili s trochou túžby, považovaní za svätejšie, pretože to znamenalo menšiu agresivitu napriek ich veľkej postave.

Ako prilákať dievča?

8. Buďte vážni

Zamyslení a seriózni muži sú omnoho atraktívnejšínež sa usmiali, zistili kanadskí vedci Britská univerzita v Columbii, Dotknuté ženy verili, že šťastie je najmenej atraktívnou vlastnosťou mužov.

Vedci to pripisujú skutočnosti, že úsmev na tvári človeka je vnímaný ako znak ženskosti a menšej sily. Možno to vysvetľuje, prečo sú ženy tak často priťahované „zlými mužmi“.

9. Oholte si fúzy

Nedávna štúdia vedcov z Nového Zélandu a Kanady ukázala, že aj keď vám brada vyzerá staršie a dáva vám status, pre mužov je pre mužov menej atraktívna.

Vousatých mužov vnímame ako agresívnejších..

Ďalšia štúdia však zistila, že 10-dňová strnina bola považovaná za opačného pohlavia ako najatraktívnejšia a naj mužskejšia.

10. Zdá sa, že je nedobytný

Štúdie potvrdili, že pravdepodobnosť je vyššia u žien považujú mužov za atraktívnejších, ak si nie sú istí svojimi pocitmiako keď vedia, že sa muž veľmi zaujímal o svoju osobnosť.

V priemere ženy viac uvažovali o mužovi, ak pochybovali o tom, či sa mu páči alebo nie. Potom mnohí dospeli k záveru, že ho majú radi, pretože ho nemôžu „dostať z hlavy“.

Štúdia vo všeobecnosti ukázala, že ak to bude muž skryte niektoré svoje pocity na začiatku vzťahu a vytvoriť nejakú hádanku, radšej by získal pozornosť opačného pohlavia.

11. Noste tričko

Vedci z University of Nottingham Trent zistil, že jednoduché tričko s veľkým čiernym písmenom „T“ môže zatraktívniť človeka.

Takéto tričko vytvára ilúziu širokých ramien a zužuje sa v páse, čo spôsobuje efekt postavy v tvare V, ktorú ženy považujú za sexy.

Zároveň muži, ktorí nosili tričko s prevráteným písmenom „T“, boli ženy o 12 percent menej atraktívni.

12. Naučte sa zvládať stres.

Ženy sú menej atraktívne pre mužov. Vedci merali hladinu testosterónu a hladinu kortizolu stresového hormónu u mužov a požiadali ženy, aby hodnotili svoju príťažlivosť.

Ukázalo sa, že ženy majú najradšej mužov s vysokou hladinou testosterónu a nízkou hladinou kortizolu. Vedci k tomu dospeli zvládanie stresu poukazuje na „silnú“ skupinu génovstabilita partnera a tiež schopnosť prenášať „dobré gény“ na potomstvo.

Ako sa stať ženským

Aby ste pochopili, ako sa stať ženským, musíte trochu pochopiť samotný pojem „ženskosť“ (alebo „ženskosť“).

Ženskosť je súbor vlastností, ich kombinácia v predstaviteľovi slabšieho pohlavia, ktoré sa tradične páčia mužom a nevedomky ich priťahuje k žene.

„Nenarodia ženu, stávajú sa ňou“ je to, že biologické ženské pohlavie má malý vplyv na ženskosť, na ženské kvality dievčaťa - ženskosť je viac závislá od výchovy a socializácie, a nie od prirodzeného pohlavia.

Inými slovami, aby sa dievča stalo ženským, musí si uvedomiť, že je dievčaťom a rozvíjať tieto ženské vlastnosti v sebe samým, pričom si osvojí sebapoznanie, sebapoznanie a sebapoznanie.

Navyše, ak chcete jasne porozumieť tomu, ako sa stať ženským, potrebujete tiež sociálne prostredie, vaše prostredie - priatelia, ktorí sú už ženskí, a chlapci, muži, ktorí oceňujú ženskosť.

Nezabudnite však, že niektorí chlapci a muži majú radi morálne silné, chladné, tvrdé a mocné ženy s mužským zmýšľaním - t. s týmito a ďalšími vlastnosťami „maskulinity“ (maskulinity), ktorá je zvyčajne skutočným mužom.

Preto, ak máte radi skutočných odvážnych chlapcov (ako napríklad, oceňujte ich ženskosť u dievčat - whinery, zbabelých a slabých, nevedomky oslovte „odvážne“ ženy alebo si nie ste istí seba a rovnakými whisky, aby ste sa cítili na vlastné náklady). akýsi muž), aby ste boli skutočnými mužmi a boli atraktívni, potrebujete trochu:

  Z celého srdca si uvedomujem, že ste skutočná žena, a to nielen podľa pohlavia a pohlavia, ale čo je najdôležitejšie - svojím prístupom k sebe, k iným ľuďom, najmä k mužom a mužom, spoločnosti a svetu ako celku.

Aby ste to dosiahli, musíte sa na seba pozerať zvonku a pochopiť, že to, čo máte vo svojom myslení, pocite, vzhľade, konverzácii a správaní, nie je príliš ženské. Pochopte to a začnite ho upravovať. Na jasnejšie pochopenie toho, ako sa stať ženským, vrátane podvedomia, potrebujete obrazový orientačný bod. tj musíte si uvedomiť, čo znamená ženskosť pri jednaní s už ženskými ženami (nezamieňať sa s feministkami).

V žiadnom prípade ich však nenapodobujú, ale nerobia z nich modly - to je veľmi dôležité - ale vedome a podvedome sa od nich učia ženskosti. Musíte si tiež uvedomiť, aký druh človeka chcete pred sebou vidieť, aké osobné a obchodné vlastnosti by mal mať a ktoré doplnia vašu ženskosť vo vašich blízkych vzťahoch.

Ale hlavná vec tu nie je vysvetliť si abstraktne alebo na úrovni pocitu, čo od človeka očakávate a čo od vás očakáva, ale racionálne si uvedomiť, t. hovorte slovami alebo si predstavte obraz, jeho správanie, myslenie, pocity, emócie a činy, kvôli jednej alebo druhej mužskej kvalite vo vzťahu k vám. A samozrejme, je tiež racionálne, nie abstraktné a na úrovni pocitov, hovoriť slovami a / alebo predstavovať si vo svojej hlave, ako budete vyzerať, ako si budete myslieť, ako sa budete cítiť a správať sa v určitých situáciách v živote vo vzťahu k pre seba, pre ostatných ľudí - mužov a ženy, ako sa budete vzťahovať k životu, spoločnosti a celému svetu.

Potom budete nielen vedieť, ako sa stať ženským, ale tiež sa stať jedným - to je jednoznačné.

Samotná ženskosť však nestačí na to, aby bola pre mužov príťažlivá - stále sú potrebné určité kúzlo, kúzlo, charizma a príťažlivosť prichádzajúce zvnútra.

Ako sa stať očarujúcim

Mnohí veria, že je nemožné naučiť sa, ako sa stať očarujúcim, a ako sa to naučiť, napríklad kúzlo je vrodené.

Nemyslíme si to a sme si úplne istí, že každá žena sa skutočne narodila očarujúca. Problém je však v tom, že mnoho spravodlivejších pohlaví, ako aj ženskosť, neboli trénovaní na očarovanie - charizmatické, sexuálne a príťažlivé.

Toto podnikanie je opraviteľné a takmer každé dievča alebo žena (as akýmkoľvek bežným vzhľadom) sa môže voľne učiť, ako sa stať očarujúcim, charizmatickým, tajomným a príťažlivým pre mužov.

Pochopte, aké je ženské kúzlo, a to aj v očiach mužov:

  Ženský šarm je predovšetkým to, čo je v jej duši, vychádza z neho a neverbálne (podvedome) ho čítajú muži a automaticky ich priťahuje.
   Predovšetkým, aby ste sa stali očarujúcimi, musíte byť sebavedomí, naučiť sa byť sami sebou odstránením sociálnej masky.

  Ak to chcete urobiť, musíte zmeniť svoje myslenie na pozitívne a zmenou svojich myšlienok (o sebe, iných, živote a svete) sa vaše pocity a emócie automaticky zmenia.

  Tento pozitívny príde z vašej duše a zmení váš vzhľad na niečo pozitívne a očarujúce, očarujúce a priťahujúce opačné pohlavie.

 • Druhou je vaša osobnosť, ktorá sa objaví, keď sa sami stanete - tou jedinečnou, jedinečnou a jedinečnou ženou, ktorá jednoducho už nie je na svete.
 • Po tretie, vaša sexualita (nezamieňať sa s prístupnosťou). Toto je vaša ženská veľkosť, vyžarujúce sexuálne vibrácie a prejavuje sa vo vašom očarujúcom hlase, pôvabnej, ľahkej chôdze a bezstarostnosti.
  Ženská sexualita sú vaše iskrivé oči, nežnosť, určitá krehkosť, ženskosť, citlivosť a zmyselnosť, vaša dobrá vôľa a hodné držanie tela.

  To všetko tiež ovplyvňuje vaše kúzlo a príťažlivosť mužov.

 • Nezanedbávajte to, aby ste sa stali očarujúcou a úprimnou láskavosťou, zmyslom pre humor, rozvojom inteligencie, schopnosťou počúvať a počuť partnera - človeka alebo človeka, mať o neho úprimný záujem, trochu koketovania a ľahké flirtovanie v komunikácii s ľuďmi.
 • Úprimný úsmev, prívetivosť a pozitívny mentálny prístup, určitá vrodená ženská múdrosť a intuícia tiež výrazne ovplyvnia vaše kúzlo.
 • Posledná, pravdepodobne najdôležitejšia vec, pochopiť, ako sa stať očarujúcim, sa musíte naučiť milovať seba a rešpektovať svoju osobnosť, svoju dušu a telo.

pamätaťtáto ženská krása nie je pre človeka hlavnou vecou, ​​najmä pre seriózny a dlhodobý vzťah. Ako povedal veľký ruský spisovateľ Ivan Sergeyevič Turgenev: - „Krásne dievčatá sú krásne, ale po roztomilých (tzn. Očarujúce) sú na druhom mieste.
tj očarujúca osoba, s ktorou chcete byť blízko. A ak je to očarujúce a nielen krásne dievča, ktoré sa muž vezme, bude sa chcieť stať s ňou celý život, na rozdiel od krásy, ktorá sa čoskoro nudí.

Prečítajte si článok: Marilyn Monroe syndróm (Prečo sú krásne dievčatá samy).

Teraz, keď ste sa naučili, ako sa stať ženským a očarujúcim, ľahko pochopíte, ako sa stať atraktívnym pre mužov.

Ako sa stať atraktívnym

Mali by ste urobiť online test príťažlivosti a zistiť, ako ste teraz atraktívny pre mužov.

Začnete s tréningom ženskosti, potom (alebo súbežne) - šarmom a sexualitou a potom sa môžete takmer automaticky, bez toho, aby ste si to uvedomili sami, stať pre mužov veľmi atraktívnym.

Возможно вам будет интересно:

Pin
Send
Share
Send
Send