Užitočné tipy

Ako hádzať 2 kg za 2 dni

Pin
Send
Share
Send
Send


Tí, ktorí už vyskúšali na sebe obrovské množstvo rôznych spôsobov okamžitého chudnutia, tvrdia, že schudnutie za dva dni je celkom možné. Samozrejme, nestratíte 10 kilogramov alebo viac. Ale zlepšenie postavy a strata 2 - 3 kilogramov je veľmi reálne.

Ako teda schudnúť za 2 dni? Existuje veľa odporúčaní a rád. V zásade sa ponúkajú dni vykládky a kombinácia určitej stravy s cvičením. Tu je niekoľko osvedčených možností. Nezáleží na tom, ktorá metodika je vybraná, majte na pamäti, že pre takéto experimenty je najlepšie zvoliť víkend. V tomto prípade bude proces chudnutia pohodlný a je oveľa ľahšie dodržiavať pravidlá doma ako v práci.

Kefírova strava

Toto je najpopulárnejšia a najúčinnejšia mono-strava. Ak chcete schudnúť, mali by ste zásobiť 3 litre kefíru s obsahom tuku najviac 1,5 - 2% počas 2 dní. Vaša denná strava by mala pozostávať z 1,5 litra fermentovaného mliečneho nápoja rozdeleného do 5 až 6 jedál. Iné potraviny by sa nemali konzumovať, ale pitný režim by nemal byť obmedzený.

Pokúste sa zjednodušiť večeru v predvečer diéty: stačí zeleninový šalát. Každý deň schudnete až do 1,5 kg.

Existuje tradičnejšia verzia tradičnej kefírovej stravy. Do 1,5 litra kefíru môžete pridať 2-3 nesladené jablká. V procese chudnutia môžete piť vodu, rovnako ako čierny a zelený čaj bez sladidiel. Káva je však lepšie nezneužívať: vzrušuje nervový systém, a tým sa dá ochutnať chuť do jedla.

Pohanka a zelený čaj

Pohánkové monodémie sú vynikajúce ako vykladacie. Každý deň prináša pohánková strava olovo asi 0,8 - 1 kg. Ako teda s touto cereáliou schudnúť doma o 2 kg za 2 dni? Na prípravu „pravej“ pohánky ju nemusíte variť. Postačuje to, aby ste včera večer prevarili vriacu vodu na pohár obilnín. Ráno je možné jedlo užiť. Rozdeľte ho na 5-6 porcií a jedzte celý deň.

Okrem obilnín môžete piť neobmedzené množstvo vody, zelený čaj bez cukru a najviac 1 grapefruit denne. Ak dávate prednosť pohári s kefírom, vezmite výrobok s nízkym obsahom tuku. Soľ, olej, omáčky a rôzne zvýrazňovače chuti však nie sú vhodné pre stravovacie lístky.

Všeobecné pravidlá

Dvojdňová strava si vyžaduje prípravu tela. Zaťaženie vnútorných orgánov je veľké, takže musíte starostlivo sledovať svoje zdravie.

Schudnúť za dva dni bez poškodenia zdravia - náročná úloha

Ak sa zhorší, mali by ste prestať so stravou. Psycho-emocionálny stav sa môže zmeniť k horšiemu - je dôležité dodržiavať pravidlá.

Ako schudnúť za 2 dni a nepoškodiť sa:

 1. Udržiavajte rovnováhu vody v tele - vypite najmenej dva litre vody denne.
 2. Vyberte si jednu vec: strava alebo šport. Extrémne napätie môže spôsobiť zhoršenie stavu.
 3. Znížte spotrebu cukru, soli.
 4. Znížte množstvo spotrebovaných potravín.
 5. Odmieta zlé návyky.

Dodržiavanie týchto jednoduchých odporúčaní vám pomôže stráviť dni v strave rovnomerne, bez prerušenia.

Nízkokalorická strava

Mono-deň nie je jediný spôsob, ako sa rýchlo zbaviť prebytku. Môžete schudnúť o 2 kg za 2-3 dni a pri pestrejšej strave. Budete musieť výrazne znížiť počet kalórií a zvoliť zdravé výrobky, ktoré aktivujú trávenie. Tu je ukážka ponuky na dva dni.

Deň 1

 • Raňajky: káva bez cukru, 1 vajce,
 • desiata: jablko
 • obed: 100 g moriaka, šalát s uhorkou, paradajkou, dresing z olivového oleja a bylín,
 • večera: pohárik kefíru.

Deň 2

 • Raňajky: ovsené vločky s ovocím na vode, pohár nízkotučného mlieka,
 • desiata: grapefruit,
 • obed: nízkotučný tvaroh,
 • večera: šalát z kapusty, mrkvy a kyslého jablka.

Možno je to najúčinnejší spôsob, ako rýchlo schudnúť. Môžete hladovať na vode aj na suchu. Druhá metóda je vhodná iba pre vyškolených ľudí. Ak ste nikdy predtým nepraktizovali pôst, zastavte sa pri prvej možnosti. Vaša strava by sa mala skladať iba z čistej nehybnej vody. Za dva dni môžete prísť o viac, ako je požadovaná 2 kg.

Pôst je najdrahšou „stravou“ a skvelou možnosťou pre tých, ktorí nechcú minúť peniaze za potravinové výrobky. Večera pred pôstom by mala mať nízky obsah kalórií. Kefir, zeleninový alebo ovocný šalát, je vhodný, a ak je to možné, večeru odmietnite. Cesta z hladu by tiež mala byť hladká. Preto, ak chcete schudnúť pre udalosť, na ktorej je naplánované množstvo sviatkov, táto metóda nie je vhodná.

Korekcia stravy

Ak chcete hádzať pár kilogramov navyše, musíte upraviť silu. Väčšina ľudí nie je od detstva zvyknutá jesť ako súčasť normy.

Rodičovské pokyny, ktoré potrebujete na konzumáciu všetkého, čo je na tanieri, hrajú trik a od detstva vedú k poruchám príjmu potravy a stravovacím návykom. Korekcia stravy sa môže vykonávať rôznymi spôsobmi.

Pôst a pôstny deň

Nie každý je schopný prežiť na jednej vode dlhšie ako jeden deň. Ak hľadáte riešenie, ako hodiť 2 kg za 2 dni a nespadnúť do hladného mdlobu, zaveďte do prevádzky nasledujúcu metódu. Prvý deň môžete začať šálkou čaju alebo čiernej kávy bez cukru. Potom musíte piť iba vodu. Vo večerných hodinách, pár hodín pred spaním, pripravte malú porciu ľahkého šalátu z kapusty, mrkvy, olivového oleja.

Dávka druhého dňa by mala pozostávať z každého produktu vhodného na mono-diétu. Uhorky, ktorých kalorický obsah je iba 15 kcal na 100 g, sa s touto úlohou dokonale vyrovnajú a táto zelenina je navyše diuretická, preto pomáha odstraňovať tekutinu. Rozdeľte 1,5 - 2 kg uhoriek na niekoľko častí. Pri použití tohto energetického systému sa môžete zbaviť až 3 až 3,5 kg.

Hladové dni

Extrémna strava, ktorá pomôže schudnúť až päť kilogramov.V hladných dňoch musíte starostlivo sledovať svoje zdravie, piť viac tekutín. Výhodná je voda a zelený čaj.

Ak chcete hádzať pár kilogramov navyše, musíte upraviť výkon

Bez jedla je pre ľudí s nadváhou dosť ľahké vydržať. Tí, ktorí chcú hádzať pár kíl navyše, by si mali zvoliť jemnejší režim. V prípade chronických chorôb je lepšie poradiť sa s lekárom.

Kefírova strava pomáha zbaviť sa 2-3 kg v stanovenom čase. Je lepšie tolerovaný ako hlad. Je lepšie používať kefír s obsahom tuku v percentách.

Maximálne množstvo spotrebovaného produktu za deň je 1 liter. Je lepšie rozdeliť jedlo na 5-6 porcií. Je dovolené piť ďalšiu vodu.

Citrónová medová strava

Po celú dobu diéty sa budete musieť vzdať jedla a denná strava bude špeciálnym nápojom. Jeho recept je jednoduchý: rozpustite šťavu 7-8 citrónov s dužinou a 25-30 g medu v 1,5 litri vody. Okrem tejto zmesi môžete piť vodu a zelený nesladený čaj.

Napriek extrémne nízkemu obsahu kalórií sa vďaka výživovým vlastnostiam medu strava ľahšie postáva na vode.

Tipy pre model

Zástupcovia módneho obchodu, modely, sa stali odborníkmi v boji proti nadváhe.

Zdieľajú tajomstvá praktík na chudnutie. Diéty, ktoré používajú modely, sú ťažké. Ich cieľom je stratiť maximálny počet možných kilogramov v krátkom čase.

Tipy na modely, ako hádzať 3 až 5 kilogramov (dávka na 2 dni):

 • Na raňajky jesť jedno vajce s mäkkým varom.
 • O 2,5 hodiny neskôr vypite nesladený čaj, zjedzte 125 gramov bezmästého tvarohu. Postup zopakujte po 3 hodinách.

Pite veľa tekutín.Pri každom nutkaní hladovať, vypiť pohár vody s citrónovou šťavou. Odporúča sa tiež použitie zeleného čaju, ktorý z tela odstraňuje toxíny.

Ak sa nechcete obmedzovať jedlom, môžete vyskúšať účinnú metódu - dni pôstu. Vykonávajú sa na čistenie tela, zatiaľ čo v potravinách sa konzumuje iba jeden produkt.

S každou potrebou hladovať - ​​vypiť pohár vody s citrónovou šťavou

Najslávnejším spôsobom, ako stráviť deň pôstu, je jesť iba jablká. Toto však nie je úplne správna rada, pretože jablká vyvolávajú hlad.

Je lepšie nahradiť ich tvarohom. Bielkovinový produkt poskytuje pocit plnosti po dlhú dobu, pomáha spaľovať tuky. V deň, kedy potrebujete použiť štandardné balenie produktu - 200 gramov - rozdelené do niekoľkých dávok.

Čo potrebujete vedieť o dvojdňovej diéte?

 • Pôst dní vám nielen umožní schudnúť, ale tiež očistí žalúdok od všetkých zbytočných. Zbavíte sa „balastu“, ktorý vám často zabraňuje cítiť svetlo.
 • Odborníci na výživu sú si istí, že telo čas od času potrebuje taký „odpočinok“. Ak strava nebude trvať dlhšie ako 2 dni, bude to prospešné.
 • Odporúča sa pravidelne vykladať dvojdňové vykládky, ale nie častejšie ako raz za 2 týždne, inak riskujete narušenie metabolizmu.
 • Nedostatok kalórií môže negatívne ovplyvniť pohodu, náladu a výkon. Preto na chudnutie je lepšie brať dni voľna.
 • Nevzdávajte sa prechádzok na čerstvom vzduchu. Chôdza pomôže urýchliť metabolizmus, ktorý pozitívne ovplyvní výsledky stravy.

2 denné diéty

Existuje veľké množstvo dvojdňových diét, ktoré pomáhajú mierne upravovať hmotnosť. Chudnutie so skúsenosťami odporúča použitie mono-diét.

To znamená schopnosť používať jeden výrobok v potrave s nasýteným obsahom bielkovín alebo uhľohydrátov.

Počas tejto diéty je potrebné jesť iba bielkovinový produkt. Kombinácia niekoľkých druhov je prijateľná, ale môže znížiť konečný výsledok.

Odporúčané výrobky na použitie:

Nemôžete použiť korenie, soľ. Pite iba vodu, zelený čaj bez cukru. Neodporúča sa ani varenie zložitých jedál z uvedených produktov.

V závislosti od množstva ďalších kilogramov pomáha schudnúť alebo zmenšiť objem. Podstatou stravy je použitie iba tekutých potravín.

Pomôže to vyčistiť tráviaci trakt, odstrániť toxíny z tela.

Nie je potrebné podvádzať a snažiť sa pridávať do pyré polievku z pyré a bežné výrobky, ktoré sa do miešačky dostanú do pitného stavu. Je potrebné dodržiavať odporúčania.

Čo môžete a nemôžete piť, je uvedené v tabuľke.

ánožiadny
Jogurty (bez kúskov ovocia)alkohol
džúsykvass
Mliečne výrobky
Vývary (zelenina, mäso, bez prídavných látok)
Čaj, káva, kakao, kompóty
smoothies

Pomáha zbaviť sa troch až piatich kilogramov za dva dni. Uhorky sú 95% vody, ich obsah kalórií je nízky.

Množstvo zeleniny spotrebovanej za deň nie je obmedzené, môžete si pripraviť šalát bez pridania slnečnicového oleja.

Uhorková strava pomáha zbaviť sa troch až piatich kilogramov za dva dni

Okrem toho musíte piť vodu.

Aby ste sa zbavili hladu ráno, pred jedlom musíte vypiť pohár vody s citrónovou šťavou. Ak je to ťažké, pridajte do vody lyžicu medu. V takých množstvách to pomôže len pri starostlivosti o nadváhu.

Na uľahčenie prechodu diéty môžete do tvarohu pridať kefír. Psychologicky bude tento proces rýchlejší. Bielkovinové výrobky pomôžu zbaviť sa 2 až 3 kilogramov.

Na jedno jedlo musíte jesť 60 gramov tvarohu a 1 šálku kefíru. Jedzte päťkrát počas dňa. Vždy, keď je to možné, používajte výrobky bez tuku. Nezabudnite na čistú vodu, zelený čaj. Spotreba cukru je vylúčená.

Na uľahčenie prechodu tvarohovej stravy môžete do tvarohu pridať kefír

Zoštíhľujúce diuretiká a preháňadlá

Ak nechcete upraviť stravu, ale napriek tomu chcete schudnúť, použite diuretiká alebo preháňadlá, ktoré si môžete ľahko kúpiť v ktorejkoľvek lekárni. Sú súčasťou mnohých tabliet, čajov a iných výrobkov na chudnutie. Existujú lieky so silným a ľahkým účinkom. S ich pomocou môžete za 2 dni schudnúť od 1 do 4 kg.

Diuretiká odstraňujú tekutinu z tela a preháňadlá - stolicu. Takéto metódy sú vhodné iba vtedy, ak ste pripravení stráviť pár dní doma. Akonáhle sa vrátite k normálnej výžive a pitnému režimu, kilogramy sa vrátia. Aj keď ako jednorazové opatrenie na dosiahnutie krátkodobého účinku sú tieto fondy ideálne vhodné.

Každá zvolená strava môže byť doplnená očistným klystýrom. Výsledok určite prekročí vaše očakávania.

To je však dosť na odstránenie pásu a brucha, odstránenie opuchov a zobrazenie hodnotnej postavy na stupnici.

Chudnutie bez stravy

Ak strava neumožňuje zdravie alebo vaše vlastné želanie, je lepšie robiť s inými metódami:

 1. Je potrebné znížiť množstvo kalórií spotrebovaných v potravinách. Zjednodušenie spočíva v odstránení 25 alebo 50% z obvyklej dávky.
 2. Vylúčte z stravy múčne výrobky, škodlivé občerstvenie, sladkosti.
 3. Nepite sódu alebo podobné nápoje.
 4. Zabudnite na alkohol, cigarety.
 5. Spočítajte kalórie.

Pomocou týchto tipov môžete za dva dni schudnúť na kilogram alebo znížiť objem. Existujú aj iné spôsoby, ako schudnúť bez stravy.

Čistením čriev môžete schudnúť za pár dní. Pomáha to aj dekorácia bylinkových čajov, ktoré sa predávajú vo farmácii. Musíte ich piť s mliekom.

Po odstránení jedného produktu v potrave môžete hmotnosť upraviť k lepšiemu. Lepšie je začať s výrobkami z múky - ak ich úplne opustíte, kilogramy a objemy sa zreteľne stratia. V priebehu dvoch dní sa hmotnosť výrazne zníži.

Kozmetické procedúry

Bez obmedzenia stravy, môžete schudnúť tým, že prejdete spaľovanie tukov.

Tieto zahŕňajú:

 • návšteva kúpeľa, sauny, hamamu,
 • lisoterapia je typ lymfatickej drenážnej masáže,
 • horúce zábaly
 • kryolipolýza je alternatíva k liposukcii bez chirurgického zákroku,
 • hydromasáž,
 • kavitácia - liposukcia ultrazvukom,
 • myostimulácia - postup, ktorý aktivuje prácu svalov, ktoré pomáhajú spaľovať telesný tuk.

Opísané metódy sú drahé. Účinok týchto postupov bude zrejmý aj po dvojdňovej diéte. Metódy majú svoje kontraindikácie, preto je potrebná predbežná konzultácia s lekárom.

Tabletky na chudnutie

Chudnutie ľudia hľadajú magické tabletky na chudnutie.Vo väčšine prípadov ide o výživové doplnky. Existuje kategória tabliet, ktoré majú laxatívny účinok, a tým vyvolávajú uvoľňovanie tekutiny z tela.

Spolu s veľkým množstvom tekutín telo stráca živiny, takže účinok zázračných piluliek sa zdá byť viditeľný.

Takéto lieky odstraňujú vodu, takže sa musia doplňovať v dostatočnom množstve. Nezabudnite piť dva litre tekutiny denne. Ak chcete zvýšiť účinok, udržiavajte správnu stravu.

Cvičenie na chudnutie

Cvičenie pomáha udržiavať svalový tonus. Vďaka ich aktívnej práci sa začína proces spaľovania podkožného tuku. Pomocou cvičení môžete stratiť dve libry za dva dni.

Rozsah tried zahŕňa:

 1. Denný beh.
 2. Ranné cvičenia.
 3. Fitness s ľahkými činkami - cvičenia pre všetky svalové skupiny.

Zväzky z pásu, bokov a brucha v podstate odchádzajú, ak ho venujete športu od 60 minút denne.Tréning dáva ráznosť. Pocit fit prichádza po prvom dni vyučovania.

záver

Zvolená metóda chudnutia by nemala mať nepriaznivý vplyv na zdravie. Preto pred výberom metódy musíte venovať pozornosť možným dôsledkom alebo sa poradiť s odborníkom. Preťaženie v týchto dňoch to nestojí za to.

Aby sa výsledky získané počas diéty zachovali dlhšiu dobu, je potrebné ju správne opustiť.

Na tento účel existuje súbor špecializovaných diét, ktoré pomáhajú obnoviť normálne telesné funkcie. Iba kombinácia použitých metód pomôže dosiahnuť požadovanú hmotnosť.

Možnosť 1. Čistenie čriev

p, blokuj citáciu 5,0,0,0,0 ->

Približné výsledky: za 2 dni môžete stratiť 2 kg alebo viac. Všetko záleží na individuálnych vlastnostiach.

p, blokuj citáciu 6,0,0,0,0,0 ->

p, blokuj citáciu 7,0,0,0,0 ->

 • klystíry: s ricínovým olejom, soľou, manganistanom draselným, bylinkami, kávou, jedlou sódou, citrónovou šťavou, cesnakom,
 • shank prakshalana - čistenie čriev pomocou špeciálnych cvikov a slanej vody,
 • užívajúce preháňadlá: Guttalax, Dufalact, magnézia, Fortrans, Mukofalk, Polysorb, Senada, Forlaks,
 • 2-denná čistiaca mono-strava: ryža, kefír, jablko, na džúsy alebo pohánky,
 • ľudové liečivá: byliny, ricínový olej,
 • Urinotherapy,
 • jóga
 • autorove metódy: okyslený roztok (Walker klystír), citrónová a slaná voda (G. Malakhov), špeciálny súbor cvičení (Gogulan).

Ak chcete schudnúť o 1 až 2 kg do 2 dní, stačí sledovať črevnú čistiacu stravu, ktorú vám predstavujeme.

p, blokuj citáciu 8,0,0,0,0 ->

Poznámka: Každý deň ráno musíte vypiť pohár prevarenej vody na lačný žalúdok.

p, blokuj citáciu 9,0,0,0,0 ->

p, blokuj citáciu 10,0,0,0,0 ->

Čistením čriev za 2 dni môžete schudnúť a zreteľnejšie - o 3 až 5 kg. Napríklad použitie Fortrans. Jedná sa o silné preháňadlo založené na makrogole. Kvalitatívne čistí hrubé črevo, stimuluje peristaltiku, nespôsobuje dehydratáciu a normalizuje rovnováhu voda-elektrolyt. K úbytku hmotnosti dôjde nielen v dôsledku odstránenia toxínov, toxínov a nadbytočnej tekutiny, ale aj v dôsledku štrajku.

p, blokuj citáciu 11,0,0,0,0 ->

p, blokuj citáciu 12,0,0,0,0 ->

 1. Po prebudení vypite pohár prevarenej vody. Po 15 minútach vykonajte ranné cvičenia. Через полчаса позавтракать стаканом кефира и 1 цельнозерновым хлебцем.
 2. Через 2 часа после завтрака начать процедуру очищения. Растворить 1 пакетик Фортранса (он продаётся в виде порошка) в литре воды.
 3. Пить раствор по стакану каждые 15 мин мелкими глотками.
 4. В течение 4 часов после этого должно происходить интенсивное опорожнение кишечника.
 5. Спустя час после того, как всё закончится, разрешается пообедать лёгким нежирным супчиком.
 6. Вечером на ужин можно съесть немного бурого риса.

На второй день повторить всё заново. Меню можно оставить такое же или устроить разгрузочный день на рисе, который усилит эффективность и чистки, и похудения. Методика невероятно результативная, но тяжёлая: приготовьтесь к частым походам в туалет, лёгкому недомоганию и сильному чувству голода.

p, blockquote 13,0,0,0,0 -->

И напоследок

Aký spôsob urgentného chudnutia by ste si vybrali, aby ste z neho mali najväčší úžitok, je vhodné kombinovať ho s aktívnymi telesnými cvičeniami a športovými aktivitami. Alternatívou sú večerné prechádzky po ulici. Iba súbor niekoľkých opatrení vám pomôže priblížiť sa k požadovanému výsledku.

Opäť zdôrazňujeme, že chudnutie pomocou programu rýchleho stravovania sa ľahko vracia. A iba pomocou kompetentného odchodu zo stravy si človek môže udržiavať harmonický organizmus po dlhú dobu.

Variant 2. Med a citrón

p, blokuj citáciu 14,0,1,0,0 ->

Výsledky: Za 2 dni môžete schudnúť 5 kg.

p, blokuj citáciu 15,0,0,0,0 ->

Mimoriadne tvrdá schéma, ale účinná.

p, blokuj citáciu 16,0,0,0,0 ->

Citrón je jedným z šampiónov v spaľovaní tukov. Začína to biochemické procesy, ktoré nakoniec umožňujú výrazne schudnúť:

p, blokuj citáciu 17,0,0,0,0,0 ->

 • štiepi adipocyty,
 • zlepšuje metabolizmus
 • urýchľuje trávenie potravy,
 • má diuretický účinok a odstraňuje prebytočnú tekutinu,
 • rýchlo a efektívne čistí črevá,
 • rozkladá a odstraňuje toxíny, ťažké kovy,
 • spaľuje uhľohydráty okamžite.

Med je ešte užitočnejším produktom, ktorý bude bojovať proti rozkladu, nasýti telo antioxidantmi, vitamínmi, stopovými prvkami a glukózou. S nízkym glykemickým indexom sa zmestí do mnohých diét.

p, blokuj citáciu 18,0,0,0,0 ->

Recept na medovú citrónovú vodu:

p, blokovanie 19,0,0,0,0 ->

 • 3 litre vody (rozmrazené, prevarené, minerálne bez plynu, vo fľašiach),
 • šťava vylisovaná z 15 citrónov,
 • 100 ml roztaveného tekutého (najlepšie pohánkového) medu.

To všetko dôkladne premiešajte. Tento zväzok je určený na 1 deň. Malo by sa rozdeliť na asi 15 - 16 pohárov a opiť, počnúc od úplného prebudenia a končiť ísť do postele. Nemôžete jesť nič iné. Nasledujúci deň sa postup opakuje.

p, blokuj citáciu 20,0,0,0,0 ->

Pri rozhodovaní o tejto metóde musíte byť pripravení na silný pocit hladu. Ak sa začne závrat, odporúča sa žuť kôru zatuchnutého chleba alebo jesť zelené jablko.

p, blockquote 21,0,0,0,0 ->

Možnosť 3. Monodiet

Približný výsledok: za 2 dni môžete schudnúť 4 kg. Veľa však bude záležať na vybratom produkte.

p, blokuj citáciu 22,0,0,0,0 ->

V prípade jedálnička sa vyberajú prevažne nízkokalorické potraviny. Výsledky budú závisieť od výhrevnosti a povoleného objemu. Napríklad pohánka mono-diéta je veľmi účinná, hoci táto obilnina má 313 kcal (na porovnanie, v kapuste je iba 27). Ale na chudnutie by sa pohánka mala napariť vriacou vodou večer a jesť bez soli a iných prísad po celý deň, obmedzená iba na 1 pohár. A zelenina v rámci takýchto hladoviek môže jesť až do 1 kg.

p, blokuj citáciu 23,0,0,0,0 -> Z týchto produktov budú vychádzať najúčinnejšie mono-diéty

Čo si môžete vybrať (denná sadzba hlavného produktu je uvedená v zátvorkách):

p, blockquote 24,0,0,0,0 ->

 • mono-strava grapefruitu (¼ grapefruit 5-krát denne, zapitá pohárom nízkotučného kefíru),
 • pohánka (pohár pary cereálie),
 • kefír (liter 1% kefíru),
 • mlieko (1,5 litra odtučneného mlieka),
 • zelenina (1 kg akejkoľvek nízkokalorickej zeleniny),
 • ovsená múka (pohár dusenej cereálie),
 • uhorka (1 kg),
 • ryža (pohár dusenej cereálie),
 • tvaroh (500 g tuku bez obsahu tuku),
 • jablko (1 kg zelených jabĺk),
 • vajcia (nie viac ako 4 vajcia).

Najlepšie z vyššie uvedených sú považované za mono-diétu grapefruitu, kefíru a uhoriek.

p, blokuj citáciu 25,0,0,0,0 ->

Ak vyberiete túto možnosť na chudnutie, musíte byť schopní správne usporiadať tieto dvojdňové hladovky:

p, blockquote 26,0,0,0,0 ->

 1. Ak sa vám nepáči pohánka, nevyberajte si pohánky. Produkt by vám nemal spôsobiť znechutenie.
 2. Monodiet má vždy veľa mínusov, kontraindikácií a vedľajších účinkov. Najprv ich skontrolujte, aby ste neboli sklamaní.
 3. Neprekračujte povolené množstvo jedla: nemôžete jesť viac ako 500 g tvarohu alebo 1 kg jabĺk. Menej je možné, viac kategoricky nie.
 4. Nemôžete jesť veľkú porciu 1krát. Akákoľvek mono-strava zahŕňa frakčnú výživu 5-6 krát denne.
 5. Pokúste sa vypiť čo najviac vody (najmenej 2 litre denne).
 6. Ak sa vaše zdravie zhorší, mali by ste zastaviť mono-diétu a chudnúť iným spôsobom.

Majte na pamäti, že do konca prvého dňa u mono-diéty budete cítiť zrútenie a nespôsobujúcu podráždenosť, pracovná kapacita bude nulová a nespavosť vás môže mučiť. Niektoré majú črevné nevoľnosti. Počas druhého dňa sa všetky tieto pocity zosilnia. Takže spočiatku premýšľajte o tom, či ste na taký test pripravení.

p, blockquote 27,0,0,0,0 ->

Informácie o funkciách monodiet sa dozviete z našej samostatnej recenzie.

p, blockquote 28,1,0,0,0 ->

Možnosť 4. Strava

Odhadovaný výsledok: 1 - 2 kg.

p, blokuj citáciu 29,0,0,0,0 ->

Na rozdiel od mono hladovania, keď je celá strava zložená z jedného produktu, konvenčná strava ponúka pestrejšiu ponuku. Preto je ľahšie ich vydržať, ale straty sú skromnejšie. Konečný výsledok bude závisieť od denného príjmu kalórií a veľkosti porcie.

p, blokuj citáciu 30,0,0,0,0 ->

Ak sa prvý ukazovateľ zníži na 600 kcal - za 2 dni je možné pri akejkoľvek strave stratiť 3 kg, ak budete postupovať podľa odporúčaného stĺpca 1 200 kcal - iba 1 kg a potom iba pomocou ďalších techník.

p, blokuj citáciu 31,0,0,0,0 ->

Niekoľko možností ponuky sa orientuje na stravu, povolené potraviny a pomôže vám vybrať najvhodnejšie.

p, blokuj citáciu 32,0,0,0,0 ->

jablko

p, blokuj citáciu 33,0,0,0,0 ->

p, blockquote 34,0,0,0,0 ->

šťava

p, blokuj citáciu 35,0,0,0,0 ->

p, blockquote 36,0,0,0,0 ->

Čínska ryža

p, blockquote 37,0,0,0,0 ->

p, blokový citát 38,0,0,0,0 ->

Možnosť 5. Integrované

Výsledky vzorky: mínus 3-4 kg.

p, blockquote 39,0,0,0,0 ->

K problému chudnutia by sa malo pristupovať komplexne, aj keď máte už len 2 dni. Otázka znie, či na to všetko máte dosť sily. Ak ste schopní implementovať celý akčný plán, konečný výsledok určite poteší. Nájdete tu očistné procedúry, diétu a tréning, dokonca aj kúpeľ.

p, blokovanie 40,0,0,0,0 ->

p, blokuj citáciu 41,0,0,0,0 ->

dopoludnia

p, blockquote 42,0,0,1,0 ->

Ihneď po prebudení - pohár vody, 15 minútová sada ľahkých cvičení na nabíjanie, pol hodiny bežným tempom.

p, blokuj citáciu 43,0,0,0,0 ->

Po tom, ďalšie 1 pohár vody. Očistite klystír pomocou sódy (10 g prášku na 200 ml tekutiny), počkajte na jeho pôsobenie a po pol hodine si môžete dať raňajky. Jedlami by mali byť uhľohydráty s nízkym GI, aby sa posilnila energia a predĺžila sa saturácia počas celého dňa. Napríklad to môže byť 150 g ovsených vločiek vo vode s ovocím a bobuľami. Po 15 minútach vypite čiernu kávu alebo zelený čaj s citrónom.

p, blokuj citáciu 44,0,0,0,0 ->

Noste korekčný obväz alebo korzet.

p, blokuj citáciu 45,0,0,0,0 ->

deň

p, blokuj citáciu 46,0,0,0,0 ->

Teraz choďte nakupovať, vyčistite dom, tancujte. Urobte, čo chcete, ale nesedajte a neklamte. Čas pred večerou by ste mali stráviť na nohách a odvádzať pozornosť od hladu a občerstvenia.

p, blokuj citáciu 47,0,0,0,0 ->

Na obed môžete jesť 200 ml ľahkej zeleninovej polievky a 100 g čerstvého zeleninového šalátu. Po 15 minútach pripravte zoštíhlujúci kokteil (najlepšie recepty).

p, blokuj citáciu 48,0,0,0,0 ->

Odstráňte korekčné spodné prádlo.

p, blokuj citáciu 49,0,0,0,0 ->

Hodina odpočinku a potom intenzívny tréning. Môžete si zacvičiť v telocvični alebo vykonávať cvičenia doma, striedajúc výkon a kardio. Musíte na to stráviť najmenej 40 minút.

p, blokuj citáciu 50,0,0,0,0 ->

Teraz je čas sa osprchovať alebo vykúpať (môžete použiť sódu, morskú soľ alebo éterické oleje, ktoré podporujú chudnutie), a potom si na žalúdok, pás a boky zabaliť anticelulitídu (horčica alebo morské riasy majú vynikajúci účinok).

p, blokuj citáciu 51,0,0,0,0 ->

Hodina relaxácie s telovými zábaly. Opláchnite. Zapojte sa do aktivít vyžadujúcich fyzickú aktivitu.

p, blokuj citáciu 52,0,0,0,0 ->

večerné

p, blokuj citáciu 53,0,0,0,0 ->

Večera je lepšia pri bielkovinovom jedle - kastrol tvarohu, miešaná vajíčka, kúsok varenej ryby. Veľkosť dávky - nie viac ako 200 g. Po 15 minútach vypite bylinkový čaj. Po pol hodine choďte na prechádzku von. Chôdza miernym tempom - najmenej 40 minút. Choďte spať najneskôr do 22:00.

p, blokuj citáciu 54,0,0,0,0 ->

Na druhý deň opakujte rozvrh s malými zmenami: nerobte anticelulitídový zábal a po večernej prechádzke naparujte kúpeľ.

p, blokuj citáciu 55,0,0,0,0 ->

Chudnutie samozrejme nebude fungovať za dva dni. Ale gramotní ľudia chápu, že je to zbytočné, pretože bez vedľajších účinkov a komplikácií nie je možné rýchlo chudnúť.

p, blockquote 56,0,0,0,0 -> p, blockquote 57,0,0,0,1 ->

Po slávnostnej udalosti, na ktorú ste sa tak rýchlo postavili, dokončite premýšľanie o tom, ako sa v budúcnosti vyhnúť takémuto rýchlemu chudnutiu. Vyžaduje si to zanedbateľné množstvo: jesť správne a pravidelne cvičiť. Potom sa zmestia vaše obľúbené šaty.

Pin
Send
Share
Send
Send