Užitočné tipy

Havajská párty - pre dospelých

Pin
Send
Share
Send
Send


Existuje niekoľko spôsobov, ako zorganizovať havajskú narodeninovú oslavu. V zime si môžete zariadiť dovolenku v súkromnom dome, apartmáne, kúpeli (saune), aby ste v zime každého oteplili. V lete - na brehu rieky alebo mora, a dokonca aj vo vašej vlastnej záhrade s ohňom a sviečkami v piesku ...

Pozvánka
Spoločenské oblečenie
Vytvárame priestor
Prázdninové menu
zábava
Blahoželám k narodeninám

Čo by bolo za dovolenku v havajskom štýle?

Bez tanca, žiarivých farieb a očarujúcej hudby!

Výber spoločenského oblečenia

Vzhľad priamo závisí od miesta oslavy. Pri domácej oslave sa môžete obísť pomocou atribútov: vence z umelých kvetov na krku, náramky, sponky do vlasov s kvetinami atď. Ak sa oslavy konajú na pláži alebo v saune, potom je vhodné oblečenie: farebné plavky, sukne, pareos, farebné košele a kraťasy - pre mužov.

Ako zariadiť izbu

Exotické. Niekoľko nápadov pre bodový dizajn.

Pre dom: múr s obrázkom pláží, ostrovy z vtáčej perspektívy, závesy s ibištekom v rohoch, usporiadanie ovocných šmýkačiek na stôl, zavesenie korálkov na dvere.

Vonku: horiace pochodne, množstvo jasnej vegetácie bude pôsobiť veľkolepo.

Všade: zloženie sviečok a ružových lístkov, elektrické girlandy s veľkými žiarovkami, totemy, bubny.

Nezabudnite na hudobné usporiadanie - malo by byť starostlivo vybrané, hlasné a veselé.

Slávnostné menu v štýle Havaja

V strede tabuľky je ovocná šmýkačka. Vyrábame poháre s kúskami ovocia, kokteilové slnečníky. Môžete položiť kvety na stôl a použiť farebné taniere.

Jednohubky sú ovocie. Ukážte svoju fantáziu, na farebnej špajdle môžete navliecť kocky ananásu, kivi, manga alebo si vybrať iné ovocie.

Rybie jednohubky. Kocky slabo osoleného lososa, plátok citróna a olivy navlečené na špajle a položené na misku s listami šalátu sa dokonale zmestia do témy večera.

Kebab. Z krájanej zeleniny nakrájajte malé drevené špízy na kuracie alebo bravčové špízy. Ako hlavné jedlo si hostia určite môžu pochutnať na grile.

Exotická zmrzlina

Na zmrzlinu budete potrebovať: klasickú zmrzlinu, dokonca pomaranče (podľa počtu ľudí), niektoré červené bobule (jahody, čerešne).

Odrežte vrcholy citrusových plodov a dužinu odstráňte lyžičkou. Do mixéra rozdrvte zmrzlinu s dužinou pomaranča, usporiadajte do pomarančových misiek a dajte bobule. Dezert skladujte v mrazničke pri najnižšom mraziacom režime, kým sa nepodáva.

Nápoje. Pre deti pripravte čerstvo vylisovanú pomarančovú alebo ananásovú šťavu. Dajte pozor, aby ste okuliare ozdobili farebnými trubicami a plátkami citrusov.

Dospelí sa môžu tešiť na kokteil Pina Colada

Zloženie: 1 diel bieleho rumu, 1,5 dielu kokosového likéru, 1,5 dielu ananásovej šťavy, ľadu, na ozdobu - plátky ananásu.

Príprava: v trepačke sa všetky ingrediencie zmiešajú s drveným ľadom, nalejú sa do vysokej chladenej poháre, slama sa položí a ozdobí plátkom ananásu. Koktejl vyzerá veľkolepo, ak sa naleje do kokosových misiek.

Havajská zábava

Tento večer sa nezaobíde bez tradičnej zábavy v meste Limbo. Pripravte si palicu a podpery (podpery je možné nahradiť zúčastnenými). Ak chcete podnietiť hudbu, hostia by sa mali striedať pod barom a ohýbať sa. S každým krokom spustíme priečku o niekoľko centimetrov. Najtrvalejší dostane cenu - ananás (alebo čokoľvek, čo si vyžaduje fantázia).

Ako zariadiť stôl a čo dať na narodeniny v havajskom štýle?

V závislosti od veľkosti a typu miestnosti môže byť stôl buď jeden všeobecný, alebo je možné usporiadať niekoľko malých stolov. Nábytok je ozdobený „sukňami“ vyrobenými z kúskov látky alebo slamy a svetlých obrusov. Jedlá je možné používať v rôznych farbách. Dôležitou súčasťou sú zdobené kokteilové poháre. Sú ozdobené kvetmi, slamkami, dáždnikmi, malými umelými plodmi alebo polovicami čerstvých pomarančov, kivi, citrónov. Mimochodom, koktaily rôznych farieb a chutí sú neoddeliteľnou súčasťou havajskej strany.

Na stole musia byť prítomné ananásy a banány. Ten je možné rozložiť priamo do zväzkov. Predjedlá na špajdlech, jednohubkách, koláčikoch a ovocných miniakoch vyzerajú jasne, chutne av súlade s témou večierky. Mimochodom, budú rôzne plátky - zelenina, ovocie, syr, ako aj tanier s morskými plodmi. Havajská strana vo všeobecnosti neznamená servírovanie „ťažkých“ jedál. Preto sa steaky z mäsa alebo rýb s prílohou z čerstvej zeleniny môžu podávať ako horúce.

Čo môže skrášliť horúce párty menu? Zmrzlina! Vo svetlých lýtkach alebo pohári, s kúskami tropického ovocia, ktoré sa topia v ústach. Vitajte na Havaji!

A nezabudnite, že pár týždňov pred sviatkom by mal byť skript pripravený na udalosť vo vašich rukách!

Narodeniny skript pre dospelých v havajskom štýle

Skript je určený pre spoločnosť pre dospelých od 6 osôb. Súťaže a hry sa vyberajú v súlade s témou dovolenky. Motivačné ceny za účasť sú povinné. Pre pohodlie organizovania zábavy je lepšie zvoliť izbu tak priestrannú, ako je to len možné.

moderátor:

Aloha, priatelia! Dnes máme horúcu párty k narodeninovým oslavám! Slávnostný program tiež sľubuje, že bude horúci! Ste pripravení

Súťaž "Limbo"

Konkurencia je, samozrejme, zbitá, ale to ju nijako menej nezaujíma. Účastníci musia prejsť pod vinič, naklonený mierne dozadu. Je pravda, že „trochu“ sa bude musieť odchýliť iba na začiatku a potom bude bar klesať, kým sa neurčí najviac „ohybný“ víťaz.

moderátor:

Viete o havajskom duchu? A skutočne existuje! A aby uprednostňoval našu dovolenku a všetkých prítomných, je potrebné ju upokojiť! Ako? Veľmi ľahké!

Tancujte, kým nezrušíte súťaž

Duch zveril také zadanie: všetci prítomní by sa mali zúčastniť tanečnej súťaže, opakovať pohyby za moderátorom - najskôr pokojným tempom a potom zrýchľovať a zrýchľovať. Každý, kto nebude včas, opustí súťaž a víťazom bude najtvrdšia tanečnica.

Tanečné pohyby a hudbu si môžete zvoliť podľa vlastného uváženia. Ale keďže strana je tematická, je lepšie, aby boli v štýle Havaja.

Súťaž o tropické tango

Keď sa určí víťaz predchádzajúcej súťaže, hostiteľ oznámi hosťom, že duch, ktorý sa pozrel na pohyby ich tanečných tiel, stále pochybuje a ponúka sa zložiť ďalší test. Všetci účastníci musia byť rozdelení do dvojíc „M + F“. Každý pár dostane nejaké tropické ošetrenie (kokosové, oranžové alebo akékoľvek iné okrúhle ovocie).

Úlohou je vykonať párový tanec s rytmickou hudbou a snažiť sa udržať exotické ovocie iba pomocou úst. Tí, ktorí ju pustia, opúšťajú súťaž. Medzi ostatnými je víťaz určený hlasovaním.

moderátor:

Vy a ja sme naolejovali najdôležitejšieho ducha, ale je ich veľa! Dary nám pomôžu! Áno! Prezentácie budú úlohy, ktoré sú pre každú prítomnú povinné.

Súťaž „upokojí náladu“

Pri súťaži facilitátor umiestni letáky s menami účastníkov, potom otočí chrbtom k stolu so zásobníkom a sprostredkovateľ oznámi vôľu duchov. Asistent prednášajúci by si bez toho, aby hľadal, mal vziať kus papiera s menom a vyhlásiť, kto má túto alebo tú úlohu splniť.

Je lepšie prísť s úlohami vopred, pretože, ako viete, najlepšia improvizácia je pripravená vopred. Ak vám originálne nápady nenavštívia hlavu, použite tieto úlohy:

 • Vyskúšajte tanečné číslo s kokosmi pod rukami.
 • Spievajte pieseň v havajskom štýle.
 • Zahrajte si Ukulele.
 • Vymažte diabla, ktorý sa usadil v ďalšom účastníkovi.
 • Jesť mučenky alebo papáje bez rúk.
 • Vytiahnite z každého hosťa havajské korálky a pomôžte si len so zubami.
 • Vyrobte si improvizovaný havajský parfum s ponukou koktailov.
 • Nápoje Havajské parfumy.
 • Zložte quatraíny na Havaji.
 • Postavte sochu s názvom „Jade Rod“ s párátkami, avokádom a banánmi.
 • Vytvorte sochu „Juicy Peach“ z ovocia, ktoré máte po ruke.

moderátor:

Úžasne vynaliezaví ľudia s vynikajúcim zmyslom pre humor! Trochu závidím aj nášho hrdinu! Teraz si dajme intelektuálnu konkurenciu! Teraz zistíme, ktorý z vás sa stal Havajčanmi!

Kvíz „Cocktail Through“

Účastníci budú musieť odpovedať na otázky, ktoré sa prirodzene týkajú havajskej témy. Hostiteľ organizuje alkoholické koktaily v špeciálnych brokoch. Vyrábajú sa v troch vrstvách: spodný likér, stredný džús, vrchný - vodka alebo tequila.

Účastníci sedia v kruhu. Uprostred stola sú hromady „streleckých nápojov“. Musíte odpovedať podľa objednávky. Pred zaznením otázky hosť vypije kokteil. V prípade nesprávnej odpovede je účastník vylúčený zo súťaže. A tak ďalej, až kým sa neurčí hlavný intelektuál alebo kým nevyčerpajú nápoje. Kvíz vás okamžite rozveselí a dá vám drink z nudného know-it-alls.

 • Je Havaj nezávislým štátom? (Nie, toto je štát USA)
 • Ako sa volá havajský národný tanec? (Hula)
 • V akom oceáne sú havajské ostrovy? (V tichu)
 • Čo znie havajský pozdrav? (ALOHA)
 • Ako sa volá havajský kvetinový náhrdelník? (Leu)
 • Ktoré náboženstvo je na Havaji najbežnejšie? (Christian)
 • Ako sa volá malá štvorreťazcová ukulele? (Ukulele)
 • Ktoré mesto je hlavným mestom Havaja? (Honolulu)
 • Ako sa volá orech, ktorý rastie na Havaji? (Macadamia)

moderátor:

A nakoniec ešte pár zábavných úloh! Kto je pripravený získať právne odmeny?! Páni, koľko prichádzajúcich! Potom začneme!

Hra "Exotic Bowling"

Na túto zábavu budete potrebovať dve sady veľkostí a pár kokosových orechov, ktoré sa použijú ako bowlingová loptička. Pravidlá sú rovnaké ako v tradičnej hre: kolíky musíte klepať kokosom. V súťaži sú vylúčení dvaja ľudia. Aby ste toho veľa nevyťahovali, môžete urobiť dávku po troch kolách po dvoch hodoch. Hra pokračuje medzi výhercami, kým nezostane jeden.

Účastníci môžu hrať každý pre seba alebo v tíme.

Súťaž "Pán hula hoop"

Pre túto súťaž budete potrebovať obruč. Možnosti práce:

 • Krúžok hula otáčajte čo možno najdlhšie v páse, kolenách alebo paži.
 • Otočte obruč a súčasne vykonajte tanec.
 • Podporovať maximálny možný počet obručiek hula na jednej alebo rôznych častiach tela.
 • Zorganizujte štafetový preteky, kde každý účastník otočí obruč.

moderátor:

Mal som skvelý čas vo vašej úžasnej spoločnosti! Vidím ťa tiež! A čo je najdôležitejšie, naše narodeniny sú šťastné! Moor odviedol svoju prácu a môže odísť! A máte horúce pokračovanie! Uvidíme sa skoro!

Havajský oslava narodeninovej oslavy - je to skvelé! Takáto dovolenka jednoducho nemôže byť nudná! Sme si istí, že budete mať skvelý čas a pamätáte si tento deň ako jeden z najpríjemnejších! Šťastné oslavy!

Havajské narodeniny dieťaťa: prípravný okamih

Najprv musíte pripraviť pozvánky pre deti. Samotné pozvánky sú najlepšie vyrobené z originálu. Môžete nájsť geografickú mapu havajských ostrovov, vystrihnúť a vytlačiť v správnom množstve. Napíšte text na zadnú stranu karty. Ďalšou možnosťou je nájsť veľký obrázok sukne hula a vytlačiť ju alebo nakresliť a doplniť exotické pozvánky vhodným textom. Havajské narodeninové pozvánky môžu byť tiež vo forme ananásu, havajskej košele, surfovej dosky alebo papúč.

V pozývacom texte použite havajské frázy: napríklad „aloha“ (vitajte), „la hanau“ (narodeniny), „hale“ (dom), „honi“ (bozk), „hula“ (tanec), „louou“ (havajská párty),

Vzorový text:

Aloha, priateľka Anya!

V piatok 25. marca oslávim svoje 12. la hanau. Z tohto dôvodu organizujem zábavnú havajskú louou. Čakám na vás v mojom chalale v piatok 25. marca o 17:00. Moja chata sa nachádza na: ........

Váš priateľ Olya.

Nezabudnite na svetlé oblečenie a veselú náladu!

Môžete oznámiť kód obliekania: napríklad havajské košele pre chlapcov a havajské sukne pre dievčatá, Prvky kostýmu si však môžete pripraviť sami a dať ich deťom, ktoré prichádzajú na narodeniny. Nie je to vôbec drahé a nie je to ťažké. Pre chlapcov sú vhodné akékoľvek košele s krátkym rukávom - môžu to byť narodeninové košele alebo košele otca, strýci alebo brat vinníka (vinníka) oslavy. Obyčajné košele sa môžu zmeniť na havajské tým, že vopred použijú chaotické svetlé vzory pomocou obyčajného kvaša alebo akvarelu, ktoré sa dajú ľahko odstrániť. Nechajte chlapcov nosiť na šatách havajské košele. Chlapcom sa tiež môžu ponúknuť potápačské okuliare a plážové klobúky.

Sukne pre dievčatá môžu byť vyrobené z novoročného dažďa navlečeného na elastickej páse. Namiesto dažďa si môžete vziať úzke saténové stuhy alebo prúžky látky. Veľmi jednoduchá možnosť je vziať vrecia na odpadky rôznych farieb, odrezať spodok, urobiť početné rezy, pripraviť elastickú bielizeň. Takáto sukňa sa nasadí na pás a drží sa na úkor elastického pásu alebo svetlej pásky.

Môžete robiť kvety z papiera alebo tkaniny. Z nich si urobte venčeky pre dievčatá a lei (kvetinové korálky, girlandy) pre chlapcov. Alebo možno je možné vyrobiť lei a vence z pravých kvetov.

Bytové dekorácie. Na dekoráciu interiéru je vhodné pripraviť ďalšie kvetinové girlandy - dajú sa zavesiť na luster a na okná.

Girlandy môžu byť tiež vyrobené z ovocia - umelé alebo skutočné.

Najjednoduchší spôsob, ako nakresliť ovocie na papier (banány, ananásy, pomaranče) alebo havajské košele, strihať a šnúrky.

Ozdobte miestnosť a viacfarebné papierové svietidlá.

Môžete teda ozdobiť stôl

Pripravte si veľké množstvo koktailov rôznych farieb, naplňte ich vysokými pohármi a ozdobte slamkou s dáždnikom a plátkami ovocia. Dajte všetky koktaily na samostatný stôl - a miestnosť sa okamžite zmení, naplnená náladou skutočnej havajskej strany.

Ak má dom palmu, musí sa umiestniť do miestnosti, kde sa bude konať oslava. Palma by mala byť ozdobená farebnými stuhami a kvetinovými girlandami. Vhodným dekorom havajskej strany by bolo svieže pozlátko, slnečníky a iné plážové vybavenie.

Narodeniny detí v havajskom štýle: postup udalostí

Keď sa deti zhromaždia, narodeninový chlapec ich ozdobí vencami a lei, potom vás pozýva ochutnať kokteil. Hostiteľ potom deťom niečo povie o Havaji: kde sú, prečo sú pre ľudí také atraktívne, čo je Havaj známe (tanec hula, nádherné kvety, vždy teplé počasie, exotické ovocie, nádherné pláže, ktoré lákajú surferov a potápačov).

moderátor:

Preto sme sa rozhodli usporiadať na počesť La Hanau, čo znamená „narodeniny“ v havajskej párty v havajskom jazyku, aby ste sa cítili horúco, zábavne a chutne. Havajci sú veľmi pohostinní a priateľskí. Havajská má veľa dobrých slov. Po celom svete sa však stalo známe iba jedno z dobrých slov havajského slovníka. Čo je to za slovo, dozviete sa o niečo neskôr - keď od nich dostanete karty s písmenami a pridáte ich od nich. A aby ste dostali všetky karty písmenami, musíte sa zúčastniť havajskej zábavy. Ste pripravení začať horúcu havajskú párty a baviť sa, kým nespadnete? Tak poďme!

Bude potrebných 7 kariet: 2 s písmenom A, 2 s písmenom X, 2 s písmenom O a 1 s písmenom L. Každý z podnikov má názov jedného z týchto písmen. Po hre alebo súťaži hostiteľ odovzdá deťom kartu s príslušným písmenom.

Prvá hra "Attraction" Turtle Racing "

Pre hru budete potrebovať rekvizity: niekoľko hračkárskych korytnačiek (plastových alebo mäkkých), rovnaký počet lán (dlhých 5 metrov) a rovnaký počet bambusových paličiek (alebo akýchkoľvek iných) paličiek.

Korytnačka musí byť priviazaná k jednému koncu lana a prútik k druhému. Deti, ktoré sa chcú zúčastniť, dostanú každé lano. Cieľová čiara je označená, deti stoja vo vzdialenosti 1 - 2 kroky od nej. Laná sú napnuté, korytnačky účastníkov sú umiestnené v rovnakej vzdialenosti.

Na príkaz vodcu účastníci začínajú navíjať lano na palicu, čím korytnačky uvedú do pohybu. Čí korytnačka bude rýchlejšia ako cieľová čiara, ktorú účastník vyhrá. Hra sa môže opakovať niekoľkokrát, čo umožňuje účasť všetkých detí. Nezabudnite pripraviť ceny pre víťazov. A na konci detí musí byť odovzdaná karta s písmenom A.

Druhá hra „Ananásy“

Bude trvať 2 až 3 lopty veľkosti ananásu.

Deti sú rozdelené do dvojíc alebo trojíc v závislosti od počtu loptičiek. Páry sa zase zúčastňujú. Začiatok je na štartovej čiare. Cieľ je tiež známy - môžu to byť koše alebo škatule na lopty stojace oproti každému účastníkovi. Cieľom je priniesť ananás do košíka čo najrýchlejšie.

Prvá skupina (pár alebo tri) detí nosí na hlavách „ananásy“. Druhá skupina ich drží medzi kolenami. Третья переносит ананасы, зажав щиколотками, четвертая – держа мяч только мизинцами.

Победитель в каждой группе выходит в полуфинал. Четыре полуфиналиста делятся случайным образом на пары и переносят ананас, держа его в раскрытой ладони и прыгая на одной ноге. Победители выходят в финал. Dvaja finalisti nesú ananás, naklonili sa dopredu a vložili loptu medzi lopatky lopatky (alebo ju držali medzi lopatku a hlavu). Výherca získa cenu a deti dostanú druhú kartu s písmenom A.

Tretia hra „Hoolahupment“

Bude trvať najmenej dve plastové obruče (obruče), výhodne 3.

Deti sa musia opäť rozdeliť - teraz do dvoch zmiešaných tímov. Každá súťaž sa týka jedného člena tímu. Za každé víťazstvo svojho účastníka získa tím bod. Ktorý tím získa viac bodov do konca, ktorý vyhrá.

Prvá súťaž: ktorý pôjde ďalej (alebo rýchlejšie k určitému bodu) bez zastavenia na otáčanie obruče.

Druhá súťaž ako prvý, ale musíte nielen kráčať, ale aj prekonávať prekážky - napríklad nafúknuté gule. Po páde obruč ho musíte zdvihnúť, znova rozmotať a pokračovať v ceste.

Tretia hospodárska súťaž - otočte niekoľko oblúkov súčasne, najlepšie tri. Účastníci z každého tímu sa striedajú a odpočítavače času. Kto vydrží dlhšie v čase, vyhráva. Ak účastník voľne otočí obruč dlhšie ako minútu, musíte ju zastaviť. Ak druhý trvá minútu, každému tímu sa pridelí jeden bod.

Štvrtá súťaž chlapcom sa to bude páčiť lepšie: hodiť obruč na plastový vedro. Obaja účastníci z každého tímu dostanú 3 pokusy: vyhrá ten, kto má úspešnejšie pokusy.

Piata súťaž: otočiť obruč na ruku. Kto vydrží dlhšie, vyhráva.

Na konci sa vypočíta počet bodov pre každý tím. Ceny sa udeľujú účastníkom víťazného tímu a deti dostanú ďalšiu kartu s listom - teraz s X.

Pokračovanie scenára „Narodeniny detí v havajskom štýle“ na nasledujúcej stránke

Viacstranový článok: 1 2

Pin
Send
Share
Send
Send