Užitočné tipy

13 najlepších nápojov Starbucks

Pin
Send
Share
Send
Send


Náš skúsený tím editorov a vedcov prispel k tomuto článku a testoval ho na presnosť a úplnosť.

Tím pre správu obsahu wikiHow starostlivo monitoruje prácu redaktorov, aby zabezpečil, že každý článok spĺňa naše vysoké štandardy kvality.

Objednávka v Starbucks sa môže javiť ako test pre tých, ktorí nie sú pravidelnými návštevníkmi tohto zariadenia alebo ktorí nie sú oboznámení s druhmi kávy. Znalosť základov výroby kávy vám pomôže ľahko objednať a užiť si skvelý nápoj.

1. PASSION LEMONADE A TEA NAVRHNUTÉ

Tento vynikajúci nápoj je jedným z najlepších nápojov Starbucks, ktoré si môžete vychutnať! Polovica limonády, ľadový čaj, niečo ako Arnold Palmer s ovocným, tropickým zvratom! Vyrobené z čaju s polovičnou vášňou a limonády z limonády, kvetinová vôňa čaju určite oslabí vaše kolená! Tento nápoj je perfektný, ak je vaša objednávka sladená a šokovaná! Vyskúšajte to!

2. MACCIATO ICE CARAMEL

Ľadový karamel macchiato je ideálny pre milovníkov silnej kávy! Tento kameň má zábery z espressa! Tento nápoj si objednávam, keď sa musím prebudiť! Objednávam tento vysoký, ľadový karamelový macchiato, extra karamel, vrstvený. V angličtine to znamená pravidelnú vysokú kávu s extra karamelovou omáčkou. Mohol by som len povedať, že týmto spôsobom, ale v Barista žargóne je inak jednoduchšie! Môj manžel objednáva tento venti, ľadový karamel macchiato, hore nohami, svetlo na ľade, s extra karamelom! Trvalo mi chvíľu, kým som to rozlúštil!]

3. CAPTAIN CRYST FRAPPUCHINO

Ak máte radi obilniny, tento nápoj sa vám bude páčiť! Tento nápoj sa vyrába ako jahody a frappuccino smotana a výstrel z karamelu, dva výstrely z dúhovky, jeden výstrel z lieskových orechov a dve polievkové lyžice čokolády. Určite žije podľa svojho mena!

Áno, pre moju milovanú Nutellu vás tento nápoj určite poteší! Ak si chcete objednať tento nápoj so skrytým jedlom, jedná sa o kaviareň Misto so šotom alebo dvoma čokoládami, lieskovými orechmi a kvapkou karamelu! Je to krásna kombinácia chutí ako lahodná nátierka! Nemôžete mať iba jedno z nich!

5. FRAPPUCCINO vanilka s CARAMELOM a čokoládou

Ah, pre mojich milovníkov bez kávy je tento nápoj pre vás! Vanilková aróma frappuccina je rovnaká ako vanilková zmrzlina a ja som chcel vrstvu s karamelom, čo jej dodáva chuť ako vanilková zmrzlina s karamelom! Nepáči sa vám karamel? Nerobte si starosti, skúste to s čokoládou! Super chutné a skvelé aj pre deti!

6. jahodová limonáda

Chceš niečo osviežujúce, ale nie náladu na kávu alebo čaj? Vyskúšajte jahodovú limonádu! Toto je jahodová limonáda, ktorá vás nenechá sklamaním! Tento výtvor je vyrobený z čaju s tazo čiernym ľadom v kombinácii s čerstvou limonádou a jahodovým sirupom zmiešaným s ľadom, alebo si ho môžete položiť na ľade!

7. špinavý čaj

Až nabudúce vyberiete latte čaj, či už je horúci alebo studený, nechajte ho špinavý! To je pravda! Znečistite! Požiadajte o výstrek espressa, ktorý sa hodí pre tento ďalší úder. Nie je dosť špinavý? Namiesto toho urobte dve strely! Len ochutnajte skvelý čaj s extra p'zazom!

13. horúca čokoláda lieskových orechov

Nakoniec, ak sa vám nepáči káva, horúca čokoláda môže byť dobrou alternatívou - s lieskovým orieškom! Tento vynikajúci mix je tak dobrý a ľahko sa objednáva!

Starbucks je ideálny pre všetky typy počasia, skvelý pre milovníkov kávy, čaju a frappuccina! Týchto 13 najlepších nápojov Starbucks, ktoré si môžete vychutnať, sú určite pochúťkou! Máte nejaké obľúbené nápoje Starbucks? Skúsili ste niečo z tajného menu, ktoré by ste chceli zdieľať? Alebo tie, ktoré šteklili vaše chuťové poháriky? Dajte mi vedieť!
Pôvodný príspevok

Mocha "Tuxedo"

Zaujímavé slovo v názve tohto nápoja (taksedo) neznamená nič viac ako smoking! Ach áno, recept.

Z barista si objednáme pravidelnú pre-mocha moka a požiadame ju, aby bola vyrobená z polovice bielej a napoly čiernej čokolády. Tento recept sa nazýva aj Mocha Zebra. Jednoduché a elegantné.

Recepty sú samozrejme jednoduché, je ľahké ich vyrobiť doma a ešte jednoduchšie - požiadajte o niečo vyššie uvedené barista v kaviarni Starbucks :)

Samozrejme, nie každý si môže dovoliť niečo vyskúšať každý deň. tajomstvomenu Preto vám ponúkame originál termoskláStarbucks od zahraničných vládcov: poskytujú príležitosť sa dostať 10% zľava na všetky nápoje z ponuky kávy Starbucks v ktorejkoľvek kaviarni , A tiež sú skutočne krásne. Akcia, nie?

Pin
Send
Share
Send
Send