Užitočné tipy

Teenage filmy o škole a láske

Pin
Send
Share
Send
Send


Náš skúsený tím editorov a vedcov prispel k tomuto článku a testoval ho na presnosť a úplnosť.

Tím pre správu obsahu wikiHow starostlivo monitoruje prácu redaktorov, aby zabezpečil, že každý článok spĺňa naše vysoké štandardy kvality.

Aj keď bozkávanie filmu nemusí byť tým najromantickejším okamihom v živote, ak ste chlapom na strednej škole, niekedy môže byť vaše kino najlepšou šancou na bozkávanie. Ale ak chcete pobozkať dievča počas filmu, musíte byť o tom zložitejší. Ak sa chcete naučiť, ako bozkávať dievča počas filmu na strednej škole bez toho, aby ste sa nezradili, venujte pozornosť kroku 1: svetlo, kamera, motor.

Ako pobozkať dievča prvýkrát

Aj v starom Ríme múdri vedeli, že jednou z najdôležitejších vecí v živote každého človeka je skúsenosť. Jednohlasne to vyhlásili nielen všetci významní filozofi a myslitelia, ale aj vládcovia veľkých štátov. Teraz sa prakticky nič nezmenilo a mnoho ľudí si stále verí, že skúsenosť je jednou z najdôležitejších vecí. A to nie je prekvapujúce, pretože aj pri určitých vedomostiach, ale bez skúseností, môže byť pre človeka veľmi ťažké uspieť v určitom podnikaní. Platí to pre všetky oblasti života, vrátane milostných vzťahov.

Prvý vzťah pre každého mladého človeka je vždy niečo vzrušujúce, dojímavé, krásne, sladké a krehké. Je to kvôli nedostatku skúseností, že človek môže robiť veľa vecí, čo môže viesť k zábavným, zábavným, smiešnym a nepríjemným situáciám. Mladí ľudia často nevedia, ako sa majú správať v konkrétnej situácii. Napríklad sa mnohí z nich často pýtajú, ako pobozkať dievča prvýkrát.

Väčšina ľudí chce pobozkať dievča hneď na prvý deň, aby okamžite uviedla všetky svoje úmysly. Nie je to však potrebné, pretože pokus o prvý bozk sa môže zmeniť na zvláštnu situáciu, ak dievča odmietne. Pravdepodobne sa tak stane, pretože väčšina dievčat rôzneho veku má nepísané pravidlo, ktoré im na prvom stretnutí zakazuje bozkávať. To platí najmä pre tie dievčatá, ktoré sa predtým vôbec vôbec bozkávali. Samozrejme, nie každý z nich bude čakať na tretie rande, aby pobozkal chlapca, s ktorým chodí. Na druhom stretnutí sa môže stať všetko. Ale aj keď na tretí deň neexistuje vhodná príležitosť, je lepšie nabudúce odložiť prvý bozk. V tejto súvislosti nie je dôležité načasovanie, ale relevantnosť tohto okamihu.

Ak máte pre dievča vážne úmysly, neponáhľajte veci príliš veľa, aby ste nerobili hlúpe veci a nepotrebné veci. Faktom je, že iba pár dokonalých chýb môže zničiť iba rodiaci sa vzťah. A ak to nechcete, nemusíte sa ponáhľať.

Mnoho chlapcov, ktorí zostali sami s dievčaťom, okamžite vyliezli, aby ju pobozkali. Robia to z rôznych dôvodov, a to aj z dôvodu snahy čo najrýchlejšie priblížiť vzťahy na novú úroveň. Okrem toho sú niektoré z nich pred prvým bozkom veľmi nervózne, takže sa snažia tento problém čo najrýchlejšie vyriešiť. Ale s týmto prístupom k prvému bozku z toho nebude nič dobré. Veľa záleží na tom, ako to chodí.

Nemali by ste sa ponáhľať do prvého bozku, ale nemali by ste ho ani dať do dlhej krabice. Nakoniec, ak s tým proces sprísníte, potom existuje šanca, že dievča premýšľa nad ľahkomyseľnosťou vašich zámerov. Preto je tu hlavnou voľbou najvhodnejší okamih. Navyše, ak v prvý deň všetko pôjde tak dobre, že sa dievča chce sama pobozkať, potom by sa v žiadnom prípade nemala obťažovať a tlačiť dámu preč, pretože to ju môže skutočne uraziť. Ale donútiť ju k tomu nie je potrebné.

Pri prvom bozku musíte zvoliť okamih, keď budú obaja partneri v emocionálnom vzostupe, aby bol skutočne nezabudnuteľný.

Predtým, ako pôjdete priamo k bozku, musíte sa naň nevyhnutne pripraviť tak, aby všetko prešlo na najvyššiu úroveň. Koniec koncov, ak pre mnohých chlapcov prvý bozk nie je taký dôležitý, potom pre väčšinu dievčat hrá obrovskú úlohu. Preto sa musíte na to starostlivo pripraviť, ak nie pre seba, potom pre dievča.

Ak ste to vo svojom živote nikdy neurobili, pred prvým bozkom s dievčaťom, ktoré sa vám páči, musíte túto firmu praktizovať, aby ste si nevynechali žiadnu chybu. Po zvládnutí techniky bozkávania sa budete cítiť pohodlnejšie, keď bude všetko bližšie k podnikaniu. Môžete to praktizovať na vlastnej ruke alebo na nejakom objekte. Okrem toho môžete požiadať o pomoc svoju priateľku, ktorej dôverujete, aby ste s ňou mohli v tejto veci praktizovať. Majte však na pamäti, že ak sa vám páči dievča, pre ktorú vykonávate takéto školenie, stane sa to prekážkou bozku s inou osobou. Dievča sa okrem toho môže dozvedieť o takej praxi, ktorá ju určite rozruší.

Pred prvým bozkom s dievčaťom, ktoré sa vám páči, musíte vždy sledovať čerstvosť dychu, pretože tento okamih je jedným z najdôležitejších bodov. Koniec koncov, žiadne dievča nechce pobozkať chlapa, ktorý vonia z úst. Najmä pokiaľ ide o prvý bozk, podľa ktorého pridá dojem mladého muža.

Preto skôr, ako pôjdete na rande, aj keď sa na ňu nebudete bozkávať, musíte si vždy vyčistiť zuby. Zdalo by sa, že je to taká banálna vec, na ktorú by ste sa nemali vôbec sústrediť, ale veľa ľudí na ňu zabudlo. Okrem toho je potrebné pred dátumom jesť jedlo, ktoré po dlhú dobu zanecháva nepríjemný alebo špecifický zápach v ústach. Hovoríme o rovnakých výrobkoch ako cesnak, cibuľa, knedle s octom, solené ryby a mnoho ďalších. Aby ste si boli úplne istí sviežosťou dychu, musíte sa zásobiť žuvačkami alebo mätovými cukríkmi.

Presne, ako pôjde prvý bozk, bude v mnohých ohľadoch závisieť od výberu najvhodnejšieho a najvhodnejšieho okamihu. Preto je potrebné k tejto otázke pristupovať zvlášť vážne.

Mnoho chlapcov odložilo bozk do poslednej fázy rande, keď dievča strávili doma. Veria, že je tradíciou pobozkať dievča na samom konci rande. To však nie je pravda, pretože dievča môžete kedykoľvek pobozkať. Stačí si vybrať najvhodnejší prípad.

Ak má ísť do kina, potom ju môžeš pobozkať. Avšak na tento účel si musíte kúpiť lístky do zadných radov, ktoré sa zvyčajne nazývajú miesta na bozk. Majte však na pamäti, že niektoré dámy nie sú pripravené bozkávať na verejnom mieste, a to ani v poslednom riadku kina. Ideálnou možnosťou by bola takmer prázdna kinosála. Takéto romantické prostredie pritlačí dievča k bozku.

Ak sedíte spolu na lavičke a ona vás objíma alebo sa vás dotkne, potom je čas ísť k bozku. Koniec koncov, s jej dotykmi dievča ukazuje jej túžbu pobozkať vás. Sama sama však nemôže urobiť prvý krok, pretože to musí urobiť človek.

Oči dievčaťa môžu jasne povedať o túžbe pobozkať ho. Ak ste ju chytili za pery, je to jasný znak toho, že je čas začať podnikať.

Ak sa dievča snaží priblížiť k vám, často sa k vám nakloní alebo sa vás pokúsi objať, naznačuje to aj jej túžbu. Tento okamih musí dievča zachytiť a pobozkať včas. Ak ste uhádli s okamihom, potom očividne nebude proti tomuto bozku.
Ak sa bavíte, smejte sa a hrajte si s dievčaťom na rande, potom ju môžete teraz pobozkať. V záchvate emócie ju určite nechá urobiť, takže si túto chvíľu nenechajte ujsť.

Ako pobozkať dievča prvýkrát?

Najčastejšie si dievčatá pamätajú prvý bozk najlepšie. Preto je dôležité, aby to bolo naozaj úžasné.
Pri prvom bozku s dievčaťom nemusíte robiť žiadne náhle pohyby. Všetko by malo ísť potichu. Najprv sa musíte začať pomaly približovať k jej tvári. Ak ho neberie preč, všetko sa darí. Za povšimnutie stojí, že na to, aby ste sa dostali k dievčenskej tvári, musíte trochu nakloniť hlavu, aby nedošlo k zrážke s nosom. Spomalenie bližšie k dievčaťu bude pre ňu veľkým signálom, že ju budete bozkávať, takže to pre ňu nebude prekvapením. A ak dievča nie je pripravené na bozk, potom jej to dá čas, aby si vzala hlavu na stranu. Ak urobíte všetko rýchlo, bez toho, aby ste jej dali čas na premýšľanie, riskujete, že vám bude facka do tváre.

Počas bozku takmer všetci ľudia zatvárajú oči. V žiadnom prípade by sa to však nemalo robiť, keď sa priblížili dievčine tvári. Koniec koncov, ona uvidí, ako sa blížite k jej perám so zavretými očami, čo môže spôsobiť jej smiech. Z vonkajšej strany to bude naozaj vyzerať smiešne. Zatvorte si oči, až keď ste sa začali bozkávať.

Nechoďte okamžite k dievčaťu s jazykom v ústach. Ak chcete začať, skúste bozk so zatvorenými ústami. Akonáhle sa vaše pery dotknú, okamžite pochopíte, ako postupovať. Po dotyku sa dievča môže ujať iniciatívy.

Počas bozku musíte venovať náležitú pozornosť pohybu vašich rúk. V žiadnom prípade by nemali visieť pri švíkoch, pretože musia byť zapojené. Jednou rukou môžete objať dievča za pás a druhou položiť jej tvár.

Nie je žiadnym tajomstvom, že dievčatá venujú prvú bozk viac pozornosti. Ak je to úžasné, dievčatá automaticky prenesú mladíka do pozície svojho oficiálneho priateľa. Ak všetko pôjde hrozne, niektoré dámy ukončia možné vzťahy.

Aj keď prvý bozk nevyšiel, vždy môžete preložiť všetko ako vtip. Takto je možné premeniť nepríjemnú situáciu na zábavný prípad, ktorý, ak sa vytvorí vzťah, si v budúcnosti bude možno pamätať smiechom.

Ten chlap by mal prevziať iniciatívu vo svojich vlastných rukách a ako prvý pobozkať dievčatá. Takto preukáže svoj postoj a vodcovstvo mužov, ktoré majú radi všetky ženy.

Ak sa napríklad dievča cíti nepohodlne, chce používať toaletu alebo niečo, čo jej bolí, nebude mať v tejto chvíli čas na romantiku a bozky. Dievča sa tiež nechce bozkávať, aj keď je veľmi chladné, pretože jej myšlienky sa budú čo najskôr rozcvičovať.

V žiadnom prípade by ste nemali vyvíjať tlak na dievča, nakloniť ju k bozku hneď na prvý deň. Naozaj, aj keby pani podľahla tlaku a všetko sa stane, bude očividne sklamaná, pretože jej bozk sa objavil pod nátlakom. Navyše, ak narazíte na skutočne skromné ​​dievča, ktoré ste sa prvý deň sklonili pobozkať, môže sa tým uraziť a nebude existovať žiadne druhé rande. Preto, ak máte vážne plány, potom na dievča nevyvíjajte nátlak, aj keď vás na druhom alebo treťom stretnutí bozkáva.

Netreba žiadať dievča o povolenie ju pobozkať. K otázkam „Môžem ťa pobozkať?“ Alebo „Môžem ťa pobozkať?“ Dievča môže odmietnuť, aj keď to naozaj chce. Faktom je, že ženy v každom veku nechcú robiť také rozhodnutia samy.

Mnoho chlapcov si po prvom odmietnutí bozku dievča položí ruky. Už sa o to nepokúšajú, pretože sa nechcú zdať rušivé. To sa však nemusí báť. Ak sa dievča odmietne prvýkrát pobozkať, potom nabudúce nebude. Aj keď, samozrejme, ak také úniky z času na čas pokračujú, určite vás dievča nechce pobozkať a je lepšie prestať sa snažiť.

Ďalšou častou chybou je bozk bez prípravy. Samozrejme, bez toho, všetko môže ísť dobre. Ale ak si chcete byť istí úspešným výsledkom prvého bozku s dievčaťom, ktoré sa vám páči, je lepšie sa na to pripraviť.

Otázka, ako pobozkať dievča prvýkrát, by sa mala brať naozaj vážne. Nemusíte sa však obávať, starať sa o to.

zdroj:
Ako pobozkať dievča prvýkrát
Prvý vzťah pre každého mladého človeka je vždy niečo vzrušujúce, dojímavé, krásne, sladké a krehké. Je to kvôli nedostatku skúseností, ktoré človek môže urobiť veľa.
http://www.oloveza.ru/cemki-3

Ako pobozkať dievča vo kine?

Chodiť do kina je tradičný, dalo by sa povedať, legendárny dátum. V súmraku poslucháčov sú dievčatá lákané, samozrejme, nie preto, aby chceli predstaviť nový film: chcú ich pobozkať! Bohužiaľ, tma nie vždy robí ženu ľahkou korisťou - milostná pasca musí byť usporiadaná múdro.

1. Vyberte príslušný film. Niektoré filmy majú ženy viac bozkávané ako iné. Ak priateľka uvidí, ako hlavné postavy filmu bojujú s mimozemským bláznivým slzom pokrytým slizom, romantické jadro jej mozgu bude ochromené. Ale ak uvidí, ako pekní upíri vášnivo pobozkávajú smrteľné dievčatá, potom sa jej pery začnú búšiť touhou.

  • Nezáleží na tom, aký hrozný je váš smäd po jej sladkých perách, skúste nenavrhnúť večne bozkmi. Niekoľkokrát stačí.
  • Čo keď sa dievča nechce pobozkať v kine? Očividne vás nechce vôbec pobozkať. Prejdite peniaze utratené za lístok a hľadajte ďalšiu priateľku, vďačnejšiu a vášnivejšiu.

Viete, že v niektorých kinách sú špeciálne „miesta pre milovníkov“? Podrúčky môžu byť vážnou prekážkou pre páry, ktoré chcú sedieť bližšie pri sebe - preto sa vstupenky na dve sedadlá predávajú bez akýchkoľvek „prekážok“. Na potešenie mladých ľudí v moderných kinách sa opierky rúk stále viac sťahujú.

Pin
Send
Share
Send
Send