Užitočné tipy

Ak chcete urobiť dobrý dojem v prvý deň, pozrite si zdroj stránky

Pin
Send
Share
Send
Send


Prvý dátum je vždy dlho očakávanou a vzrušujúcou udalosťou. Ako ukazuje prax, muži aj ženy sa obávajú rovnako a snažia sa na prvý deň zapôsobiť. Dnes však spolu s časopisom Signorina zvážime túto situáciu z ženského hľadiska a pokúsime sa zistiť, ako sa správať, ako vyzerať a ako zabezpečiť, aby prvý dátum nebol posledný.

vzhľad


Zoznámte sa, ako viete, oblečením. Preto, bez ohľadu na to, ako sa niektoré ženy snažia dokázať, že hlavnou vecou je duchovná krása, stojí za to venovať osobitnú pozornosť ich vzhľadu, najmä v prvý deň.

Na začiatok závisí výber vášho oblečenia od miesta konania stretnutia. Keď budete mať na divadelnej premiére alebo na výstave v galérii na sebe džínsy a tričko, nebudete môcť na prvý deň zapôsobiť. Mali by ste vyzerať predovšetkým a predovšetkým.

Všetci muži oceňujú eleganciu a ženskosť, takže šaty alebo sukne budú pre prvé rande tým najvhodnejším riešením. Takáto výstroj pozitívne vyzdvihne vašu postavu a urobí vašu prechádzku elegantnejšou. Sukňa by nemala byť príliš dlhá alebo príliš krátka. Najlepšia voľba je dĺžka tesne nad alebo po koleno. Budete teda súčasne demonštrovať krásu nôh, ale u človeka neukážete príliš veľa, aby ste sa prebudili túžbou znovu sa s vami stretnúť.

Muži sú usporiadaní trochu jednoduchšie ako ženy. Toto by ste mali mať na pamäti pri výbere štýlu. Ak chcete urobiť dojem na prvý rande, je lepšie dať prednosť jednoduchému strihu. Najvhodnejšou voľbou budú malé šaty bez neočakávaných a príliš hlbokých strihov, nepreťažených detailami a ozdobami. Zdôrazní vašu postavu, poskytne vám spresnenie a ženskosť a nebude odvádzať pozornosť človeka od komunikácie s vami.

Pokiaľ ide o farebnú schému, potom je všetko celkom jednoduché. Stavajte na svojom type vzhľadu. Vyberte si iba tie farby, ktoré sú pre vás najvhodnejšie, zdôraznite farbu očí alebo vizuálne ozdobte postavu. Jediným pravidlom je poznať opatrenie. Oblečenie, v ktorom vyzeráte skôr ako papagáj, rovnako jasné a farebné, vám nedovolí urobiť dobrý dojem v prvý deň.

správanie


Po vyzdvihnutí oblečenia sa oplatí zvážiť, ako sa správať k prvému dátumu. Najdôležitejšou vecou je sebavedomie. Žiadny muž nebude šťastný stráviť večer s tichým a niekedy červenajúcim dievčaťom. Vaším cieľom je zapôsobiť na prvý dátum, čo znamená, že by ste mali byť trochu aktívnejší.

Mnoho mužov si cení zmysel pre humor u žien. Na tento účel nie je potrebné v predvečer stretnutia pamätať zbierku vtipov zo srdca. Stačí pochopiť a včas reagovať na jeho vtipy. Toto úplatok človeku dáva mu väčšiu sebavedomie. A to vám samozrejme pomôže zapôsobiť na váš prvý rande.

Ak si váš spoločník na schôdzku vybral kaviareň alebo reštauráciu, vyvstáva otázka o peniazoch. V Rusku bol jasný názor, že človek by mal platiť za všetko. Naopak v Európe sa každý platí sám za seba. Preto nebude zbytočné, aby dievča na konci večera ponúklo zaplatiť svoj účet. Muž s najväčšou pravdepodobnosťou nebude súhlasiť, ale sám si určite všimne vaše správanie a výchovu. Taký krok vám pomôže urobiť dojem v prvý deň, pretože, ako viete, rýchlosť zdobí iba dievča.

Musím povedať, že v prvý deň by ste sa nemali dotýkať niektorých tém. Napríklad váš osobný život. Nie ste v tej fáze známosti, aby ste hovorili o bývalých milencoch alebo intímnom živote. Otázky typu: „Aký druh dievčat sa vám páči?“ V prvý deň nebude celkom vhodný. Tiež by ste nemali hovoriť o peniazoch, zistiť veľkosť jeho platu, prítomnosť bytu, auto a tak ďalej. Vyhnite sa príliš veľkým detailom o svojom zdraví, človek o tom nemusí vedieť hneď v prvý deň.

Po týchto jednoduchých tipoch budete teda môcť urobiť prvý dojem. Je možné, že vaše ďalšie stretnutie nie je ďaleko, čo znamená, že sa dosiahol cieľ.

7 tipov na vytvorenie dobrého dátumu v prvý deň

Prvý dojem z prvého dňa zohráva hlavnú úlohu pri rozvoji vzťahov. Bohužiaľ, najčastejšie hovorca vytvára strašný názor na nás. Preto sme zostavili tipy, ktoré vás naučia, ako sa okamžite ukázať na dobrej strane.

Ľudia hovoria, že prvý dojem je najpravdepodobnejší. Nie všetci s tým budú súhlasiť, ale nikto nepopiera, že je to veľmi dôležité. Práve v tomto okamihu začíname rozpoznávať predtým neznámeho človeka, ktorý zhromažďuje puzzle zo svojich emócií, charakteru, životného štýlu, sociálneho postavenia. Do konca dňa je celá hádanka už komplikovaná a môžeme vidieť celý obraz osoby. Môže sa to páčiť, alebo ju možno vytlačiť, ale v každom prípade bude obrázok zostať v pamäti a negatívny dojem zanechá živší odtlačok. Samozrejme, všetko sa dá vždy napraviť a prvý vzhľad partnera sa dá zmeniť, ale bude to nejaký čas trvať, pretože je vždy jednoduchšie nakresliť obrázok na prázdny list ako na špinavý. A ten, ktorý bude prvý, sa jednoducho nevymaže, bude sa musieť natrieť na dlhú dobu a niekedy sa to nedá urobiť. Preto je lepšie, aby partner po prvom stretnutí mal pozitívne emócie, najmä ak ide o romantický dátum.

4. Vyhľadajte všeobecné informácie

V prvom rade je najlepšie vyhnúť sa rozprávaniu o osobných a závažných témach, napríklad o športe, politike, minulých vzťahoch, problémoch v rodine, finančnej situácii. Takéto rozhovory sa môžu rozvinúť v argumenty a viesť k ďalším nepríjemným dôsledkom. Môžete ublížiť pocitom alebo dôstojnosti partnera tým, že vyjadríte svoj názor na situáciu, ktorú má, ktorá je úplne v protiklade s vašimi vyhliadkami. Lepšie je nájsť niečo spoločné, aj keď bezvýznamné. Hovoriť o malých veciach v prvý rande je úplne normálne.

5. Neskoro

Veľmi zlý dojem vyvoláva osoba, ktorá príde v nesprávny čas, najmä v prvý deň. Toto nie je krásne a neúctivé osobe, s ktorou máte schôdzku.

Naopak, poďte o pár minút skôr na rande, aby ste si uvedomili situáciu, zvykli si na ňu a trochu oddychovali.

6. Nehovorte o svojich nedostatkoch

Každá osoba má, samozrejme, svoje nevýhody, ale nemali by ste ich okamžite zbaviť toho, kto vás prvýkrát stretol. Môže vás jednoducho nepochopiť a vyvodiť málo dobré závery.

Prvý dojem sa dá zmeniť, ale je to veľmi ťažké. Je to oveľa jednoduchšie spočiatku mu to nedovoliť. Dajte pozitívne emócie, buďte úprimní, zdieľajte svoje dobré vlastnosti, ale neprekonajte sa. Vy a váš partner budete mať veľa času na to, aby ste sa navzájom naučili zlé stránky, takže prvý deň nechajte iba ľahkosť, ľahkosť a dobrú náladu. Veľa šťastia vo všetkom a nezabudnite stlačiť tlačidlá a

Na našom kanáli v Yandex.Zen sa vždy nachádzajú najzaujímavejšie články na túto tému. Nezabudnite sa prihlásiť na odber!

Pin
Send
Share
Send
Send