Užitočné tipy

Tip 1: Ako ukončiť vzťah, ktorý nemá budúcnosť

Pin
Send
Share
Send
Send


Vedeli ste vy a váš bývalý / bývalý v priateľstve veľa nových priateľov? Bohužiaľ, teraz sa rozchádzate. Ako ukončiť vzťah s ex / ex bez straty vzájomných priateľov?

Nehovorte s nimi o svojej prestávke. V takejto situácii existujú vždy dva hľadiská. Nechajte svoju diskusiu s rodinou a s priateľmi, s ktorými ste vedeli skôr, ako ste vstúpili do vzťahu.

O svojom ex / ex nikdy nehovorte nič zlé. Skutočnosť, že nehovoríte o rozlúčke, vôbec neznamená, že o tejto osobe môžete hovoriť o škaredých veciach, ktoré nesúvisia s rozchodom. Keď ľuďom, ktorí sú vašimi vzájomnými priateľmi, rozprávate nepríjemné veci, umiestnili ste ich do mimoriadne nepríjemnej situácie, pretože chcú zostať verní vám aj vášmu bývalému.

Informácie opatrne zverejnite. Pretože je to tvoje obyčajný priatelia, nezabudnite, že všetko, čo im poviete, sa môže dostať k vašej bývalej. To môže zničiť všetky vaše pokusy zúčastniť sa dobrým spôsobom.

Zostaňte v kontakte. Tento okamih je veľmi ťažký, pretože vás vzájomní priatelia pevne spoja so starým vzťahom - a srdcom a mysľou. Ak si však chcete zachovať priateľstvo, musíte pochopiť, že vaši vzájomní priatelia jednoducho nevedia, ako sa s vami majú v tejto situácii správať, takže im musíte ukázať (telefonicky alebo e-mailom), čo chcete ďalej. zostať v kontakte. Ako už bolo spomenuté, mali by ste byť opatrní a nesprístupňovať svojim priateľom informácie, ktoré by nemali byť k dispozícii vášmu bývalému, avšak zdieľajte s nimi svoje pocity a pocity týkajúce sa toho, čo sa deje, aby sa stále cítili súčasťou vášho života. Môžete napríklad povedať: „Vzhľadom na všetky okolnosti sa cítim celkom dobre. Samozrejme, nie je ľahké začať znova od začiatku, ale dúfam, že to najhoršie je pozadu a som pripravený (a) ísť ďalej.“

Ak už stretávate novú osobu, držte ju ďalej od priateľov. Stretnutie môže spôsobiť pobúrenie a byť sprevádzané negatívnymi predsudkami, jednoducho preto, že je nový milovať. Priatelia budú cítiť, že zradia svojho priateľa (vášho bývalého), ak sa im páči váš nový partner, ktorý ho nahradil. Svoje nové páči sa mi až do určitého bodu. Počkajte, kým sa „rozptýli prach“ a necítite sa pevne pod nohami - až potom sa môžete pokúsiť oboznámiť bežných priateľov s novou sympatiou.

Pokiaľ ide o vaše spoločné stretnutia, nemali by ste očakávať, že od vás budú pozvaní len vy. Niektorí z vašich priateľov nebudú chcieť zvoliť zložitú voľbu, na koho pozvať - ​​vy alebo bývalý / bývalý. S najväčšou pravdepodobnosťou vás oboch pozve myšlienkou, že ste dospelí, a situáciu vyriešia sami. Vo veľkých spoločnostiach je to celkom vhodné, ale bude to v úzkom kruhu blízkych priateľov nie soooo , Vyhnite sa týmto situáciám priamym opýtaním sa, či sa váš ex / ex bude na večierku. Takmer vám určite úprimne odpovedia. Nevyhadzujte záchvaty hnevu, aby vás váš priateľ pozval na vinu. Vyjadrte svoje poľutovanie, ak si myslíte, že na tomto stretnutí budete obaja v rozpakoch: „Och, dobre. Pravdepodobne nejdem, bude to príliš blízko k spoločnosti. Ale nebojte sa, môžete sa spojiť inokedy, keď ľudia bude toho viac a môžeme sa rozptýliť. ““ Usmievaj sa, buď priateľský a ďakujem osobe za premýšľanie o tebe.

Nestrácaj svoju dôstojnosť a nebuď úprimný. V prípade nevhodného pokusu vás ubezpečiť, že sú na vašej strane, priatelia môžu na vašu bývalú armádu urobiť niekoľko útokov. Nemali by ste sa radovať z výsmechu svojho bývalého a určite by ste sa k takým vtipom nemali pridávať. Pamätajte si: s najväčšou pravdepodobnosťou títo priatelia robia to isté, keď komunikujú s vašimi bývalými.

 • Namiesto toho pokojne a pôsobivo povedz niečo také: „Vieš, chlapci, keď som sa rozišiel, bol som nahnevaný / nahnevaný, ale teraz sa cítim ľúto a som smutný. Počas vzťahu mal veľa dobrých. že teraz potrebujeme ísť ďalej, neľutujem čas, ktorý sme spolu strávili. Keby to nebolo ____ (meno bývalého / bývalého), nikdy by som sa s tebou nestretol / nestretol. ““ Po tom, proste drž hubu. Vaši priatelia prikývajú a oceňujú vaše vysoké morálne princípy.

Nechajte zvyšok postarať sa o zvyšok. Rozlúčka je ako zlomená ruka. Hrozne bolí a vy môžete urobiť málo potom, čo ste obsadili, s výnimkou jedinej veci - dať jej čas. Všetko, čo pre vás zostáva, je znášať bolesť a vyrovnať sa so zmenami, ktoré sa vyskytli vo vašom živote. Ak po chvíli nekritizujete svojho bývalého člena a nezúčastňujete sa na ňom vtipov, vaši priatelia pochopia, že ste to prežili a pokračujete ďalej.

 • V priebehu času sa vaše priateľstvo v novom prostredí posilní. Priatelia vás začnú vnímať nie ako súčasť páru, ale ako jednotlivec. Až potom ich môžete uviesť do svojho nového romantického vzťahu.
 • Vaši priatelia tiež potrebujú čas. Poznali vás ako súčasť páru, ktorého milovali, a teraz sa tiež musia prispôsobiť novým okolnostiam. Môžu robiť nepríjemné alebo dokonca nahnevané poznámky, pretože nevedia, kto je zodpovedný za to, čo sa stalo a čo má robiť. Buďte s nimi opatrní a nezabudnite, že jednoducho nerozumejú, ako sa v tejto situácii správať.
 • Pri účasti na večierkoch alebo spoločnom stretnutí s priateľmi sa neváhajte opýtať, či je pozvaný váš bývalý. Vysvetlite svojim priateľom, že potrebujete čas a trochu osobného priestoru, aby ste boli pripravení na užší kontakt s bývalým, ako bude na skutočne preplnených večierkoch.

varovanie

 • Môže sa ukázať, že niektorí z vašich „priateľov“ nie sú vôbec. Dajte si pozor na špiónov, ktorí vás tajne sledujú, zhromažďujú informácie pre vaše bývalé. Toto upozornenie platí najmä v prípade, že prechádzate rozvodom. A v tejto situácii budete viac ako kedykoľvek predtým radi, že ste neotvorili svoje nové sympatie.
 • Nespúšťajte sa vysporiadať s rozchodom príliš dobré alebo príliš čoskoro. Pamätajte, že vaši vzájomní priatelia majú vrúcne pocity voči vášmu bývalému. Ak sa im zdá, že ste ho ľahko vyhodili zo svojho života, akoby bol niečo zbytočné (aj keby to tak bolo), priatelia sa rozhodnú, že konáte chladný a bezcitný. Odolajte pokušeniu pochváliť nového pekného chlapca (nové pekné dievča) a namiesto toho zamerať sa na pocity priateľov .
 • Akékoľvek žieravé alebo agresívne poznámky adresované vašej bývalej osobe kriticky znižujú vaše šance na udržanie priateľstva s vašimi vzájomnými priateľmi.

Sociálna sieť VKontakte spája ľudí a do nej sa neustále zavádzajú rôzne algoritmy, takže je pre používateľov pohodlnejšie nájsť si svojich priateľov, príbuzných a iba známych, s ktorými sa mohli viackrát stretnúť, ale na stretnutí nemali čas alebo si nepriali k sebe pridať priateľov. , Jedným zo spôsobov, ako rýchlo pridať priateľov do svojho zoznamu priateľov, je použitie nástroja VKontakte Possible Friends. V rámci článku uvažujeme o princípe fungovania tohto algoritmu, ako aj o jeho použití.

Ako vidieť možných priateľov VKontakte

Ak chcete vidieť používateľov, ktorých sociálna sieť VKontakte považuje za vašich potenciálnych priateľov, jednoducho choďte do sekcie svojich priateľov na svojej stránke. V pravom dolnom rohu stránky, ktorá sa otvorí, sa pod zoznamom filtrov aktuálnych priateľov nachádza blok „Možní priatelia“.

Zakaždým, keď idete na stránku, je vytvorená novým spôsobom. Tento blok zobrazuje 5 ľudí, ktorých možno poznáte. Ak chcete vidieť viac možných priateľov, kliknite v tomto bloku na tlačidlo „Zobraziť všetko“.

Potom sa otvorí stránka, ktorá zobrazí všetkých používateľov, ktorí sú pre vašu stránku definovaní ako možní priatelia. V závislosti od toho, ako aktívne používate svoj účet VKontakte, a od mnohých ďalších faktorov, sa môže množstvo údajov o používateľovi líšiť. Prejdite nadol po stránke a noví potenciálni priatelia sa načítajú automaticky.

Poznámka: Napriek tomu, že v hornej a pravej časti tejto stránky sú všetky druhy filtrov, v žiadnom prípade vám neumožňujú filtrovať zoznam možných priateľov. To znamená, že ak použijete vyhľadávanie zhora a napríklad sa pokúsite nájsť všetkých možných priateľov s menom „Sergey“, sociálna sieť jednoducho začne vyhľadávať používateľov s menom „Sergey“ vo vašej databáze a nebude sa zameriavať na zoznam možných priateľov, ktorí boli pre vás vybratí.

Ako sú určení priatelia VKontakte

VKontakte nezverejňuje algoritmy, pomocou ktorých sa vytvára zoznam možných priateľov pre každého konkrétneho používateľa. Z pozorovaní však vyplýva, že zoznam možných priateľov výslovne závisí od:

Je dôležité si uvedomiť, že používateľ nemá možnosť zistiť, kto je uvedený ako jeho zamýšľaný priateľ. To znamená, že táto informácia nie je pre používateľov vzájomná. Ak napríklad vidíte, že užívateľ VKontakte je zobrazený ako možný priateľ, pretože ste často navštevovali jeho stránku, neznamená to, že sa zobrazí ako priateľ. Samozrejme, s výnimkou situácie, keď pri návšteve stránky, ste na nej aktívni vo forme hodnotení Páči sa, opakovaní, komentáre a tak ďalej.

Ahoj, habrauser.
Raz som musel nájsť človeka, poznať jeho vzhľad a vedieť o jeho členstve v konkrétnom klube. Tiež som vlastnil adresy (VKontakte) stránok ďalších dvoch členov klubu. Takmer určite osoba, ktorú hľadal, bola priateľkou s každým z nich. Existuje niekoľko spôsobov, ako tento problém vyriešiť. V článku sa píšem o tom, ako som implementoval riešenie pomocou rozhrania API vk.com.

2.1 Definujte potrebné metódy API

Ak chcete získať priateľov používateľa, existuje metóda friends.get.
friends.get - vráti zoznam identifikátorov priateľstva používateľa alebo rozšírených informácií o priateľoch používateľa (pri použití parametra poľa).

A čo je dôležitejšie, ako súčasť riešenia úlohy je to otvorená metóda, ktorá nevyžaduje access_token.

Existuje iba jeden povinný parameter:

Pomocou tejto metódy môžete získať informácie o všetkých priateľoch každého z našich dvoch súborov, ale tento prístup nebude optimálny. Používateľ A môže mať 2000 priateľov v priateľoch, iba 3 ľudia sa budú križovať s priateľmi používateľa B. V takom prípade nebudú pre nás informácie o používateľoch v roku 1997 zbytočné a prostriedky vynaložené na jeho prijatie budú premrhané.
Vyžiadame si iba identifikátory používateľa a po prijatí potrebných čísel (ktoré patria do množiny A a B) už o nich vyberieme informácie.

Na získanie informácií o používateľovi existuje metóda users.get.
users.get - Vráti rozšírené informácie o používateľovi.

Táto metóda tiež nevyžaduje access_token, to znamená, že je ideálna pre našu úlohu.


V user_ids odovzdáme pole identifikátorov užívateľov, ktoré sa nachádzajú v obidvoch sadách.
Chceme získať iba avatar s veľkosťou 100 * 100, preto v parametri field odovzdáme hodnotu photo_100.

2.2 Obraciame sa na praktickú stránku

. $ u_> chyba)) <návrat $ priatelia,> inak <návrat "", >> verejná funkcia vzájomné priateľstvá ($ priatelia) <$ vzájomná = array_intersect ($ friends-> odpoveď, $ friends-> odpoveď), ak (! prázdny ($ vzájomný)) <návrat $ vzájomný,> inde <návrat "", >> verejná funkcia get_users_info ($ users) <$ u_), $ u_info = json_decode ($ u_info), návrat $ u_info,> verejná funkcia view_user_info ( $ u_info) <$ u> u> meno, $ last_name = $ u_info-> last_name, = $ u_info-> photo_100, tlač ("

Teraz sa pozrite na našu triedu v akcii:

$ vkf = new VkFriends, $ u_> clean_var ($ _ POST ["u1"]), // čisté premenné z POST $ u_> clean_var ($ _ POST ["u2"])), ak (($ u_> ", $ friends) = $ vkf-> get_friends ($ u_> get_friends ($ u_)) <$ vzájemné = $ vkf-> vzájomné priateľstvá ($ friends), // vytvorte nové pole z pretínajúcich sa polí, ak ($ ​​vzájemné! = "") <$ users_info = $ vkf-> get_users_info ($ vzájemné), // získavanie informácií o užívateľoch, ktorí sú vzájomní $ vkf-> view_users_info ($ users_info), // zobrazenie informácií o vybratých používateľoch> else <print ("

Pravdepodobne mnohí z nás si všimli kartu VKontakte „Možní priatelia“ , ale nie každý vie, na čo slúži a ako to funguje. O tomto sa bude diskutovať v tomto článku.

Pozrime sa, ako vyzerá karta. „Možní priatelia“ , možno si ju niekto nevšimol.

Koľko z tých, ktorí o tom vedia, však uhádli, ako táto funkcia funguje, a akou zásadou určuje ľudí, s ktorými môžeme byť oboznámení? Všetko je veľmi jednoduché. Otvorte túto časť a prečítajte si ju podrobnejšie. Keď to urobíte, všimnete si, že väčšina ľudí, ktorí sú tu, sú tí, s ktorými sme hovorili, ale nepridali sme ich medzi priateľov, alebo s nimi máme spoločných priateľov. Teraz je trochu jasnejšie, ako táto funkcia funguje, ale to nie je všetko.

Po prvé, tento zoznam je založený na ľuďoch, s ktorými máte spoločných priateľov. Ďalej je to celý reťazec. Tí používatelia, ktorí majú rovnaké mesto ako vy, rovnaká práca a ďalšie faktory, sú uvedení v profile. To znamená, že ide o inteligentný algoritmus, ktorý neustále aktualizuje zoznam vašich možných priateľov. Predpokladajme, že ste niekoho pridali medzi svojich priateľov a hneď zo zoznamu svojich priateľov sú ľudia, ktorí majú s vami priateľov spoločné, a budú vám ponúknutí ako vaši možní známi. Toto je celý princíp tejto časti „Možní priatelia“ .

Samozrejme nie je možné získať presné a spoľahlivé informácie. Toto je známe iba vývojárom lokality VKontakte. Môžete predpokladať, že VK zbiera anonymizované údaje, ktoré sú naviazané na identifikátor, alebo ich nakupuje z iných sietí. Je to však iba predpoklad a nebojte sa, vaše osobné údaje sa nezhromažďujú.

Dôvody zostania

Láska, rovnako ako mnoho iných zmyslov, má dátum vypršania platnosti. Bohužiaľ, málokto má to šťastie, že zažije lásku k hrobu. Zdá sa, že všetko je v živote pokojné a dobré, ale jedného rána, keď sa prebudíte, jasne pochopíte, že vedľa vás je cudzinec, že ​​vzťah dosiahol bezvýchodiskovú situáciu - musíte odísť, ale neopúšťajte a nepohŕdajte ním a ním. Prečo?

Jednou spoločnou zámienkou je zvyk. Ste na túto osobu zvyknutí, viete, čo od neho môžete očakávať, ako s ním žiť a viesť dialóg. Ale nemôžete budovať vzťahy na popole minulých pocitov. Neohľadajte sa späť - pozerajte sa do budúcnosti.

Ženy sa bojia ísť do temnoty, k novému mužovi. Tam, za hranicami, nie je jasné, ako sa vzťahy začnú rozvíjať, budú vzostupy a pády, a tu to môže byť mizerné, ale všetko je pred nami jasné.

Najväčší ženský strach je strach z osamelosti. Platí to pre ženy v každom veku. Prekvapivo je, že mnoho žien sa drží muža ako svoju poslednú nádej, aj keď už nie sú spojené s prísahou a vzájomnými nárokmi. Takýto vzťah by mal určite skončiť a rýchlo.

Musíte sa naučiť milovať seba, rozlúčiť sa s nepotrebnými vecami a ľuďmi, zvyšovať svoju sebaúctu na správnu úroveň.

Túžba byť v centre pozornosti. Všetky komplexy rastú od detstva. Dievča, ktoré jej rodičia nepáčili, nahradí doterajší nedostatok starostlivosti súčasným beznádejným vzťahom a dáva mu bezdôvodné nádeje na pokračovanie románu. Takéto dievčatá musia byť milované a modlované všetkými známymi a neznámymi mužmi.

Odísť a nevrátiť sa

Musíte si jasne uvedomiť a rozhodnúť sa sami za seba, že nechcete pokračovať a ďalej rozvíjať vzťahy. Existuje iba jedna cesta von - dokončiť román úplne bez akýchkoľvek výhrad.

Ak nedokážete porozumieť sebe, vnútornému utrpeniu, kontaktujte psychológa na recepcii, kde môžete uviesť dôvody svojich pocitov. A on zase pomôže pochopiť vaše pocity.

Majte osobný denník, v ktorom môžete zaznamenať všetky prichádzajúce emócie, pocity, myšlienky. Po opätovnom prečítaní nahrávok s čerstvou mysľou určite pochopíte, čo presne chcete.

Keď ste sa rozhodli pre taký dôležitý krok, premýšľajte o svojom partnerovi. Takéto veci nemožno hneď povedať. Pripravte sa na konverzáciu. Vyberte si neutrálne územie - nejakú malú reštauráciu alebo kaviareň, preplnené miesto, kde nemôžete dať pocity zadarmo.

Pokúste sa veľmi presne, pokojne, bez zvýšenia hlasu, vysvetliť vybranému človeku, prečo váš vzťah dosiahol bezvýchodiskovú situáciu a nechcete v ňom pokračovať. Ukončite: rozvíjajte všetky pochybnosti tak, aby vás v budúcnosti človek neobťažoval hovormi a správami, neprimeranými nádejami.

Po prestávke samozrejme nie je možné zostať priateľmi, ale snažte sa neprinášať vzťah k prísahe.

Aby ste nestratili temperament a nepokúsili sa všetko vrátiť, venujte nejaký užitočný čas, ktorý sa objaví vo vašom voľnom čase: športové, joga, kurzy varenia alebo šitia, výučba cudzích jazykov. Čoskoro ustúpia choré emócie a budete žiť odmeraný život.

záver

Dúfame, že ste teraz prišli na to, ako táto funkcia funguje. S jeho pomocou nájdete svojich starých priateľov alebo dokonca spoznávate ľudí z vášho mesta, vzdelávacej inštitúcie.

Niekedy je veľmi zaujímavé zistiť, koho váš priateľ pridá k priateľom na sociálnej sieti Vkontakte. Niekto chce vedieť, s kým sa jeho manželka spriateluje, nie je ľahostajný kruh priateľov svojich detí. Existuje veľa podobných dôvodov. Раньше эту информацию нельзя было узнать, сегодня это сделать несложно. Эта статья расскажет вам – как узнать в ВК, кого добавил друг в друзья, а также что еще можно увидеть на странице друзей.

Для того, чтобы просмотреть интересующую нас информацию о друзьях, воспользуемся просмотром обновлений на сайте.

Aktualizácie VK poskytujú používateľovi rôzne informácie: na ktoré fotografie boli odovzdané, do ktorých ste členom, čo sa deje na stránkach, na ktorých odber ste prihlásení, atď.

Ak chcete otvoriť vyhľadávanie podľa mena, stlačte kombináciu klávesov Ctrl + F a zadajte frázu, ktorá je menom alebo v niektorých prípadoch aliasom hľadanej osoby. Existujú však podmienky, za ktorých táto metóda nebude fungovať. Používateľ, ktorý nás zaujíma, môže zrušiť zobrazovanie priateľov v spravodajstve, ktorého pridá do svojich nastavení. Výhodou je však to, že všetci používatelia o tomto nastavení nevedia, takže sa používa veľmi zriedka. Ak to chcete urobiť, musíte prejsť do časti - ochrana osobných údajov. A odstráňte príslušné začiarknutia.

Dôležití priatelia na stránke priateľa na Vkontakte

Nie všetci používatelia vedia, že veľkosť zoznamu priateľov je obmedzená na 10 000. Aj keď väčšina zo zoznamu nepresahuje 300 ľudí. Možno ste sa niekedy pýtali, ako sú v ňom distribuovaní priatelia? Pri pohľade na svoju stránku ľahko pochopíte, že v hornej časti máte tých, s ktorými najčastejšie komunikujete. Ale sú chvíle, keď na vrchu je osoba, s ktorou už komunikujete. Toto sú účty, ktoré ste najčastejšie navštevovali, komentovali a prezerali si fotografie. Aj nedávno pridaní priatelia sú na vrchole, ak vaša aktivita na ich stránke ustúpi, prejdú dole zoznamom.

Keď však otvoríte stránku svojho priateľa, všimnete si, že na ňom sú priatelia distribuovaní inak. Budete na prvom mieste. Ďalej sú to bežní priatelia s týmto používateľom, čím bežnejší priatelia majú v zozname, tým vyšší je tento používateľ v zozname priateľov. Po ukončení vzájomných priateľov budú používatelia zaradení do zoznamu s priateľom do dátumu registrácie vo VK. Dôležitosť priateľov na zozname priateľov preto nie je možné rozpoznať obvyklým spôsobom. To naznačuje, že súkromie používateľov je dôležité pre sociálnu sieť.

Pri účasti na večierku alebo pri chôdzi so spoločnými priateľmi sa ich neváhajte opýtať, či je pozvaná vaša ex. Vysvetlite svojim priateľom, že potrebujete čas a nejaký osobný priestor, aby ste boli pripravení na bližší kontakt s prvými, ako to bude na skutočne preplnených večierkoch.

 • varovanie

Môže sa ukázať, že niektorí z vašich „priateľov“ nie sú vôbec takí. Dajte si pozor na špiónov, ktorí vás tajne sledujú, zhromažďujú informácie pre vaše bývalé. Toto upozornenie platí najmä v prípade, že sa podrobujete rozvodu. A v tejto situácii budete viac ako kedykoľvek predtým radi, že ste neobjavili nové lajky.

Nespúšťajte sa vysporiadať s rozchodom

Ako zobraziť fotografie, ktoré priateľ uzavrel na všeobecné prezeranie?

Zavreté fotografie si môžete prezerať vďaka inovácii služby „Režim zrýchleného prezerania fotografií“.

 • Zahrnujeme novú funkciu (zrýchlený režim prezerania fotografií).
 • Prejdeme na položku „Fotografie, na ktorej je užívateľ označený“ (prístup do tejto sekcie je potrebný, inak to nebude fungovať).
 • Vyberieme ľubovoľnú otvorenú fotografiu a zobrazíme ju spolu so zatvorenými, ako v normálnom režime. Budú k dispozícii všetky fotografie z uzavretého albumu.

Táto metóda je možná kvôli „krivke“ vývoja tejto funkcie programátormi VK. S najväčšou pravdepodobnosťou bude táto „chyba“ odstránená v budúcnosti, ale zatiaľ ju môžete použiť.

Prístup k súkromným častiam priateľa vo VK

Jedným z najobľúbenejších a najzaujímavejších tém je prístup na uzavreté stránky a oddiely vo VK. Priatelia niekedy na svojej stránke uzavrú sekcie, napríklad: zvukové nahrávky alebo fotografie. Ale stále chápu, zatvorené - to znamená niečo zaujímavé. Svoju zvedavosť môžete uspokojiť trochou manipulácie s adresným riadkom prehliadača na stránke Vkontakte.

2. Neúcta

Ak ste vy a váš partner dosiahli bod, v ktorom prejavíte vzájomnú neúctu, je čas zničiť svoje ilúzie. Nie je nič jednoduchšie, ako prestať byť pripútaný k niekomu, kto vám prejavuje neúctu.

Ľudia môžu naďalej žiť spolu bez rešpektovania a vzájomného uznávania svojich hodnôt, čo vedie k absolútnemu nezmyslu o potrebách a túžbách partnera. O akom pokračovaní môžeme hovoriť?

3. Pohŕdanie

Nezáleží na tom, aké pohnútky spôsobili pohŕdanie, či už ide o neúspešnú kariéru, zmenu vzhľadu alebo niečo iné. Partneri by sa mali navzájom podporovať v každej situácii, pretože to nie je pre nás za žiadnych okolností, najmä pri niektorých osobných problémoch, také vrelo potrebné.

Ak ste sa začali správať k sebe s pohŕdaním, už viac nedostanete teplo zo vzťahu a nežijete s priateľom, ktorý rozumie, ale s chladnou bytosťou, ktorá vás odsudzuje, prečo pokračovať?

Hovorím o tom klamstve, keď hovoríte osobe: „Milujem ťa“, bez toho, aby som cítil akékoľvek pocity. Bojíte sa ho zraniť, ale skutočne ho neochraňujete, ale robíte len horšie. Pravda vyjde: nemôžete klamať celý svoj život a zároveň to nekaziť sebe ani svojmu partnerovi.

Ak si teda poviete: „Sme šťastní, som šťastný, všetko je v poriadku,“ keď máte pocit, že všetko pre vás už skončilo, je to tiež únik z reality.

6. Prisahanie na verejnosti

Všetko dobré, čo môžete povedať o svojom partnerovi, môžete povedať na verejnosti. A všetko zlé je lepšie nechať na osobné rozhovory. Vynadať verejnosti na verejnosti znamená dosiahnuť iba negatívnu reakciu alebo skrytú nenávisť.

Okrem toho, ak nadávate partnera na verejnosti alebo si len necháte nepríjemné vtipy o ňom, znamená to, že vo vnútri narastá nespokojnosť, ktorá sa už začala rozplývať.

7. Separácia

Ak často hľadáte spôsob, ako sa vzdialiť od svojho partnera a vedome sa pokúsiť vyhnúť kontaktom a intimite, je čas sa toho zbaviť.

Už ste prerušili emocionálne spojenie s partnerom a týmto spôsobom mu jemne dajte vedieť, že všetko skončilo. Možno je lepšie to hneď urobiť a nespôsobiť utrpenie a pochybnosti?

8. Požiadavka na dôkaz lásky

"Ak ma miluješ, ty ..." Je veľmi lákavé spravovať život človeka týmto spôsobom, a ak túto frázu občas počujete, niečo sa pokazilo.

Jediný, kto môže zmeniť svoje pocity, je sám a vaše činy s tým nemajú nič spoločné.

Ak to vy sami hovoríte, premýšľajte o tom, či skutočne túto osobu potrebujete, stane sa milovanou, ak niečo urobí? A je možné manipulovať s tým, koho naozaj milujete?

9. Verejné ponižovanie

Ak vás váš partner poníži v spoločnosti raz, s veľkou pravdepodobnosťou to urobí znova a znova. A nezáleží na tom, že toho večera veľa pil alebo že mal zlú náladu.

Verejné poníženie partnera hovorí iba o hlbokej seba-nenávisti a bez ohľadu na to, akú veľkú lásku tejto osobe dáte, nenapraví to situáciu bez jej pevného želania zmeniť sa a pracovať s vašou sebaúctou. A to je ťažké nielen napraviť, ale aj pripustiť.

10. Posadnutosť inou osobou

Ak je váš partner posadnutý inou osobou - nezáleží na tom, či je s ním priatelia alebo dúfa v bližší vzťah - skôr alebo neskôr to povedie k prerušeniu.

To samozrejme neznamená, že by sa partneri mali úplne ponoriť do seba a dať všetku svoju energiu iba jednej osobe, ale posadnutosť niekým iným je plná podozrenia, žiarlivosti a nevôle.

Áno, partner zjavne vo vašom vzťahu niečo chýba, ak je tak pritiahnutý k inej osobe, ale to mu sotva môžete dať. A určite to nestojí za to zmeniť sa kvôli inej osobe.

11. Posadnutosť pornografiou

Nie je nič zvláštne ani zlé, že partneri sledujú porno spolu. Druh voyeurizmu pomáha vzbudiť a nájsť niečo nové, čo si neskôr môžete vyskúšať v posteli s partnerom.

Ak je však jeden z partnerov posadnutý pornografiou, vždy mu bude úplne vyhovovať: pri prenasledovaní grálu viacerých orgazmov môže skončiť na ceste sexuálnych zvrátení.

Ak teda nie ste spokojní s takýmito vyrovnaniami, zamyslite sa nad hlavnou príčinou tejto posadnutosti a možnými následkami.

12. Emocionálna nevera

Niektorí ľudia veria, že monogamia je jediný možný vzťah, pre iných je to ťažké a takmer nemožné.

Ak ste sa zmenili kvôli rôznym sexuálnym zážitkom, vzťah je stále možné zachovať, ale ak existuje emocionálny vzťah k osobe, s ktorou ste mali intímny vzťah, je čas ukončiť vzťah.

Prvá otázka, ktorú sa ľudia pýtajú, keď sa dozvedia o nevere partnera, je: „Miluješ ho?“ Pretože to je emocionálne, a nie fyzické spojenie, ktoré je jadrom vzťahu, a ak je preč, potom tu už nemáte čo robiť.

13. Neschopnosť ukončiť konflikt

Začína to ako nekonečný boj bez konsenzu, ktorý sa postupne vyvíja v „čokoľvek chcete“, keď sa partneri už nezaujímajú o výsledky svojho boja.

Existuje pravidlo: nikdy ísť do postele uraziť jeden druhého. A určite v tom je niečo.

Ak žiadny z partnerov nemôže upokojiť svoju pýchu a túžbu byť vždy víťazom v spore, nemôže ísť do prímeria bez dosiahnutia svojho cieľa, tento vzťah nemá pokračovanie.

15. Posadnutosť

Ak má váš partner posadnutosť napríklad alkoholom alebo omamnými látkami, je to shopaholic, hráč, workoholik alebo posadnutý sexom, vždy budete na druhom alebo dokonca piatom mieste a nedostanete citové spojenie, ktoré by ste chceli.

Ak nemáte nič posadnutosť, závislosť vášho partnera môže zničiť nielen jeho život, ale aj váš život. Nie je to veľmi príjemná vyhliadka.

16. Bolestivé pripútanie k pr

Ak váš partner stále udržiava viac ako úzke vzťahy s bývalou vášňou alebo manželom / manželkou, tento vzťah to zničí.

Bývalých partnerov je potrebné rešpektovať, najmä ak máte spoločné deti, ale súčasný partner stále zohráva prvú úlohu. Ak sa tak nestane, je ľahké sa cítiť sekundárne a zbytočné, a to je priama cesta k rozbitiu.

18. Neustále porovnávanie a hodnotenie

Porovnáva vás váš partner s tými, ktorí vyzerajú atraktívnejšie, zarábajú viac, múdrejší a zaujímavejšie ako vy? Toto je forma poníženia. Ak si niekto myslí, že na podivnom dvore je tráva zelenšia, nechaj ju tam.

Ľudia sú jedinečné bytosti, aj keď v mnohých ohľadoch podobné. Nemali by ste sa porovnávať, nehovoriac o tom od svojho partnera.

21. Fyzické zneužívanie

Neexistujú žiadne ospravedlnenia, vysvetlenia, okolnosti a sľuby. Stačí odísť.

Konflikty vo vzťahoch sú vo všeobecnosti spôsobom, ako sa zbaviť bolesti, ale ich príčiny sa môžu líšiť. Môže to byť spôsob, ako odhaliť absces nespokojnosti a nenávisti, ktorý vznikol vo vzťahu, vyčistiť ranu, odstrániť to, čo je v ceste, a zachrániť vzťah.

Ale inak sa stáva, keď konflikty sú spôsobom, ako prerušiť vzťahy, povedať inej osobe, že skončili, že už nie je potrebné navzájom mučiť.

A je lepšie naučiť sa rozlišovať jeden konflikt od druhého, inak budú obaja partneri zranení a chorí.

Pin
Send
Share
Send
Send