Užitočné tipy

8 spôsobov, ako získať viac zhliadnutí na YouTube

Pin
Send
Share
Send
Send


  • Ako zvýšiť počet zobrazení na YouTube
  • Koľko platí YouTube za 1 000 pozretí
  • Ako a koľko zarobiť na YouTube od nuly

Zdieľajte svoje video na sociálnych sieťach. Pod každým klipom sú špeciálne tlačidlá, ktoré umožňujú rýchle publikovanie videa na požadovanej stránke. Čím viac bude váš účet propagovaný, tým viac zobrazení získate. Okrem toho môžete požiadať svojich priateľov, aby preposlali alebo jednoducho skopírovali toto video pre seba.

Najjednoduchším, ale plateným spôsobom je propagácia videa. Môžete ísť niekoľkými spôsobmi: inzerovať video na stránkach YouTube alebo na zdrojoch tretích strán. V prvom prípade máte tiež dve možnosti: využiť kontextovú reklamnú službu od spoločnosti Google alebo platiť za videoreklamy od iných používateľov.

Táto metóda je najziskovejšia. Potrebujete iba nájsť obľúbený kanál podobných predmetov, kontaktovať autora a ponúknuť ubytovanie. V niektorých prípadoch vám pomôžu aj zadarmo, ale najčastejšie budete musieť platiť. Náklady na jednu zmienku sa môžu pohybovať od stoviek rubľov po niekoľko tisíc.

Ak chcete inzerovať so spoločnosťou Google, musíte sa zaregistrovať v službe AdWords. Ak chcete ušetriť peniaze, môžete na prvé doplnenie použiť špeciálne kupóny. Predpokladajme, že na účet dáte 500 rubľov a dostanete 3 000 navrch. Existuje veľa obchodov, ktoré ich predávajú za nič za nič. Ak neviete, ako urobiť oznámenie, zanechajte žiadosť: manažéri sa s vami spoja a všetko vysvetlia.

Reklama na zdroje tretích strán je relevantná pre objednávku, iba ak ste si istí kvalitou svojho publika. Ak máte napríklad kulinársky blog, reklama na fórach s receptami môže priniesť dobrý efekt, ale je lepšie nezverejňovať príspevky na detských ihriskách. Najlepšie je kúpiť reklamu v skupine podobných predmetov sociálnej siete.

Cesty zadarmo

Optimalizujte svoje video pre vyhľadávacie dopyty. Povedzme, že hovoríte vo videu o tom, ako poraziť lenivosť. Nezabudnite toto kľúčové slovo zahrnúť do názvu. Pri zostavovaní popisu nezabudnite uviesť frázu „ako poraziť lenivosť“. Do značiek napíšte „lenivosť“, „motivácia“, „prekonanie lenivosti“, „sebapodnikanie“ atď. To znamená, že musíte vyplniť čo najviac tematických informácií.

Získajte pomoc zo služby YouTube. Môžete sa pripojiť k programu vyhľadávania fanúšikov. Ak to chcete urobiť, musíte prijať dohodu, ktorá sa nachádza na stránke nastavení. V takom prípade bude spoločnosť Google inzerovať váš kanál spolu s ďalšími videami úplne zadarmo.

optimalizácia

Toto je veľmi cool spôsob propagácie. V čase publikácie vedome vymyslíte názov svojho videa na základe vyhľadávacích dopytov, predpíšete špeciálne značky a urobíte popis, ktorý prinesie do vášho kanála nových návštevníkov.

Ako optimalizácia ovplyvňuje počet zobrazení? Áno, veľmi jednoduché. Vaše video sa zobrazí vo výsledkoch vyhľadávania spoločností Yandex a Google. Teraz veľa ľudí chce predovšetkým pozerať video na konkrétnu tému, vo vyhľadávačoch existujú dokonca špeciálne karty s rovnakým menom. Nenechajte si ujsť príležitosť byť na zozname najlepších a byť na prvom mieste.

Môžem vám poradiť v knihe Kirill Zhukovsky “YouTube. Cesta k úspechu". V nej nájdete veľa tipov nielen o optimalizácii, ale dostanete aj odporúčania na vytváranie najlepších videí, zistíte, koľko ďalších zarobia a akým spôsobom.

Táto informácia je tiež na mojom blogu, ale kniha bude mať nepochybne mnoho výhod. Môj čas je, podobne ako iní blogeri, nanešťastie obmedzený. Ak píšem veľmi dlhé texty, jednoducho nebudem mať čitateľov.

Optimalizácia vám tiež pomôže byť v zozname „Súvisiace videá“, na ktorý ste pravdepodobne narazili. Keď človek dokončí sledovanie jedného klipu, je pozvaný na celý rozptyl podobných. Zostáva len zvoliť, ktorý z nich má pre neho osobitný význam. Môžete sa tiež dozvedieť, ako zapojiť diváka do knihy, ktorú som vám radil o niečo skôr.

Stránky sociálnych médií

Možno si prečítate môj článok o tom, ako zhromaždiť 100 000 priateľov VKontakte a prečo je ziskový. Áno, môžete zarobiť peniaze aj na svojej osobnej stránke. Teraz nás to však nezaujíma, ale názory. Ak publikujete video na svojej stene, vaši priatelia ho uvidia, čo znamená, že sa zvyšuje počet ľudí, ktorí ho vidia.

Nikto vám nezakazuje vytvoriť niekoľko účtov, vyhľadať nových odberateľov a potom ich použiť na zvýšenie svojho zisku. Mimochodom, je možné, že vaši priatelia tiež nahrajú záznamy, čo znamená, že publikum sa zdvojnásobí.

Môžete požiadať niektorého zo svojich obzvlášť populárnych priateľov o odplatu. Je to čestné a pravdepodobne zadarmo. Ak máte kontakty populárnych ľudí z Vkontakte, môžete ich kontaktovať a požiadať ich, aby na svoje stránky uverejnili video za peniaze. Nemyslím si, že by vás to veľmi stálo. Vyskúšajte to.

Skupiny a spoločenstvá

Ďalším dobrým spôsobom, ako zvýšiť počet zobrazení, je vytvoriť si vlastnú skupinu VKontakte. Môžete tam uverejňovať aj svoje videá. Ľudia budú mať možnosť prihlásiť sa na odber oboch zdrojov. Zvyšujete pravdepodobnosť popularity.

Existujú ľudia, ktorí neustále sedia Vkontakte a pozerajú video priamo tu, dokonca bez toho, aby venovali pozornosť populárnemu videohostingu. Budete počítať za všetky názory, ktoré títo ľudia urobili prostredníctvom inej populárnej siete.

Iné sociálne siete

Mimochodom, teraz som hovoril o Vkontakte, ale mali by ste pochopiť, že existujú aj Odnoklassniki, ako aj Facebook. Nikto vám nebráni v tom, aby ste si vytvorili ďalší profil aj na týchto sociálnych sieťach. Obaja budú robiť viac dobre.

Na Facebooku je veľa cudzincov, ktorí sa dobrovoľne prihlásia na odber a stávajú sa priateľmi našich krajanov. Ak vytvoríte video bez zvuku alebo s titulkami, môžu sa tiež zaujímať o kanál a stať sa horlivými fanúšikmi vášho umenia.

Na Odnoklassniki v streame zobrazuje akcie priateľov. Nie je potrebné preposielať správy, aj keď sa váš príspevok len páči, všetci predplatitelia tejto osoby o ňom okamžite budú vedieť. Neukončujte Odnoklassnikiho. Aj tu nájdete požadované názory a tým veľmi rýchlo zvyšujete svoje zárobky bez akýchkoľvek značiek a programov.

Elektronický zdroj

Mnoho blogerov má okrem svojho kanála YouTube aj svoju vlastnú webovú stránku. Je to veľmi jednoduché a zvyšuje to šancu dostať sa do vyhľadávacích nástrojov. Prvé miesto pre konkrétnu požiadavku, teraz môžete vyhrať dvoma spôsobmi - videom YouTube a textom na svojej vlastnej stránke.

Nezáleží na tom, ktorú metódu vývoja vyberiete. Poradím vám niektorých dizajnérov, v tomto prípade dokonca aj oni sú vhodní. Potrebujete iba platformu na zvýšenie svojej popularity.

Aj napriek tomu by som vám však radil, aby ste túto burzu využili Kwork, Tu, iba za 500 rubľov, vám pomôžu vytvoriť dobrý moderný web o nejakom druhu bezplatného hostenia. Dôrazne vám odporúčame prečítať si o informačnom paneli WordPress. Stránky vytvorené v tomto stroji majú v porovnaní s ostatnými niekoľko výhod.

Môžete, samozrejme, byť zmätení a robiť všetko v poriadku, bez investícií, ale bude to trvať toľko času, aby ste mali čas zblázniť sa.

Nevidím žiadny dôvod učiť sa nové povolanie, a dokonca viac ako jedno (návrhár layoutu, návrhár, programátor) na vytvorenie jedného miesta. Aj keď, ak máte takú túžbu, môžem vám ponúknuť kurz “ WordPress 4: príklad vytvorenia webovej stránky».

Zahraničné stránky

Ďalšou možnosťou, ako zvýšiť počet zobrazení, je publikovanie na webových stránkach tretích strán. Existujú fóra, kde môžete pridať video. Prečo nevyužiť túto šancu?

Ak sa stránka nachádza blízko vášho predmetu, môžete skúsiť zanechať komentár a v aplikácii nechať odkaz na vaše video. Nie je pravda, že moderátor vašu správu preskočí, ale ak píšete do témy, môžete získať veľkú návštevnosť.

Váš kanál je napríklad určený na prácu vo Photoshope. Nahrali ste videozáznam o premene fotografie na kresbu ceruzkou. Nájdite blog, ktorý obsahuje presne ten istý článok, ale neobsahuje žiadne pokyny pre video. Pripojte ho k komentáru so správou, že ste pracovali podľa pokynov opísaných v texte. Myslím si, že v tomto prípade bude každý blogger chcieť zverejniť vašu prácu!

Programy na zalamovanie

Začiatočníkovi sa pomôže zozbierať požadovaný počet účastníkov baliacich služieb. V skutočnosti na začiatku činnosti túto metódu používa takmer každý, preto vám odporúčame, aby ste jej venovali pozornosť. Napríklad viem vynikajúce služby SocLike , Tu si môžete kúpiť zobrazenia alebo odberatelia, z ktorých si môžete vybrať.

Najdôležitejšou výhodou tejto konkrétnej služby je, že sa nemôžete báť zákazu. Všetko je úprimné.

Propagačné služby

Ďalším spôsobom propagácie sú online služby, ktoré sa pre vás spájajú s reklamnými webmi a blogermi. Tí sa zase za peniaze dohodli nechať odkaz vo svojom texte, na stene alebo niekde inde s vašim videom.

Môžem vám ponúknuť Viboom.com , Jeho významnou nevýhodou je, že som nerozumel ničomu o cenách, ale táto informácia je pôsobivá. Chlapci sľubujú, že vyzdvihnú ľudí, ktorým sa bude video zobrazovať na základe pohlavia, veku a typu zariadenia, ktoré používajú (telefón alebo počítač).

Okrem toho môžete použiť presne to, kde chcete inzerovať - ​​na sociálnych sieťach alebo blogoch. Nebudem vás klamať, túto metódu som sám nevyužil, takže ak si trúfate, rád vám zanechám komentáre k tomuto článku a vaše hodnotenie aktivít chlapcov, ako aj aspoň niektoré konkrétne informácie o cenách.

To je pre mňa všetko, nezabudnite na možnosť prihlásiť sa na odber bulletinu blogu, aby ste držali krok s novými témami, ktoré pokrývam. Máte tiež možnosť pripojiť sa Start-Luck skupina VKontakte , Kým sa znovu nestretneme a veľa šťastia pri vašom úsilí.

Ako zvýšiť počet prehratí videa v službe YouTube

Začínajúci autori od nuly vo väčšine prípadov nemôžu strieľať, je to veľmi ťažké. Čím však máte kvalitnejšie, kvalitnejšie a optimalizované videá na rôzne témy a kľúčové vyhľadávacie dopyty pokrývajúce rôzne populárne témy, tým vyššia bude pravdepodobnosť zvýšenia počtu prehratí videa. Je tiež pravdepodobnejšie, že niektoré videá budú strieľať, a tým získate nielen veľké množstvo prenosov, ale aj väčšie šance na úspešný rozvoj kanála. Takéto video sa skôr či neskôr bude držať algoritmov a bude spadať do podobných videí.

Správna optimalizácia videoklipov je popísaná v článku „Propagácia kanálov a propagácia YouTube“. Dôrazne odporúčame, aby ste sa zoznámili.Pracujte systematicky, neukončujte to, čo ste začali, pravidelne robte nové videá, neukončujte kanál mesiac, dva alebo tri. Týmto jednoducho nemotivujete publikum, už budú vedieť, že nedostávate nové video. Stratíte dynamiku premávky, dôveru predplatiteľov a všetko sa zhorší. Pravidelne teda zverejňujte videá, minimálne 2-3 videá týždenne. V ideálnom prípade by ste sa mali držať harmonogramu publikácie. Pomáha nám to tiež udržiavať dobrú dynamiku premávky, keď diváci vedia, že v taký deň v takom čase rozhodne vyjde nové video a už naň čakajú a pozerajú, čím sa zvyšuje počet zhliadnutí.

Algoritmy YouTube sa tiež páčia, keď pracujete systematicky. Okrem toho existuje naplánovaná funkcia publikovania, ktorá tento proces uľahčuje. Môžete zaznamenať videá a potom ich zverejniť podľa plánu. Tiež dobrá voľba. Jednoduché tipy, základné, bez akýchkoľvek trikov a čipov, ktoré vám však pomôžu pochopiť, čo sa deje na vašom kanáli, čo musíte urobiť a ako zvýšiť počet prehratí videa.

Pamätajte si, samozrejme, na kvalitu obsahu a na to, ako splniť očakávania publika, cieľového publika. Pretože ak urobíte niečo, čo sa publiku nepáči, ak klesne miera zadržania, ak pri interakcii s videom neexistuje žiadna aktivita, to znamená, že sa mu nepáčia, nepáčia, pokusy, komentáre atď. Takže robíte niečo zle. Z akého dôvodu? Je potrebné myslieť, je potrebné analyzovať, možno niektoré nudné témy, možno je to nuda. Možno je zápletka dlhá, možno nejaké ďalšie problémy. Musí sa odstrániť.

Nebojte sa opýtať publika, pozerať sa na analýzy, venovať tomu pozornosť a potom určite nájdete odpoveď na svoju otázku, ako zvýšiť počet prehratí videa na vašom kanáli YouTube. Možno bude potrebné uskutočniť reklamnú kampaň a do propagácie vášho kanála investovať dobré sumy týchto peňazí. Odporúčam iba biele propagačné metódy, žiadne podvádzanie, žiadne zakúpené predplatné, páči sa mi, názory a tak ďalej. To je nezmysel. To je nebezpečné. Môže to viesť k tomu, že váš kanál aspoň stratí pôdu a prinajmenšom bude zakázaný. Pracujte, nestrácajte srdce, analyzujte a pochopíte, čo je potrebné urobiť a akým smerom sa treba pohnúť. Akékoľvek otázky, odpustite mi v komentároch.

Ak ste zistili, že sú tieto informácie užitočné, najlepšie by bolo poďakovať sa na odber môjho kanála YouTube. Ak chcete so službou YouTube zarobiť peniaze, pripojte sa k pridruženému programu AIR.

Pin
Send
Share
Send
Send