Užitočné tipy

Ako vyrobiť kostým Minnie Mouse

Pin
Send
Share
Send
Send


Deti a dospelí bez výnimky obdivujú maškarády, karnevaly, sviatky a najmä obliekanie. Dnes si môžete kúpiť, prenajať alebo si dokonca aj vyrobiť vlastné oblečenie pre každého, dokonca aj pre rozprávkového hrdinu, dokonca aj pre historickú postavu z ďalekej éry. Teraz zistíme, ako vyrobiť kostým pre Mini Mouse, svetovo preslávenú antropomorfnú myš, ktorú vytvoril Walt Disney v roku 1928.

Čo je potrebné

Ak sa pozriete, potom toto vybavenie v zásade nevyžaduje žiadne špeciálne zručnosti ani náklady, bolo by žiaduce. Môžete dokonca meniť farby, pretože hrdinka sa v rôznych karikatúrach nachádzala v rôznych šatách. Jediná vec, ktorá musí byť určite prítomná, sú značkové uši myší. Na ich výrobu budete potrebovať obruč alebo hustú čiernu čiapku (obruč je lepšia, pretože uši samy držia pevne a lepšie stoja), lepidlo, ihlu so niťou, čiernu látku (môžete napríklad cítiť), lepenku alebo penovú gumu, papier na vzor brúsená červená puntíkovaná látka.

Zarábajte si uši

Takže kostým Mini Mouse je nemysliteľný bez elegantných čiernych uší. Ako ich vyrobiť? Berieme papier, kreslíme naň dva kruhy správnej veľkosti (na základni budú mierne vystrihnuté), vystrihneme, aplikujeme na čiernu tkaninu a vystrihneme štyri kruhy. Potom z lepenky alebo penovej gumy vyrobíme presne rovnaké (mierne menšie) diely. Vložíme „vycpávku“ a látku a ušijeme v skutočnosti uši (dole, pri základni, necháme malý kúsok nezatiahnutý). Všetko je tu veľmi jednoduché, stačí urobiť všetko starostlivo a starostlivo, aby neboli viditeľné ani nite ani penová guma. Teraz si vezmeme obruč, načrtneme si, kde budú uši pripevnené, a na tieto miesta dáme na lepidlo dve malé umývacie gumy. Keď je lepidlo suché, ucho uchopte, položte na neviazanú časť gumy a zošívajte obe strany pod obruč. To isté robíme s druhým uchom. Odstrihli sme prebytočné kúsky látky a celý obruč zakrývame čiernou farbou. Uši môžete ozdobiť flitrami, iskrami, hviezdičkami atď. A okrajom jasných kruhov. V strede alebo pri každom uchu je zasadená malá elegantná mašľa z červenej až bielej hrachovej látky. Hurá, uši sú preč.

Čo urobíme ďalej

Kostým Mini Mouse pre domácich majstrov urobíte oveľa ľahšie ako pre dospelých. Tu budete potrebovať iba čierne pančuchy, červené topánky alebo Čechy, červené šaty s bielymi bodkami. Ak to tak nie je, bude to biele alebo červené tričko (blúzka s krátkymi rukávmi), čierna vesta s veľkými gombíkmi (voliteľné) a červená sukňa. V prípade dospelého je lepšie šiť celé šaty, ozdobiť bielou podšívkou. Bude elegantnejšia a krajšia. Pančuchy alebo pančuchy, červené alebo čierne sandále alebo topánky budú vyzerať dobre.

Kostým Mini Mouse poskytuje takzvané „sukne-slnko“, tj vírivé, veľmi veľkolepé a bezplatné. Pre dieťa si môžete nakrájať kruh látky s puntíkmi a pár ďalších na spodničku, prišiť k nim stuhy a jednoducho ich zviazať na chrbte. Najdôležitejšie je opäť červené pozadie a veľký biely hrášok. Ak taká látka neexistuje, môžete urobiť jednoduchý červený rez, hrach a nakrájať ich sami. Kostým Mini Mouse pre dieťa poskytuje dĺžku kolena alebo o niečo menej. Ak je oblečenie pre dievča, potom to všetko záleží na kráse nôh. Tu si môžete ušiť aspoň maxi, aspoň ultra-mini, bolo by tam prianie a príležitosti. Na ozdobu je možné kostým Mini Mouse doplniť kyticou kvetov, červenou kabelkou. Pozornosť a úspech pri karnevale pre dievča v takom oblečení sa zabezpečí.

Pin
Send
Share
Send
Send