Užitočné tipy

Ako môžem nasnímať video v službe Snapchat

Pin
Send
Share
Send
Send


Po vstupe do aplikácie sa pred vami objaví predná obrazovka fotoaparátu (ak ste už zaregistrovali svoj vlastný účet, ak nie, spôsob vytvorenia nových účtov nájdete na našej webovej stránke).

Video môžete snímať rovnakým spôsobom ako pri fotografovaní. V strede spodnej časti obrazovky je kruh. Ak potrebujete fotografiu, na ktorú ste museli kliknúť raz, potom pri videu v aplikácii Snapchat musíte toto tlačidlo podržať. Princíp činnosti pri snímaní videa je celkom zaujímavý. Koľko času držíte tlačidlo, koľko času aplikácia natáča video. Žiadne tlačidlá Štart, Zastaviť alebo Pozastaviť. Všetko je možné urobiť okamžite a ľahko. Začiatok procesu nahrávania videa je označený červeným tlačidlom.

editácia

Pred vytvorením videa v aplikácii Capture sa uistite, že miestnosť je dostatočne osvetlená, aby sa ďalšie problémy na obrázku prekrývali bez problémov.

Proces práce s videom v službe Instant Messenger je takmer rovnaký ako pri fotografiách. K dispozícii sú ikony s určitými zmenami - emotikony, vkladanie textu, ručné kreslenie v rôznych odtieňoch - všetko je na svojom mieste. Pri posúvaní do strany môžete tiež zmeniť filtre. Tu je potrebné venovať pozornosť niekoľkým inováciám.

Okrem štandardu pre filtre fotografických údajov, farebné filtre a geofiltry boli pridané ďalšie štyri možnosti:

  • Spätné prehrávanie Svoj 15-sekundový film môžete previnúť dozadu,
  • Akcelerácia. Môžete urobiť vaše rýchle snímanie videa niekoľkokrát rýchlejšie,

Na nahrávanie videa v aplikácii Snapchat môžete použiť možnosti filtra buď súčasne alebo ich kombináciou, čím vytvoríte jedinečné video.

Obraciame sa na otázku, ako používať šošovky typu snapchat, pretože sa dajú použiť aj na video. Schéma je rovnaká: držíte prst v oblasti tváre a čakáte, kým aplikácia naskenuje vybranú oblasť. Ak všetko pôjde dobre, na obrazovke sa objaví biela mriežka, ktorá vyplní vašu tvár. Ak chcete dosiahnuť najlepší efekt, odporúča sa snímanie v aplikácii Snapchat pri dobrom osvetlení. V dolnej časti obrazovky sa zobrazí zoznam možných možností objektívu. Ak ste nenašli konkrétnu možnosť alebo filter, ktorý ste si pamätali naposledy, neznepokojujte sa - sada dostupných šošoviek v aplikácii Snapchat sa neustále mení. Zároveň neexistuje viac ako 10 možností.

Pýtate sa, ako uložiť záznam do služby Snapchat? V predvolenom nastavení sa videá a fotografie v aplikácii Snapchat odstránia. Ak však v korešpondencii podržíte správu s potrebným obsahom a počkáte, bude označená na uloženie a po 24 hodinách nebude odstránená. Je to pohodlné a rýchle fotografovanie spolu so Snapchatom a pochopenie nekomplikovanej funkčnosti programu!

Požiadavky na zariadenie Snapchat

Aby ste mohli úspešne nahrávať videá v aplikácii, musíte mať v zariadení aspoň jednu kameru, aby fungovala v systéme Android alebo iOS. Stabilita a podpora všetkých špeciálnych efektov je navyše zaručená iba v systéme Android 5.0. Vo verzii nižšej ako 4,3 môže program pracovať nestabilne alebo sa nemusí vôbec spustiť. Vo verziách 4.3 až 5.0 nie je zaručená podpora všetkých špeciálnych efektov a funkcií.

Ako vidíte, nie je nič zložitého v tom, ako natáčať video v službe Snapchat. Zostáva len poznamenať, že v tejto aplikácii ešte stále nie je vhodné príliš sa správať. Napriek tomu, že sa snímka zo zariadení príjemcu odstráni, stále sa mu podarí vytvoriť z obrazovky niekoľko snímok obrazovky.

Pin
Send
Share
Send
Send