Užitočné tipy

Ako si vyrobiť kupóny pre deň matiek

Pin
Send
Share
Send
Send


Úžasná dovolenka Deň matiek oslava v Rusku na jeseň poslednú novembrovú nedeľu. V tento deň chcem dať svojej milovanej matke niečo zvláštne a nezabudnuteľné, znova zdôrazniť, aká dôležitá je pre nás, a spríjemniť ju najbližšej a najdrahšej osobe. Dnes môžete začať s výberom darčekov vopred a premýšľať o nápadoch na najlepšie prekvapenie spolu so zamestnancami internetových obchodov, ktorí sa už rozšírili pre svojich milovaných zákazníkov a zverejnili najlepšie darčekové možnosti pre mamičky na svojich virtuálnych policiach. Pozrime sa na nápady darčekov pre deň matiek, ktoré dnes ponúkame najobľúbenejšie online obchody.

Kytice pre mamu

Na stránkach kvetinárstiev uvidíte obrovský výber kytíc a originálnych kvetinových aranžmánov, ktoré vašej matke prinesú veľa pozitívnych emócií. Samostatným príjemným okamihom pre vás budú zľavy na kvety na dovolenku, ktoré vám umožnia pokojne objednať najväčšiu kyticu!

Získajte 15% zľavu na propagačný kód v Moskvtorgu alebo 5% na všetko na webovej stránke Flora Express.

Domáce spotrebiče a tovar ako darček

Ak vaša matka miluje varenie a trávi čas s radosťou v kuchyni, potom pre ňu bude skvelý darček. V internetových obchodoch si môžete kúpiť jedlá od najlepších výrobcov s hmatateľnými zľavami. Nájdete tu široký výber zábavných hrncov a súprav riadu, pekáčov a keramických hrncov, hrncov na krk a chleba, ako aj ďalších kuchynských spotrebičov, ktoré výrazne uľahčia prípravu jedla pre vašu matku. Okrem domácich spotrebičov sa vždy hodí elektronika.

Moderné matky už dlho ovládajú smartfóny, tablety a ďalšie inteligentné prístroje, ktoré si môžete kúpiť v obchodoch M. Video, Citylink, Kotofoto, MTS, Svyaznoy alebo na serveri Euroset.

Zľava Šperky

Zľavy a propagácie v online klenotníctve vás príjemne prekvapia svojou mierkou. Šperky sú vždy príjemným a významným darčekom. A na oficiálnych stránkach Adamas, Diamond Holding, Karatov a Sky in Diamonds si môžete vyzdvihnúť dekorácie pre mamuzískaním zľavy alebo darčekom na objednávku.

Tričko, taška alebo obliečka na vankúš.


Ale čo keď dostanete tričko alebo obliečku na vankúš pre mamu?
S mojím synom sme si nejako vytvorili tričko pre otca a moja dcéra mi dala vankúš s maľovanými textúrami.

Biele tričko (alebo obliečka na vankúš, taška, servítka, niečo biele a textílie)
textilné farby (je možné zakúpiť v obchode s tkaninami a výšivkami)

Na biely povrch tlačte ručne maľované ruky alebo namaľujte obrázok. Napíšte želanie.

Po vyschnutí darčeka ho môžete predložiť mame. Nechajte ju prečítať aj pokyny týkajúce sa farby. K dispozícii budú pokyny, ako správne umyť darček.

Ak sa vám moje myšlienky zdajú ťažké alebo nemáte žiadne komponenty, požiadajte svoju babičku alebo otca o pomoc. Radi vám pomôžu pripraviť darček pre vašu mamu!

Olga Iskakova,
špeciálne pre "sám"

Pin
Send
Share
Send
Send