Užitočné tipy

Tajomstvo tela zábal doma

Pin
Send
Share
Send
Send


Pre niektorých môže byť deň v kúpeľoch luxusom. Použite naše dostupné metódy na založenie kúpeľov doma.]] Dnes sú medzi kúpeľnými procedúrami veľmi obľúbené telové zábaly. Samotný proces je veľmi jednoduchý a doma cenovo dostupný s výhodami pre telo aj peňaženku. Využite naše jednoduché tipy a zariadte si salón krásy doma.

Ingrediencie Edit

Začnime tým najjednoduchším: detoxikačným zábalom tela

Ak ste mali ťažký deň a chcete si oddýchnuť alebo vaše telo bolí z únavy, alebo si chcete v apartmáne vytvoriť príjemnú arómu, potom:

Kým je voda ohrievaná na plynovom sporáku, na miernom ohni, vo veľkej nádobe (ak chcete, s čajovým vreckom), rozpustite soľ, pridajte všetky potrebné ingrediencie a všetko dôkladne premiešajte. Vyberte nádobu z ohňa a počkajte, kým jej obsah nevychladne (pre maximálny účinok by teplota výsledného roztoku mala zostať dosť vysoká, ako pri horúcom kúpeli). Nalejte roztok do nádoby vhodnej pre daný postup. Skontrolujte roztok znova a uistite sa, že teplota vášho tela je pohodlná, aby nespôsobila popáleniny.

Účinok zábaly

Správne vykonaný zábal tela má pozitívny vplyv nielen na oblasť kože, na ktorej sa zákrok vykonal, ale aj na celé telo.

 • uvoľňuje nervový systém
 • podporuje pružnosť a pevnosť pokožky,
 • účinne bojuje proti celulitíde,
 • zlepšuje tón pleti, nasýti ju mikroelementmi, vitamínmi a živinami,
 • má omladzujúci účinok na pokožku,
 • zlepšuje krvný obeh v najmenších cievach pokožky,
 • aktivuje metabolické a regeneračné procesy,
 • pomáha odstraňovať toxíny, toxíny, prebytočnú tekutinu z tela,
 • čistí póry pokožky.

kontraindikácie

Napriek tomu, že zábaly tela majú pozitívny vplyv na pokožku a telo ako celok, stále existujú kontraindikácie, pri ktorých tento postup nie je možné vykonať:

 • tehotenstvo,
 • prítomnosť akýchkoľvek gynekologických chorôb - kontraindikácia pre zabalenie brucha, dolnej časti chrbta, pásu,
 • chronické a akútne ochorenie obličiek,
 • prítomnosť novotvarov,
 • akútne ochorenia kardiovaskulárneho systému,
 • kŕčové žily sú kontraindikáciou pre horúce a kontrastné zábaly nôh,
 • dermatologické choroby
 • alergická reakcia na ktorúkoľvek zo zložiek obalu,
 • horúčka,
 • bolestivý stav, zimnica, závraty.

Ak sa počas balenia cítite nepohodlne alebo zle, ihneď postup zastavte.

výcvik

Bez ohľadu na to, aké telové zábaly budete robiť, anticelulitídu alebo na chudnutie, vyžaduje určitú prípravu. Balenie sa môže vykonať najskôr dve hodiny po jedle. Najskôr musíte očistiť pokožku od prírodných nečistôt. Bude užitočné ležať v horúcom kúpeli tak, aby póry boli otvorené a čisté a pokožka bola „naparená“. Pred zákrokom je potrebné z tela odstrániť odumretú kožnú vrstvu. Na tento účel môžete použiť telový peeling zakúpený v obchode alebo pripravený samostatne: obyčajná morská soľ alebo mleté ​​kávové zrná sa musia zmiešať s ťažkým krémom. Teraz môžete pristúpiť priamo k baleniu.

Čo je to obal?

Podstatou tohto postupu je maximalizácia naplnenia pokožky užitočnými látkami a stopovými prvkami. Obal neumožňuje uvoľňovanie tekutiny, v dôsledku čoho je pokožka vyrovnaná, získa pružnejší a hladší vzhľad.

Balenie sa môže vykonať v kabíne aj doma. Aby sa zabránilo napnutiu pokožky, odporúča sa masku nanášať v hojnom množstve.

Pred vykonaním domáceho zábalu je potrebné problémové oblasti starostlivo ošetriť drhnutím. Ak nedochádza k alergickej reakcii, odporúča sa použiť kompozíciu s morskou soľou alebo riasami. Lúpanie pomáha výživným látkam prenikať hlbšie do pokožky a umožňuje vám dosiahnuť lepší výsledok.

Ako zabaliť

Zmes na balenie tela by mala mať jednotnú konzistenciu a elastickú podobnosť s hustou kyslou smotanou. Čím viac tekutín sa rozšíri a hustejšie bude ťažké ho rovnomerne rozdeliť. Zmes sa nanáša na vopred vyčistenú pokožku brucha, zadku, stehien. Potom je táto oblasť kože zabalená do celofánu. Mal by dobre priliehať, aby držal zmes na koži, ale zároveň by nemal byť príliš navinutý, aby nenarušil krvný obeh. Ak chcete zvýšiť účinok zábal, musíte sa zabaliť do teplej froté uterák alebo župan. V závislosti od výsledku, ktorý chcete z postupu získať, sa odporúča ležať pri niektorých omotávkach, zatiaľ čo počas iných je lepšie sa pohybovať.

Priemerná doba zábalu je 30-60 minút. Na konci tejto doby sa film rozvinie alebo opatrne nastrihá nožnicami. Zvyšná zmes na koži sa odstráni vložkou. Kozmetici neodporúčajú ihneď po zabalení sa osprchovať alebo kúpať, navštíviť saunu, bazén, kúpeľný dom, solárium. Niektoré z užitočných látok zmesi zostávajú na pokožke a nemusia sa zmyť, pretože majú priaznivý účinok.

Existujú nejaké kontraindikácie pre postup?

Zalomenie sa neodporúča pre dievčatá a ženy v prítomnosti chorôb vnútorných orgánov. Tento bod je zvlášť dôležitý pri aplikácii masky na brucho, pretože použitie metódy balenia za horúca je pri zápalových procesoch kategoricky neprijateľné. Kontraindikácie zahŕňajú nasledujúce body:

• problémy s endokrinným systémom,

• alergický na zložky obsiahnuté v kozmetike,

• zvýšená telesná teplota,

• pri kŕčových žilách je balenie za tepla zakázané,

Pred použitím zábalu by ste si mali tento problém starostlivo preštudovať. Je dôležité analyzovať stav vášho tela a zistiť, či existujú nejaké kontraindikácie. Najlepšou možnosťou by bolo konzultovať s lekárom alebo kozmetička. Profesionálne odporúčania vám pomôžu vybrať najlepšie metódy a recepty na obaly.

Pozrime sa podrobnejšie na otázku, aké typy zábaly existujú a k akým zmenám vedú.

Zabaľte recepty zmesi

V závislosti od toho, ktoré zložky sú obsiahnuté v zmesi aplikovanej na telo, postup balenia poskytuje rôzne výsledky. Ďalej uvádzame recepty na zmesi na chudnutie:

 • Med a horčica, Vezmite v rovnakom pomere prášok z medu a horčice. Pridajte horčicu pár polievkových lyží horúcej vody a miešajte do hladka. Roztopte med vo vodnom kúpeli, nalejte do zmesi a zamiešajte. Po nanesení zmesi na problémové oblasti sa musíte obliecť v teple a intenzívne sa pohybovať po dobu 20 - 30 minút. Pred vykonaním zábalu vykonajte test, či nie je alergia na horčicu alebo med.
 • Káva a hlina. K bielemu ílovému prášku pridajte teplú vodu až do konzistencie hustej kyslej smotany. Pridajte kávu do hliny. Môžete použiť kofeín, ktorý sa predáva v lekárňach v ampulkách alebo tabletách, mletú kávu alebo kávovú usadeninu zriedenú v malom množstve teplého mlieka. Miešajte do hladka. Procedúra trvá 30-40 minút.

Recepty anticelulitídových zmesí:

 • Zelený čaj, Vezmite 5 lyžíc. l. zelený čaj, rozdrvte ho na prášok, pridajte vriacu vodu, stačí to, aby sa vytvorila kašovitá hmota. Pridajte ½ lyžičky k tomu. škorica, 2 lyžice. l. med, miešajte do hladka. Naneste zmes na problémovú oblasť po dobu 30-60 minút.
 • Riasy. Kúpiť sušené morské riasy v lekárni. 2 lyžice. l. z morských rias nalejte vriacu vodu, nechajte asi 15 minút. Potom nasekané riasy nasekajte, pridajte 1-2 polievkové lyžice. l. rozpustený med, 20 kvapiek gáforového oleja, dôkladne premiešajte. Trvanie procedúry je 30 - 60 minút.

Aby telesné zábaly dali očakávaný výsledok, je potrebné uskutočniť ich priebeh od 5 do 15 relácií. Kozmetičky odporúčajú robiť nie viac ako jeden alebo dva zákroky týždenne, pretože obaly môžu mať nepriaznivý vplyv na telo. Na predĺženie účinku môžete vykonať „podporné“ postupy 1-2 krát mesačne.

Aká je vlastnosť horúcej metódy?

Podstatou horúcej metódy je použitie masky s účinkom otepľovania. Skladá sa z prísad, ktoré stimulujú krvný obeh. Kozmetický výrobok môže byť tiež zahrievaný na teplotu 380 ° C. Po aplikácii kompozície sa problémové oblasti obalia filmom, aby sa vytvoril saunový efekt.

Doba horúceho zábalu sa pohybuje od pol hodiny do 90 minút. Napriek názvu metódy celková teplota často neprekročí 380 ° C.

Horúci zábal tela sa používa hlavne na vyhladenie povrchu celulitídy. Toto je podporené zlepšeným krvným obehom a stimuláciou metabolických procesov.

Metóda chladenia. Aká je jeho účinnosť?

Chladiaci zábal (alebo ľad) je založený na použití masky, ktorá obsahuje osviežujúce a chladiace komponenty. Mincovňa a mentol sú v tomto prípade obzvlášť účinnými zložkami.

Tento spôsob je výhodný v tom, že je aplikovaný lokálne na problémové oblasti obrázku. Postup je podobný základnému princípu balenia: kozmetický výrobok sa aplikuje na pripravenú pokožku a potom sa ošetrený povrch tela obalí filmom.

Na konci požadovaného času sa zvyšky masky vymyjú a ošetrovaná oblasť je namazaná zvlhčovacím alebo tonickým krémom. Ľadový zábal možno tiež vykonať pomocou elastických obväzov, ktoré sa predtým navlhčia špeciálnym koncentrátom.

Balenie za studena pomáha zúžiť póry, čo vedie k odstráneniu toxínov spolu s nadbytočnou tekutinou. To vedie k zníženiu objemu, rozdeleniu nadbytočných tukových zásob a k zlepšeniu tónovania pleti.

Najobľúbenejšie recepty

V kozmetických salónoch alebo lekárňach si pre tento postup môžete ľahko kúpiť hotové masky. Spravodlivý sex, ktorý uprednostňuje prírodnú domácu kozmetiku, si však môže zvoliť recept na výrobu zmesí pre seba. Musia sa použiť okamžite, pretože nie sú vhodné na skladovanie.

Tu je niekoľko príkladov najúčinnejších a najpopulárnejších metód balenia:

1. Na chudnutie. Zloženie založené na mede a 2 ml papaverínu a kofeínu. Opatrne premiešajte všetky prísady, naneste na brucho a stehná. Zabaľte na tri hodiny plastovým obalom. Ak chcete dosiahnuť vyššiu účinnosť, obliekajte si hrubé oblečenie cez film a vyčistite byt alebo športové cvičenia. Po odstránení filmu musíte z tela odstrániť zvyšky masky a na telo naneste výživný krém. Prebytočná tekutina odstráni papaverínovú zložku. Kofeín stimuluje metabolické funkcie pokožky, účinne bojuje proti celulitíde. Pleť má zamatový vzhľad, z tela sa odstraňujú škodlivé látky. Med zase vyživuje pokožku vitamínmi, spôsobuje tonické účinky, zvláčňuje a vyhladzuje.

2. Káva. Ak chcete vykonať kozmetické sedenie, pripravte 2 ampulky kofeínu, kávového základu, bielej hliny alebo medu, pridanie citrusového aromatického oleja nebude zbytočné. Íl rozrieďte zahrievanou vodou, aby ste vytvorili homogénnu štruktúru pripomínajúcu kyslou smotanu. Zmes by sa mala mierne zahriať a vstreknúť kofeín. Ak sa použije mletá káva, najprv ju rozriedite v mlieku. Masku nanášajte pol hodiny. Na zlepšenie výsledku môžete nosiť termoprádlo. Po zákroku sa odporúča použiť anticelulitídový krém. Pri systematickom používaní výrazne zredukujete objem tela v najkratšom možnom čase, pokožka bude jemnejšia a pružnejšia.

3. Použitie horčičného prášku a medu. Táto metóda prispieva k chudnutiu. Na začiatok sa horčica zmieša s malým množstvom vody, potom sa pridá med a dôkladne sa premieša do hladka. Po aplikácii masky sa odporúča pohybovať sa pol hodiny aktívne. Po zahriatí horčica horí. Nerobte si starosti - je to normálne. Najprv by ste sa však mali uistiť, že nemáte alergické reakcie a komponenty masky.

4. Kompresia na celulitídu na základe medu a rias. Na zabalenie pripravte dve polievkové lyžice medu a rias (k dispozícii v lekárni). Riasy sa musia riediť teplou vodou a nechať uvariť štvrť hodiny. Zavádza sa vaječný žĺtok, 10 kvapiek citrusov a 20 kvapiek aromatického oleja gáforu. Zmiešajte všetky ingrediencie a dôkladne rozotrite výsledné problémové oblasti celulitídy. Zabaľte filmom a na hodinu zaujmite polohu tela.

5. So zeleným čajom. Libra zelený čaj (asi 5 polievkových lyžíc) do malých drobčekov, zmiešajte s 2 polievkovými lyžicami. med a 1 lyžička škoricu, potom nalejte všetko vriacou vodou. Po zmiešaní kompozície s homogénnou štruktúrou očistite oblasti tela, ktoré vás vzrušujú. Výsledkom je hladká a tónovaná pokožka so zníženým prejavom celulitídy.

6. Zo zmesi korenia a vodky. Pri postupe zmiešajte lyžičku mletého korenia s mletou kávou a malou štipkou soli. Ďalej je potrebné pridať trochu vodky, aby ste získali tekutú zmes. Pomocou kefy ju naneste na časti tela, ktoré chcete zmeniť. Je dôležité dávať pozor na ruky, nie ich privádzať do očí. Zabalte sa do plastovej fólie a do tretiny hodiny tolerujte slabý pocit pálenia. Na konci postupu masku umyte vodou s izbovou teplotou.

Ako vidíte, existuje veľa postupov a komponentov na ich implementáciu. Môžete vyskúšať niekoľko možností a zvoliť pre vás najvhodnejšie a najúčinnejšie riešenie.

Základné odporúčania pre postup doma

Najskôr sa musí koža pripraviť:

1. Najskôr je potrebné masážnymi pohybmi očistiť pokožku čistením.

2. Kozmetika pripravená vopred musí mať jednotnú konzistenciu, v opačnom prípade nebude možné rovnomerne ju distribuovať na pokožku. Všetky prísady sa musia dôkladne premiešať.

Po vykonaní všetkých predbežných postupov pristúpime priamo k baleniu. Samotný postup pozostáva z akcií, ktoré sa musia vykonať v určitom poradí:

1. Aplikuje sa v problémových oblastiach v dostatočnom množstve.

2. Potom ich zabaľte do polyetylénového filmu, aby pokožka lepšie absorbovala všetky prospešné látky obsiahnuté v maske. Fólia nedovolí kozmetike vyschnúť a umožní vám udržať teplo.

3. Odporúča sa, aby sa obliekli teple av niektorých prípadoch je potrebné aktívne sa pohybovať alebo venovať športovým cvičeniam.

4. Po uplynutí stanoveného času odstráňte polyetylén a zvyšnú masku odstráňte obrúskou alebo uterákom. Na konci bude užitočné a príjemné sa vykúpať a potom aplikovať zvlhčovač.

Priebeh zábalov by mal pozostávať z najmenej piatich a najviac desiatich sedení. Optimálny rozvrh je jeden postup každé dva dni.

Aby som to zhrnul, je dôležité si uvedomiť, že zábal tela je účinný postup na chudnutie a zlepšenie stavu pokožky. Na základe receptov a odporúčaní, ako aj systematického vedenia kurzu môžete dosiahnuť požadovaný výsledok, nájsť krásny a starostlivo upravený vzhľad. Ak máte akékoľvek kontraindikácie pre balenie, určite by ste sa mali poradiť s odborníkom.

Ako na to?

Medzi zábalmi je obvyklé rozlíšiť dve odrody - horúce (na telo sa aplikujú zohrievané zložky) a studené (zmes na pokožku sa nezahrieva). Pozitívny efekt môžete dosiahnuť znížením hmotnosti, ak aplikujete horúcu kompozíciu alebo zvýšite expozičný čas studenej kompozície - vhodné sú tzv. Nočné obaly. Poradie vykonávania v oboch prípadoch je podobné, rozdiel je len vo fáze prípravy zložiek pre zmes.

 1. Aby ste zabezpečili lepšie prenikanie živín do pokožky, musíte ju napariť. Najlepšie sa to dá kúpeľom s morskou soľou alebo liečivými bylinami.
 2. Po tomto sa odporúča osprchovať sa a ošetriť telo (hlavne so zameraním na tie oblasti, ktoré budú zabalené).
 3. Vysušte uterákom a na problémové oblasti naneste vopred pripravenú zmes. Zabalte ho pomocou lepiacej fólie.
 4. Aby vydržali potrebný čas: 40 minút stačí na horúce zábaly (ak sú v zmesi prítomné horiace látky, potom sa čas skráti na pol hodiny), zatiaľ čo nočné sa ráno vypijú. V tejto chvíli musíte skúsiť minimalizovať všetky činnosti, ležať pod teplou prikrývkou.
 5. Po čase vypláchnite chudnúcu zmes teplou vodou.
 6. Osušte uterákom a naneste výživný krém.

Pomáhajú tuky na spaľovanie tukov?

Nakoniec, úspešné výsledky zo zábalov sa dajú dosiahnuť, ak budete postupovať podľa odporúčaní na prípravu tela na postup a jeho správne vedenie. Немаловажную роль играет также корректировка питания, физические нагрузки и достаточное употребление негазированной воды (2 л в день) — это поможет ускорить процесс похудения и закрепить результат.

Как часто делать?

Zalomenie - jedná sa o postup, ktorého kvalita výsledku závisí od absolvovania kurzu a striedania dní odpočinku:

 • celý kurz pozostáva z 15 zábalov,
 • Stretnutia by sa mali vykonávať lepšie s prestávkami 1 alebo 2 dni,
 • opakujte kurz najskôr o šesť mesiacov neskôr.

Domáce recepty

Takmer všetky obľúbené recepty obsahujú lacné a cenovo dostupné prísady, ktoré je možné kúpiť tak, že ich nahradíte drahými kozmetickými krémami a zmesami. Správne zvolená kompozícia je schopná odstrániť nadváhu, má liftingový účinok a obnovuje elasticitu pokožky.

Pred nanesením zmesi na chudnutie celú noc musíte zaistiť, aby nedošlo k alergickej reakcii - preto sa malé množstvo zmesi aplikuje na ohyb lakťa. Špeciálne masky dokážu dôkladne vypracovať problémové oblasti po tak dlhú dobu expozície a roztaviť tuk na miestach, kde je to potrebné.

S prilepeným filmom

Celofán vytvára skleníkový efekt, ktorý umožňuje lepšie prenikanie zložiek zmesi pod pokožku. Nočné zábaly na chudnutie je možné pripevniť pomocou priľahlého termoprádla. Dlho môžete použiť kompozíciu založenú na zelenom čaji:

 • nasekáme pár čajových lyžičiek zeleného čaju, nalejeme roztopený med, pridáme pár štipiek škorice. Ak nie je konzistencia dostatočne tekutá, môžete pridať trochu vody.

Do telesných zábalov na chudnutie v noci sa odporúča pridať ďalšie šetriace zložky, ktoré zmäknú aktivitu hlavných účinných látok, čo im umožní dlhodobo nepoškodiť pokožku. Napríklad napríklad kávová múčka (2 veľké polievkové lyžice mletej kávy na varenie a odtekanie kvapaliny) sa zmieša s rastlinným olejom (najúčinnejším proti jodhpurom, striám a broskyňovej celulitíde, jojobe, mandle) a roztavenému medu.

Vaňové zábaly

Ak chcete rýchlo schudnúť, môžete si do kúpeľa urobiť zábaly. Tento postup umožňuje 3-4 stretnutia výrazne stratiť na objeme a získať tónovaný siluetu. Vyrábajú sa podľa nasledujúcej schémy: navštevujú parný kúpeľ (3 až 4 návštevy, každý 5 minút), potom v šatni nanesú kompozíciu podľa jedného z nižšie uvedených receptov, prikryjú ho filmom, 30 až 40 minút ho zadržajú, nakoniec opäť vstúpia do parného kúpeľa a umyte zmes z tela teplou vodou.

Na chudnutie sa odporúča riediť medový zábal rastlinnými alebo éterickými olejmi alebo ílom:

 • skombinujte med s olejom v pomere: 3 polievkové lyžice včelieho produktu na lyžicu oleja. Môžete pridať 4-5 kvapiek éterickej esencie. Roztopte med, nalejte do neho prášok z modrej hliny (1: 1), aplikujte na parené telo 40 minút.

S morskými riasami

Pre obaly horúcich rias sú vhodné obloženie plátov aj prášok. Prvá odroda je nasiaknutá vodou a ovinie sa okolo častí tela, ako sú obväzy. Môžu byť upevnené filmom alebo suchou bavlnenou handrou. Prášok sa zriedi vo vode v pomere 100 g kelp na liter vody.

Zoštíhľujúce ruky

Zábaly možno použiť aj na chudnutie rúk. Napínajú ochabnutú pokožku, tonizujú svaly a odstraňujú telesný tuk. Typicky je balenie filmu výzvou. Aby sa celofán neposunul von, zabalia tiež hornú časť hrudníka, zatiaľ čo kompozíciu nie je potrebné aplikovať na hrudník.

Horúca zábal

Horúca metóda je užitočná na chudnutie: list z kelpovej polejte horúcou vodou a jemne ju obaľte okolo rúk. V tomto prípade nie je potrebné obaliť fóliou, aby vydržala riasy 30 minút.

Pripravte si roztok 3 veľkých polievkových lyžíc jablčného alebo vínneho octu na liter teplej vody. V nej namočte tkaninové prúžky s hrúbkou asi 4 cm, zabaľte ich do problémových oblastí a na povrch ich nalepte celofánom.

Modrú hlinu rozrieďte vodou. Konzistencia by mala byť hrubá, aby zmes nevytekala z rúk. Aplikujte 30 minút. Horúca hlina sa môže vyrábať aj s hlinkou, ktorá sa riedi vodou so zvýšenou teplotou. A v tom a v inom prípade je lepšie zabaliť ruky do celofánu, aby sa hlina nerozmazala.

Chudnutie nôh

Pravidelným nanášaním priaznivého zloženia na oblasť nôh na kolená môžete podporiť chudnutie, najmä ak kombinujete zábaly tela so športom.

Modrý íl sa zvyčajne používa na telové zábaly, ale žltý íl sa dá aplikovať aj na nohy - aktivuje bunkové procesy a zlepšuje metabolizmus tkanív. Zriedená teplou alebo horúcou vodou a okamžite aplikovaná na nohy.

Najužitočnejšie je bahno z Mŕtveho mora - je možné ho kúpiť v lekárni alebo v kozmetickom oddelení. Nečistoty sa aplikujú na zadok a boky, izolované fóliou. Je schopný zabezpečiť chudnutie a dôkladné štúdium nevyhnutnej zóny.

Existujú tri spôsoby, ako vyrobiť zábal:

 • za tepla chudnúci zábal s vykurovacím základovým olejom
 • studený zábal so zmesou základných a éterických olejov,
 • studený zábal s jedným alebo viacerými základnými olejmi.

Z celulitídy sa najlepšie hodia rastlinné oleje - mandľový, jojobový, hroznový, broskýň a marhuľový, éterické oleje - neroli, citrón, pomaranč, bergamot, čajovník. Sú vtierané do nôh a zabalené do potravín celofánom.

Soda sa riedi v teplej vode v pomere 3 polievkové lyžice na pohár tekutiny. Roztok sa vtiera do pokožky a vytvára sa tepelný efekt.

Exotický zábal na chudnutie sa používa na odstránenie toxínov, vyhladenie pokožky a odstránenie strií. Nalejte 100 g morských rias na 2 hodiny s horúcou vodou. Nalejte im pohár vína (na balenie potrebujete červený a suchý nápoj), pridajte lyžicu modrej hliny.

Vezmite 1 čajovú lyžičku zázvoru a výťažok z koreňa kurkumy. Nalejte do zohriateho mlieka.

Pred a po fotografiách

Fotografie ukazujú, že telové zábaly sú skutočne účinné pri chudnutí a sú vhodné pre ľudí všetkých vekových skupín a akejkoľvek telesnej hmotnosti.

Zoštíhľujúce zábaly môžu nahradiť mnoho salónových procedúr, zbaviť sa nadváhy bez chirurgického zákroku. Ak sú podporované fyzickou aktivitou a korigovanou výživou, výsledný komplex sa stane silným nástrojom v boji proti nadváhe.

Pin
Send
Share
Send
Send