Užitočné tipy

Oplatí sa investovať do bitcoínov a kryptomen? Ako začať?

Pin
Send
Share
Send
SendVzhľad kryptomen dal nádej, že sa môžete pľuvať na strop a stať sa milionárom: „Dnes kúpim 1 bitcoín za 10 000 dolárov a zajtra vyrastie 50 000 dolárov , Predám a zarobím takmer byt! “

Takéto myšlienky viedli k tomu, že začínajúci investori sa zastavili: boli tí, ktorí v decembri 2017 - januári 2018 zobrali „Cue-ball“ s 20 000 kusmi a vo februári sa sivou farbou, keď videli mieru 7 000 (tj krátkodobo stratili trikrát). Ako investovať peniaze do bitcoínov, o ktoré máte záujem, bez toho, aby ste riskovali stratu peňazí? Pokyny s podrobným popisom vám to pomôžu zistiť!

„Nie, neinvestujte! Mydlová bublina praskne a stratíte všetko! “Vykrikujte„ analytikov pohoviek “. Iní im povedia: „Bitcoinová kryptomena je blockchain, moderné technológie, vysoký dopyt, anonymita operácií, možnosti ťažby ... S najväčšou pravdepodobnosťou sa rýchlosť bitcoínov zvýši na 30 000, 40 000, 45 000, 70 000 dolárov !».

Musíte pochopiť jednoduchý zákon o obchodovaní: čím vyššia je hodnota akejkoľvek meny, tým väčšia je „bolesť hlavy“. Druhým problémom, ktorému čelia kryptomeny (vrátane „bielej gule“), sú zákazy na úrovni jednotlivých krajín.

Úrady považujú anonymné operácie za živnú pôdu pre terorizmus, korupciu, obchodovanie s drogami, ľudí a iný trestný čin. Nakoniec stojí za to bitcoín 10 000 dolárov (podmienečne) a ľudia jednoducho nemajú peniaze na nákup „digitálnej meny“.

Ak existujú „zadarmo“ 5 000 dolárov , je lepšie diverzifikovať „vložiť ich do rôznych košov“ (bankový vklad, účet PAMM, nákup eur / dolárov, mincí a umeleckých predmetov - všeobecne existuje niekoľko spôsobov).

POZOR! Hodiť 10 000 dolárov , Bitcoín je desivý. Je lepšie zvoliť lacnejšie kryptomeny. A určite nemusíte kupovať dlhy a pôžičky na nákup bitcoínov!

Oplatí sa investovať do bitcoínov?

Napríklad, vziať 2018, kryptomena začala s vážnym poklesom, hoci vzrástla míľovými krokmi (z 900-950 dolárov v januári 2017 na 18 000 v decembri 2017). Vy rozhodujete, či budete investovať. Chladná hlava nebude bolieť. Nie je potrebné podľahnúť všeobecnej panike a utekať: „Páni! Tágo narástlo 1 000 dolárov za deň. Naliehavo je potrebné zakúpiť! Nemám čas investovať! “

Rozhodne ste sa rozhodli hádzať peniaze a snažiť sa zarobiť peniaze na výkyvy sadzieb? Potrebujete zistiť spôsoby. V pokynoch nájdete odpovede na všetky otázky!

5 tipov pre tých, ktorí sa chystajú investovať do BTC

 1. „Nalievajte“ všetky peniaze do jednej kryptomeny. Zoberme si aspoň 2-3 „náhradné diely“.
 2. Investujte dlhodobo (najmenej 1 rok). Dnes nemá zmysel kupovať pár satoshi, aby ich za mesiac vytiahli z obehu!

príklad : tí, ktorí mohli začiatkom januára 2018 kúpiť „Cue Ball“ takmer za 20 000 dolárov a vo februári by sa predali za 7 000 , Z krátkodobého hľadiska by boli v rozpakoch.

 1. Pamätajte na agresivitu investícií. Predpovedanie pohybu „krypty“ nie je také jednoduché. Dnes sa ukázalo, že majú zisk + 300% a zajtra - v červenej o -100%.
 2. Zastavte sledovanie cenových ponúk každú minútu. Áno, investori by si mali byť vedomí cien a zariadení. To však neznamená, že musíte omdlieť z každého potrubia.
 3. Odmietnite investovať, ak nerozumiete ničomu v kryptomenách a obchodovaní. Ak sa na vás vzťahuje studený pot z výrazov „ICO“, „blockchain“, „hashrate“, „objem obchodov“, „trhová kapitalizácia“, „investičné portfólio“, „diverzifikácia“, radšej si najskôr prečítajte naše články a potom sa ponorte do fondu. ,

7 spôsobov, ako investovať do bitcoínov

 • Kúpa. Sú tu dve možnosti: a) držať sa stratégie Buy and Hold, t. Vezmite „guľôčku“ a uložte ju do svojej peňaženky alebo na burze, b) kúpte si BTC a vymieňajte ho za iné kryptomeny (obchodujte, nasledujte citácie).
 • CFD. Nestávate sa vlastníkom satoshi alebo bitcoínu, ale so zmluvami budete pracovať za rozdiel v cene. CFD v podstate znamená špekulácie. Táto možnosť je vhodná pre skúsených obchodníkov a začiatočníci môžu „vyčerpať peniaze“.
 • HYIPs. Existuje jedno pravidlo: vstúpiť a odísť včas. Organizátori vám povedia, že majú vyvážený systém bez rizika „zlúčenia“, zaplatia% 5-krát denne. To všetko je však vysoko rizikový podnik. Hype môže kedykoľvek vyfúknuť, ale nebudete mať čas si zarobiť.
 • Mining. V samostatnej inštrukcii sme už písali o tom, ako zostaviť farmu (plošinu). Je zbytočné používať „vidyuhi“ na ťažbu bitcoínov. Sú potrebné moderné a výkonné Asiks (zničia vás na účtoch za elektrinu).
 • Fondy. V Ruskej federácii nie sú žiadne, ale v zahraničí sú bežné. Zjednodušene povedané, zdá sa, že vkladáte do banky. Medzi fondmi je však veľa „figurín“, ktoré zbierajú peniaze klientov a „kolaps“. Pred investovaním si prečítajte recenzie!
 • DU (správa dôvery). Otvorte bitcoinový účet na jednej z búrz a preneste ho obchodníkovi na ďalšie transakcie. Musíte pochopiť, že najlepší a najskúsenejší majster sa „zlučuje“. Existuje tiež riziko, že bezohľadný obchodník svoje peniaze „umyje“.
 • Ťažíte bitcoíny pre investície do ťažby v cloude, ale za to nemusíte kupovať Asiki. Náklady budú musieť pokrývať náklady na zákazku + denný „predplatný poplatok“. V samostatnej inštrukcii sme podrobne opísali ťažbu cloudu.

Nižšie budeme hovoriť o každej z metód podrobnejšie. Najjednoduchší spôsob, ako investovať do bitcoínov «za figuríny “- choďte na burzu a kupujte mince za doláre, eurá, ruské rubly. Ak na burze neexistujú žiadne transakcie s fiatovými peniazmi, musíte najskôr zobrať „výmennú guľu“ vo výmenníku a potom ich poslať na burzu.

Ak chcete vybrať kryptomenu na platobnú kartu, musíte ísť do výmenníka. Ak pracujete cez WebMoney, môžete použiť WMX (= 0,001 BTC). Majte na pamäti, že provízia za transakcie vo WMX je 0,8% a operácia sa nazýva „úložisko“ (0,0005 BTC sa po návrate odstráni). Samozrejme by mala existovať bitcoinová peňaženka.

Čo je to kryptomena?

Kryptomena je forma decentralizovanej digitálnej meny, ktorú možno použiť ako legitímny platobný prostriedok - napríklad na splatenie dlhov alebo na nákup tovaru a služieb. Kryptokonty môžete považovať za kríženie medzi bežnou menou meny (napríklad americký dolár) a aktívom, ako sú akcie Amazonky.

Už existuje viac ako 2 000 rôznych kryptomen, z ktorých prvý a najznámejší je bitcoín.

Nákup a predaj bitcoínov na burzách alebo výmenníkoch

Takže ste sa pevne rozhodli kúpiť „guľôčku“, aby ste si zarobili. Ale ako vymeniť doláre alebo ruské rubly za BTC? Existujú 4 spôsoby, ako to urobiť:

 • Výmenníky online. Napríklad Coinmama, bestchange.ru, Indacoin, ako aj AlfaCashier alebo Paxful.
 • Výmeny kryptomeny. Bitfinex, Bitstamp, GDAX, CEX.IO, itBit, Bitinka a ďalšie. Podrobnejší zoznam nájdete na stránke coinmarketcap.com. Nemusíte chodiť do výmenníka. Stačí sa zaregistrovať na burze, hádzať peniaze a kúpiť správne množstvo „Cue Ball“. Exmo má menový pár BTC / RUB. Na webe GetBTC môžete pracovať s ruskými rubľmi.
 • Terminály a bankomaty. V Ruskej federácii je podľa coinatmradar.com 11 „bodov“. 4 terminály v Krasnodar, 1 v Krasnojarsku a 6 v Novosibirsku. Na stránke vidíte, kde presne ste. K dispozícii je nielen Ruská federácia (existujú Francúzsko, USA, Veľká Británia, Japonsko, Čína, Španielsko a ďalšie).
 • Výmena medzi ľuďmi, darčekové poukážky a iné spôsoby. Existujú služby ako LocalBitcoins, kde „rokujete“ s predajcom (druh analógu „Avito“ alebo „Yula“). Recenzia je normálna, existuje však riziko, že narazíte na scammera.

Spôsob, ako kúpiť BTC so ziskomprovíziegoodiesnedostatky
Online výmenníci10 až 12% a viac!Monitorovanie kurzu.

Automatická výmena meny.

Veľký výber platobných systémov (karty, elektronické peňaženky a ďalšie).Obmedzená rezerva.

Kurzy sú podpriemerné (spravidla). výmenaAž 10% v závislosti od zvolenej menySchopnosť pracovať s kryptomenami alebo financovať peniaze.

Veľký výber nástrojov na obchodovanie.

Dobrý kurz (môžete si objednať sami so zvýšenou cenou).Riziko overenia.

Nedostatočná registrácia (niektoré výmeny sú nútené pozastaviť registráciu nových používateľov z dôvodu vysokého dopytu).

Obmedzený počet platobných metód (v porovnaní s výmenníkmi). Terminály a bankomatyPodľa coinatmradar.com účtujú 6% + ďalšie provízie.Jednoduchosť a jasnosť postupu.

Rýchlosť operácií.Nedostatok bankomatov vo vašom meste môže byť vážnym problémom.

Výmenný kurz nie je najziskovejší (a bežať každých 5 minút a monitorovacie kotácie je ťažké). Priame prevodyAko rokovať s predajcom alebo kupujúcimPriaznivý kurz (ak súhlasíte).

Schopnosť zvoliť si platobný systém, ktorý bude pohodlný.Podvody a podvody (prečítajte si recenzie!).

Náklady na vyjednávanie a vyhľadávanie obchodov.

Takže ste si už kúpili bitcoíny a uložili na burze. Toto je riskantné podnikanie, preto sa starajte o bezpečnosť a povoľte aspoň dvojfaktorové povolenie. Potom vyberiete jednu zo 4 možností:

 • stiahnite sa do digitálnej peňaženky a „čakajte na daždivý deň“,
 • zaplatiť cue loptu alebo previesť na bookmakera (zahraničné 1hbet, Marathon a Parimatch s radosťou akceptujú),
 • ponechať výmenu a výmenu za iné kryptomeny,
 • hotovosť Satoshi na bankovej karte alebo elektronickej peňaženke.

Môžu byť kryptomeny považované za vážnu investíciu? Alebo je to len čistá špekulácia?

Áno, kryptomeny môžu byť vážnou investíciou. Medzi investovaním do kryptomeny a konvenčnými investíciami však existujú určité kľúčové rozdiely. Tu je niekoľko z nich:

Kryptomeny sú úplne digitálne, takže neexistujú vo forme papierových peňazí,

Výmeny kryptomeny nie sú poistené napríklad na úrovni štátu, napríklad v bankách. Ak niekto hackne váš účet alebo sa vaša burza uzavrie, vláda nie je povinná vrátiť stratené prostriedky,

Kryptomeny sú decentralizované. To znamená, že nie sú viazaní na žiadnu krajinu alebo vládny orgán, čo vlastníkom kryptomeny umožňuje uskutočňovať transakcie bez vládneho dohľadu. Na jednej strane je to výhoda, ale na druhej strane nemáte možnosť zrušiť neoprávnené transakcie,

História volatility (nestability) kryptomenných cien nie je tak veľká, a preto tradičná technická analýza nemusí fungovať, kým sa samotný trh „nedozrie“,

Ak považujete kryptomeny za aktívum, stavíte na technológiu blockchain, na ktorej sú tieto digitálne meny postavené. Základná analýza kryptomen sa však bude veľmi líšiť od základnej analýzy tradičných aktív.

O mýtoch o investovaní do kryptomeny

Teraz sa môžeme opýtať, môžu tradiční investori zvážiť pridanie kryptomeny do svojich investičných portfólií? Odpoveď bude závisieť od osoby, ktorú požadujete. Tu je niekoľko mýtov o investovaní do kryptomen:

1. „Warren Buffett verí, že bitcoín je podvod, a preto by som do neho nemal investovať.“

Neskôr Warren Buffett porovnával bitcoiny s gombíkom na svojej bunde a tvrdil, že hodnota bitcoínov v skutočnosti nie je vyššia.

Dá sa však hovoriť aj o zlate a 100 dolárov, ktoré ľudia používajú na obchodovanie. Buffett stále investuje do zlata, však?

Na druhej strane, Warren Buffett povzbudzuje ľudí, aby investovali iba do vecí, ktoré dobre poznajú a rozumejú. Sám stále používa flip telefón. Pravdepodobne nechápe, ako môžu byť kryptomeny použité v prospech „nebankového“ obyvateľstva sveta, ktoré by pomocou smartfónov mohlo bez bánk fungovať dokonale.

Ani generálny riaditeľ JP Morgan Jamie Dimon, ktorý v roku 2017 nazval „podvodom“ s bitcoínmi, neodmietol zaviesť digitálnu menu do svojej spoločnosti. A Buffett nehovoril nič o ďalších 2000 altcoinoch, proti ktorým by mu to asi nevadilo!

Zdá sa, že teraz má každý tendenciu si myslieť, že kryptomeny (nielen bitcoíny) sú budúcnosťou. Možno by ste do nich mali investovať, aj keď na to musíte im dobre porozumieť a zvoliť si ten správny čas na nákup a predaj mincí.

2. „Nemal by som investovať do kryptomeny, pretože ich vláda alebo centrálna banka nepodporuje.“

Celý zmysel kryptomen je, že ide o aktíva, ktoré vláda nepodporuje.

Predstavte si, že máte podnikanie, peniaze v banke a veľa majetku. A zrazu bola vláda zvrhnutá a krajina začala žiť podľa úplne odlišných pravidiel a zákonov. Nová vláda s najväčšou pravdepodobnosťou zmrazí vaše bankové účty a odoberie majetok. Tieto veci vám už nebudú patriť, pretože sa dajú ľahko uchopiť a povedať, že už nie sú vaše.

Aké minulé bohatstvo môžete preniesť na deti? Takmer nič. Ale ak aspoň časť vašich peňazí bola vtedy v bitcoinoch, ktoré žiadna vláda nemôže dosiahnuť, potom ďalšia vec!

Napríklad americkí občania nejakým spôsobom zaostávajú v prijímaní kryptom v porovnaní s inými krajinami. Dôvodom je vyššia úroveň dôvery vo vládu, v dôsledku ktorej sa neboja, že vláda zajtra môže zmraziť svoje aktíva. Preto neuznávajú príležitosti, ktoré ponúkajú kryptomeny.

Ako vybrať kryptomenu a získať rubly / doláre?

Robíme všetko, čo je uvedené vyššie, ale iba naopak. Ideme do výmenníka / výmeny s kryptoměnou, požiadame o výmenu za ruské rubly, eurá, doláre, hrivny + platbu na bankovú kartu, elektronickú peňaženku alebo iným spôsobom.

Napríklad sme šli na getbtc.org a zistili sme, že výmena ponúka rôzne spôsoby a provízie:

 • ADV Cash - 1%.
 • Alfa Bank - 3%.
 • Perfektné peniaze - 1%.
 • Cryptocapital - 1%.
 • WebMoney - 3%.
 • QIWI - 1%.
 • Ďalšia banka - 5%.

Bitcoín - pri výbere si klient sám vyberie sumu (štandardne odporúča 0,0035). Môžete požiadať o svoj účet. S doplňovaním alebo odstúpením nie sú žiadne ťažkosti. Pred registráciou si však pozorne prečítajte časť „Pomoc“ a uvedené obmedzenia.

POZOR! Nákup mincí na burze - lotérie. Aby ste ich mohli neskôr predať, musíte vziať bitcoín za najnižšiu cenu. Možno budete musieť čakať viac ako jeden týždeň. Ste pripravení investovať?

Prečo investovať do kryptomeny?

Teraz, keď sme rozptýlili niektoré základné mýty o investovaní do kryptomen, pozrime sa na niektoré z dôvodov, prečo MUSÍTE POTREBA investovať do kryptomen!

1. Nenávisti sa stávajú aktívnymi podporovateľmi. Ako sme už povedali, výkonný riaditeľ JP Morgan Jamie Dimon nazval v roku 2017 podvody s bitcoínmi. Teraz však jeho spoločnosť vytvára vlastnú kryptomenu.

Dokonca ani americká vláda si začína uvedomovať, že nebude schopná odolať globálnemu uznávaniu kryptomen a v súčasnosti aktívne hľadá spôsoby, ako regulovať kryptopriemysel.

2. Kryptomeny sú čoraz viac rozpoznávané. Každý deň počujeme o nových obchodných spoločnostiach, ktoré akceptujú kryptomeny, napríklad bitcoíny, ako platbu. Tu je niekoľko príkladov:

 • Mastercard vytvára debetnú kartu s bitcoínmi,
 • Spoločnosť Fidelity sa zaväzuje ponúkať kryptoobchod,
 • Cieľom USA je optimálne regulovať toto odvetvie.
 • Stále viac ľudí sa učí o kryptomenách prostredníctvom médií a internetu,
 • Čoraz viac žien na svete je zapojených do kryptografického priemyslu. Toto je polovica populácie Zeme, ktorá rád utráca peniaze a teraz kryptomeny.

CFD ako spôsob, ako zarobiť peniaze na BTC

Práce so zmluvami o cenových rozdieloch. Klasická investícia (ako aj klasický nákup) tu nie je. Ak chcete zarobiť, musíte vidieť pohyb kryptomeny, možné opravy. Ak neexistujú žiadne obchodné zručnosti, nemali by ste skúsiť.

Ak máte skúsenosti s obchodovaním, silná volatilita cue gule prinesie počas dňa významné zisky. Vyhľadávanie kontaktov CFD nie je potrebné na burzách, ale na sprostredkovateľských spoločnostiach (nájsť osvedčenú je iná úloha).

Investovanie: začnite

Ak chcete investovať do kryptomen, nezabudnite na niekoľko vecí:

Zistite, ako znášate riziká. Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je zistiť, koľko chcete investovať. Kryptomeny sú neudržateľné investície. Je to stále relatívne nový trh, na ktorom môžu aktíva za deň spôsobiť obrovské výkyvy. V závislosti od tolerancie rizika sa môže výška investícií pre rôznych ľudí líšiť. Možno kryptomeny môžu tvoriť 15% z celkovej sumy vášho investičného portfólia.

Vzdelávať sami. Predtým, ako začnete investovať / riskovať, mali by ste dobre porozumieť svetu kryptomen a dobre porozumieť tomu, čo váš krok znamená a na čo je zameraný. Potrebujete iba všeobecné znalosti o kryptomenách, trhoch a obchodovaní, a nie to, čo obchodníci tlačia na určité mince.

Vyberte výmenu kryptomeny, ktorej môžete dôverovať. Preskúmajte informácie o výmene kryptomen a vyberte si tú, ktorej skutočne treba dôverovať. Toto je druh výskumnej práce, ktorá by vás mala viesť k určitým záverom o týchto platformách. Môže to byť napríklad Coinbase, Binance, Kraken a ďalšie. Pokiaľ ide o výmeny, mali by ste sa uchýliť k určitej diverzifikácii, pretože existuje veľa prípadov hackerov a dokonca aj prípady, keď majitelia burz zomrú odstránením hesiel z peňaženky.

Vytvorte diverzifikované portfólio. Далее вам следует решить, в какую криптовалюту вы будете инвестировать. Хотя биткоин и является одним из самых известных цифровых активов, существует ещё более 2000 криптовалют, также известных как альткоины, которые также стоит изучить. Рынок криптовалют похож на рынок эпохи доткомов. В долгосрочной перспективе некоторые из этих криптовалют преуспеют, а другие могут исчезнуть. Možno, spolu s „umierajúcou“ mincou, nájdete vo svojich rukách niekoľko tých symbolov, ktoré z dlhodobého hľadiska výrazne zbohatnú.

Hypas - pochybný spôsob, ako investovať do kryptomeny a zarobiť si peniaze

HYIP boli vždy. Ak už zakladatelia ponúkli investovanie ruských rubľov a dolárov, prešli na kryptomeny. Ak je humbuk práve vytvorený, môžete to skúsiť (ale budete musieť situáciu monitorovať, aby ste mohli včas odísť).

Ani jeden projekt humbuk sa nebude nazývať „podvodník“ a „podvod“. „Investorom“ sa dozvieme viac o „stabilných platbách“, „špeciálnej anti-drenážnej technológii“, „náraste peňazí o + 300% mesačne“. Ak sa chystáte investovať, musíte pochopiť riziká.

Existujú 2 tipy: a) investovať „maličkosť“, ktorej vám nebude vadiť strata, b) hádzať peniaze iba do nových projektov (ak sa pyramída rozpadne takmer na každom mieste, existuje riziko „plytvania“).

Investovanie do ťažby bitcoínov

Podrobne sme opísali vytvorenie farmy a zarobili na nej peniaze v samostatnej inštrukcii. Kúpite si „Asiki“ na „extrakciu“ satoshi. Problém je v tom, že v počiatočnej fáze budete musieť dať tonu peňazí: zariadenie sa dostane do 1 0003 000 dolárov + 50 - 100 dolárov mesačne sa vynakladá na elektrinu.

Komplexnosti dopĺňa nízky výmenný kurz bitcoínov (ak ceny klesnú na 5 000 - 7 000, ťažba bude nerentabilná) a vysoká konkurencia (Číňania majú silné farmy a elektrina je lacná). Čím viac „geterov“, tým menší zisk pre všetkých.

Nemusíte kupovať grafické karty! Toto je minulé storočie a nie je možné na nich ťažiť „tágovú guľu“. GPU sú však vhodné pre „ťažbu“ Ethereum a vidličky ako Ethereum, ako aj pre ďalšie krypty.

Investície do fondov

Je to riskantná možnosť, pretože „uvoľnený“ fond sa môže ukázať ako banálny humbuk. Neexistujú žiadne stránky v ruskom jazyku, takže musíte hľadať zahraničné stránky. V 90% prípadov ponúkajú „diverzifikáciu“: investovať v dolároch, eurách, kryptomenách - vo všeobecnosti kompletný súbor. Ako to funguje? Hádzajte peniaze a „zarábajte na stroji“ (ako sľubujú zakladatelia). Jednoducho povedané, prostriedky sa podobajú vkladu v banke (urobíte ho iba v BTC).

Existujú stránky, ktoré ponúkajú až +3% z vkladu na deň. "Tarif" sa javí ako sen: investovaný vo výške 100 dolárov , a dostanete 3 doláre na deň (t. j. 90 dolárov mesačne!). Ale také „medové“ podmienky môžu naznačovať humbuk. Stabilný príjem vo výške 600% ročne bez rizika je rozprávka.

Dnes sa objavilo 100500 finančných prostriedkov zo Spojeného kráľovstva, Japonska, Islandu, Gibraltáru, Nového Zélandu ... Skontrolujte recenzie, prečítajte si komentáre, študujte históriu a nie krásne slová: „Zakladatelia sa rozhodli zmeniť svet financií! Projekt je 100% čistý a ziskový. Poďte ďalej, vyplňte ho! “

Investície bitcoínov do diaľkového ovládania (trust)

Zaručuje výnos 1-3% z vkladu za deň. Funguje to rovnako ako s diaľkovým ovládaním dolárov, ruských rubľov, eur atď. Prenášate peniaze, obchodník obchoduje na burze. Keď jeho obchody skončia v plus, dostanete zaplatené%. Ak obchodník vyberie nesprávnu stratégiu / taktiku, všetko pôjde do mínus. Stratíte.

Existuje veľa rizík: burza sa môže uzavrieť, môžu si zvoliť nesprávnu stratégiu, môžu sa zaseknúť na svoj účet a „vybrať“ peniaze. Nakoniec existuje riziko „začatia spolupráce“ so „včerajším školákom“.

Musíte pochopiť: dnes obchodník priniesol + 20% zisk a zajtra - bude lietať mínus -60%. Hlavná vec je zisk z dlhodobého hľadiska. Skúsení hráči spravidla spolupracujú nielen s BTC, ale aj s ETH, XEM, XLM.

Niektorí odborníci hovoria: Je lepšie absolvovať školenie a obchodovať sami, ako dať peniaze na dôveru.

Investície do cloudovej ťažby

Nie je to klasické „investovanie bitcoínov“, ale má šancu existovať. Čo je to? Kúpite si „virtuálnu silu“, získate kryptomenu a získate odmenu. Existujú stránky, na ktorých je k dispozícii nielen ťažba v cloude, ale existujú aj ďalšie funkcie (nákup a predaj, výmena). Pokyny napísali o ťažbe a implementácii funkcií cloudu. Ak ste zelený začiatočník, začnite s mrakmi. Overené stránky - Cointellect, CEX.io alebo EOBOT.

záver

POZOR! Pred „ponorením“ do sveta peňazí založíme peňaženku!

Nezávislé obchodné pokusy (špekulácie a hranie na menových kurzoch sú veľké). „Čajník“ nerozumie tomu, ako „čítať“ grafy, používať technické alebo základné analýzy. Stratégia Buy & Hold sa tiež javí ako pochybná. Je dôležité, aby ste zostali v pokoji, a aby ste pri prvom vrátení alebo pri prvej korekcii nespustili „odovzdanie meny“. Existovali príklady tých, ktorí „na vlne“ vzali BTC za 14 000 dolárov a potom predaný za 9 000 , Zostáva si priať. aby zvolená metóda priniesla zisk

Čo si myslíte o investovaní do populárnej kryptomeny?

Zvýšte ťažobnú silu

Dobrá správa pre baníkov, ktorí vlastnia počítač s vyhradenými grafickými kartami: môžete spustiť cpuminer aj cgminer súčasne. Ak to chcete urobiť, do príkazu minerd pridajte argument „- vlákna n“. Tu N označuje počet jadier procesorov, ktoré chcete použiť na ťažbu.

Nezabudnite však nechať jedno alebo dve jadrá na kontrolu nad GPU. Ak nastavíte minerál na používanie všetkých jadier CPU, bude to znamenať, že CPU bude príliš zaneprázdnený na odosielanie údajov do GPU na spracovanie. Napríklad, ak máte štvorjadrový procesor, skúste nastaviť argument „-threads“ na „2“ alebo „3“.

Ťažba pomocou GPU a CPU súčasne ukazuje, o koľko lepšie GPU v ťažbe než CPU. Porovnajte hodnoty hash zobrazené v terminálových oknách pre každý z vašich programov na získavanie údajov a mali by ste vidieť aspoň päťnásobný rozdiel v rýchlosti hashovania.

Zatiaľ čo bitcoín zostáva najslávnejšou kryptoměnou a väčšina ostatných digitálnych mien je pre špekulantov zaujímavá, investori by si mali byť vedomí existencie niektorých sľubných alternatív.

Predtým, ako sa ponoríte do rôznych moderných digitálnych investícií, skúste sami rozhodnúť, či ste pripravení riskovať, a ak je odpoveď áno, neváhajte a preskúmajte tento nový, rozvíjajúci sa trh.

Ak nájdete chybu, vyberte časť textu a stlačte Ctrl + Enter.

Ako investovať do bitcoínov

Ako zarobiť peniaze na investíciách do bitcoínov. Vy rozhodujete o výške, ktorú budete investovať. Teraz sa pozrime na základné pravidlá investovania do bitcoínov. Prvou a najdôležitejšou vecou je diverzifikácia. Čím viac zdrojov príjmu, tým lepšie. Odporúča sa mať z piatich nezávislých zdrojov príjmu. Projekty a výmeny sú uzavreté, udržiavanie všetkých peňazí na jednom mieste je veľmi riskantné. Rozdeľte všetok svoj investičný kapitál a investujte do niekoľkých zdrojov, čím sa minimalizuje riziko straty peňazí. Ak jeden zdroj prestane platiť, zisk zo zvyšných zdrojov bude blokovať časť strát, ktoré získate v dôsledku zatvorenia tohto zdroja.

Ďalší dôležitý problém "Kedy kúpiť bitcoíny?", Hlavnou úlohou investora je nakupovať bitcoíny čo najvýhodnejšie a čo najskôr ich predávať. To znamená, že potrebujete poznať vstupné a výstupné body trhu. Musíte si kúpiť bitcoín pri relatívnych kvapkách. Čo sú relatívne kvapky? Od polovice novembra do polovice decembra 2017 vzrástol bitcoín zo 7 000 na 20 000 USD. Začiatkom roku 2018 potom cena klesla na 16 000 dolárov. Súhlasí s tým, že na základe viac ako dvojnásobného nárastu je následný pokles o 20% zanedbateľný a považuje sa za relatívny.Pri takýchto pádoch musíte kúpiť bitcoín. Optimálny čas na vstup na trh je, keď cena bitcoínu klesne. Ak čakáte a kupujete bitcoíny za najnižšiu cenu na určité obdobie (napríklad mesiac), prvou vlnou rastu získate veľmi rýchlo svoj prvý zisk. Venujte tomu osobitnú pozornosť. Úspech vašej investície závisí od toho, ako dobre vstúpite na trh.

Ako dosiahnuť 100% zisk z investícií do bitcoínov. Nákup bitcoínov pri relatívnom poklese je však iba polovicou bitky. Je tiež dôležité predať bitcoín na vrchole jeho hodnoty pred relatívnym poklesom. Nákup bitcoínu za recesie a predaj v čase maxima zvýšite jeho množstvo a podľa toho porastú aj vaše zisky. Toto je jedna z hlavných stratégií investovania do bitcoínov.

Ak chcete získať plné záväzky, potom si bitcoiny kupujte v relatívnom poklese a ponechajte ich niekoľko mesiacov. Keď cena bitcoínu stúpa, predajte ho a získajte zisk. 100% zisk je ďaleko od limitu, investovaním do bitcoínov môžete získať 200%, 300% a dokonca 1 000% zisk. Príklady takýchto zárobkov sú mnohé. Ja sám som si kúpil kryptomenu Ether za 10 dolárov za mincu ao dva mesiace neskôr som ju predal za 77 dolárov, čím som zarobil 770% zisku.

Investujte do bitcoínov

Kde investovať do bitcoínov. Pre dlhodobé investície a iba na skladovanie mincí musíte otvoriť bitcoínovú peňaženku. Ako to urobiť, prečítajte si článok „Registrácia bitcoínovej peňaženky na Blockchain“. V peňaženke Blockchain môžete ukladať, vymieňať a prenášať bitcoíny iným používateľom. Pretože cena bitcoínov je veľmi kolísavá (neustále a prudké skoky v raste a poklese), odporúča sa uchovávať bitcoíny nie na špecializovanej peňaženke, ale na kryptomennej výmene. Na burze môžete ľahko predávať bitcoíny s prudkým poklesom kurzu alebo rýchlo nakupovať s rastom. Ak ukladáte BTC na Blockchain, nebudete môcť rýchlo predať ani kúpiť mincu, pretože transakcie v sieti sú veľmi pomalé a provízie sú pomerne veľké. To znamená, že v peňaženke Blockchain sa ukladá iba tá časť bitcoínov, do ktorej ste dlhodobo investovali. Všetky ostatné bitcoíny sa najlepšie skladujú na spoľahlivej burze.

Odporúčam investovať do bitcoínov prostredníctvom burzy Binance. Na tejto obchodnej platforme sa bitcoín predáva a kupuje v priebehu niekoľkých sekúnd a spoločnosť Satoshi je okamžite pripísaná na váš zostatok. Transakčný poplatok je iba 0,2%. V prípade potreby je možné bitcoiny vymeniť za rubly, hrivny, doláre alebo eurá a vybrať ich na bankovú kartu, čo je veľmi výhodné. Ak investujete do bitcoínu a prevediete ho do spoločnosti Blockchain, všetky vyššie uvedené výhody nebudú k dispozícii.

Ako kúpiť bitcoín. Na našom blogu je podrobný článok „Ako a kde kúpiť kryptomenu a bitcoíny“, prečítajte si ju. Z toho sa naučíte, ako kúpiť bitcoín za najvýhodnejšiu cenu. Služba BestChange vám pomôže nájsť spoľahlivé výmenníky na nákup bitcoínov. Navyše cena Bitka na týchto výmenníkoch bude pre nás, kupujúcich, veľmi priaznivá. Prejsť na službu BestChange a kúpiť bitcoíny za najlepšiu cenu na trhu:

Kde investovať bitcoíny

Zistili sme, ako, kedy a kde kúpiť bitcoíny. Teraz sa pozrime na všetky spôsoby, ako zarobiť peniaze na investovanie do bitcoínov, a zistiť, kam investovať bitcoíny.

1) Investície do bitcoínov podľa stratégie Buy and Hold. Väčšina šifrovacích investorov jednoducho udržiava bitcoíny na chladných peňaženkách alebo na burzách. Tento druh investície zahŕňa dlhé čakacie obdobie na zisky niekoľkých mesiacov. Prakticky neexistujú žiadne riziká, z dlhodobého hľadiska bitcoín vždy vzrástol v cene, preto je podľa môjho názoru investičná stratégia Buy and Hold najvýhodnejším a najspoľahlivejším spôsobom, ako investovať do bitcoínu. Všetkým mojim čitateľom odporúčam, aby sa väčšina bitcoínov investovala v dlhodobom horizonte, tj nakupovala a zabudla na šesť mesiacov. O šesť mesiacov neskôr predali a dosiahli dobrý zisk.

2) Obchodovanie s bitcoínmi na kryptomennej burze. Ak chcete získať rýchlu návratnosť investícií, musíte začať obchodovať s bitcoinmi na burze. Binance je najlepšou burzou na obchodovanie s bitcoínmi. Ako obchodovať s kryptomenami a bitcoínmi je podrobne opísaný v článku „Obchodovanie na burze kryptomeny krok za krokom“. Hlavná úloha: lacnejšie kúpiť bitcoíny a predávať drahšie. Čím častejšie sa táto úloha vykonáva, tým viac sa ukáže, ako zarobí. Vzhľadom na neustálu zmenu výmenného kurzu bitcoínov sa takéto transakcie môžu vykonávať niekoľkokrát denne. Zisk je neobmedzený a môže dosiahnuť až 50% za deň! Registrácia na burze Binance:Pamätajte, že obchodovanie s bitcoínmi je riskantné. Ak vstúpite na trh nesprávne a cena je proti vám, obchodník nevyhnutne napraví stratový obchod. Preto analyzujte trh a prijmite zodpovedný prístup k obchodovaniu. Tento spôsob investovania do bitcoínov je najziskovejší. Ja sám obchodujem s bitcoínom na burze Binance. Samozrejme, rovnako ako všetci ostatní, dochádza k nerentabilným transakciám, ale vo všeobecnosti je možné zarobiť 20% čistého zisku mesačne. Teraz sa porozprávajte o tom, ako investovať bitcoíny, o ktoré máte záujem, prostredníctvom rôznych projektov na internete.

3) Investície do bitcoinových projektov. Investičné projekty, v ktorých môžete získať bitcoiny investíciami, sú miesta tzv. Cloudovej ťažby. Takéto miesta sa zaoberajú skutočnou ťažbou bitcoínov. Uzatvárame zmluvu a investujeme bitcoíny, kupujúcu silu zo stránky. To znamená, že od spoločnosti prenajímame banské vybavenie a zarábame na tom peniaze. V skutočnosti je ťažba cloudu investíciou do bitcoínov, o ktoré je záujem.

V súčasnosti existujú dve spoľahlivé stránky zamerané na ťažbu v cloude, ktoré majú skutočné vybavenie na zarábanie peňazí na investíciách do bitcoínov. Jedná sa o HashFlare a EoBot. Dôrazne odporúčame, aby sa všetci naši čitatelia a predplatitelia zúčastňovali iba na týchto dvoch projektoch. Stránky fungujú a platia mnoho rokov. Sieť má o týchto projektoch pomerne dobré hodnotenie a existuje dôkaz, že spoločnosti sa skutočne zaoberajú ťažbou. Registrácia v projektoch ťažby v cloude:

99,9% projektov ťažby v cloude sú podvodné stránky, ktoré predstierajú, že sú skutočnými spoločnosťami, buďte opatrní. Investovanie do bitcoínových cloudových ťažobných lokalít je dosť riskantné, takmer všetky tieto projekty sú finančné pyramídy. Hneď ako tok peňazí skončí, budú stránky zatvorené a prestanú platiť. Ak ste nováčikom v oblasti investovania do bitcoínov, neodporúčam začať s investovaním do projektov cloudovej ťažby. K tomu sa dostanete o niečo neskôr, keď sa naučíte odlíšiť skutočné služby cloudovej ťažby od bežných humbukových projektov.

4) Investície do iných kryptomen aICO. Investor spravidla kupuje bitcoíny na kryptomennej burze a potom naň kupuje ďalšie altcoiny. To znamená, že investovaním do bitcoínu máte príležitosť rýchlo as minimálnou províziou ho vymeniť za iné kryptomeny. Rovnako ako bitcoíny, aj najvyššie kryptomeny vždy stúpajú z dlhodobého hľadiska. Podľa môjho názoru je preto investovanie do kryptomien jedným z najziskovejších spôsobov investovania do bitcoínov. Po raste ceny kryptomeny, ktorú ste si kúpili, si môžete kúpiť napríklad doláre a vziať si zisky, alebo si môžete kúpiť bitcoíny, čím sa zvýši jej výška.

Pokiaľ ide o investície do ICO, je to veľmi kontroverzná téma. Na jednej strane môžete v ICO zvýšiť svoj kapitál niekoľkokrát alebo dokonca niekoľkokrát. Počas ICO vývojári priťahujú investície do vývoja mincí. Ak spoznáte a kúpite skutočne kvalitnú mincu počas jej prvotného umiestnenia, môžete zarobiť veľmi dobre. Na druhej strane sa však akákoľvek ICO môže ukázať ako figurína vytvorená na získanie peňazí a stratíte všetky finančné prostriedky investované do ICO.

5) Investície do ťažby bitcoínov. Bitcoíny sa môžu ťažiť pomocou takzvanej ťažby. Všetky investície sú zamerané na nákup zariadení, s ktorými sa budú ťažiť bitcoíny. Ťažba dnes nie je príliš zisková. Zložitosť ťažby sa každým rokom komplikuje, bloková odmena klesá, vybavenie sa stáva drahším atď. Okrem toho sa môže poškodiť už zakúpené zariadenie. Neodporúčal by som začať s ťažbou dnes. Obdobie vyrovnania (bez zohľadnenia rôznych okolností vyššej moci) je viac ako jeden rok.

6) Poskytnite obchodníkovi diaľkové ovládanie (správa dôveryhodnosti). Musíte nájsť obchodníka, ktorému budete prevádzať peniaze, a bude obchodovať bitcoiny za určité percento zisku. V takom prípade bude zisk plynúť v plnej miere. Ale DU Skôr riskantný spôsob investovania. Obchodník môže ukradnúť vaše peniaze, pretože k nim má neobmedzený prístup. Obchodník tiež nemusí byť spôsobilý, čo povedie k úplnému alebo čiastočnému odtoku vkladu. Dajte dôvere peniaze iba vtedy, ak ste si so 100% istotou obchodníka.

Preskúmali sme teda hlavné spôsoby investovania do bitcoínov. Vždy pamätajte na zlaté pravidlo investora, ktoré hovorí: „Neukladajte všetky vajcia do jedného košíka.“ Čo to znamená? Neinvestujte všetky svoje bitcoíny žiadnym spôsobom! Rozdeľte svoj investičný kapitál rovnomerne medzi všetky investičné nástroje.

Ako sa mám Asi 30% všetkých mojich bitcoínov, ktoré dlhodobo skladujem, to znamená, že som si kúpil a zabudol. Približne 30% až 40% sa obchoduje na kryptomennej burze. 20% je investícia do iných kryptomen. Od 10% do 15% predstavuje investíciu do bitcoinových projektov. Poistím teda svoje investície, pretože napríklad ak budem na burze negatívny, zisk z dlhodobých investícií a bitcoinových projektov bude blokovať možné straty na burzách. Myslím, že to pochopíš. Diverzifikovať riziká, investovať do niekoľkých oblastí.

Ako vybrať bitcoín na kartu. Návratnosť investícií musí byť vyplatená. Hlavnou úlohou investora je vyplatiť bitcoíny s minimálnou províziou. Služba BestChange sa tu vracia, aby nám pomohla. С его помощью вы сможете легко и быстро обналичить Биткоин на любую, удобную именно вам платежную систему или банковскую карту. Более подробно про выгодную обналичку Биткоина читай в статье «Обмен и вывод Биткоина».Ak na naše odporúčanie ukladáte bitcoíny na burze Exmo, výber bitcoínov je možný v rubľov a dolároch do všetkých populárnych platobných systémov a bankových kariet vo vnútri samotnej burzy. Dúfam, že po prečítaní tohto článku pochopíte, ako investovať do bitcoínovej kryptomeny. Je to skutočne ziskové. V priebehu roka môžete počiatočný vklad niekoľkokrát zvýšiť. Ani jedna banka, ani žiadny iný investičný nástroj v živote takýto zisk nezískajú. Investície do bitcoínov sú najziskovejšie na burze Binance:Publikované v Bitcoin, ako zarobiť peniaze od začiatku, krok za krokom
Odporúčam vám navštíviť nasledujúce stránky:
Investície v kryptomene
Ako obchodovať s bitcoínmi na burze krok za krokom
Ako zarobiť peniaze na kryptomenu v detailoch
Top 10 najpopulárnejších a najsľubnejších kryptomen
Najlepšie kohútiky na výrobu bitcoínov
Všetky články o odbornom blogu spoločnosti Busines

Pin
Send
Share
Send
Send