Užitočné tipy

12 skvelých puzdier pre iPhone pre domácich majstrov

Pin
Send
Share
Send
Send


Nedávno sa tablety stali veľmi populárnymi. Výrazne zjednodušujú náš život a robia ho pohodlnejším a zaujímavejším. Bohužiaľ sú tablety často poškriabané, čo kazí ich vzhľad. Preto je také dôležité používať prípady pre tablety. Nie každý má však možnosť kúpiť si vhodné krytie. Z tejto situácie existuje východisko. Môžete si vyrobiť puzdro na tablet pre seba. Čo musíte mať so sebou a ako si môžete pripraviť obal na tablet vlastnými rukami? O tom budeme podrobne diskutovať.

Ak stále neviete, ako si vyrobiť puzdro na tablet sami. Alebo možno ani nevieš, či je to možné? Povedzme vám, že také veci sa dajú robiť nielen vlastnými rukami, ale ich vzhľad nebude horší a možno dokonca lepší ako zakúpené obaly. Okrem toho môžete využiť všetky svoje úsilie, zahrnúť maximálnu fantáziu a zohľadniť svoje preferencie. To všetko dohromady vám pomôže dosiahnuť krásny originálny výsledok. Teraz prejdime k nášmu dobrá rada puzdro na tablet pre seba.

Ako spojiť puzdro na tablet

Ak chcete samostatne ušiť kryt zariadenia iPad alebo tabletu Samsung, musíte mať trochu času a trochu úsilia. Je samozrejmé, že máte príležitosť vytvoriť skutočné majstrovské dielo, ktoré okrem svojich priamych cieľov „poteší aj vaše oko“. A čo je ešte potrebné na šitie pôvodného puzdra na tablet? Nižšie je uvedená prvá možnosť krytu do-it-yourself.

Skôr ako začnete, pripravte:

 • plsť (farba). Odrežte ju podľa veľkosti tablety,
 • tlačidlo,
 • 2 kartóny. Orežte tiež na veľkosť tablety,
 • guma. Oprava tabletu v puzdre
 • lepidlo,
 • ideme priamo do práce.

Predtým, ako si šijete puzdro na tablet sami, upriamime vašu pozornosť na skutočnosť, že ak ste sa necítili, môžete ho nahradiť inou vhodnou tkaninou. Môže to byť dokonca koža alebo kožená náhrada. Vo všeobecnosti môžete použiť, čo chcete. Teraz sa dostaneme k pracovnému plánu.
Na každú lepenku nalepte kus kože alebo iného materiálu podľa vášho výberu. Dbajte na to, aby medzi týmito škatuľami bola malá vzdialenosť. Je to potrebné, aby ste kryt mohli v budúcnosti ľahko zavrieť. To znamená, že si tabletu vytvoríte ako knihu.

Šijeme puzdro pre váš tablet sami

Potom zoberte okraje látky, ktorá zostane, a zabaľte ich dovnútra. Teraz ich prilepte na lepenku. Lepené kožené prúžky odspodu. Mali by byť dlhé 15 cm a šírky 1 cm. Tieto dva prúžky nakrájajte na dve rovnaké časti a prilepte ich na rohy budúceho poťahu.

Zašívame rukami kryt

Je dôležité skontrolovať, ako sa váš tablet „zmestí“. Potom nalepte 2 gumené pásy na pripevnenie tabletu. Hlavná práca je už pozadu.

Potom odrežte malý kúsok kože (alebo rovnakú tkaninu), ktorá bude o niečo menšia ako veľkosť tablety. Lepidlo dovnútra. To sa deje s cieľom skryť kartón, to znamená, aby obal vyzeral krásne. Toto všetko opatrne šite tak, aby sa nič nerozdeľovalo a aby sa nevytvorilo.

Ako spojiť puzdro na tablet sami

Nakoniec zostáva iba zatvárať kryt. Budete potrebovať malý kúsok kože alebo látky, ako aj suchý zips. Na jednej strane musíte prilepiť kúsok kože (tkanivo) a na druhej strane suchý zips. Môžete tak ľahko zavrieť kryt. Všetko dôkladne ušite. Takže vyriešite výsledok. To je všetko. Teraz viete, ako prišiť puzdro pre tablet.

Ako prišiť kryt tabletu

Ako sami vidíte, nie je nič zložité. A vytvoriť si obal pre seba je jednoduché!

Ako príklad si môžete vziať bežné telefónne puzdro. A potom pomocou vašej fantázie vytvorte podobný model, ale v trochu väčších veľkostiach.

Originálne puzdro na tablet

Každý si môže vyrobiť originálny obal na tablety vlastnými rukami. Je však dôležité, ako to urobí. Nebudeme sa zaoberať jednou možnosťou. Ukážeme vám ďalší spôsob, ako šiť originálne puzdro na tablety.

Táto metóda môže veľa prekvapiť, ale v každom prípade je to skvelé riešenie.

Pre prácu budete potrebovať nasledujúce položky:

 • nepotrebná stará kniha (mala by byť o niečo väčšia ako váš tablet)
 • kefa,
 • linka,
 • lepidlo,
 • nôž (kancelársky),
 • akýkoľvek ťažký predmet.

Pozrime sa bližšie na to, ako vyrobiť puzdro alebo puzdro na tablety zo starej knihy. Po výbere vhodnej knihy spracujte jej okraje lepidlom. Potom nechajte túto knihu asi 1-2 hodiny. Toto je urobené, aby lepidlo úplne vyschlo. Teraz zoberte pravítko, otvorte knihu a označte veľkosť otvoru (v súlade s tabletom). Potom odrežte strany.

Potom zoberte vhodnú krásnu tkaninu a nadávkujte výsledný výsledok. Počkajte, kým všetko nezaschne. Pripojte sponu. Môže to byť akýkoľvek, na tom nezáleží.

Celá práca sa už vykonala. Puzdro na tablet je pripravené.

Puzdro na tablety pre domácich majstrov

Pri prvom spôsobe si môžete sami vytvoriť obal pre tablet, ale pridajte niekoľko originálnych nápadov. Napríklad môžete vložiť penu na vonkajšiu stranu medzi kartón a látku. Takto urobíte obal oveľa mäkším.

Obal môžete ozdobiť rôznymi improvizovanými materiálmi. Prípadne si môžete ušiť puzdro vo forme spojkového vrecka, ale zoberte do úvahy iba veľkosť tabletu. Pokiaľ ide o textílie, môžete si vybrať, ktorý sa vám páči - podľa vašich prianí a preferencií.

A aby sme to povedali iným spôsobom, neexistujú žiadne obmedzenia pri vytváraní obalu tabletu. Môžete dokonca prísť s nejakým zaujímavým spôsobom, ako vytvoriť kabelku pre iPad vlastnými rukami. A možno táto metóda prekročí všetky vaše očakávania a bude veľmi populárna.

Upozorňujeme, že spony pre kryty na iPade sa tiež môžu meniť. Môžete použiť suchý zips alebo magnety. Ale pri druhej možnosti musíte na začiatku práce prilepiť magnety dovnútra. Po zatvorení zaistia 2 strany krytu. Môžete sa tiež opýtať na nás ako šiť prípad Nábytok pre domácich majstrov.

V súčasnosti nájdete rôzne doplnky a doplnky, ktoré vám pomôžu pri akejkoľvek práci. Vytvorený obal tabletu vlastnými rukami však vždy priláka ľudí okolo vás. A môžete si byť úplne istí, že podobné pokrytie nikde inde neuvidíte. Takáto tvorba autora bude omnoho cennejšia ako bežný prípad zakúpený v obchode. Prajem vám tvorivé úspechy a úspechy. Nikdy sa tam nezastavujte.

Video o príprave puzdra iPad

1. Nity

Toto je jeden z najjednoduchších spôsobov, ako vytvoriť originálne puzdro pre iPhone vlastnými rukami. Tieto nity je možné ľahko objednať online. Okrem toho ich nájdete v akomkoľvek príslušenstve a šijacích materiáloch. Môžu byť pripevnené k puzdru s hotovou ozdobou alebo použiť váš osobný dizajn. V skutočnosti je fantázia nekonečná a môžete prísť s akýmkoľvek vzorom alebo ozdobou, ktorá bude vyzerať dobre, s takými nitmi. Môžu byť prilepené na pevné plastové puzdro alebo priskrutkované na skladaciu gumovú obuv. V každom prípade však také nity vyzerajú veľmi štýlovo, solídne a módne, takže s nimi nebudete pokaziť.

2. Galaxy

Priestorová tlač vždy vyzerá veľmi krásna a nejako aj trochu záhadná. Nie každý má odvahu ho používať vo svojom šatníku, ale je tu vynikajúca príležitosť aplikovať ho na tak malú, ale veľmi dôležitú časť, ako je puzdro pre iPhone. V skutočnosti je to ideálna príležitosť na jej aplikáciu bez zbytočného úsilia a úsilia. Potrebné sú iba laky na nechty ... Mimochodom, tu sme našli použitie starých lakov na nechty, ktoré už zkazia škodu. Okrem nich stále potrebujete starú špongiu, ktorá nie je škoda rozrezať ju na kúsky. Kusy špongie budú musieť umiestniť viacfarebné „hviezdy“ na predtým aplikované pozadie oblohy. Biela farba a veľmi tenká kefa na odkvapkávanie malých hviezd nebolí.

3. Vlastný dizajn

Jedným z najjednoduchších spôsobov, ako vytvoriť jednotlivé puzdro pre iPhone, je jeho maľovanie. Na to môžete použiť akékoľvek fixy, ale najlepšie zo všetkých - tenké permanentné značky. Potom to všetko záleží na vašej fantázii. Etnické vzory a výtlačky vyzerajú veľmi krásne a štýlovo. Hlavná vec je, aby boli jasné a aby sa použilo čo najviac farieb. V skutočnosti však môžete nakresliť čokoľvek, čo chcete.

4. Očarujúce

Takéto kúzlo je veľmi ľahké vyrobiť. Môžete použiť všetko, čo chcete, a úplne zobraziť svoju fantáziu. Roztomilé korálky, staré prívesky, prívesky alebo iné prvky šperkov a iných drobností jednoducho držia puzdro pre iPhone v ľubovoľnom poradí, ako chcete. Ideálny spôsob, ako premeniť odpadky ležiace doma na niečo, čo stojí za to.

Toto je spôsob, ako vyrobiť puzdro pre iPhone nielen originálne, ale aj intelektuálne naplnené. Stačí si len vybrať zaujímavú ponuku (je lepšie, ak je to vaše životné krédo, alebo si ju dokážete vytvoriť) a napíšete ju na povrch puzdra s krásnym rukopisom alebo originálnym písmom. Potom tematicky usporiadajte kompozíciu dokončením niečoho alebo prilepením zodpovedajúcich prvkov.

6. Jednoduché, ale vkusné

Ak ste fanúšikom minimalizmu, táto myšlienka je práve pre vás. Nakreslite alebo prilepte nejaký znak alebo symbol na puzdro, ktoré pridá ďalšie podrobnosti, bez nadmerného preťaženia. Najobľúbenejšie symboly a znaky sú znak nekonečna, kotva, kríž, dúha, diamant, ankh atď. Vyberte si, čo sa vám páči, vyberte perfektnú farbu a skúste to urobiť sami.

7. Váš a môj

Je to perfektný spôsob, ako dať darček svojmu mladému mužovi, najlepšej priateľke alebo priateľke, sestre, bratovi alebo inej blízkej osobe. Musíte vybrať vhodný vzor a použiť ho na dva prípady pre telefóny iPhone. Je veľmi zaujímavé, keď sa zdá, že sa dokončujú osobitne, ale zároveň vytvárajú jednu spoločnú kompozíciu, keď spolu. Je to zábavné a zároveň krásne.

8. Swarovski

Ak máte radi všetko lesklé a iskrivé, potom je tento nápad pre vás. Nie je potrebné používať kamene Swarovski, hoci na puzdre pre iPhone budú vyzerať úžasne. Môžete použiť korálky. Áno, nalepenie malých guličiek na puzdro na telefón nie je ľahké, dlhé a únavné, ale výsledok stojí za to. Navyše nie je potrebné všetko vytrhávať úplne. Môžete si vytvoriť špecifický vzor korálikov alebo kameňov. Hlavnou vecou je použitie fantázie a výber správnych farieb.

9. Svieti a iskri

Tu je ďalší nápad pre milovníkov žiarivého pôvabu. Opäť nie je potrebné pokryť celý prípad iskrami. Môžete prísť so zaujímavým vzorom alebo vzorom, ktorý bude žiariť na hlavnom pozadí. Tu budete potrebovať špeciálne lepidlo na zmiešanie a kozmetické iskry. Ceruzkou naneste kresbu, ktorá bude trblietať (ak sa rozhodnete nezakrývať celý obal úplne), namažte túto siluetu lepidlom, vyplňte hornú časť iskry. Nechajte ich uschnúť, odstráňte zvyšky tak, aby zostal iba vynikajúci obraz, a zakryte ich vrstvou lepidla navrchu. Nepoužívajte príliš veľa iskier a neaplikujte príliš veľa lepidla. Ak je vzor veľmi silný, hladký efekt zmizne.

10. Striekacia farba

Takýto prípad pre iPhone je v skutočnosti veľmi jednoduchý. Každý vie, ako striekať farby. Zapamätajte si túto školskú techniku ​​kreslenia a vytvorte si svoj vlastný individuálny a jedinečný dizajn obalu. Pred striekaním je najlepšie kryt prikryť špeciálnym lepidlom, aby sa zaručilo, že sa farba zafixuje a neodlupuje. Nastriekajte farbu až po zaschnutí lepidla. Vyberte si svoje obľúbené farby a choďte!

11. Voľne žijúce zvieratá

Každá mladá dáma v živote má miesto pre vášnivú zvieraciu tlač. Prečo nevyrábať puzdro pre iPhone v rovnakom štýle? Na tento účel potrebujete tenké permanentné značky (v tomto prípade jedna je čierna) a príklad sfarbenia. Potlač môže byť zebra, tiger, leopard alebo akékoľvek iné.

12. Gradient

Vytvorenie gradientu nie je také ľahké, ale ak sa všetko urobí správne, bude to vyzerať jednoducho úžasne. Vezmite farbu, vodu, špongiu a pustite sa do práce. Farbu umyte vodou a choďte na miesto, kde by mala začať ďalšia farba. Huba vám pomôže zmiešať farby. Môžu sa použiť akékoľvek farby. Pred zničením prípadu je najlepšie praktizovať na papieri. Keď pochopíte, že ste dosiahli technologickú dokonalosť, môžete si vziať obal. Pred použitím farby nezabudnite na zmiešanie použiť lepidlo.Tieto jednoduché nápady tu pomôžu vytvoriť úplne originálny a jedinečný prípad pre iPhone, ktorý nikto iný nemá. Buďte iní ako ostatní. Urob to sám!

Dostupné možnosti

Našli ste lacnejší produkt od konkurenta s rovnakým produktom ako ten náš?

Chceš zľavu, pretože.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Na tejto stránke si môžete vytvoriť obal pre váš iPad s vlastným dizajnom. Ak to chcete urobiť, odovzdajte fotografie pomocou špeciálneho formulára. Obal zariadenia iPad je vo forme knihy, preto pošlite dve fotografie (môžete mať aj iné). Fotografia musí byť vo formáte JPG, PNG. Po zadaní objednávky sa na vašu e-mailovú adresu zašle e-mail s náčrtom budúceho obalu. Ak vám usporiadanie úplne vyhovuje, potom obal funguje a vo veľmi blízkej budúcnosti (1 - 2 dni v prípade Moskvy a Petrohradu) ho môžete získať.

Puzdro iPad je vyrobené z eko-kože. Vyrobené vo forme knihy. Pri objednávaní vyberte model iPadu. Toto vzorované puzdro je k dispozícii pre iPad 2, iPad 3 (nový), iPad 4, iPad mini, iPad mini 2 (sietnica), iPad mini 3, iPad air.

Puzdro má najtenšiu konštrukciu. Žiadne strapce. Môže byť použitý ako pohodlný stojan. Nižšie sú uvedené príklady prípadov pre rôzne modely iPad.

 1. Farba obrázka na puzdre sa môže líšiť od obrázka na obrazovke.
 2. Spodná strana krytu je vždy biela, pretože iba na bielom je celá paleta farieb viditeľná jasne a jasne.
 3. Zadná strana krytu má polkruhový tvar, takže na okrajoch zostane biele lemovanie 2 - 3 mm.

DODACIE A PLATOBNÉ PODMIENKY PRE MOSKVU:

 • Pokúšame sa doručiť objednávky čo najrýchlejšie, vo väčšine prípadov sa doručenie uskutoční v deň objednávky alebo nasledujúci deň.
 • Vyzdvihnutie od spoločnosti Boxberry a SDEC. Viac ako 100 dodacích miest v Moskve. Od 140 rubľov. Najbližšie si môžete pozrieť na webových stránkach SDEK a Boxberry. Presnú výšku dodávky nájdete pri pokladni. Doručenie týmto spôsobom je možné iba po 100% platbe kreditnou kartou na našom webe (poskytovateľ Yandex).
 • Náklady na doručenie kuriérom v Moskve sú 350 rubľov. Platba objednávky po prijatí kuriéra v hotovosti.
 • Náklady na doručenie kuriérom mimo Moskovského okruhu v okruhu 8 km sú 600 rubľov. Platba objednávky po prijatí hotovosti kuriérovi.
 • Zásielka na vlastné náklady je možná dohodou na stanici metra Bagrationovskaya (Moskva). Plán je, ako sa cez to dostať.

Pin
Send
Share
Send
Send