Užitočné tipy

Ako začať vzťah s mužom, ak máte nadváhu?

Pin
Send
Share
Send
Send


Minulé leto zverejnila výskumná spoločnosť Gallup údaje z prieskumu uskutočneného v rôznych krajinách Európy a venovala sa postoju respondentov k nadváhe svojich partnerov. 50% opýtaných uviedlo, že prerušia vzťahy, ak ich žena výrazne pribúda na váhe, u kategorických žien sa ukázalo, že je takmer trikrát nižšia - iba 15% respondentov pripustilo, že opustia svojho muža, ak bude veľmi tučný.

Rozhodli sme sa od stúpencov mužov rôznych národností zistiť, čo si myslia o nadváhe svojich žien - či už o tom vôbec premýšľajú, či nadobudnutá plnosť manželky / priateľky ovplyvňuje pocity a či nadmerná váha môže byť príležitosťou ukončiť vzťah.

10 rôznych názorov mužov, absolútne nie reprezentatívnych, ale zaujímavých:

Ivan, 38 rokov, 10 rokov v manželstve, dve deti

Moja žena nevie, koľko kilogramov po narodení. Keď sme sa stretli, bola veľmi štíhla, teraz sa jej postava veľa zmenila. Milujem ju menej? Nie, milujem ju po tom všetkom, čo sme spolu zažili. Chcel by som, aby schudla? Áno, nebudem klamať. Hovorím jej o tom? Nie. Vidím, že to teraz nie je schopná, a myslím si, že keď ten mladší vyrastie trochu, jej hmotnosť priberie sama manželka. Ak je otázkou, či si tieto kilogramy všimnem alebo nie, potom si to všimnem. Ale neovplyvňuje to moje pocity.

Thierry, 38 rokov, rozvedený, druhé občianske manželstvo

Prvá manželka bola za 8 rokov po našej svadbe trikrát strhnutá, nerozviedli sme sa, jej úlohu však zohrala aj jej váha. Pamätám si, že som v určitom okamihu išiel do miestnosti, kde si prezliekal šaty a bol ohromený: nič z ženy, ktorú som milovala, sa zmenilo na ropucha. Moja druhá manželka nie je ani tak chudá, ale cvičí jogu a udržuje sa vo forme, naozaj sa mi to páči. Má iný charakter, je nezávislejšia, myslím si však, že tieto veci sú vzájomne prepojené.

Egor, 28 rokov, občianske manželstvo

Moja priateľka má skvelé telo, ale je náchylná k plnosti, jej mama je len obrovská a obávam sa, že v budúcnosti sa stane rovnakou. Úprimne som jej povedal, že ak sa stane jej matkou, sotva budem s ňou, bude to pre mňa priamo dôležité. Kúpil som si nás skvele, obliekal som lyže, snažil som sa, aby sme obaja šli na šport, aby som jej mohol urobiť poznámku. Neviem, či ju opustím alebo nie, ak má nadváhu, ale nechcem to skontrolovať.

Sergey, 31 rokov, zoznamka

Nemusím hovoriť, že byť tuk je normálny, nie je to normálny, je to zlé. Všetky tieto vytie „milujte sa za to, kým ste“ ma rozzúria, len zbytočne ospravedlňuje lenivých bláznov. Medzi tučnými ľuďmi chorých - s 10% -nou si všetci ostatní jednoducho nedokážu poradiť sami so sebou. A to je nechutné, nie je to ani škaredosť tela. Tlustá žena - žena s problémami v hlave, snažím sa takým ľuďom vyhnúť. Všeobecne platí, že ak ste tučný, nemusíte sedieť a ubezpečiť sa, že je to normálne, musíte presunúť kotúče a vyriešiť problém. Ak moja žena rastie a nerobí s tým nič, vnímam to ako neúctu predovšetkým voči sebe.

Alex, 35 rokov, manželstvo podľa zákona

Nezaujímam sa o ďalšie libry, ale o posadnutosť týmito kilami. Moja priateľka sa trochu zlepšila, ale to je v poriadku, nemáme 25 rokov, aj ja som sa zlepšila. Nebudem venovať pozornosť jej váhe, ale vždy o tom hovorí a vždy mi ukazuje svoje boky a žalúdok. Úprimne povedané, je to povzbudivé. Ovplyvní to moje pocity? Nie, samozrejme. Ale pochopte to úprimne.

Ilya, 31 rokov, vydatá, jednoročná dcéra

Vo veku dvadsiatich rokov je dôležité, koľko váži vaša priateľka, potom všetky rovnaké priority. Teraz je pre mňa dôležité, aby moja manželka bola zdravá a dobre sa cítila. Po narodení sa uzdravila, ale to ma neobťažuje. Všimol som si, že sama sa bojí, ale teraz máme oveľa dôležitejšie problémy.

Denis, 35 rokov, manželstvo podľa zákona, dve deti

Celá táto reč o váhe ničí mozog. Chcem, aby boli všetci v mojej rodine zdraví a šťastní, nič iné ma nezaujíma. Moja žena je teraz silnejšia ako bola, keď sme sa stretli, som tiež silnejšia. Sme dve tučné ženy a nebudem od nej požadovať, čo ja sám nedokážem. Chcel by som, aby schudla? Nie, pretože potom budem musieť schudnúť, ale ja nechcem.

sláva, 29 rokov, vydatá

Každý človek venuje pozornosť váhe a celulitíde, to je príroda. A ak spočiatku človek uprednostňuje harmóniu pred veľkolepými formami, potom je zvláštne očakávať od neho, že sa zmení a bude sa radovať svojej tučnej manželke. Moja žena je chudá a nezhubne, takže vďaka Bohu, nehrozí, že budem vedľa tučnej tety. Manželka kamaráta sa za päť rokov zdvojnásobila, on sa vznášal o tom, a ja mu rozumiem. Pokúsil sa s ňou hovoriť, ale zhoršilo sa to, dostala depresiu a zotavila sa ešte viac. Miluje ju, ale nie je jasné, čo s tým.

Aký je váš názor na túto tému? Už ste niekedy počúvali sťažnosti partnera, ktoré ste získali, a ako ste na to reagovali? Prešli ste vy alebo vaši priatelia podobným zážitkom - keď sa jeden z páru výrazne zlepší a stratí svoju „prezentáciu“? Ako by ste reagovali, keby váš partner priberal na váhe - trápilo by vás to?

Populárne materiály

Máte nadváhu? Myslíte si, že chlapci nebudú chcieť byť s vami, pretože zaberáte príliš veľa miesta? Zamyslite sa ešte raz! Vzťahy s chlapom nezávisia od toho, či ste trochu opuchnutý alebo štíhle dievča - v nich je dôležitá dôvera a pozitívne emócie! Toto je najlepšia rada, ktorú potrebujete.


Porazte svoje najlepšie vlastnosti. V skutočnosti je najdôležitejšie to, čo je vo vnútri, ale zdôraznenie vašich najlepších funkcií vám pomôže vyzerať lepšie a lepšie sa vnímať. Napríklad máte krásne oči, zvýraznite ich čiernymi alebo tmavomodrými očami, aby ste ich zvýšili. Naneste na ne len pery. Nasaďte obočie. Zbavte sa akné. To všetko vám nielen pomôže vyzerať lepšie, ale tiež vám dá dôveru vo váš vzhľad.

Noste svoje najlepšie oblečenie. Nemusíte teraz chodiť a kupovať nový šatník, iba ak vaše oblečenie nevyzerá ako 57-ročná osamelá žena v domácnosti. Musíte zdôrazniť dôstojnosť vášho tela, a tak sa ponorte do skrinky a vyberte si svoje obľúbené odevy. Skupinový článok vk. sk / b_e_a_t_y. uistite sa, že na vás dobre sedia, nestláčajte ich a nevešajte ich s taškou. Ak teda nesedí dobre, budete vyzerať ešte ťažšie a vaše telo nebude môcť hodnotiť spravodlivo. Ak je to potrebné, choďte do svojho obľúbeného obchodu a požiadajte predajcu, aby vám pomohol nájsť správnu veľkosť. Predajca vám tiež môže ponúknuť vyskúšať nové štýly! Môžete použiť korzety, ale veľmi opatrne (ak sa vaše telo stále tvaruje, nevyťahujte sa. Vyberte si modelové prádlo vhodnej veľkosti, ak si chcete trochu zahladiť tvar postavy pod oblečením. Noste niečo, čo vám poskytne sebadôveru a zdôrazňuje dôstojnosť postavy.

Doprajte svojim vlasom nádherný vzhľad vytvorením nového účesu alebo zmenou farby. Dokonca aj úhľadne česané vlasy vyzerajú skvele. V prípade, že máte kučeravé vlasy, použite stylingový gél alebo penu, aby sa leskla a vyzerala nádherne. Objemné kučeravé vlasy vizuálne znížia vašu tvár. Ak máte rovné vlasy, použite šampón na zvýšenie objemu. Rovné vlasy vyzerajú nudne, ak jednoducho rámujú tvár, a vizuálne ju zväčšujú, takže hlavným cieľom je poskytnúť objem vlasov. Ak chcete zmeniť, skúste vlasy česať vo vysokej alebo strednej drdole. Toto je dobré riešenie pre kučeravé vlasy.

Váš postoj k svetu o vás veľa hovorí. Buďte sami sebou a tiež reagujte. Pri používaní reči tela buďte opatrní. Neprekrížte ruky, keď stojíte, odrážajte reč tela iných, atď. Je užitočné, aby ste sa aktívne zúčastňovali na školských hodinách, aby chlapci aspoň vedeli, že ste. Nenechajte sa pustovníkom, ktorý sedí na poslednom stole. Nikto ťa neuvidí! Kráčajte s hlavou hore a plecami rovno. Nezpomalujte alebo neochotne. To vás môže odvrátiť od vás a sťažiť hľadanie priateľov alebo chlapa.

Postarajte sa o svoje telo. Ak je to možné, zmeňte stravovacie a športové návyky. Zdravie sa nerovná štíhlosti. Kurzy jogy a zdravé stravovanie vám dodajú veľa energie a naplnia vás životom. Okrem toho sa vaše telo oplatí a bude vyzerať oveľa lepšie. Stačí trochu zmeniť svoje návyky. To neznamená, že sa musíte nechať hladovať alebo si urobiť inštaláciu, že ste nedôstojní a musíte schudnúť. Je to tiež veľmi nezdravé a práve sa to stáva ďalším kolom vašej nenávisti. Starostlivosť o svoje telo znamená, že sa musíte vo fyzickej rovine cítiť lepšie, pretože telo sa lepšie vyrovná so svojimi funkciami. Pomôže vám to milovať sa, okrem toho je pre ľudí vo vašom okolí príjemnejšie byť v spoločnosti osoby, ktorá dohliada na seba.

Nemyslite si, že nemôžete nadviazať vzťah s človekom, ktorý sa vám páči, alebo že nie ste hodní lásky. Ak ste teda príjemným človekom s dobrým srdcom, máte pred sebou všetko!

V prípade, že vás chlapci nezmestia, príďte k nim sami! Viem, že sa to môže zdať ťažké, ale najlepší spôsob, ako to prekonať, je začať malú konverzáciu. Pred tým, jesť mäty mäty piepornej alebo žuvačky, aby ste sa zbavili zápachu. Napríklad, ak sedíte v triede (predtým, ako učiteľ začne lekciu), obráťte sa na očarujúcu ženu vedľa vás a opýtajte sa, či urobil domácu úlohu. Iba v takom prípade ho požiadajte o odpoveď na jednu z úloh. Potom mi povedz, aké ťažké / nudné je pre teba lekciu. (Urobte si z toho vtip, skúste ho rozosmiať. Takže, ak si len kňučíte o tom, aké únavné prednášky pána „How - jeho - tam“ vás jednoducho začnú ignorovať. Ak teda neurobil svoju domácu úlohu, len „Ďakujem za každú príležitosť.“ Počkajte niekoľko sekúnd a predtým, ako sa odvráti, predstierajte, že sa vám naozaj páčilo jeho tričko alebo taška alebo kresba (ak existuje, takže ak má náladu pokračovať v konverzácii, S potešením prijmem tvoju kompliment a uväzním ďalšieho démona Len ak nie, počkajte pár dní. Keď s ním znova začnete hovoriť, pochválte si jeho košeľu. Bude mu to lichotivé a sú tu šance, že vám dá poklonu. Ak nie, pokračujte vo vedení trochu Opýtajte sa ho na niečo, čo vyžaduje podrobnú odpoveď. Tu je príklad, ako nepotrebujete nadviazať konverzáciu:
"Ahoj." Ahoj. "Aký je život?" „„ Urobili ste si domácu úlohu? „Nie. „“ asi. "Butterfiy?

Vzťahy medzi mužmi a ženami: štádiá rozvoja

Vzťahy medzi mužmi a ženami spravidla prechádzajú tromi etapami. V prvej fáze, keď začnete chodiť s mužom, sa vaše životy dotýkajú iba povrchne. V čase, keď vstúpite do druhej fázy, účasť na živote partnera sa zvyšuje a osobný priestor sa výrazne znižuje.

Upozorňujeme však, že v druhej fáze má človek stále dosť času na čisto osobné záležitosti. V tretej etape vzťahu medzi mužom a ženou, keď sa partneri zaviažu, sa emocionálna a duchovná účasť ešte zvýši, ale aj v tomto prípade zostáva určitý osobný priestor.

Nerobte chyby mnohými ľuďmi. Myslia si, že v dobrom vzťahu dvaja ľudia úplne spájajú svoje životy. Nie je to tak. V dobrom vzťahu je vždy miesto pre osobné záležitosti a čas, aby boli sami.

Tajomstvo 1. stupňa vzťahov medzi mužom a ženou

Etapa 1: prvé tri mesiace

Od chvíle, keď sa stretnete a počas prvých troch mesiacov od vašich stretnutí, nemôžete automaticky očakávať lojalitu od partnera, pokiaľ sa obaja nedohodnete, že to budete považovať za súčasť pravidiel vašej hry.

V dobrých vzťahoch však majú muži a ženy spočiatku iskru príťažlivosti, ktorá sa pomaly rozširuje a posilňuje vašu túžbu byť v spoločnosti inej osoby.

Napríklad do troch mesiacov môžete ísť od jedného do dvoch dátumov týždenne. Potom spolu postupne začnete tráviť celé víkendy. Sex sa zvyčajne začína, keď sa navzájom bližšie spoznáte a budete sa spolu cítiť pohodlne.

Všimnite si, že vzťah medzi mužom a ženou sa progresívne vyvíja. Nič neprichádza okamžite. Búrlivé romány, ktoré vzlietajú ako rakety, sa zvyčajne pohybujú na palive neurózy.

Keď ľudia stratia svoje hlavy v láske po jednom alebo dvoch dátumoch, zvyčajne reagujú na fantáziu, ktorú vytvorili, a nie na osobnosť nového partnera, s ktorým sú sotva oboznámení.

Môže sa vyskytnúť aj v dôsledku silnej potreby v závislosti od toho, či sa človek chce spojiť, aby sa stal integrálnejším.

Vášeň vzplane príliš rýchlo, keď vám vaše inštinkty alebo náznaky v správaní partnera hovoria, že dokáže uspokojiť niektoré z vašich neurotických potrieb: napríklad, že bude tajný alebo agresívny.

Ak bolo vaše detstvo prežené v atmosfére emocionálneho odcudzenia, mali by ste si pri vytváraní vzťahu medzi mužom a ženou byť obzvlášť opatrní. Možno budete mať tendenciu vidieť svoj sen v každom novom človeku, táto tendencia je vyvolaná zúfalým podvedomím, ktoré treba milovať.

Mnoho žien je obzvlášť náchylných podľahnúť syndrómu, ktorý Dr. Frank Pittman nazýva „panika tretieho dňa“. Tento syndróm sa samozrejme neobjaví vždy až po treťom dátume.

Vyskytuje sa vo vzťahu medzi mužom a ženou, keď jeden z partnerov začne cítiť pripútanosť k druhému, zvyčajne je to žena. Keď žena nie je sebavedomá alebo niečo veľmi nepotrebuje, prepadá panike pri myšlienke, že jej pocity nespôsobujú zodpovedajúcu reakciu partnera.

Jej zúfalstvo je takmer fyzicky hmatateľné. Muž, ktorý cíti toto zúfalstvo, buď zastaví známosť, alebo sa stiahne do bezpečnej vzdialenosti a začne sa stretávať s inými ženami.

Monogamia sa môže skutočne vyskytnúť sama osebe, keď začnete tráviť veľa času spolu, ale v tejto fáze to nemožno považovať za samozrejmé ani naznačené v blízkej budúcnosti vo vzťahu medzi mužom a ženou.

Hoci sa s vami môže niekto vážne uniesť, nemusí byť pripravený zaviazať sa k žiadnym záväzkom. Pre mnohých mužov je monogamia synonymom vzájomných záväzkov.

Môžete prejsť k monogamii a diskutovať o nej, ale v prvých troch mesiacoch vzťahu medzi mužom a ženou to nemôžete očakávať, oveľa menej. Tri mesiace je čas na lepšie spoznávanie sa.

Keďže stále neočakávate od svojho partnera lojalitu, berúc do úvahy epidémiu AIDS, mali by ste praktizovať bezpečný sex. Musíte trvať na tom, aby si dal latexový kondóm a súčasne použil nonoxynol-9, ktorý má určitý negatívny vplyv na vírus AIDS.

V ére AIDS môže byť pre vás vhodnejšia iná voľba: v prvom štádiu vzťahu medzi mužom a ženou by ste so svojím partnerom nemali vôbec spať. Umožníte rozvíjať vzťahy bez fyzickej intimity a nebudete mať sex, kým sa nebudete cítiť pripravení na vzájomné povinnosti a monogamiu bez ohľadu na to, kedy sa to stane.

Tajomstvo dvojstupňového vzťahu muža a ženy

Fáza 2: štyri až šesť mesiacov

Ak všetko pôjde dobre, spravidla do štvrtého mesiaca sa vytvorí schéma vašej spoločnej zábavy. Počas pracovného týždňa môžete spolu tráviť každý víkend plus jeden alebo dva dni.

Môžete si tiež spolu telefonovať takmer každý deň. Vzájomné záväzky sa pre vás postupne začínajú stávať dôležitým predmetom vzťahov medzi mužmi a ženami. Otázka lojality partnera si však zaslúži diskusiu iba vtedy, ak sa stretávate pravidelne a častejšie.

Túto otázku by ste nemali nastoliť ani vtedy, ak sa začnete stretávať menej často ako predtým, ak sa stretnete z času na čas alebo ak váš vzťah zostane nezmenený - napríklad ak sa stretnete raz - dvakrát týždenne a nikdy tento limit nepresiahnete.

To by malo naznačovať, že vzťah medzi mužom a ženou je v slepej uličke. Nezúčastňujete sa na ničom významnom, pre čo by bolo vhodné položiť otázku vernosti partnerovi.

Ak sa vám zdá, že všetky príznaky povzbudzujú - vzplanutie plameňa a obaja sa spolu usilujete tráviť stále viac času - neurobte chybu, ak predpokladáte, že vám bude verný.

Ak sa vám otázka vernosti zdá byť dostatočne dôležitá, môžete ju prediskutovať s mužom a vyjadriť mu svoje želania. Однако вы должны помнить о том, что, хотя многие мужчины на втором этапе готовы хранить верность, некоторые из них по-прежнему не могут заставить себя дать обещание.

Если мужчина думает, что он еще не готов к совместной жизни, выясните хотя бы, верит ли он в Верность в отношениях мужчины и женщины . Не выяснив этого вопроса, глупо считать, что он будет верен вам даже в том случае, если ваши отношения перерастут в нечто более значительное.

Дискуссии о верности часто приводят к «моментам истины» о нем. Niektorí z vás sa už pravdepodobne stretli s mužmi, s ktorými sa vzťahy rozvíjali pozoruhodne, až kým nevznikla otázka jeho lojality k vám - dôležitý moment vo vzťahu medzi mužom a ženou.

Táto otázka prináša na povrch mnohé z jeho myšlienok a pocitov, ktoré mohli byť pred tebou skryté. Áno, nestretol sa s nikým okrem vás, ale nie, nemôže v budúcnosti sľúbiť vernosť.

Ak stretne inú ženu, ktorá ho zaujíma, chce byť vo svojom vzťahu s ňou slobodný. Čoskoro potom, čo sa dotknete témy vernosti, muž tohto typu vás zrazu prestane chodiť a niekde zmizne.

Ak k tomu dôjde, môžete za svoju nedbanlivosť viniť seba, ale v skutočnosti ste si urobili láskavosť. Zistili ste, aké sú jeho skutočné pocity. Dozvedeli ste sa, že váš vzťah nebol taký silný, ako by ste si mohli myslieť na základe jeho činov.

Niektorí muži sa možno o vás zbláznia, ale sú jednoducho príliš mladí na spoločné povinnosti akéhokoľvek druhu. Mladý muž vo veku 20 rokov potrebuje trochu viac času na to, aby vzdal hold svojim mladým koníčkom a vyrástol.

Bez ohľadu na to, aké veľké bude jeho želanie byť s vami, jeho podvedomá potreba experimentovania bude stále silnejšia. Možno tiež bojuje za vytvorenie svojej kariéry a odmieta sa viazať akýmikoľvek povinnosťami, až kým nebude mať istotu vo svojom odbornom odbore. Tak či onak, mali by ste pochopiť, že silná vzájomná vášeň v tomto období jeho života bude chybou.

Podobná situácia nastáva s mnohými nedávno rozvedenými mužmi, ak sa s nimi stretnete krátko po rozvode. Pred opätovným odovzdaním jednej žene potrebujú čas na starostlivú voľbu. Náročná vernosť od muža v tejto pozícii je takmer beznádejná záležitosť.

Pre veľmi mladých mužov, ktorí potrebujú viac skúseností, pre mužov, ktorí sa venovali svojej kariére alebo pre nedávno rozvedených mužov, sa predpoveď vernosti v blízkej budúcnosti zdá byť nepriaznivá.

Existuje však aj iný druh človeka, s ktorým môžete očakávať lepší obrat udalostí, hoci na začiatku vás tiež nie je pripravený udržať si verných. Takýto muž sa do istej miery obáva intimity alebo vzájomných záväzkov, ale nezažije ich panický strach, čo môže znemožniť blízky vzťah medzi mužom a ženou.

Muž, ktorý trpí panickou obavou z intimity a vzájomných záväzkov, nemôže zostať dlho s jednou ženou a v druhej fáze sa zvyčajne prejavuje príznakmi neistoty, stáva sa tajným alebo sa vás vzdáva a nenecháva na výber.

Niektorí muži utekajú, aby sa ubezpečili, že ešte nie sú „závislí“. Ak má človek, ktorý sa bojí o intimitu, krátke vzťahy s inou ženou a vy o tom zistíte, musíte úprimne hovoriť, ale to neznamená smrť vášho vzťahu, s výnimkou prípadov, keď nemôžete vydržať samotnú predstavu o nevere.

Keď ste veľmi žiarliví, mali by ste ho o tom informovať a pozrieť sa na jeho reakciu. Zo strachu, že ťa stratí, môže sľúbiť, že nikdy neopakuje svoje hriechy. Ak cíti, že okolo jeho krku sa napína silná slučka, môže od vás utiecť. Ak sú však vaše pocity silné, stojí za to riziko.

Jediný „neúspech“ vo vzťahu medzi mužom a ženou sa výrazne líši od situácie, v ktorej má človek stále sex s rôznymi ženami - napríklad keď pravidelne umiestňuje rôzne ženy do postele raz alebo dvakrát týždenne, napriek častým stretnutiam s vami ,

Tento vzorec správania je znakom chronickej byrokracie. Bude to trvať večne a nemá zmysel bojovať o život spolu s takým človekom, pokiaľ si neželáte akceptovať jeho neveru ako neoddeliteľnú súčasť vášho vzťahu.

Krátka aféra v období posilňovania vzťahov medzi mužom a ženou sa tiež líši od situácie, v ktorej sa muž stretáva s jednou alebo viacerými ženami tak často ako vy. Takýto prípad by sa mal považovať za beznádejný a mal by byť primeraný prístup k človeku.

Ak máte podozrenie, skúste uplatniť na muža princíp prezumpcie neviny av prípade krátkodobého koníčka predpokladajte, že dokáže bojovať proti svojim obavám.

Tu sú niektoré fakty, ktoré vám pomôžu identifikovať skrytú ženskú v ktorejkoľvek fáze rozvoja vzťahov:

keď mu zavoláte neskoro večer alebo v noci, nikdy nie je na svojom mieste,

vo vašej neprítomnosti sa vyhýba hovoreniu o svojich veciach,

v jeho príbehoch je veľa nezrovnalostí, ktoré naznačujú, že vám opakovane klamal,

Má dlhoročné skúsenosti so ženami.

Nebojte sa ho opýtať na minulosť. Ak sa ukáže, že nebol schopný zostať dlho s jednou ženou alebo že počas svojho manželstva nerešpektoval vernosť, táto skutočnosť naznačuje, čo by ste od neho mali očakávať.

Vernosť aspoň v jednom alebo viac predĺženom vzťahu so ženou je znakom toho, že je schopná ju prinajmenšom dokázať. Dlhý zoznam podvádzaní naznačuje opak.

Ak nastolíte otázku vernosti vo vzťahu medzi mužom a ženou a odmieta s vami diskutovať o svojich vzťahoch s ostatnými ženami alebo sa stane vyhýbavým, naznačuje to, že s vami nie je úplne úprimný - negatívny znak naznačujúci potrebu ďalšieho výskumu.

Tajomstvo troch etáp vzťahov medzi mužmi a ženami

Etapa 3: sedem až deväť mesiacov alebo viac

V dobrom vzťahu medzi mužmi a ženami, ktorí sa vyvíjali progresívne v čase av miere emocionálnej účasti, v tejto fáze dochádza k konečnému uznaniu vzájomných záväzkov medzi partnermi.

Môžete sa rozhodnúť žiť spolu alebo začať diskutovať o možnosti manželstva. Ak sa tak nestane, tlak jedného z partnerov sa začne zvyšovať, vzťahy môžu byť napätejšie a dokonca sa môžu zastaviť.

Možno vám už bolo jasné, že sa stretávate s človekom, ktorý môže robiť všetko správne, s výnimkou jednej veci - s konečným rozhodnutím. Takýto človek vás často núti rozhodnúť sa o osude svojho vzťahu s ním.

Dokáže si donekonečna udržiavať už existujúci vzťah medzi mužom a ženou, odmieta sa vydať, v niektorých prípadoch dokonca s vami žiť. Ak od neho chcete viac intimity, nevyhnutne to má smutné následky. Ak ho presvedčíte, aby dlho nevyužíval, môžete sa obmedziť na to, čo ste dosiahli, a v budúcnosti sa odsúdiť na utrpenie.

Vzhľadom na vašu emocionálnu blízkosť v tretej etape si otázka vernosti zaslúži najzávažnejšiu diskusiu, aj keď človek nechce konečne uznať svoje záväzky voči vám. O tejto otázke ste už diskutovali a teraz od nej môžete oprávnene očakávať lojalitu, ak ste vo vzťahu medzi mužom a ženou nesúhlasili s niečím iným.

V tejto fáze je však jeden chúlostivý moment, a ak sa nemôžete dostať zo situácie, ktorú nazývam „syndróm posledného krku“ správne, bude tu riziko úteku pred inou ženou.

Keď sa svadba blíži, mnoho mužov sa zrazu „obráti“. Chcú vyhodnotiť svoju situáciu, ubezpečiť sa, že sa nedopustili chyby a že stále dokážu riadiť svoje životy. Veľmi málo mužov zdieľa nadšenie žien v snahe úplne sa zamilovať.

Ak začnete panikáriť kvôli jeho neočakávanému ochladeniu smerom k vám, neuvedomujúc si krátke trvanie tohto stavu, môžete urobiť presne to, čo by sa nemalo robiť: skúste to „uznať“.

Počas tohto obdobia emocionálneho napätia vo vzťahu medzi mužom a ženou ho vaše konanie môže presvedčiť, že skutočne stráca moc nad sebou. V reakcii na to môže urobiť niečo sebaistého, napríklad na začatie vzťahu s inou ženou.

Ak pri diskusiách o plánoch manželstva okamžite zchladne, zostane pokojný a namiesto útoku na neho sa pokúsi porozumieť tejto situácii. Pokúste sa ho ubezpečiť o svojej túžbe vidieť ho ako nezávislého človeka. Takže sa môžete vyhnúť syndrómu „posledného dúšku“ a možnej nevere a zničiť toľko dobrých vzťahov muža a ženy.

Svetlana Chernyshova

Psychológ, konzultant. Špecialista z webu b17.ru

Môj veľmi tučný. Má 23 rokov, jeho metabolizmus bol v detstve narušený. Jediná vec, ktorá trápi jej tvar - hrudník atď. Keď sme sa stretli, klamal mi, že je plný len 3 mesiace, ale ja som sa dozvedel pravdu od jeho berserk, ale bolo to neskoro - zamiloval som sa do jej krásnej tváre a dokonalého prístupu. Teraz po skúške schudneme.

úplní muži majú preto problémy s potenciou

Tuční muži sú ešte viac nechutí ako tuční ženy.

Mám priateľa - veľmi mladého mladého muža a chudé dievča ... a tučná a tučná a stráca váhu, pravdepodobne už váži 40 kg .. všetci sa na ne pozrieme a sú prekvapení)) je pravdepodobne všetko doma jej a jej zlej veci nezostáva nič ..

))) Len ma zaujíma, že neexistujú žiadne zdravotné problémy. a mierne kŕmené - som len PRE!)

Môj veľmi tučný. Má 23 rokov, jeho metabolizmus bol v detstve narušený. Jediná vec, ktorá trápi jej tvar - hrudník atď. Keď sme sa stretli, klamal mi, že je plný len 3 mesiace, ale ja som sa dozvedel pravdu od jeho berserk, ale bolo to neskoro - zamiloval som sa do jej krásnej tváre a dokonalého prístupu. Teraz po skúške schudneme.

Súvisiace témy

Zatiaľ čo MCH je relatívne mladý, nie je to také zlé. a potom brr. tuk začne klesať, záhyby na brade, bruchu a hrudi. triasť sa pri sexe. potom môže s vami iba zdola alebo psí štýl, zhora vás rozdrví. potom o 40-50 vlasy začnú rásť na tuku. to je miesto, kde krasta! mastné prsty s čiernymi vlasmi. a zdravotné problémy budú mať istotu, nebojte sa. hypertenzia, kĺby, a to sú stále kvety.

Samozrejme by som sa začal stretávať, ak je človek dobrý.

ak je trochu bacuľaté, potom nevidím nič hrozného. Môj MCH nie je ani zďaleka tenký a v porovnaní s ním mám 46 kg. Hlavným postojom je láska. mimochodom o sexe je všetko v poriadku, márne hovoríte o problémoch s potenciou))))

Nechcel by som randiť tučným. Nepovažujem tukové telo za sexy .. dobre, a tak - každému jeho vlastnému. môj priateľ je tiež štíhly - všetko vyhovuje. Samozrejme nie je možné uhádnuť, čo sa s nami stane v súčasnom počte prípadov - nikdy neviete, aký hormonálny skok, ale momentálne si neviem predstaviť vzťah s tučným chlapom)))

Nepáči sa mi tučných ľudí - tí chlapci, dievčatá. Jediná vec je, že môžem byť priatelia, ak majú dobrý charakter.

úplní muži majú preto problémy s potenciou

A mám rád jedného človeka s nadváhou (nie, skôr - plný). Jeho tvár je príjemná a zaujímavá ako hovorca. Ale keď sme práve začali chatovať, zdalo sa mi, že sa zameriava na sex. Možno je pre neho ťažké nájsť stálu ženu? najmä ak nechcete panel znižovať.

A nič také nie je. Kto sme, aby sme ich súdili? Naopak, títo chlapci sú veľmi jemní a láskaví)) Za ním, naozaj ako kamenná stena)) Je veľmi ľahké s nimi komunikovať)) A ak milujete osobu, potom váha, výška a vek sú iba čísla) dievčatá, milujte a buďte happy))

Moderátorka, upozorňujem na skutočnosť, že text obsahuje:

Fórum: láska

Nové pre dnešný deň

Populárne dnes

Používateľ webovej stránky Woman.ru chápe a akceptuje, že je plne zodpovedný za všetky materiály, ktoré publikoval čiastočne alebo úplne prostredníctvom služby Woman.ru.
Používateľ stránky Woman.ru zaručuje, že umiestnenie materiálov, ktoré predloží, neporušuje práva tretích strán (vrátane, ale neobmedzuje sa na autorské práva) a nepoškodzuje ich česť a dôstojnosť.
Používateľ Woman.ru, ktorý posiela materiály, má záujem o ich zverejnenie na webe a vyjadruje svoj súhlas s ich ďalším použitím redaktormi Woman.ru.

Použitie a dotlač tlačených materiálov zo stránok woman.ru je možné iba s aktívnym prepojením na zdroj.
Použitie fotografických materiálov je povolené len s písomným súhlasom správy miesta.

Umiestnenie duševného vlastníctva (fotografie, videá, literárne diela, ochranné známky atď.)
na woman.ru sú povolené len osoby so všetkými potrebnými právami na takéto umiestnenie.

Autorské práva (c) 2016-2019 LLC Hirst Shkulev Publishing

Sieťová publikácia „WOMAN.RU“ (Woman.RU)

Osvedčenie o registrácii masmédií EL č. FS77-65950, vydané Federálnou službou pre dohľad nad komunikáciami,
informačné technológie a masové komunikácie (Roskomnadzor) 10. júna 2016. 16+

Zakladateľ: Hirst Shkulev Publishing Limited Liability Company

Pin
Send
Share
Send
Send